Opinie o Zakład Produkcyjno-Usługowy EKO-PLAST Dorota Glazik w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Zakład Produkcyjno-Usługowy EKO-PLAST Dorota Glazik. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zakład Produkcyjno-Usługowy EKO-PLAST Dorota Glazik o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Produkcyjno-Usługowy EKO-PLAST Dorota Glazik w Bydgoszcz

Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Czy firma Zakład Produkcyjno-Usługowy EKO-PLAST Dorota Glazik w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Szymon Nowy wpis

Kto jest aktualnie szefem produkcji?

Krzysztof Rybczynski

Firma jak firma . Pracowac trzeba , to zycie . Po prawie dwoch latach pracy na 6 sytemach CNC , nastepna umowa na czas okreslony . Kpina . Dyrektor to (usunięte przez administratora) i pol metra mulu. Z tego co teraz obserwuje , z bardzo daleka , Wlasciciel powinien byc milionerem . Moze jest . Watpie . Super kadra pracownicza . Super wspomnienia ze wpolpracy ze wszystkimi pracownikami. Super atmosfera pracy. Kerownictwo do (usunięte przez administratora) . Do likwidacji. Obecnie pracuje w Firmie , ktora potrafila z malenkiego zakladu stac sie potega . To byla przyszlosc Ekoplastu . Co jest teraz ?

Dariusz
@Krzysztof Rybczynski

Cześć, przede wszystkim chciałem zwrócić Ci uwagę, żebyś nikogo nie obrażał w swoich komentarzach, bo to jednak forum publiczne i to naprawdę nie jest najlepsze rozwiązanie. Napisałeś, że po dwóch latach pracy jest "następna umowa na czas określony". A mógłbyś powiedzieć jaka jest umowa na start w Eko-Plast? Obowiązuje okres próbny?

Krzysztof Nowy wpis
@Dariusz

Tak, umowa na czas okreslony powinna w Polandii trwac 100 lat. Bez mozliwosci przezycia 40 lat.Polski kapitalizm i dazenie do dobrobytu.Mam pytanie, na ktorym etapie jestes lizusie, kreaturo czlowieka.

Były pracownik Nowy wpis

Wciąz jest najniższa na papierze a reszta w kopertach ? Wciaz na rozmowie jest zachęcanie , potem zatrudnienie a po 3 msc obcięcie pensji albo umowy nie przedłużą ?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Zakład Produkcyjno-Usługowy EKO-PLAST Dorota Glazik spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Dominik

Witam czy firma obecnie szuka ludzi do pracy na produkcji? Jak ewentualnie można przesyłać cv?

Ekoplast
@Dominik

Proszę przesłać CV na adres mailowy ekoplast@ekoplast-zn.pl

Czy w Zakład Produkcyjno-Usługowy EKO-PLAST Dorota Glazik są szkolenia zewnętrzne?

Ekoplast

Jeśli jest taka potrzeba to tak, szkolenia są przeprowadzane.

Hugon

Dobra firma i pracodawca ale przecież każdy popełnia błędy natomiast ważne, że firma potrafi je naprawić, polecam pracę.

słoneczko

szybka możliwość przejścia na umowe o prace , firma to 3/4 Ukraińców którzy nic nie rozumieją po Polsku, duży nacisk na bhp , raz nie zgadzała mi sie wypłata ,ale po zwroceniu uwagi rożnica została wpłacona . Praca jest okej - zależy na jakiej maszynie jesteś , niektore są cieżkie bo idzie detal do tego trzeba segregować oraz gratować .ogl polecam bo fajni ludzie tam pracują ;)

Ile jest zmian w Zakład Produkcyjno-Usługowy EKO-PLAST Dorota Glazik?

słoneczko

3 zmiany

BSD

Mam pytanie, czy to jest ciężka praca -> mieszanie materiału-granulatu, przygotowanie palety, zabezpieczenie produktu, utrzymanie porządku na hali produkcyjnej ???. Chodzi mi oto czy granulat miesza się ręcznie, czy raczej to robi maszyna ?, są jakieś trudne z początku do ogarnięcia przepisy mieszania różnych składników granulatu, czy tylko stosowany jest jeden rodzaj granulatu ?

