Bmc Poland Sp. z o.o.
4 5 13 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Czy można się dogadać z kierownictwem w Bmc Poland Sp. z o.o.? Chcę aplikować do pracy jako Promotorka, dodali 4 września kilka fajnych ogłoszeń na Nuzle.pl.

Jolka Nowy wpis

Czy obecnie firma prowadzi rekrutacje? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej jasno okreslaja warunki pracy?

Kasztan Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Firma się ciągle rozwija. Polecam pracę w tej firmie.

Wedsa Nowy wpis

Czy w tej firmie jest praca dla kobiet?

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Ktos życzliwy

Firma Bmc spadla na psy ludzie tam pracujący współfalają sie z prezesem a prezes ich robi liderów i innych osób. (usunięte przez administratora) A tak wogle po co wystawiaja oferty pracy jak nie przyjmuja zal pl.

Ulka

Dl jednych zły dla innych dobry. Ważne, że firma jest bardzo dobra i można cieszyć sie fajną pracą.

Iza

@Zenon, zachęcam Cię do bardziej obszernego wpisu! Napisz proszę coś w temacie benefitów w firmie Bmc Poland, aspekty dotyczące warunków pracy oraz atmosfery pracy także będą tu bardzo istotne. Będzie nam niezwykle miło za Twój kolejny wpis w tym wątku!

Hm
Nazwa działu: Produkcja
@Iza

Beznadziejny kadrowiec tam pracuje mogliby go zmienić

Zenon

Fajna firma dobrze się pracuje tylko kadry mogły by się zmienić.

Iza

@Mn, zachęcam Cię do podzielenia się z nami dłuższą opinią, chętnie dowiemy się, dlaczego nie polecasz pracy w firmie Bmc Poland. Zapraszam także osoby obecnie związane z firmą Bmc Poland do zamieszczania tu nowych komentarzy, z wielką ochotą poznamy obecne postępy tego pracodawcy, kwestie nowych zatrudnień również będą tu bardzo istotne!

fff

Nie polecam! Nie płacą kontrahentom faktur na czas!

Tak12Nie

Mn

Nie polecam tej firmy

Marcin

Firma się rozwija, podobno poszukują młode osoby chętne na dłużej związać się z firmą, którym oferują wyjazd szkoleniowy do Korei.

Tak22Nie1

Zostaw opinię o Bmc Poland Sp. z o.o. - Chojnów

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie