MMC Group Services Sp. z o.o.
counter
3 21 65 5 1

Uważajcie na HRSS Poland. Jeśli będą jakieś ogłoszenia, nie aplikujcie! Projekt, którego się podjęli managerowie jest nie do zrealizowania. Nie wycofują się z niego tylko cisną pracowników jak cytryny. Z tego działu odeszło już sporo osób i będzie coraz więcej. W HRSS Poland jest poniżej 0. Zespół był i jest mocny, dlatego jako protest odchodzi.

Tak13Nie
Nix

Skąd te gwiazdki to ja też nie wiem. Wpisy są prawdziwe. Amerykanie nami zarządzają nie mając pojęcia o polskich przepisach. Zatrudniają profesjonalistów i im dobrze płacą, ale Ci wolą uciekać niż podpisywać się pod ich błędami. Wszędzie jest chaos, nie dba się o jakość, co skutkuje robieniem nadgodzin przykładowo po to, aby wydobyć z NICZEGO dane. Zrobili tak duży choas nowymi projektami, że obawiam się, że już nie da się tego uporządkować. Na plus: współpraca w zespołach. Jednak stałego stworzyć nigdy się nie da, bo kto lepszy, ten czym prędzej ucieka.

Kandydat

Pojawiło się ogłoszenie na stanowisko HR Anad Payroll Team Leader. Warto aplikować? Jaka atmosfera i dział? Jacy przełożeni?

Natalia

The biggest strengths is the culture and atmosphere. People are friendly and eager to help. Many different groups and activities to get involved in, diversity and nice office location. Good place to start your career, bureaucracy can sometimes be frustrating.

Tak7Nie5
były pracownik Nowy wpis

Nie polecam.... Przede wszystkim w firmie króluje Timesheet - urządzenie, które mierzy każdą sekundę twojej pracy. Gdy wstaniesz od biurka i nie zapauzujesz swojej pracy choćby i na minutę, możesz liczyć się z pościgiem TL nawet do łazienki z pytaniem, dlaczego masz zaznaczone w systemie, że pracujesz i leci ci czas, a robisz siku? Jest na to straszna presja. Najlepiej zapisywać sobie z boku na kartce każdą czynność którą się wykonuje, bo w którymś momencie po kilku miesiącach możesz dostać pytanie, co robiłeś tego i tego dnia i dlaczego zajęło ci to 5 minut,a target to 4 minuty. dosłownie bywały takie przypadki. Pensja nie jest najgorsza, benefity też ponadrzeciętne, ale kosztem ciągłego patrzenia na ręce. Jest to do wytrzymania kilka miesięcy, dłużej niestety już nie. Plus management - zero kultury osobistej i zero pojęcia o zarządzaniu. w teorii ma się prawo do urlopu, w praktyce nie można go wykorzystywać. o każdy dzień jest bitwa i nacisk o planowanie urlopu na cały rok z góry. Nawet jeśli nie ma pracy, pracownicy nie mogą iść na urlop bo nie wiadomo czy nagle nie będzie. i tak można długo. płacz na open spacie co jakiś czas.. i tak dalej.

Tak3Nie
Jack Nowy wpis
@były pracownik

Agree with you stay way teams It is called Ap and Cash Allocation but you do the AP job. There is no Gl job but they give advertising like a Gl. The month-end team and AP and cash analysts are just drama. Two ladies are very are bad makers. Stay away.

Tak13Nie
Kandydat Nowy wpis
@Były pracownik

A możesz coś więcej? Jaki projekt i na jak długo przewidziany?

XMX
@Kandydat

zdecydowanie nie!!! wystarczy poczytać poniższe opinie, które niestety są prawdziwe

Lp
@Kandydat

To duże wyzwanie bo jest bardzo dużo pracy, ale zespół jest pomocny i zgrany. Ludzie w dziale są bardzo fajni. Jeżeli chodzi o managerów wyższego lvl to bywa różnie...jak w każdej korporacji :/

TakNie1
Miś

Zdecydowanie nie.

Lp
@Kandydat

Nie ma też co się nakręcać. To kwestia podejścia do tematu. Jest duży obszar do działań, dla niektórych to opcja poxytywnego wykazania się.

Kadrowa
@Kandydat

Oczywiście że warto, zespół w końcu nabrał kształtu i pracuje się coraz lepiej, a i wyzwań nie brakuje ????

Jack Nowy wpis
@Kandydat

Stay away this is a place just you can lose your mind.