Jacek
@BSD

Interesuje Cię zatrudnienie, a jeśli tak, to na jakie stanowisko? Nie widziałem żadnych aktualnych ofert pracy, a chętnie dowiedziałbym się, czy firma rekrutuje nowych pracowników. Napisz jeśli masz informacje na ten temat.

BSD
@Jacek

No właśnie na to stanowisko które opisałem ciekawi mnie zatrudnienie bo takie widziałem w internecie

Helena

@Ks widzę, że znasz Zakład Produkcyjno-Usługowy EKO-PLAST Dorota Glazik od środka i Twoja opinia jest raczej pozytywna, jednak czy mógłbyś napisać coś więcej o pracy w tej firmie? Jakie jest podejście do pracownika? Czy można liczyć na jakieś benefity pozapłacowe lub premię? Każda taka szczera opinia jest bardzo cenna dla kandydatów do tej pracy.

miś
@Helena

Są premie co miesiąc po przejściu na umowę o prace. Podejście różne. Brygadzista jeden spoko a drugi wyżej (usunięte przez administratora) ma niż sra. Ludzie z kontroli pomogą bez problemów. . ogólnie atmosfera bardziej rodzinna.

Jacek
@miś

Super że Eko - Plast daje premie swoim pracownikom. Po jakim czasie jest możliwość przejścia na umowę o prace? Wiesz czy przyjmują osoby bez doświadczenia?

Helena

@Mk Zastanawiam się czy od ostatniego wpisu nadal podtrzymujesz swoje zdanie. Czy mógłbyś napisać coś więcej o warunkach zatrudnienia i wynagrodzeniu za nadgodziny? Dla wielu osób jest to ważna informacja. Jakie są Twoje relacje z innymi pracownikami? Czy można liczyć na wsparcie pracodawcy lub kolegów z pracy?

UM
@Helena

Praca jest spoko. Atmosfera w miarę. Ciężko się doprosić niektórych rzeczy od brygadzistów. Pracowałem tam chwile i ogólnie nie ma tragedii.

Tomasz

Może wiecie coś o ofercie pracy w firmie? Jakieś wskazówki o zarobkach czy dodatkach do pensji?Jakieś dodatki do podstawy macie?

Ks
@Tomasz

Są premie plus dodatki nocne. Praca nie jest ciężka wiec uważam ze i tak można niezłe zarobić jak na tak mało wymagająca prace.

Ks

Umowa zlecenia z możliwością przejścia na umowę o prace. Jak wszędzie są plusy i są minusy. Ja polecam

Helena

@xyz każda firma ma swoje plusy i minusy. Grunt, to skupić się na plusach. Rozmawiałeś może z pracodawcą na temat stawki godzinowej? Może spokojna i konstruktywna rozmowa, mogłaby przynieść jakąś podwyżkę? Zawsze warto prowadzić mediacje z pracodawcą dotyczące zatrudnienia. Pozdrawiam.

xyz

miesiac zlecenie i umowa o prace o ile sie nie bedziesz pucowal i donosil do kontrolerki jakosci albo kierownikow nie polecam tej firmy stawka 10 zl nadgodziny 15 robi tam pare ukrainców i ukrainki z 2-wie same nazwizko mówi za siebie pracuje tam rodzinka i nic nie zrobisz hehe :)

Mk

Pracuje od niedawna i muszę przyznać że firma jest ok. Pracuje się dobrze, praca nie jest ciężka, zarobki w miarę. Jak ktoś chce może dorobić sobie w nadgodzinach. Naprawdę polecam Firmę i zachęcam do podjęcia pracy. Mk

Majk
@Mk

A jak to wyglada z umową?

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Produkcyjno-Usługowy EKO-PLAST Dorota Glazik - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Zakład Produkcyjno-Usługowy EKO-PLAST Dorota Glazik?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Produkcyjno-Usługowy EKO-PLAST Dorota Glazik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Zakład Produkcyjno-Usługowy EKO-PLAST Dorota Glazik
2.6/5 Na podstawie 5 ocen.
  • OŁOWIANA 12
    85-461 Bydgoszcz