counter
2 22 63 5 1
Anonim

Pracowałam w firmie kilka miesięcy i unikajcie jak ognia. Po pierwsze firma nie przystosowana do realiów po drugie panuje tu straszny mobing. W dziale handlowym co chwila zmieniają się ludzie bo nikt tu z właścicielka i kierowniczka nie wytrzymuje. Po pracy tu czuje się jak gąbka i upokorzona jak nigdy

@marcin

Pracowałem w firmie GVF ponad rok wspominam ten czas bardzo dobrze wiele się nauczyłem i podniosłem swoje kwalifikacje, czułem się doceniony, miła atmosfera pracy wspólne wyjścia np na sushi oczywiście sponsorowane przez właścicielkę czy pizza pierożki itp.Mam wrażenie że osoby które wypowiadają się tu o firmie są osobami wiele wymagającymi od przełożonych ale czy jesteście czy byliście równie wymagającymi od siebie, nie chcę nikogo oceniać ale czasami warto zadać sobie pytanie co ja wniosłem do firmy. Czy wydając te wszystkie opinie nie wydajecie też swego rodzaju opinii o sobie czy wszystko rzeczywiście mogło być tylko złe. A tak na marginesie któż z nas tak naprawdę nie lubi Harrego Pottera w którym zwycięża dobro a nie obmowa i syki węży.

Czy pracodawca GVF Sp. z o. o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

On Nowy wpis

Jest tu szansa na umowę b2b?

@marcin

Rozczarowany
@@marcin

Oj,jaki zbieg okoliczności że dwie pozytywne opinie o firmie pojawiają się tego samego dnia w odstępie 2 godzin! Żenada .

Magda
@Rozczarowany

Rzeczywiście, słabe jest to że dwie pozytywne opinie pojawiasię tego samego dnia w odstępie 2 H , a negatywne ciągną się od ponad 2 lat. Firma jest naprawdę jedną z najgorszych w tym mieście nie ze względu na profil działalności lecz ze względu na osoby,które w tej firmie zarządzają najważniejszym działem -działem handlowym. Pani V proszę się obudzić!!!

@marcin prawdziwy
@Rozczarowany

Chce się odnieść do tych pozytywnych postów ja jako były pracownik którego posłużono się w tym wypadku imieniem nie wyrażam pozytywnej opinii na temat tej firmy . Kierowniczka z działu jest nienormalna, przywłaszcza sobie cudze zasługi a jak coś przejmie i (usunięte przez administratora) to jej standardowy tekst to : "przecież to twój klient" i szuka winnych wkoło i każdego obarcza winą tylko nie siebie i swojej nie kompetencji. W tym momencie z firmy odeszły już 2 osoby z czego jedna była wieloletnim kierownikiem produkcji. W tej firmie nie ma nic pozytywnego . Jedyne co mi z niej zostało to kontakty z naprawdę fajnymi ludźmi. Nie polecam tej firmy nikomu.

Xyz Nowy wpis
@@marcin prawdziwy

Belka dalej siedzi w firmie ?

Nojman

Dobrze zorganizowana i dobrze oceniana firma jako fachowiec w branży. Poza tym dobrzy pracownicy nie narzekają przeciwnie chwalą sobie pracę w firmie.

Patryk
@Nojman

Szkoda że tak mało tych dobrych pracowników wam zostało.

@prawdziwymarcin Nowy wpis
@Nojman

Naprawdę ?? Oceniasz firmę pozytywnie??? No to powiem ci że niezły musi być z ciebie fachowiec w tej branży ????????????????????

Fan Nowy wpis

Ale umiesz pożartować, ha...ha

Kolejny rozczarowany

Pierwszego dnia pracy wiedziałam,że nie będę tam pracować bo po prostu nie chce. To co mnie uderzyło najbardziej to stosunek Pani M do pracowników. Poranne raportowania handlowców do Pani M wyglądały jak przesłuchania- Co dziś bedziesz robił, a po co,a dlaczego i tak każdego dnia. Ton rozmowy był porażający,momentami miałam wrażenie że robi to celowo by zabłysnąć przed nowym pracownikiem. Najgorsze jednak było narzekanie na danego pracownika w obecności tego pracownika i pozostałych. Zero profesjonalizmu, zero menadżera w menadzerze jakby to powiedział klasyk.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Anna prawdziwa
Użytkownicy czekają na odpowiedź 158 dni.
 Problem

