Opinie o Tomasz Kuczyński Builders w Chojnów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Tomasz Kuczyński Builders. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Tomasz Kuczyński Builders na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tomasz Kuczyński Builders w Chojnów

Jak w Tomasz Kuczyński Builders wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Klient Nowy wpis

U nas Pan Tomasz nie wykonał pracy, zabrał 3000 zł zaliczki i nigdy się nie pojawił. Po rozmowach z jego pracownikiem nie byliśmy pierwsi, którym pracy nie wykonał.

Jak się pracuje z ludźmi z Tomasz Kuczyński Builders?

Klient Nowy wpis

Pan Tomasz Kuczyński pobiera zaliczki, znika ,nie odbiera telefonów i nie wykonuje zlecenia. Pracownik z jego firmy potwierdzil, że nie jesteśmy pierwsi.

Klient

Uwaga Pan Tomasz pobiera zaliczki i nie wykonuje zlecenia. Znika, nie odbiera telefonów. Nie wplacajcie zaliczek bo nigdy ich nie odzyskacie.

@Klient

A jakie zlecenie miał wykonać? Nawet nie zaczął? Długo już jest cisza w tej sprawie? Jechałeś tam osobiście?

@Ewa

Ogrodzenie. Pobrał 3000 zł, przestał odbierać telefon. Nie wykonał nic. Był tylko na pomiarach. Nie przywiózł materiału. Nie wykonał pracy. Wziął pieniądze i na tym się skończyło. W miejscu zarejestrowania firmy nie przebywa - mieszka tam jego tato. Sprawa w sądzie i u komornika nie jesteśmy pierwsi. Na ofertę o profil jego usunięty. Było tam więcej komentarzy od (usunięte przez administratora) klientów.

Helena
@Klient

Ja aż muszę spytać, bo dla mnie to jakieś takie niewiarygodne jest. Jemu takie coś się w ogóle opłaca? Bo nawet przypuśćmy, że w ten sposób potraktuje wiele osób i uzbiera sobie za darmo nawet 100 tys, przecież z czasem będzie musiał i tak to oddać, gdy jakaś windykacja się zacznie. Gdzie tu sens?

@Helena

Komu oddać? Większość zaliczek albo wpłacana jest do rąk własnych albo przelewem na konto nie należące do niego... Nawet jak zacznie się windykacja to może okazać się że nie ma z czego ściągnąć.. bo na koncie nic nie ma, komornik nie ustali miejsca przebywania, on nie odbierze pism z sądu i po sprawie.. Uczciwy człowiek sensu nie widzi.. ale on pobierając zaliczki (usunięte przez administratora) już wielu ludzi i jest bezkarny. Ot polskie prawo..

@Ewa

Ogrodzenie. On nie przebywa w miejscu gdzie jest zarejestrowana firma. Mieszka tam jego tato, który twierdzi że z synem się nie widzi..

Elżbieta
@Klient

to życie was nie nauczylo ze jak sie komus daje jakas kase to trzeba brac potwierdzenie wplaty i tyle?

@Elżbieta

Pani Elżbieta potwierdzenie wpłaty podpisane przez Pana Tomasza, umowa podpisana. Pan Tomasz mimo to nie wykonał zlecenia i zniknął z naszą zaliczka. Prawo polskie nic mu nie zrobi. On doskonale wie jak działać. Nie nas jednych (usunięte przez administratora)

Klient

Czy komuś udało się odzyskać pieniądze od firmy Tk Builders Tomasz Kuczyński? Czy są tu inne poszkodowane osoby?

Agata
@Klient

Nas też zrobił w .... wziął zaliczkę i kontakt się urwał. Sprawa zgłoszona na policji.

@Agata

I co udalo się Państwu odzyskać pieniądze? Bo nam niestety nie

Maria
@Monika

a Wy zgłosiliście również sprawę na policję?

Dawid
@Monika

Mimo próby kontaktu się nie udało ? A co dalej z tym ? Jak sprawa się toczy?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Tomasz Kuczyński Builders? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Pracownica sprzątająca/Pracownik sprzątający w fabryce
Chojnów
INWEMER System sp. z o.o.
logo firmy monter ślusarz
Chojnów
CDMD Investments Sp. z o.o.
logo firmy Ślusarz za granica
Arcon Personalservice GmbH
Klient firmy TK Builders

Pan Tomasz Kuczyński z firmy TK Builders ma wiele negatywnych opinii na portalu oferteo. Tam wyłapuje swoich klientów. Na nas też trafiło. Przyjechał pobrał zaliczkę, nic nie zrobił, sprawa w sądzie. Na oferteo pod nazwą Tk Builders Tomasz Kuczyński ludzie piszą te same opinie: pobrał zaliczkę, nic nie zrobił i kontakt się urwał. Ma dwa konta na portalu. Uważajcie na tego Pana, nie dawajcie zaliczek.

Były klient

Ten pan jest oszustem od wielu lat! Ja miałem z nim do czynienia 2 lata temu!!! Wziął zaliczkę i oczywiście zniknął! Potem przywiózł jakieś panele na ogrodzenie, z jakiegoś prawie połowę cieńszego drucika niż ten za który miał zapłacone...a potem po prostu zniknął ... Widzę po komentarzach że nadal działa "w branży" oszukiwania ludzi...

Klient Pana Tomasza
@Były klient

Tak niestety Pan Tomasz właściciel firmy TK Builders dalej działa. Wziął zaliczkę i ani materiału ani wykonanej pracy. Sprawa w sądzie, ale czas najwyższy poinformować prokuraturę i organy ścigania. Po komentarzach na oferteo widać że są też inni poszkodowani ludzie.

Adam K.

Potwierdzam, proszę uważać na tą firmę .W dniu 7 stycznia 2021 roku podpisałem z nią umowę. Pan Tomasz był na pomiarach i zainkasował 8 tys. zaliczki(40%). Umowa obowiązywał do 15 lutego . Kontakt był tylko do 20 stycznia ( telefoniczny) i ostatni 4 lutego na oferteo. Do dnia dzisiejszego ani ogrodzenia, ani kontaktu , ani zwrotu zaliczki. W dniu dzisiejszym rozpocząłem procedurę prawną zmierzającą do odzyskania pieniędzy.PROSZĘ UWAŻAĆ

Klient firmy TK Builders

Bardzo proszę uważać na tą firmę! Zlecilismy firmie wykonanie ogrodzenia. Pan pobrał zaliczkę w wysokości 40 % - uważał, że bez tego nie może rozpocząć pracy. Kontaktował się z nami do momentu przelania zaliczki. Niestety później zwodził, nie odbierał telefonów, nigdy nie przyjechał na plac gdzie miał zrobić ogrodzenie. Wziął pieniądze, nie wykonał nic, nie odbiera telefonów. Nie wywiązał się z umowy i nie oddał naszych pieniędzy. Zostaliśmy (usunięte przez administratora) Z tego co wiem to nie my jedni. Proszę uważać na tą firmę.

Zostaw merytoryczną opinię o Tomasz Kuczyński Builders - Chojnów

Tomasz Kuczyński Builders
  • Marii Konopnickiej 5