Opinie o Fox Recykling Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Fox Recykling Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Fox Recykling Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja, gospodarowanie i odzysk surowców wtórnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fox Recykling Sp. z o.o. w Gdynia

Elen

Jak wygląda praca w księgowości? Jakie są orientacyjne zarobki?

Nick nickowaty
@Dominika

Najniższa krajowa, co jakiś czas niewielka podwyżka.

Czym w Fox Recykling Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

@Wal

A ile konkretnie trzeba zrobić tych nadgodzin? I ile wtedy dostaje się premii świątecznej, każdy ma taką samą kwotę?

Człowiek Nowy wpis

Hej. Piszecie o dużej ilości nadgodzin. No wiec to brzmi jak dużo pracy i mało ludzi. Niestety ofert brak. Nabierają osoby do pracy na magazynie? Jak wyglada sprawa z przyznawaniem premii frekwencyjnej?? Ciekaw jestem czy macie coś takiego i w jaki sposób jest przyznawana

Pol Nowy wpis
@Człowiek

Jaka premia frekwencyjna? Co to jest? Jestes wycyckany do zera. Pracownicy padają na pysk ale nic nie mówią. A paniska są zadowoleni,że mają frajerów do pracy. To jest (usunięte przez administratora). Odradzam.

Nick Nowy wpis
@Pol

Nie rozumiem, skoro ci tak źle to czemu się nie zwolnisz i poszukasz lepszej pracy.

Lolek Nowy wpis
@Pol

Ja zamiast być frajerem bym się zwolnił i poszukał czego innego ;D

W pracy na stanowisku Pracownik magazynowy - Operator wózków widłowych nadal można mówić o nadgodzinach? Tak jak w ogłoszeniu sprzed 7 miesięcy było. Jeśli tak to mówimy o czymś sporadycznym czy jak często się pracuje ponad te 8h? Mam nadzieję, że nie cały czas.

Nak

Nadgodziny są cały czas. Codziennie. Jesteś zmuszony do nadgodzin. Ale już nie długo. Ktoś się za to weźmie. Trzeba to skończyć.

xxx

Oferują "terminowo wypłacane wynagrodzenie"- to jest wasz zakichany obowiązek, żeby ludzie dostawali pieniądze na czas!!!

Zastanawiam w jakim konkretnie dziale musicie wyrabiać tyle nadgodzin. Chodzi o sortownie czy kierowców tez się to tyczy? No i ważne pytanie.. nie ma ofert ale może orientujecie się czy są braki na tym stanowisku? W jakim konkretnie systemie godzinowym pracujecie? Nadgodziny są wypłacane o wyższych stawkach ?

Don

Nadgodziny są obowiązkowe w tej firmie. Jak nie chcesz robić nadgodzin to jesteś wrogiem nr1.(usunięte przez administratora)

@Don

A dużo tych nadgodzin jest? Raz na jakiś czas to mogę się zgodzić. Ale nie naokraglo jak w poprzedniej firmie właśnie. Przez to odszedłem. No i płatne czy oddawane jako godziny?

Są dodatkowo płatne ale obowiązkowe każdego dnia. Jak nie chcesz robić nadgodzin to jesteś wrogiem.

@3

Hej, a nakierujesz mnie ile godzin w tygodniu pracujecie w takim razie. A co do tego bycia wrogiem, może bym to przeżył, chyba że wyciągają jakieś konsekwencje?

Fox Recykling Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Logistyk - Pracownik biurowy. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Użytkownicy czekają na odpowiedź 44 dni.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Fox Recykling Sp. z o.o.?

Elen

Jak wygląda praca w księgowości? Jakie są orientacyjne zarobki?

Dominika
@Elen

Ja niestety nie mam informacji na temat dokładnych zarobków w firmie Fox Recykling, ale też oczywiście chętnie się dowiem czegoś na ten temat. A na jakie zarobki liczysz? Ile chciałabyś zarabiać?

Nol
@Elen

W tej firmie nie ma księgowości. Księgowością zajmuje się firma zewnętrzna. Oni tylko o sobie mówią że mają księgowość

Nick nickowaty
@Dominika

Najniższa krajowa, co jakiś czas niewielka podwyżka.

Z pewnych źródeł wiadomo, że nie ma żadnych dodatków poza premią na święta, której wysokość zależy od humoru szefa i płatne nadgodziny (usunięte przez administratora)

Wal

Premia świąteczna jest uzależniona od tego ile zrobiłeś nadgodzin. Jak robisz nadgodziny to jesteś dobry a jak nie to zły pracownik.

@Wal

Olga

Hej, jest tu ktoś z biura? Firma właśnie szuka pracownika, chce aplikować, ale jedna kwestia mnie zastanawia. Piszecie tu o najniższej krajowej, ale podobno firma deklaruje, że to tylko na początku, potem zarabia się więcej. Faktycznie tak jest? Zwiększono komuś wynagrodzenie po jakimś czasie? Jak w ogole atmosfera między pracownikami? Jak wygląda sytuacja w firmie? (usunięte przez administratora)

Jaka jest kultura pracy w Fox Recykling Sp. z o.o.? Obowiązuje typowy dress code?

Eryk

Przejezdziles tam parę lat... A na koniec obrażasz ludzi z którymi pracowałeś. Gratulacje...

