Euro Hr S.A.

3 Dodaj merytoryczną opinię
opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Euro Hr S.A.

Czy firma Euro Hr S.A. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

anna Nowy wpis

Dobra agencja. Robi wszystko jasno i odpowiedzialnie. Zawsze odpowie i pomoże na wszystkie pytania. Ściśle przestrzega warunków. Współpraca była przyjemna. Spotkałem wiele agencji, ale ta była jedną z najlepszych. Powodzenia!

Jakie narzędzia pracy zapewnia Euro Hr S.A.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Zainteresowana

Może się ktoś wypowiedzieć na temat pracy w biurze w Euro HR? Konkretnie chodzi o kady i płace (ostatnio była oferta pracy). Zastanawim sięczy są warto aplikować. Jak atmosfera, zarobki, premie, benfity? Jak z nadgodzinami? Jest możliwość szkoleń?

Info Nowy wpis
@Zainteresowana

Myślę, że nie warto. Wypłata nie jest cała na umowie.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Euro Hr S.A.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.

Czy pensja w Euro Hr S.A. składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Konkretnie jako Specjalista Ds. sprzedaży, ich ogłoszenie jest 13 października na GoWork.pl.

Witaj! Dobrze, że pytasz, bo to ważna kwestia :) Stanowisko Specjalisty ds. rozwoju rynku posiada 2 składowe wynagrodzenia - podstawę oraz premię, która jest wynikiem sprzedaży jakiej dokonasz. Zapraszamy do aplikowania :)

Witaj! To ciekawa opinia choć mało konkretna. Jeśli masz zastrzeżenia do naszej pracy, zapraszamy serdecznie do rozmowy. Jesteśmy otwarci na dialog, każde zdanie jest dla nas ważne.

Zadowolony były pracownik
@Euro Hr S.A.

Ja polecam, było fajnie.

@Zadowolony były pracownik

Bardzo nas to cieszy :)

Od czego uzależniona jest premia w firmie Euro Hr S.A.? Jakie są progi premiowe? Dodali 17 lipca na GoWork.pl ogłoszenie na stanowisko Asystentka.

Witaj! Jeśli chodzi o system premiowy na stanowisku Asystenta/ki biura, to jest on uzależniony od realizacji wyznaczonych celów oraz od jakości ich wykonania. O wysokości premii rozmawiamy na dalszych etapach rekrutacji, kiedy jesteśmy sobą nawzajem zainteresowani :)

G

Od decyzji szefa, raz jest raz jej nie ma.

Bartek

Bardzo dobry pracodawca ale jednocześnie wymagający i pewnie stąd bierze się niezadowolenie?

Mniej niż kółko
@Bartek

Nie za bardzo, duża rotacja osób z doświadczeniem wskazuję że nie warto tu być...

Ciekawa123
@Mniej niż kółko

Poproszę kontakt

Jestem na nie

Niestety, ale pracodawca nie jest słowny. Żadne z warunków umowy nie zostało dotrzymane. O zmianie warunków zostałam poinformowana dopiero po wypowiedzeniu u obecnego pracodawcy(inna umowa, inny tryb wypłaty wynagrodzenia, okres wypowiedzenia to fikcja). Sam szef nieprzyjemny w obyciu, telefony wieczorami. Poważnym pracownikom nie polecam.

Odp
@Jestem na nie

Koleżanko, Nie kłam proszę, w rewanżu za wyrażony brak akceptacji, w związku z zakończeniem okresu próbnego. Wyłącznie potwierdzasz słuszność decyzji firmy. Kariera przed Tobą - tym bardziej jak Twój potencjalny pracodawca zapyta o rekomendacje...

/sloneczko
@Jestem na nie

Poproszę o kontakt :)będzie mi bardzo miło:)

Ciekawa123
@Jestem na nie

Dzień dobry, Proszę o pilny kontakt.

Irena

@Jestem na nie podasz przykład co było na umowie, a nie zostało dotrzymane ?

Klaudia

Wiec mówicie ze są bardzo wymagający?

Uciekaj
@Klaudia

Nieuczciwy pracodawca

Dim

Trzy roki musisz pracować jak piszesz tak, pewno już jesteś na fabryce, pisz po polsku bo ludy nie rozumie. Ja już też mam za sobą wszytko.

Urszula
@Dim

Nie obraź się, ale Twój komentarz też ciężko ogarnąć. Niby po Polsku, ale jakoś ciężki przekaz. Możesz jaśniej? Polecasz pracę w Euro Hr jako młodszy inżynier bez doświadczenia? Czy nie?

Człowiek

Firma jest bardzo porządna, mi się bardzo spodobało współpracować z dziewczynami. Czekam na możliwość ponowienia współpracy!

Олександр
@Człowiek

Tak - wynagrodzenie nie jest wyplacane na czas, brak umów zlecenja - czekam na umowa już 4 tydfzien. Dozo osób tak ma i nie jestem sam.

Janusz
@Олександр

Jak długo pracujesz w tej firmie? Z czego wynikają problemy z umową, jak tłumaczy to pracodawca? Daj znać, jestem ciekaw co masz mi do powiedzienia na ten temat!

Wrocek88
@Janusz

przepraszam że zwrócę uwagę ale może warto iść do biura i to wyjaśnić - jeżeli tego nie zrobiłeś - nie wydaje mi się, że przez 4 tygodnie nie otrzymałeś umowy, zazwyczaj cudzoziemcy za wschodniej granicy nie przejmują się dokumentami w Polsce i je gdzieś wrzucą lub schowają. 90 procent takich tematów jest. Chyba że faktycznie coś jest nie tak, ale tego nie wiem. Ogólnie to ja uważam że jak się coś komuś się nie podoba to albo to wyjaśnia albo ma prawo do rezygnacji, a jeżeli nie masz umowy to nawet nie musisz rezygnować bo nie masz od czego.

Weronika

Czy trzeba posiadać jakieś szkolenia, coś w tym stylu?

Izolda

@Osk Bardzo dobry pracodawca nie pozwoliłby sobie na takie działania niezgodne z kodeksem pracy

Asia

A ja jestem zadowolona, miłe panie, ładne biuro. Korzystałam z ich pośrednictwa. Do tej pory mam dzięki nim fajną pracę i pieniążki na czas.

Wrocek88

jak oszukują, napisz bo to nic nie mówi ? jestem ciekawy ?

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Hr S.A. - Wysoka

• Jak się pracuje w Euro Hr S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Euro Hr S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Euro Hr S.A.