Tak2Nie
DG

Stanowczo nie polecam! Rekrutację przeprowadzają poprzez nagrywanie odpowiedzi na zadane pytania w Hire Vue. Jest to aplikacja, która przy pomocy sztucznej inteligencji ocenia twoje wypowiedzi. Jeśli nawet przed "dzień dobry" firma używa robotów do oceny ciebie, to wolę nie myśleć, jak będą cię traktować w pracy. Szczególnie, że aplikowałem na stanowisko twórce, wymagające kreatywności, a efektów pracy nie da się oceniać w KPI-ach. Uważam, że to wstyd dla tak dużej firmy, że nikt nie jest w stanie poświęcić ci paru minut na rozmowę rekruwatycją.

Tak6Nie1
MMC Talent Acquisition
@DG

Dzień dobry, Zespół Talent Acquisition korzysta z narzędzia HireVue, dzięki któremu więcej kandydatów ma szansę zaprezentować się na początkowych etapach rekrutacji. Wybór pytań zawsze zależy od wymogów danego stanowiska – staramy się wybierać takie pytania, by nawet w czasie wirtualnej rozmowy kwalifikacyjnej kandydaci mieli możliwość zaprezentowania się od jak najlepszej strony. Chcielibyśmy także poinformować, że nie używamy „sztucznej inteligencji” do oceny wypowiedzi kandydatów – każde nagranie oceniane jest przez rekrutera i kierownika zespołu, do którego odbywa się dana rekrutacja. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Talent Acquisition

Tak7Nie4
@MMC Talent Acquisition

Niestety coraz więcej dużych firm korzysta z tego typu narzędzi do przeprowadzania rekrutacji. Dlaczego niestety? Dlatego, że nawet jeśli jesteś dobrym specjalistą w danej dziedzinie, wcale nie musisz być osobą dobrze wypadającą na nagraniach. Odpowiadanie na pytania do kamery ze świadomością upływającego czasu i braku interakcji z drugiej strony może paraliżować. To zupełnie coś innego niż rozmowa z drugą osobą, nawet prowadzona on-line. Zatem pisanie, że kandydaci mają szansę na zaprezentowanie się od jak najlepszej strony jest grubo przesadzone. To narzędzie dobre tylko dla tych kandydatów, którzy mają predyspozycje do występowania przed kamerą. Sama brałam udział w takiej rekrutacji i odpadłam po nagraniu, a uważam że akurat kompetencje merytoryczne mam na wysokim poziomie. W innej firmie na tradycyjnej rozmowie wypadłam bardzo dobrze przy podobnych, a wręcz takich samych pytaniach.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Maciek były pracownik

Jeśli to firma sprzedająca akcesoria ezoteryczne, to są to gigantyczni (usunięte przez administratora) Wciskają nic nie warty kit klientom za grubą kasę. Dręczą pracowników. Sprzedają rytuały ezoteryczne, których nikt nie odprawia. (usunięte przez administratora) i klientów i pracowników, (usunięte przez administratora)

Tak1Nie

Praca w MMC to PIEKŁO. Uciekajcie przed polskim zespołem HR Services! Potwierdzam poprzednią opinię: każdy nowy pracownik czym prędzej chce uciec (widzi co jest grane już po kilku dniach).

Tak8Nie
nt
@Były pracownik

możesz opowiedzieć coś więcej?

Tak1Nie
TMZ
@Były pracownik

Potwierdzam. Praca w polskim zespole HR SS to dramat. Bałagan jest wręcz niewyobrażalny. Procesy i procedury nie istnieją. Jedyny plus to współpracownicy.

Tak2Nie
Nix

PW
@Nix

@Nix dokładnie tak jak piszesz. Bałagan przez wielkie "B". Najgorsze jest, że obarczają za ten stan rzeczy "poprzedni Zespół", który robił co mógł, żeby nie doprowadzić do obecnej sytuacji. Niestety nikt ich nie słuchał, a kiedy zaczęli walczyć o swoje, to okazało się, że są w firmie niepotrzebni. Prawdą jest, że za to co dzieje się w HRSS Polska obecnie odpowiedzialni są Amerykanie, ich "łączniczka" w Polsce i genialne decyzje podejmowane przez ostatnie półtorej roku.

Tak7Nie
Mmcgs
@Nix

w tym chaosie sie nie da pracować, rotacja na porządku dziennym. Gdyby Covid to byłoby jeszcze gorzej. Każda nowa osoba, która dołącza do teamu jest zszokowana ogromem pracy i bałaganu jaki tu czeka. Senior management nie reaguje i umywa ręce jak wskazuje się potrzeby jakie mamy w zespole. Przerzucaja tylko osoby z innych teamów do jednorazowej pomocy, po czym bałagan jest jeszcze większy. HR nie reaguje na skargi na ogrom pracy i przeciążenie psychiczne w zespole.

