Opinie o You & Me Sp. z o.o. w Przeźmierowo

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie You & Me Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie You & Me Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Cateringi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o You & Me Sp. z o.o. w Przeźmierowo

Karolina Nowy wpis

A ja sądzę, że ludzie wybierają sobie niewłaściwą prace i dlatego później jest tak wielkie rozczarowanie

G

Nie polecam tego miejsca pracy. Chaos i bałagan,(usunięte przez administratora) Jedyny plus tej firmy to współpracownicy, którzy w większości są bardzo w porządku.

Megi Nowy wpis
@G

Bałagan ! Sami o sobie wystawiacie opinie to trzeba zabrać (usunięte przez administratora)i zmiotkę i zabrać się do pracy a nie siedzieć na fb pracuje na ochronie w tej Galerii i jestem pełna podziwu dla lenistwa obsługi!!!!!

Trauma

Koszmar. Żadna praca wcześniej, nie kosztowała mnie tyle psychicznie. (usunięte przez administratora) Nie toleruje żadnych innych poglądów, niż swoje. O kuchnie ma pojęcia. Co chwilę przychodzi z nowym pomysłem, nie rozumiejąc, że realizujemy ten z wczoraj. I tak codziennie. Każdego dnia, obsługujemy około 400 osób (pomijam weekendy), a ona najchętniej zostawiłaby na zmianie jedną osobę. Zresztą potrafi wpaść i tak zrobić. Nie przejmuje się tym, że kucharze muszą przygotować całą produkcję we dwójkę, a jednocześnie obsługiwać klientów. Przychodzi i wysyła do domu, oczekując jednocześnie, że jeden kucharz na zmianie ogarnie wszystko sam i jeszcze wdroży jej nowy pomysł. Największy koszmar mojego życia. Omijajcie to miejsce szerokim łukiem. To najgorszy człowiek, jakiego zadaxylo mi się spotkać.

Doświadczony przez Y&M
@Trauma

No i potrafi zwolnić człowieka, tylko dlatego, że się z nią nie zgadza. I to wcale nie trzeba mieć totalnie różnego poglądu. Po prostu, dziś ma zły humor, więc kogoś wyrzuci, nie przejmując się, że zostawia pozostałych ludzi z pustym stanowiskiem i ogromem pracy. Z nikim się nie liczy i nikogo nie szanuje. Braki w życiu osobistym, wypełnia gnojeniem ludzi. Najczęściej bardzo oddanym i pracowitym. No i albo nie daje umowy o pracę, albo miesiącami jej nie przedłuża. To taki standard.

Przemysław Nowy wpis
@Doświadczony przez Y&M

Widzę, że macie dosyć dużą wiedzę o tym pracodawcy, dlatego chciałbym wiedzieć, czy osoby bez doświadczenia zawodowego również są mile widziane w tej firmie? Mam tu na myśli osobę, która nigdy wcześniej nie pracowała.

Też tam byłem :( Nowy wpis
@Przemysław

Tam nie ma czasu na naukę. Masz przyjść i zasuwać. Bez żadnej przerwy, a i zwykłej wody często brak. Za to opierdziel, każdego dnia. I to na przykład za to, że gdy szefowa do Ciebie mówi, to pracujesz, zamiast stać przed nią i patrzeć jej w oczy. Odpuść sobie. Naprawdę jest dużo lepszych miejsc. Życzę powodzenia

X

Nikomu nie polecam. (usunięte przez administratora) nie ważne czy pracujesz 3 dni czy kilka lat. Przedmiotowe podejście i (usunięte przez administratora)to codzienność. W miejscu pracy bałagan, brak nawet podstawowych towarów a sprzedawanie starego towaru to codzienność. Za tą minimalną stawkę naprawdę można znaleźć dużo lepsze miejsca pracy w Poznaniu, nawet w tej samej galerii

Brałeś udział w rekrutacji do You & Me Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?

Zostaw merytoryczną opinię o You & Me Sp. z o.o. - Przeźmierowo

You & Me Sp. z o.o.