Bmc Poland Sp. z o.o.

Opinie o Bmc Poland Sp. z o.o.

Ulka

Dl jednych zły dla innych dobry. Ważne, że firma jest bardzo dobra i można cieszyć sie fajną pracą.

Iza

@Zenon, zachęcam Cię do bardziej obszernego wpisu! Napisz proszę coś w temacie benefitów w firmie Bmc Poland, aspekty dotyczące warunków pracy oraz atmosfery pracy także będą tu bardzo istotne. Będzie nam niezwykle miło za Twój kolejny wpis w tym wątku!

Hm
@Iza 08.06.2018 05:42

Beznadziejny kadrowiec tam pracuje mogliby go zmienić

Zenon

Fajna firma dobrze się pracuje tylko kadry mogły by się zmienić.

Iza

@Mn, zachęcam Cię do podzielenia się z nami dłuższą opinią, chętnie dowiemy się, dlaczego nie polecasz pracy w firmie Bmc Poland. Zapraszam także osoby obecnie związane z firmą Bmc Poland do zamieszczania tu nowych komentarzy, z wielką ochotą poznamy obecne postępy tego pracodawcy, kwestie nowych zatrudnień również będą tu bardzo istotne!

fff

Nie polecam! Nie płacą kontrahentom faktur na czas!

Mn

Nie polecam tej firmy

Marcin

Firma się rozwija, podobno poszukują młode osoby chętne na dłużej związać się z firmą, którym oferują wyjazd szkoleniowy do Korei.

Zostaw opinię o Bmc Poland Sp. z o.o. - Chojnów

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bmc Poland Sp. z o.o.