Tak5Nie

Czy w MMC Group Services Sp. z o.o. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

@Pytanie

nie, na okresie próbnym są zawierane umowy o pracę na okres próbny zazwyczaj 3-miesięczny

Pikpok

Ktoś może mi wytłumaczyć jakim cudem firma na 4 gwiazdki na 5 możliwych? Firma jest średnia, z trendem zniżkowym. Króluje tam bałagan i lekki mobbing (szczególnie u tych menago co chcą się wykazać). Wszystko na góra dwie gwiazdki. Jeśli ktoś kojarzy Accenture to można otwarcie napisać że MMC to taki jego klon z wyższymi pensjami.

Anna K
@Pikpok

No bez przesady! Accenture to moloch totalny, kasa jest smieszna, propaganda totalna, uznają jeden sposob myślenia, pierdyliard ankiet o niczym, a pracownika traktują jak śmiecia. MMC idealne nie jest, ale płacą 2-3k więcej niż w Acn za podobne stanowiska, stres mniejszy, i nie ma znanego mi z Acn lizania tyłka klientowi.

Tak6Nie3

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie MMC Group Services Sp. z o.o.?

F.
@Pytanie

Zależy od działu, do którego trafisz. Są niestety takie, w których nawet 24h nie wystarczy na wyrobienie się z pracą. Ciągły stres i zamykanie rzeczy po deadline. HR MMC nie reaguje! Niestety firmy nie można polecić, a szkoda, bo ma duży potencjał.

Tak3Nie
Tom

Dziwna firma. Jeśli trafisz do dobrego zespołu to ujdzie (choć wynajem biura kosztował dużo więc np owoce tylko raz w tygodniu więc jest wyścig po nie). Dużo bałaganu, niejasności ale to może w związku z rozmiarami firmy. Ujdzie ale nie licz na super karierę.

Tak7Nie1

Jack

I agree with you 100 percent.

Tak2Nie2
były pracownik

Smieszne wpisy robi HR, ale to i tak nie zmieni opinii, ze (usunięte przez administratora) firma. Nie znam nikogo, kto byłby zadowolony. Profesjonalni pracownicy juz dawno odeszli, a zostali tacy, co się podpisać nie umieją. Amerykanie chyba nie mają, jaką szmirę tu odwalają w warszawie

Tak9Nie2
Lidia

MMC ma sporo nowych ofert pracy. Szukają m.in Specjalisty ds. Kadr i Płac. Ktoś był już na rozmowie? Jak wygląda rekrutacja do firmy?

TakNie3
Natalia

Tak7Nie5
Użytkownicy czekają na odpowiedź 247 dni.

Hej hej Zastanawiam się nad aplikowaniem do działu AO Continuous Improvement. Czy ktoś może coś powiedzieć o tym dziale? Jaka panuje tam atmosfera? Na jakim poziomie zarobki? Z góry dziękuję

TakNie1

Jaka atmosfera jest między działami w MMC Group Services Sp. z o.o.?

TakNie4
Jack
@Pytanie

Hello, I was working there for more than one year. I can honestly speak. Stay away. They are liers. Accounting operations full of job and no one is interested in with you. Team leads are dump and really f...ers. Stay away from there. You will work 3 times more normal workers and still, you will be escalated. If you want to lose your job in a one-day try to work there...

Tak7Nie7
Zainteresowana

Na jakie wynagrodzenie może liczyć pracownik w dziale customer sport z kilkuletnim doświadczenim?

Zainteresowana
Użytkownicy czekają na odpowiedź 350 dni.

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w przypadku customer supportu?

Armin11

Zgadzam się z przedmówcami, firma bez kręgosłupa moralnego... Nadgodziny, ciągły pościg za targetem, na dłuższą metę ciężko. . .

Tak3Nie2
Lidia
@Armin11

Rozumiem, że nie odpowiadały Ci częste nadgodziny w pracy w MMC. Z drugiej strony, to chyba dobra okazja, żeby zarobić dodatkowe pieniądze. Czy może dodatkowe godziny są oddawane jako dni wolne, jak to jest?

Tak1Nie8

Zostaw merytoryczną opinię o MMC Group Services Sp. z o.o. - Warszawa

MMC Group Services Sp. z o.o.