Opinie o garneczki.pl (Gdi Garnolli Sp. z o.o. sp.k.) w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Gdi Garnolli Sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Gdi Garnolli Sp. z o.o. sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gdi Garnolli Sp. z o.o. sp.k. w Poznań

;)

Super sklep. Bardzo miła obsługa :)

Tragiczna firma wszystko chinskie.i zuzyte

PAWEL

nie przyjmują reklamacji Nie kupujcie z tego sklepu

pan

Masakra,nie kupujcie z tego sklepu,norzeza ponad 1100zl zardzewiały po pierwszym myciu, brak możliwości reklamacji oraz zwrotu

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Gdi Garnolli Sp. z o.o. sp.k.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Zastępca / Zastępczyni Dyrektora Departamentu HR
COI - Centralny Ośrodek Informatyki

Czy Gdi Garnolli Sp. z o.o. sp.k. zatrudnia studentów?

Aleksandra

Tak, zatrudnia.

Beti

Oszukiwanie ZUSu przedmiotowe traktowanie pieniądze wyplacane pod stołem

Nikt

Stary jak jest taki (usunięte przez administratora) to zmień robotę. Obyś trafił jak najlepiej.

Jakby ludzie co kupuja na stronie zobaczyli jakie warunki maja pracownicy w tej firmie to by nic nie kupili

Barbra
@Adam

Podobnie jak w Altom- marne zarobki, wyzysk pracowników i wieczne niezadowolenie. Produkty pięknie zapakowane, opisane a niestety to chiński asortyment najtańszej jakości. Ścierające się dekoracje, plastik i fantastic.

Krzychu

Marne zarobki wyzysk pracownika

Pl.

I pracujesz tam?

waleria

@Kasia Zawsze można zmienić pracę jeśli komuś coś nie odpowiada a nie wypisywać jakieś bzdury!

artur

za duzo ukrainców.

Anonimowy

Pracowałam tam jakoś 4 miesiące ale niestety zostałam zwolniona , jak i kilka albo kilkanaście innych osób które jak szybko zaczynały tam pracować tak szybko skończyły ,tylko dlatego że zatrudniają osoby a jak się okazuje że nie ma pracy to je zwalniają .Ogólnie pracodawca nastawiony tylko na zysk nie licząc się z nikim. I z niczym aczkolwiek stwierdzam ,że górują tam Ukraińcy ,więc czułam się jakbym była w pracy zagranica a nie w Polsce .Ta firma nie idzie w dobra stronę ,biorąc pod uwagę ich sposób logicznego myślenia i zarzadzania "tym wszystkim" to do magazynu logistycznego dużo im brakuje ,z różnych względów .:) Pieniądze nie były najgorsze ,ale jeżeli ktoś chce pracować uczciwie to raczej nie tu .

Potwierdzam w 100%

Niki
@Anonimowy

Również potwierdzam, o wypowiedzeniu dowiadujesz się z dnia na dzień bo zmiana planu działania więc można zwolnić niepotrzebne osoby

Pl.
@Niki

To normalne, pokaż mi firme w której wcześniej mówią że zwolnią pracownika. Pójdę tam.

masełko
@Pl.

Jasne, że takiej nie ma, ale słabo jest zapewniać pracownika, że będzie mógł spokojnie pracować a ostatniego się jednak pożegnać;)

@Pl.

Jeżeli za normalne uważasz to że zatrudniają i wyrzucają jak im się podoba bez żadnej logicznej przyczyny to w takim razie pracujesz już tam długo i albo masz szczęście albo po prostu lubisz dawać całować się po dupie :) ja rozumiem że umowa zlecenie to śmieciowa umowa ale szacunek należy się dla każdego bo jesteśmy tylko ludźmi ,bo chyba lepiej nie zatrudniać nikogo niż zatrudnic tylko na czas gdy faktycznie są wtedy ludzie potrzebni i ich zwalniać wtedy kiedy już nie są , traci czas i firma i szczególnie osoba która tam się zatrudnia licząc na stała pracę ,przykładowo ;)

Niki
@Pl.

Pracowałam już w wielu firmach i albo zawsze widziałam o tym, że firma poszukuje pracowników na jakiś czas albo też jak już rzeczywiście zwalniali to mówili o tym chociażby dwa tygodnie wcześniej żeby można było się ogarnąć i np zacząć już szukać innej pracy. Tutaj pomimo zapewnień, że szukają kogoś na dłużej, że początkowo to zlecenie ale można później na spokojnie się starać o umowę o pracę to jednak w rzeczywistości wygląda to inaczej. Zmiana działania, żegnam zleceniobiorców i to w momencie przyjścia normalnego dnia do pracy. Zero jakiejś wcześniejszej informacji. Jak oni potrzebowali coś od Ciebie to dawałeś z siebie wszystko dlatego uważam, że takie podejście do pracowników nie jest w porządku.

