Opinie o Gdi Garnolli Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Gdi Garnolli Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Gdi Garnolli Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gdi Garnolli Sp. z o.o. w Poznań

dramat Nowy wpis

Z nikim tam się nie idzie dogadać. Każdy na siebie patrzy wilkiem. Wspólpraca na lini magazyn-BOK to jakiś dramat. Wieczne problemy i pretensje. Zadnych spotkań integracyjnych, premii itd. popracowałam miesiąc i dowidzenia.

Barbara Nowy wpis

Nie wyobrażam sobie, że magazyn działa bez kiero. Chyba już macie go, czy lidera, czy jak nazwać? Namawiałam partnera, żeby składał dokumenty do firmy, ale jak ma się denerwować codziennie, to sama już nie wiem.

GG Nowy wpis
@Barbara

Widać że ktoś kto to pisał nie ma pojęcia o tym jak funkcjonuje magazyn, oczywiście że jest kierownik, poza tym ma swoich zastępców na każdym odcinku pracy magazynu. Co do atmosfery między ludźmi to nikt inny jak właśnie ludzie tworzą odpowiedni klimat w pracy, jeśli są nastawieni na pracę, nie zajmują się głupotami to jest w porządku.

Ilona Nowy wpis
@GG

Czyli Ty jesteś zadowolony z pracy? A ile już pracujesz? Jest możliwość załapać się na jakaś premię?

Damian

Czy to prawda, że w firmie jest słaba atmosfera między ludźmi? Z czego to wynika?

Aab
@Damian

Z tego że w firmie panują układy, brak kierownika na magazynie, nepotyzm, i samowolka.

Wiktor

Jeśli firma się rozwija to jest dobrym miejscem do pracy a do tego fajna atmosfera, polecam.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Gdi Garnolli Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Utrzymania Technicznego
Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
qwerty

niepoważna firma, która we wrześniu rekrutuje pracowników po to, by im wypowiedzieć umowę po raptem 2 tygodniach, masa błędów organizacyjnych, nieprzemyślanych decyzji, patologia Moje sugestie dla Gdi Garnolli Sp. z o.o.: przestańcie januszować, nowozatrudniony pracownik to nie jest kartka w archiwum, jeśli chcecie oszczędności to zweryfikujcie czarny strecz Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: rozwiązać się

xyz

Widzę, że poprzednie, negatywne opinie o firmie zostały usunięte. Moje odczucia dot. GDI Garnolli są takie, że osoba rekrutująca, mimo wcześniejszych zapewnień, nie wraca z feedbackiem. Szkoda czasu na rozmowę rekrutacyjną, skoro ostatecznie nie otrzymujemy żadnej informacji co do podjętej decyzji.

NIK
@xyz

A kto Ciebie rekrutował?

xyz
@NIK

Brunetka, długie włosy, maksymalnie 30 lat.

@xyz

Nie masz czego żałować, poważnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Gdi Garnolli Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Gdi Garnolli Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gdi Garnolli Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Gdi Garnolli Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Romana Maya 1
    61-371 Poznań