Podejrzane, że dwie rozbudowane pozytywne opinie napisane jedno dnia. Jak nic kierownictwo się popisało. Cieszę się, że ktoś napisał pozytywną opinię o GVF ja rozstałam sie z firmą w miłej atmosferze po prostu długi dojazd i sytuacja rodzinna zmusiła mnie do podjęcia takiej decyzji-ściema totalna- odeszłam gdyż gdy ogłoszono pandemię i zamknięto złobki i poszłam na opiekuńcze tego samego dnia chcieli mi dać wypowiedzenie. Właścicielka jest kompetentną przedsiębiorczą kobietą nastawioną na szukanie dobrych szybkich rozwiązań. - właścicielka niby miła itp ale na koniec pokazała swoją twarz krzycząc na mnie czemu nie odzyskałam należności sprzed roku i ze to niby przeze mnie nie ma na wypłaty dla pracowników- żenujące. Firma nastawiona jest na rozwój na tworzenie nowości, bardzo chętnie wprowadza rozwiązania i pomysły pracowników co daje dużo satysfakcji- firma wmawia wszystkim, że może zrobić wszystko a potem czeka się 2-3 tygodnie na wycenę i nic z tego nie wychodzi. Oprócz tego koordynatorka od której się nic nie nauczyłam - rzadznej wiedzy mi nie przekazała - wszystko czego dowiedziałam się o dzianinach dowiedziałam się od kolegi Marcina którego szanowna Pani koordynator traktowała jak lokaja choć przewyższał ją wiedzą o stokroć. Ta osoba i niezłomna wiara Pani właściciel w tą osobę psuje wszystko co dobre w tej firmie. (usunięte przez administratora)

@anna

Cieszę się, że ktoś napisał pozytywną opinię o GVF ja rozstałam sie z firmą w miłej atmosferze po prostu długi dojazd i sytuacja rodzinna zmusiła mnie do podjęcia takiej decyzji. Właścicielka jest kompetentną przedsiębiorczą kobietą nastawioną na szukanie dobrych szybkich rozwiązań. Wiadomo, że nie zawsze jest słodko ale w życiu trzeba poznać wszystkie smaki. Firma nastawiona jest na rozwój na tworzenie nowości, bardzo chętnie wprowadza rozwiązania i pomysły pracowników co daje dużo satysfakcji. Myślę sobie, ze te osoby które były niezadowolone na pewno znalazły pracę marzeń i piszą swoje opinie o pracodawcy w samych superlatywach:) .

Anonim

Ostatnio słyszałam, że nadal jest wieczna rotacja pracowników. Pracowałam w tej pseudo firmie jakiś czas temu i widzę, że dobrze zrobiłam, że zakończyłam tam pracę, bo widać że nic się nie zmieniło... Szkoda nerwów bo na koniec to i tak to pracownicy są najgorsi a nie pokrzywdzona pani koordynator... No cóż, firma GVF nie ma dobrej opinii na rynku, szkoda tylko że byli pracownicy musieli się przekonać o tym na własnej skórze

ktosiek
@Anonim

Przez okres jaki tam pracowałem zmieniło się w samym biurze 9 osób z czego jedna wytrzymała 4 miesiąc a reszta nawet miesiąca nie wytrzymała :) rekordzistka odeszła po 6 dniach bo powiedziała że tak ....... Kierowniczki nie widziała w całej swojej karierze . No cóż Ta kobieta powinna pracować w Hogwarcie a nie być kierownikiem działu. Pełnię księżyca , znikający ludzie , mistycyzm pełną parą a w glowie totalna czarna dziura. Wiedzy zero na temat wyrobów singiel i Jersey to dwie różne rzeczy , dodajemy i odejmujemy różne procenty ,tona to 100kg . Takich rzeczy było mnóstwo . Ale oczywiście jak twierdzi pracuje z idiotami i każdy jest niekompetentny, a i przywłaszcza sobie cudze zasługi . Wszystko czego się dotyka zaraz się spierdziela a potem szuka winnych wśród pracowników ale nie u siebie. Jeśli ktos chce tam pracować w obecnej chwili to musi być bardzo zdesperowany albo mieć nierówno pod sufitem jak Pani koordynator. Szkoda mi tylko szefowej że tak jest zapatrzona w tę osobę bo naprawdę mogła by mieć fajny zespół ludzi w pracy ale no cóż póki ta kobieta tam będzie, będą ciągle rotację w firmie bo nikt normalny nie chce przez koordynatorkę tam pracować . Ja oceniam firmę dobrze , szefowa dobra + jest dużo nie dociagnięć ale cóż no nie da się za dużo zmienić jeśli ktoś nie chce się uczyć i w kółko robi te same błędy a na koniec obwinia pracownika.

