Opinie o Nautilus Poland Sp. z o.o. sp.k. w Kraków

www.nautilus.net.pl

Branże: Telekomunikacja - sprzedaż sprzętu audio-wideo

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nautilus Poland Sp. z o.o. sp.k. w Kraków

Klirnt

Mogę coś powiedzieć jako klient - podejście osób decyzyjnych lekceważące. Brak podstawowych rzeczy na stronie takich jak odnośnik do regulaminu, brak możliwości zalogowania, kwestię reklamacji realizuje jakaś zewnętrzna firma. Brak egzekwowania podstawowych praw konsumenta. Tak wiem kto ma się tym zająć i zajmie.

Teresa
@Klirnt

I jak ktoś się tym zajął? Wprowadzą jakieś zmiany, wiesz może?

Piotr Nowy wpis
@Klirnt

Z reklamacja jest rzeczywiście problem ,dla czego firma nautylius korzysta z firm posrednich a nie tak jak w moim przypadku z serwisu transrotor ,po raz kolejny otrzymałem nie naprawiony sprzęt .

Zawiedziony Nowy wpis

Poszedłem tam do pracy jako maniak audio i sprzętów wszelkiej maści. Porzuciłem prace z depresją i zakończeniem pasji która trwała u mnie od dziecka. Robert S to pajac który traktuje pracowników jak papier toaletowy, w nocy przyjeżdża i zabiera sprzęt warty setki tysięcy złotych który sprzedaje po swoich znajomych bez faktur. A jak dochodzi do inwentaryzacji to rok w rok brakuje towaru na pare milionów złotych i oskarża pracowników o kradzież. Taka cudowna firma a monitoringu brak

Szymon.F

Praca dla ludzi o bardzo mocnych nerwach.Szef-Robert podbiera klientów handlowcom oferując wręcz dampingowe ceny,takie na które nikt w firmie nie jest sobie w stanie pozwolić.Dodatkowo później są krzyki i pretensje na każdym kroku,bo Szef-Robert zapomina o bożym świecie i zwala wszystkie niepowodzenia na pracowników - gdzie w 99% przypadków to wina Szefa-Roberta.W firmie dodatkowo brak ludzkich zachowań takich jak złożenie życzeń w święta, nowy rok, czy dobre słowo,nie mówiąc o paczkach dla dzieci, zwykłym uśmiechu czy firmowej Wigilii.W firmie generalnie panuje fałsz i obłuda, dlatego też nawet producenci i kluczowi klienci kończą współpracę z Szefem-Robertem a nowe punkty nie chcą współpracować gdyż znają zachowania Szefa-Roberta.

Były pracownik Nowy wpis
@Szymon.F

Dokładnie

Iza Nowy wpis

No cóż, wiadomo że to socjalne oczekiwania w związku z tą wigilią chociażby ale też zdarza się przecież, że ktoś jej po prostu nie uznaje. Gorzej jednak jeśli faktycznie występowały tutaj jakieś krzyki czy pretensje, bo tego to niestety być nie powinno. :/ Z tego co widzę padło info, że niby nowe punkty nie chcą współpracować, skoro tak to jak niby firma teraz działa?

Iza

Po wpisach widzę, że ludzie sugerują tutaj interwencję instytucji takich jak pip, zus i us. No jeśli aż taką brygadę proponują to naprawdę musi być coś na rzeczy. Podobno były tu marne zarobki a szef (usunięte przez administratora) pracowników, dużo obiecywał a niczego nie dawał. :/ Czy w końcu ktoś to zgłosił w odpowiednie miejsce? Czy wizyta pipu się odbyła czy wciąż wszystko stoi w miejscu?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Nautilus Poland Sp. z o.o. sp.k.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Project Manager
MS POS Poland Sp. z o.o.

Firma, której powinna przyglądnąć się Państwowa Inspekcja Pracy. Marnie wyglada tam uczciwość.

Utrudzony Nautilusem

Ta firma to nowotwòr na rynku pracy. Wynagrodzenia bardzo ubogie. Brak podstawowych narzędzi do wykonywania pracy na danym stanowisku. Wymagania bardzo wysokie okraszone samymi pretensjami. Brak premii, brak wynagrodzenia za nadgodziny. Brak socjalu.

Maria
@Utrudzony Nautilusem

Chciałabym doprecyzować poruszoną przez Ciebie kwestę nadgodzin. Czy brak wynagrodzenia za dodatkowy przepracowany czas oznacza, że pracownik może go sobie odebrać innego dnia? Wiele firm preferuje takie rozwiązanie i oddaje czas wolny zamiast wypłacać dodatkowe pieniądze. Masz na myśli, że jest tak w przypadku Nautilus?

Antyfil

Niestety nie polecam tej firmy. Marne zarobki i ograniczenie rozwoju zawodowego. Prezes to krętacz i oszust a zarząd firmy ma ciepłe posadki więc dba tylko o siebie. Pracownik jest czarowany obietnicami, które nigdy nie zostaną spełnione. Wykorzystywanie pracownika i okradanie go z jego składek emerytalnych. Ogólnie w firmie panuje falszywość i obłuda.

Kalifaktor

Firma godna ale tylko prześwietlenia przez taki instytucje jak Pip, Zus czy Urząd Skarbowy. Nie polecam wręcz odradzam. Omijać szerokim łukiem. Pracownik jest tam jak śmieć.

Hi-end failed

Niestety muszę to napisać...jesli chcesz kupic cos drogiego w tej firmie, obsługa staje się mila, kawa free, herbata free ....ale jesli juz cos trzeba zareklamowac....oj eony wydaja sie byc zbyt krotkie ;(

Accufalse

Nie polecam tej firmy, pieniądze a przede wszystkim warunki pracy mozna dostac lepsze na kasie w Biedronce. Mobbing, niepłatne nadgodziny i weekendy. Telefony od 8-23 od samego prezesa bo o niczym nie pamięta i wszystko zwala na pracowników. Wyzwiska, przekleństwa i takie tam zeby sobie prezes i koledzy ulżyli bo ich boli...

Pan Igiełka

Nie polecam tej firmy ani właściciela. Kasa słaba i okradanie ludzi z ich składek emerytalnych, rentowych itd. Całkowity brak szacunku do pracowników. Zero profesjonalizmu. Bazar i handel obwoźny.

Zostaw merytoryczną opinię o Nautilus Poland Sp. z o.o. sp.k. - Kraków

• Jak się pracuje w Nautilus Poland Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Nautilus Poland Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Nautilus Poland Sp. z o.o. sp.k.
  • Malborska 24
    30-646 Kraków

Nautilus Poland Sp. z o.o. sp.k.