Opinie o CompService Usługi Informatyczne Paweł Pisarski

były

Polecam

Paweł

Niektórzy pracownicy zawsze nastawienie roszczeniowe - chcieliby więcej brać , nie dając nic od siebie. Rozwój osobisty nie zależy tylko od tego co oferuje pracodawca ale także od tego, co pracownik chce robić ze swoim czasem i jego zainteresowań. Oferujemy bogatą ofertę szkoleniową zapewnioną przez nasze umowy partnerskie (m.in. Microsoft, VMware, Intel, 3CX, ESET, AB) oraz liczne webinaria. Portfolio klientów tworzą zarówno małe jak i duże firmy w tym korporacje. U naszych klientów mamy zawsze ciekawe zadania i projekty do zrealizowanie. Każdy znajdzie dla siebie coś ciekawego :) Wystarczy chcieć coś robić a nie tylko czekać, że samo się zrobi albo, czekać aż ktoś poda to jak na talerzu.

Seba

Firma istnieje od 2002 r. Jednak jest w fazie regresji zarówno pod kątem kompetencji pracowników jak i ilości klientów, nie polecam ze względu na brak możliwości rozwoju jak i warunki pracy i benefity będące znacznie poniżej standardów rynkowych.

RW

Interesująca praca, ciekawe wyzwania, różnej skali projekty

PK

Wszystko jest OK, czasami dużo pracy, ale za to jaka radość

Mateusz

Witam jak w firmie układa planuję aplikować ktoś sie wypowie

Marcin

A mi się podoba :-)

Zostaw opinię o CompService Usługi Informatyczne Paweł Pisarski - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CompService Usługi Informatyczne Paweł Pisarski