PPH PIRO s.c.

Knurów

Opinie o PPH PIRO s.c.

NIE POLECAM!!!!!

Zarobek: najniższa krajowa, brak premii, stawki akordowe z 2006 roku, zaniżone o 20%; atmosfera w pracy: chamska, plotkarstwo, zawiść. Kierowniczka oraz brygadzistka- chamskie wobec siebie i wobec pracowników. Można pokusić się o stwierdzenie , iż mobbing w tej pracy to codzienność, ale skoro godzą się na to pracownicy to już inna historia.... Nie polecam... marny zarobek nie jest wart atmosfery w tej pracy.

NIE POLECAM!!!!!

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o PPH PIRO s.c. - Knurów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPH PIRO s.c.