Anynomus
@Anonimowy

Jeśli za normalne uważasz to żeby ktoś w pracy mial cie całować po d...upie i wtedy bedziesz mieć szczęście pracować gdziekolwiek to trzeba sie nadstawiać. Po co pracowałeś na śmieciówce, z wygody czy ktoś cie zmusił? Szacunek to trzeba mieć najpierw do siebie człowieku.

@Anynomus

Powiem tylko tyle.. że rozmowa z Tobą to jest jak ganianie się ze świnią w błocie . Po jakimś czasie zauważasz że świni się to podoba xd.

Pracuś

Zupełnie nie rozumiem negatywnych wpisów dotyczących firmy. Jakoś nikt nie odważył się napisać że przychodzisz do pracy, zrobisz swoje i masz spokojną głowę, w dodatku szefowie są bardzo w porządku. Potrzebujesz coś załatwić czy wyjść wcześniej do domu to po prostu to się dzieje. Zawsze można iść do nich z każdym tematem i zagadać. To nieprawda że nie liczą się z ludźmi. Nie będę oceniać jak zarządzają firmą bo myślę że wiedzą co robią. Ja jestem nastawiony na zarabianie kasy, dostaje tyle na ile jestem umówiony, zawsze na czas. Jak ktoś chce pracować to pracuje a nie wylewa swoje żale na tym forum.

Filipek

Mam wrażenie, że konkurencja inspiruje niektóre osoby do pisania tych bzdur!

Asia

Dobrze wspominam pracę w tej firmie. Genialna atmosfera :)

BR

część wypłaty pod stolem. to duzo mowi o firmie

Mała Mi
@BR

@BR co ty za pierdoły odpowiadasz ? Wszystko na papier, i na czas.

Axel
@BR

To ci karze pisać takie informacje? Pracujesz tam?

Gizmo

Hehe

kwiat123

Pracowałem tam przez 1,5 roku. Na początku nie zarabiałem zbyt wiele ale po pól roku awansowałem na kierownika i otrzymałem fajną podwyżkę. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do tego pracodawcy. Miło wspominam ten czas.

Ja pracuje w tej firmie dopiero 3 miesiące ale myślę, że to wystarczająco by zabrać głos na ten temat . Do pracy w sklepie garneczki.pl skłoniło mnie kilka powodów. Po pierwsze znałam ten sklep już wcześniej i często robiłam w nim zakupy więc oferta pracy sama w sobie wzbudziła we mnie zainteresowanie. Po drugie moja przyszła kierowniczka już podczas rozmowy kwalifikacyjnej okazała się bardzo przyjaznym i sympatycznym człowiekiem. Koledzy już w pierwszym tygodniu w pracy zorganizowali mi świetną imprezę integracyjną. W tej pracy najbardziej jednak odpowiadają mi elastyczne godziny pracy (mogę przyjść do biura między 7:00 a 10:00) co jest dla mnie ogromnym atutem biorąc pod uwagę fakt, iż często odprowadzam moją córeczkę do przedszkola. Na ten moment wszystko mi się tutaj podoba i nie spotkały mnie żadne problemy.

Zadowolony

Ja mam bardzo pozytywne wrażenia odnośnie pracy w tej firmie. Nie znam sytuacji przedmówców, nie wiem kim byli i jakie zajmowali stanowisko. Mogę się jednak wypowiedzieć na bazie swoich doświadczeń. Przepracowałem w tej firmie ponad dwa lata. Niestety muisałem zmienić miejsce pracy ponieważ przeprowadziłem się z dziewczyną do Wrocławia. Ceniłem sobie rodzinną atmosferę w biurze. Z wieloma kolegami i koleżankami utrzymuje kontakt do dzisiaj. Przysługiwała mi zniżka pracownicza na produkty ze sklepu dzięki czemu ponad połowa wyposażenia mojej kuchni to produkty z garneczki.pl bo były w super cenie. Godziny pracy od 7-15 jak najbardziej mi odpowiadały. Miałem lwią część dnia dla siebie. W okresie świątecznym każdy pracownik otrzymał premie. Naprawdę miło wspominam pracę w tym miejscu. Polecam :) Lubię atmosferę w Garneczki sp.z.o.o. za: Ludzie pracujący w firmie. Miałem z nimi doskonały kontakt

Zostaw merytoryczną opinię o Gdi Garnolli Sp. z o.o. sp.k. - Poznań

• Jak się pracuje w Gdi Garnolli Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Gdi Garnolli Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gdi Garnolli Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gdi Garnolli Sp. z o.o. sp.k.
3.1/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Romana Maya 1
    61-371 Poznań

Gdi Garnolli Sp. z o.o. sp.k.