Ja
@ktosiek

A mi nie szkoda szefowej bo skoro tyle czasu ma ją za swoją prawą ręką i za nic ma ciągłe rotacje i opinie to jest z nią również coś nie tak.

Czy pracodawca GVF Sp. z o. o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

xyz
@Pytanie

tak, strachem i obcięciem pensji

Szczery
@Pytanie

Na początku wszystko wygląda normalnie, jest miło i masz wrażenie, że praca jak każda inna ale już po tygodniu otwierasz oczy i widzisz, że szczerość to ostatnia rzecz zjaką możesz sie tam spotkać. Cynizm i obłuda. Uciekajcie ludzie to naprawdę jedna z najgorszych firm w tym mieście.

Black
@Szczery

A nie mowilismy?

ktosiek
@Pytanie

Premia której nigdy nie ma

Marta

@xyz obcina wam pensje? Za co?

Pracowałam tu przez rok czasu, mieliśmy świetny team, oprócz jednej osoby (myślę, że nadal tu pracuje - oczy i uszy właścicielki). Oczywiście przez pierwsze trzy miesiące, jest cudownie i ciężko zauważyć co tam się dzieje. Po 3 miesiącach parasol ochronny znika i trzeba zderzyć się z rzeczywistością, tj. mobbingiem, wmawianiem czegoś, co nie miało miejsca. Wtedy również pensja była słaba, ale za żadne pieniądze nie chciałabym pracować w tej firmie. Jeśli ktoś szanuje siebie, nie wytrzyma w tej firmie. Z doświadczenia wiem, że każdy musi przekonać się na własnej skórze. Ale może ktoś posłucha mnie teraz, uciekajcie stamtąd czym prędzej. Nikt nie zasługuje na takie traktowanie.

Nordi

Łatwo przychodzi takie oskarżanie a przecież można zmienić pracę i po kłopocie.

@Nordi

Oczywiście ze zmieniłam. Nikt normalny nikt nie wytrzyma z takimi chorymi ludźmi i ta firma w końcu padnie z takim podejściem

@Anonim

Niestety jeszcze nie padła. Pracowałam tam ze 3-4 lata temu i jak się że nic się nie zmieniło....

Lolo
@Anonim

Mam dokładnie takie same doświadczenia. To jedna z najgorzej zarządzanych firm jakie znam. Niestety kadra kierownicza jest na żenującym poziomie.

Rozczarowany
@Lolo

Pani koordynatorka (usunięte przez administratora)z działu handlowego to zupełna porażka. Dziwi mnie tylko fakt, że tak duża rotacja w dziale handlowym nie daje do myślenia właścicielce firmy. Być może to nie ci ludzie, którzy odeszli są aż tak źli i do niczego, a problemu należy szukać właśnie w Pani (usunięte przez administratora), z którą nie da się współpracować.

Szczery
@Rozczarowany

To prawda. Zmienić koordynatorkę i da sie pracować bo pozostali ludzie są całkiem ok.

@Anonim

No i widzę, że nic się nie zmieniło do mojego odejścia z firmy. Zwolnienie się z tej pracy było najlepszą decyzją w moim życiu

zawiediona

Najbardziej nieprzystosowany zakład do dzisiejszych realiów, szkoda.

Hmm

A kontrola jakości? Jest ogloszenie na takie stanowisko. Czy tam też jest równie słabo jak opisujecie? Jakie są zadania?

@Hmm

Wiecie, czy nadal szukają kogoś do kontroli jakości w GVF? Byłeś może na rozmowie? Dowiedziałeś się czegoś konkretnego o obowiązkach i warunkach pracy?