Dominika
@Eryk

Cześć Eryk, czy Ty jesteś może pracownikiem Fox Recykling? Chciałabym dowiedzieć się czegoś nowego na temat pracy w tym miejscu a w ostatnim czasie mało kto się tu w wątku udziela. Czy mógłbyś napisać coś o warunkach zatrudnienia?

Eryk
@Dominika

Warunki zatrudnienia ustala szef jak w każdej firmie. Każdy może być przecież na różnych warunków zatrudnieniony(np.staz pracy). Nie ma co się bać lecz dzwonić i dowiadywać się informacji z pierwszej ręki ;) . Szef nie taki zły jak go malują. Na forum są tylko negatywne opinie od kierowców , dodam byłych kierowców. Tak im źle było a tak naprawdę to oni wnosili złe fluidy i jest dużo lepiej. Atmosferę tworzą ludzie. Więc jak czyta się opinię takich ludzi co pracowali to jak miała być dobra:)? Ale teraz jest ok

Cześć, Firma właśnie szuka kogoś na stanowisko do biura. Czy ktoś pracował może na takim stanowisku? Jak często zmieniają się pracownicy, jest duża rotacja?

Na stronie internetowej Pracuj.pl zamieszczono kilka aktualnych ofert pracy do firmy Fox Recykling Sp. z o.o.. Poszukiwani są Magazynier. Co sądzicie o warunkach zatrudnienia zaproponowanych przez pracodawcę?

Agata

Szukają właśnie pracownika biurowego! Kto mi pomoże i napisze, jakie są zarobki w Foxie w biurze? Program BDO trzeba znać, czy spokojnie przyuczą?

Bartosz

Ale to mówili Ci po jakim czasie mogą być podwyżki? I jak możesz to napisz, jak przebiegała rozmowa i co najważniejsze, czy podczas jej trwania jakoś sprawdzali Twoje umiejętności, czy tylko luźna rozmowa i zatrudnienie od razu?

Karol

Czytam o wyzysku i pracy po 10,12 godzin dziennie. Czy ta praca po godzinach jest jakoś ekstra płatna?? Czy nic więcej nie można dostać ?

Hanys
@Karol

Jest dodatkowo płatna, nominał około 160 godzin plus kazda nadgodzina dodatkowo płatna. Praca po 9-10 godzin dziennie

Były
@Hanys

Tak czy siak. Kasa jak na 2022 rok jest słaba. 160 godzin za ponad 3000 zł na rękę i trzeba uzbierać sobie na nadgodzinach. Lekko ponad 4000 zł za blisko 190 godzin pracy to nie jest duża kasa. A tym co jeżdżą często na windzie to dochodzi praca fizyczna bo palety ważące po 500 800 kg trzeba jakoś załadować i to często bez niczyjej pomocy, pojemniki przepchnąć to też nie małe wezwanie a szczególnie zimą, zdarza się że trzeba gdzieś pojechać i naładować samemu pojemniki. Na hakowcach też jest kolorowo jak siatka zamarznięta a Ty musisz ją jakoś zarzucić, a do kabiny nie weźmiesz aby się ogrzała bo kierownik zabrania. Jeżeli chodzi o stan pojazdów to już inny rozdział, w kilku brak klimatyzacji,(usunięte przez administratora) Ja już to wszystko przeszedłem. Z plusów wspominam super atmosferę w pracy i stosunek pracodawcy do pracownika. Pieniądze nie są duże w porównaniu z konkurencją.

@Hanys

od poniedziałku do piątku? :)

Wiecie czy Fox Recykling Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Leon

Nie ma pracy zdalnej

Dan

Praca nie jest taka zła. Gdyby nie bałagan tam panujący. Dział logistyki na bardzo niskim poziomie. Gdyby ktoś z nich zatrudniłby się w firmie transportowej to zostałby zwolniony po jednym dniu. Podejście właściciela do pracownika też nie jest właściwe. Pozbyć się tylu ludzi którzy znali tą robotę.... W tej firmie każdego dnia może być inny kierowca. Dla właściciela nie jest ważne kto pojedzie ważne że karton będzie przywieziony.

Man

A co w tym złego?

Krzysiek

Witam. Jestem zainteresowany pracą o charakterze kierowcy w firmie Fox. Proszę o jakąś informację jaka umowa ile płacą na początku i jak godzinowo czy praca ciężka?

Mirosław

Koniecznie daj znać jak zakończy się sprawa w sądzie, ciekawi mnie to. Od jak dawna miałeś problemy z firmą w związku z wypłatą wynagrodzenia, czy cała sprawa ciągnęła się już od dłuższego czasu?

Lolo
@Mirosław

Patrząc na polskie sady to da znać + / - za 4 lata. Ale tez chentnie sie dowiem jak się zkonczylo.

Tonik

Firma ok, zarobki również, więc jeśli ktoś zna swoją prace nie będzie miał powodu do narzekania.

Alex

A w jakim charakterze tam pracujesz

Xxx

Prawdopodobnie nadgodziny są tylko dla chętnych. Nie ma nacisku.

Alex

Proszę o jakieś info na temat pracy w charakterze kierowcy tzn ile można zarobić i czy praca ciężka

Bitcoin

No czekamy za swoimi pieniędzmi, ciekawe ile będzie w kopertach w tym roku???

Xxx
@Bitcoin

I co? Doczekaliście się?

Blabka

Ogólnie okej.

Zostaw merytoryczną opinię o Fox Recykling Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Fox Recykling Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fox Recykling Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fox Recykling Sp. z o.o.?

Fox Recykling Sp. z o.o.
  • Północna 8 B