Opinie o Genesis.Art Igor Kłys w Pabianice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Genesis.Art Igor Kłys. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Genesis.Art Igor Kłys na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Genesis.Art Igor Kłys w Pabianice

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Genesis.Art Igor Kłys?

globus Nowy wpis

w zależności na jakim stanowisku zarząd przykłada ogromną uwagę do pracowników i szkoleń doświadczenia jeżeli chcesz się dostać na pracownię to myślę że nie będzie problemów

Top Nowy wpis
@globus

Bzdury! Nikt was nie wyśle na żadne szkolenie,zapewne odpowiedź pana Igora który tylko wyciśnie cię jak cytrynę Nie polecam zakładu,(usunięte przez administratora)jak się coś odezwiesz to zwalniają bez zająknięcia

Czy pracodawca Genesis.Art Igor Kłys organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

gosia

tak jest realzowany proces 5S obecnie oraz indywidualne szkolenia dla pracowników.

Igor Nowy wpis

Niestety nie, Pan Igor nie zobowiązuje się do organizowania jakichkolwiek szkoleń

Darek

@gosia a w jaki sposób są dobierane te indywidualne szkolenia?

inexess

Patrząc na zachowanie Pana (usunięte przez administratora) ciągle się zastanawiam "czy to jest ten plemnik co wygrał"

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Genesis.Art Igor Kłys? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kontroler Biznesowy Serwisu
Jaktorów
Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o.
logo firmy Stażystka/Stażysta w dziale kontrolingu
Albéa Poland Sp. z o.o.
logo firmy Software Engineer (C++, Cloud Components)
Autodesk Sp. z o.o.
Eryk

Czy mógłby ktoś napisać kilka słów jak się pracuje aktualnie?

panek

Dzięki polityce finansowej Pan Igor zaraz będzie sam pracował w swojej firmie, oszust, oszust, oszust, żal patrzy się na takiego chama i prostaka. Już tam nie pracuje ale mam kontakty i wiem wszystko co się dzieje w firmie. Nie polecam szkoda pracowników, szkoda ludzi tam...

pracownia
@panek

oszust to były pracownik który przychodził kiedy chciał i jak chciał i robił wszystko aby nic nie robić całe szczęśnie że już nie ma go z nami i nierozumie tylko dlaczego szef tak długo trzymał takiego oszust. masz kontakty w firmie to dobrze pozdrów je

aga

zawsze mnie zastanawia po co sa takie portale i do czego służą aby przelać swoje niepowodzenie na pracodawcę. ja znam ta firmę od ponad 6 lat i zazdroszczę jej prowadzenia i rozwoju który mu towarzyszy. polecam gorąco

Nie polecam, beznadziejna obsługa w biurze! Te kobiety nie potrafią nawet odpowiedzieć na podstawowe pytania dotyczące druku jak one znalazły tam prace? Kierownik Pan Marcin człowiek który zna sie na rzeczy ale niestety przy Panu Igorze musi kłamać ludziom choć Ci wiedzą jaka jest prawda, żenada jak ta firma funkcjonuje na rynku, ludzie na produkcji to banda goryli oszołomy nad którymi nikt nie panuje każdy robi co chce nie moja firma widać że Pan Igor tak lubi chaos i bałagan oraz kręcenie wszystkim na lewo i prawo. Nie polecam brzydkie kolory, tandeta brak rozwoju no ale jak ktoś sie buduje to wiadomo gdzie idą pieniądze.

obecny
@były pracownik

szkoda ze ktoś umieszcza takie komentarze widocznie niezasłużył i został wywalony....

goryl

Szkoda energii, płaca podstawowa, BHP to zgroza, jedyne czego w tej firmie można się dorobić to rak płuc.

jordano

firma super, kasa zawsze na czas, możliwości awansu, firma bardzo się rozwija. super atmosfera , sami pracownicy wychodzą na piwo po godz pracy. szef dużo inwestuje w szkolenia pracowników oraz integracje zespołu. nieznam tak dynamicznie rozwijającej się firmy w tej branży polecam

AK 83

Koleżanka zadzwoniła i powiedziała mi o tym portalu iż takie rzeczy piszą. Podejrzewam kto pisze te negatywne rzeczy które w są nie prawdą . Właściciel firmy jest prawdziwym, odpowiedzialnym szefem który wie co chce i jak to osiągnąć. Daje możliwości rozwoju i awansów w firmie tylko trzeba chcieć i pokazać że się chce. Nie rozumie tych ludzi, którzy są bohaterami bez nazwiska, powtarzam zdanie kolegi iż szefem zawsze wszystko można załatwić i każdy temat nawet na stopie prywatnej jak może to pomoże, sama nie raz tego doświadczyłam.

KP

wróciłem po 2 latach do tej firmy (chorobowe) i własnym oczom nie wierzyłem co się stało zupełnie nowa firma, nowy sposób zaradzania, nowe maszyny. Przestańcie pisać takie rzeczy tylko Weście się do roboty. Nie znam tak wyrozumiałego szefa jak IK. Zawsze jego filozofia zawsze było iż pracownik jest najważniejszy i do tej pory to powtarza ....

pp

NIe wiem kto pisze takie głupoty, ponieważ pracuje tutaj ponad 6 lat nie powiem żadnego złego słowa w szefie. Wszystkie problemy jakie powstaną można odrazu załatwić tylko trzeba chcieć i mieć odwagę, a nie noname na portalach.

ktosik 2

Nie da sie tam zarobić oszust i tyle, klamie w zywe oczy, Reguła zajmuje sie swoja szkoła Yamaha zero umiejętności zero doświadczenia non stop reklamacje przez głąba, szef tez nie jest lepszy buduje sie i kasy mu brakuje wiec wszystko przyjmowane jest na pałę!! ogolnie nie polecam atmosfera do dupy wyzysk i jeszcze raz wyzysk!!!!

ktosik

ponoć na lewo coś można zarobić, ale ponoć ... "zarobić"

Ktoś

Z kierownikiem Regułą ta firma nie istnieje, Szef Kłys to kłamczuszek 5% to prawda reszta kłamstwo!!! Reguła chyba mu gałę szlifuje skoro jeszcze tam pracuje, nie polecam tego pracodawcy zero profesjonalności ZERO!!! duża rotacja, słabe zarobki, najniższe umowy, i praca po 16h godzin inaczej wypad!!! Jeździ Merolem i się buduje nowobogacki!!!

ola24

Polecam firme naprawde ok szybko i profesjonalnie, słyszałem iż postawili agfe uv 1 w europie

Zostaw merytoryczną opinię o Genesis.Art Igor Kłys - Pabianice

Genesis.Art Igor Kłys
2.3/5 Na podstawie 11 ocen.
  • ul. Żwirki i Wigury 19A
    95-200 Pabianice