Yes Prestige

Opinie o Yes Prestige

MSJABA

Tragedia. Pani B. otworzyla sobie salonik nie majac pojecia jak zarzadzac ludzmi ...nie majac pojecia o niczym. Zero kompetencji.Dziwie sie ze taka marka bizuterii jak Yes pozwala sobie na prowadzenie salonu Prestige przez taka osobe. Grafik 2:2 jedno wielkie klamstwo. Szefowa klamie na kazdym kroku . Zdarza sie ze klamie tez klientow i wciska im kity :D Niby 1% prowizji w rzeczywistosci 0,7% (na rozmowie oczywiscie 1% pelny) Wyplaty wyplacane zawsze z bledem na korzysc pracodawcy Nadgodziny nieplatne. Czesto jedna osoba na salonie. Wszystkie szkody ponosi sie grupowo nawet jesli nie ruszyles czegos palcem. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM. OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM

Zostaw opinię o Yes Prestige - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Yes Prestige