Marti

Jutro idę na rozmowę o pracę w tej firmie, ogólnie byłam nastawiona bardzo pozytywnie ale po tych komentarzach już sama nie wiem... Jeśli pracował ktoś na stanowisku asystenta biura handlowego albo jako handlowiec będę bardzo wdzięczna za opinie o tej pracy.

Fan
@Marti

Sprawdź opinie na innych portalach

xyz
@Marti

praca ciężka, ciężko zadowolić kierownictwo jakimikolwiek wynikami sprzedaży. Radzę się rozejrzeć za czymś innym w bardziej stabilnej firmie.

Pati
@Marti

Byłam na rozmowie w tej firmie, ale potem mi odmówili. Niestety, na koniec nie rozmawiałam z rekruterem, więc nie znam powodów tej odmowy. Nie mam doświadczenia w handlu dzianinami, tylko gotowymi ubraniami, nie znam też programu Symfonia, ale to wyraźnie wynikało z moich papierów. Więc właściwie nie wiem , po co mnie w ogóle zapraszano. No trudno. Szkoda.

ReMa

Pracuję w tej firmie. Przedtem pracowałam w innej. Teraz w zasadzie nie mam na co narzekać. Czasami trzeba jechać na targi, ale tylko czasami i nie ma przymusu. Można się dogadać. Jeśli mam ocenić (bo chyba o tu chodzi) to na 4.

Agata

Część opinii jak zwykle przesadzona. Pracowałam, więc coś wiem. Ani to strasznie super pracodawca, ani strasznie zły. Dojazdy do firmy były dla mnie uciążliwe. Zwykły pracodawca, nie przesadzajcie. Odchodząc z firmy część ludzi chce się na swój sposób "rozliczyć", ale trochę sprawiedliwości i obiektywizmu przydałoby się.

Aneta

@Pati, a czy tylko na tym stanowisku występuje duża rotacja? Może jest to związane z charakterystyką tego stanowiska? @Ja, rozumiem, że masz jakieś zastrzeżenia? Co według Ciebie powinno się zmienić, by pracowało się lepiej? @Pyton, z pewnością w każdej firmie są stresujące momenty, dlaczego sądzisz, że w GVF jest ich więcej?

@Aneta

Może sama powinnaś się przekonać pracując tam. W końcu było dużo opinii, które zostały wykasowane przez admina, bo najazd na niego zrobiła Pani W. Zaznaczę iż pracodawca z wyrokiem to nie pracodawca. Ciągły mobbing z jej strony i ludzie wysiadają. Ogólnie na dobrze wyszło mi, że już tam nie pracuje. Pensję dostaje całą i całość mam na umowie a nie jak u Pani W - część w łapkę a część na umowie.

@XYZ

Z forum mogą zostać wykasowane tylko te komentarze, które łamią regulamin, wszystkie inne zostają na forum, niezależnie od tego, czy są pozytywne, czy negatywne. Mobbing jest bardzo poważnym oskarżeniem, czy faktycznie ma miejsce? Czy pracownicy mają na to dowody i próbowali temu przeciwdziałać? Jeśli tak, może warto zgłosić to przez nową funkcję na forum dotyczącą mobbingu, którą znaleźć można poprzez baner "zero tolerancji".

@Aneta

Wcześniej takiej opcji nie było, a zgłoszenia naruszania zasad pracownika był nagminnie olewany przez większość instytucji. Ja się cieszę, że już tam nie pracuje i nie psują mi nerwów i zdrowia.

@XYZ

Opcja "Zero tolerancji" pojawiła się niedawno i ma być pomocna dla pracowników, których rzeczywiście dotknął mobbing. Przypominam jednak, że fałszywe oskarżenia mogą być karalne. Rozumiem, że pracownicy interweniowali wielokrotnie? Czy nie przeprowadzono żadnej inspekcji?

Norbert

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy. Może ktoś słyszał czy potrzebują ludzi?

Pyton
@Norbert

Odpuść sobie. Unikniesz stresu.

Pati

Wiadomo, że nie każdy nadaje się na handlowca i tu są takie rotacje!

Ja
@Pati

I nie każdy nadaje się ma pracodawcę

Zostaw merytoryczną opinię o GVF Sp. z o. o. - Pabianice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

GVF Sp. z o. o.
2/5 Na podstawie 22 ocen.