Opinie o Radius Consulting Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Radius Consulting Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Radius Consulting Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Radius Consulting Sp. z o.o. w Poznań

Pracownik Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 13 dni.

Chcę podzielić się swoim doświadczeniem pracy w firmie, ale niestety, pozostawiło ono u mnie wyjątkowo negatywne wrażenie. Praca w tej firmie była po prostu koszmarem ze względu na ciągłe napięcie i brak zaufania, który panuje na każdym kroku. W ciągu ostatnich kilku miesięcy zanotowano wysoką rotację pracowników: przez pół roku z biura w Warszawie odeszło aż trzech ludzi. Powód? (usunięte przez administratora) W tej firmie czujesz się stale pod presją. Objętość pracy nie odpowiada standardowemu dniowi roboczemu, i wszyscy pracownicy regularnie muszą się zatrzymywać. Nie wspominając już o nadgodzinach, za które nie płacą, a dodatkowego czasu nie można odrobić. Próba odejścia z pracy o wyznaczonej porze jest traktowana jako przejaw niekompetencji. Jeśli wykonujesz zadania wyjazdowe, zapomnij o rekompensacie za podróż - nikt nie płaci. A co z pensją? Przychodzi w kopercie, a jeśli próbujesz ją dostać na kartę, gwarantowane są opóźnienia. I zawsze jedno wytłumaczenie: "Na koncie firmy nie ma pieniędzy". Jakby pracodawca za każdym razem dowiadywał się o konieczności wypłaty pensji dopiero w ostatniej chwili. Jeśli szukasz przyjaznego zespołu i wsparcia, tutaj go nie znajdziesz. Zamiast tego czekają cię ciągłe zarzuty, histerie i niejasne pretensje. A jeśli chodzi o stawkę, to jest wyraźnie poniżej minimalnej. W tym przypadku nawet nie ma o czym dyskutować - to już sprawa dla odpowiednich instytucji. Ogólnie rzecz biorąc, mogę powiedzieć, że doświadczenie pracy w tej firmie było niezwykle rozczarowujące i stresujące. Я бы хочу поделиться своим опытом работы в компании, но, к сожалению, он оставил у меня крайне негативное впечатление. Работа в этой фирме была просто кошмаром из-за постоянного напряжения и недоверия, которое царит на каждом шагу. В течение последних нескольких месяцев наблюдалась высокая текучка кадров: за полгода из офиса в Варшаве ушло целых три человека. Причина? Моббинг. В этой компании ты чувствуешь себя постоянно под давлением. Объем работы не соответствует стандартному рабочему дню, и все сотрудники регулярно вынуждены задерживаться. Не говоря уже о переработках, за которые не платят, а лишнее время ты никак не можешь отыграть. Попытка уйти с работы в назначенное время воспринимается как проявление некомпетентности. Если ты выполняешь выездные задания, забудь о компенсации за дорогу - ее никто не оплачивает. А зарплата? Она приходит в конверте, а если пытаешься получить ее на карту, гарантировано сталкиваешься с задержками. Причем объяснение всегда одно: "На счету фирмы нет денег". Как будто работодатель каждый раз узнает о необходимости выплаты зарплаты только в последний момент. Если ты ищешь дружелюбный коллектив и поддержку, здесь ее не найдешь. Вместо этого тебя ждут постоянные упреки, истерики и непонятные претензии. А если говорить о ставке, то она явно ниже минимальной. В данном случае даже нечего обсуждать - это уже вопрос для соответствующих инстанций. В целом, могу сказать, что опыт работы в этой компании оказался крайне разочаровывающим и стрессовым.

Witajcie, Chcę zapytać o wasze stanowisko na temat zatrudnienia. Czy pracodawca oferuje umowe B2B? Czy pracodawca oferuje premie? Dziękuje za wskazówki.

Zostaw merytoryczną opinię o Radius Consulting Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Radius Consulting Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Radius Consulting Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Radius Consulting Sp. z o.o.
  • Adama Mickiewicza 9 lok. 11B
    60-833 Poznań
  • NIP: 7812018235 REGON: 388265574 KRS: 0000886326

Radius Consulting Sp. z o.o.