PPH PIRO s.c.

Knurów

PPH PIRO s.c.

Opinie o PPH PIRO s.c.

Czy dysponujecie informacjami o tym, co aktualnie dzieje się w PPH PIRO s.c.? Od dłuższego czasu nie pojawiła się żadna opinia związana z warunkami pracy w firmie.

Lola

Piro i Berkner w Knurowie ul.szpitalna to ta sama firma (usunięte przez administratora) najniższa krajowa jakieś rozliczanie z każdej zrobionej rzeczy czy wszyszła najniższa krajowa bzdura totalna za soboty jakieś odejmowanie od wyplaty wypłacaja to później chyba ze na siebie nie zarobisz to widzisz tylko najniższa a sobota za (usunięte przez administratora) złodziejstwo pracuja tam tylko ludzie od 20 lat bo boją sie odejść bo gdzie pójdą tak mówią jak by mało pracy było każdy kto przychodzi to w niedługim czasie odchodzi powinni to zamknąć a przyjmujesz sie na jedno stanowisko a robisz na wszystkich kończąc na myciu kibli robi to pani najnizsza stażem dopóki nie odejdzie

NIE POLECAM!!!!!

Zarobek: najniższa krajowa, brak premii, stawki akordowe z 2006 roku, zaniżone o 20%; atmosfera w pracy: chamska, plotkarstwo, zawiść. Kierowniczka oraz brygadzistka- chamskie wobec siebie i wobec pracowników. Można pokusić się o stwierdzenie , iż mobbing w tej pracy to codzienność, ale skoro godzą się na to pracownicy to już inna historia.... Nie polecam... marny zarobek nie jest wart atmosfery w tej pracy.

NIE POLECAM!!!!!

Zostaw opinię o PPH PIRO s.c. - Knurów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPH PIRO s.c.