GVF Sp. z o. o.

GVF Sp. z o. o.
2 17

Opinie o GVF Sp. z o. o.

Aneta

Wiele z Waszych postów poświęconych jest atmosferze występującej w GVF. Rozumiem, że jest ona mankamentem w Waszych oczach. Czy pomimo to, możecie przedstawić jakieś argumenty przemawiające za zatrudnieniem w tej firmie? Każda Wasza uwaga będzie ważna z perspektywy osób zastanawiających się nad rozpoczęciem współpracy z tym pracodawcą.

Oceniacz

Bardzo duży wpływ na atmosferę w pracy mają pracownicy więc może sami coś psujecie?

s7

Straszna atmosfera, a firma nie zajedzie daleko przy takim traktowaniu ludzi.

Iga

Rotacje zawsze były i będą. Ludzie zmieniają firmę z różnych powodów.

Tomasz

Czy tak dobrze pracuje się tu , że rzadko piszecie swoje opinie? Szkoda.

Proszę o merytoryczne wypowiedzi na wątku firmy GVF Sp. z o. o., ponieważ wchodzą tu osoby zainteresowane pracą i chciałyby się dowiedzieć informacji o przedsiębiorstwie.

Feliks

Zawsze możecie zmienić pracę. Opinie wszystkie są prawdziwe tylko może poziom niektórych jest niedopuszczalny?

Zainteresowany

Czy ktoś tu pracował w GVF jak wygląda tam praca handlowca? Jak z kasą? Jaka umowa? Idę tam na rozmowę

były
@Zainteresowany 25.01.2017 19:55

Lepiej zawróć

Stary pracownik

Starzy pracownicy odchodzą bo tylko nowi dają się nabierać i dlatego są ciagłe zmiany

zainteresowany pracą

Żenujące, opinia o pracodawcy wystawiona na podstawie 15 ocen a widnieją tylko 2..... Już mogę sobie wyobrazić jakie one były skoro zostały wykasowane.

Black

Widzę ze pani W wyczyscila opinie o sobie.......czyzby prawda bolala

xyz

Kierowca jest bardzo sympatyczny akurat ;) zawsze idzie się z nim dogadać i wypracować system współpracy :)

XYZ

Po pierwsze ludzie nie zostali zwolnieni w tej "firmie" tylko sami rzucili papier na stół. I naprawdę w tamtej chwili poczuli ulgę że już nie pracują w tak fałszywym środowisku gdzie non stop pani "prezes" ma swojego szpica, który cały czas kabluje. Jakby atmosfera była ok i godne zarobki dla zespołu, który tworzył tą firmę to by zostali. Po pierwsze brak kultury ma sama szefowa firmy. Zarzucała niekompetencję pracownikom, gdzie sama kłamała odnośnie podejmowanych przez nią decyzji. Na wszystko trzeba było brać podpisy... Zresztą osoby jak @Obecny pracowniki nie napisze prawdy jaka jest, bo ma hajsy wyższe niż miła faktyczny prawdziwy zespół tej firmy. Ważne aby nic nie robić, grzać stołeczek i generować koszty. Co do samej pani "prezes" to wciska kit, że jest kolorowo i cudownie, a wychodzi wielka za przeproszeniem czarna [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bo jest mobbing, oskarżanie i obcinanie pensji. Praktyka pani W. Pozdrawiam osoby, które podjęły mądrą decyzję odchodzą z tej pseudo firmy, przynajmniej mają teraz spokojną głowę i nie taplają się w bagnie pani prezesikowej.

Zostaw opinię o GVF Sp. z o. o. - Pabianice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GVF Sp. z o. o.