Repromedia

Opinie o Repromedia

Pojedyńczy przypadek

Właścicielka Firmy Pani Janina W. to bardzo spokojna i przyjazna osoba. Potrafi kontrolować każde niewłaciwe zachowania w pracy i na bierząco korygować je wyrażanymi życzliwie i bez mrugniecia okiem uwagami. Bardzo polega na swoich długoletnich pracownikach, do których odnosi się z szacunkiem i poważaniem. Firma rozwija się prężnie, ma bardzo duży zasób maszyn, które stawiają tę firmę na wysokim poziomie. Jeżeli chodzi o pojedyńcze przypadki, jest prawdopodobne że może Cię zwolnić bez żadnego ostrzeżenia, ponieważ takie jest Polskie prawo. Dobrzy i koleżeńscy pracownicy chętnie pomogą. Pozdrawiam

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Repromedia - Gliwice

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Repromedia