Talis Polska

Świętochłowice

Opinie o Talis Polska

hanysR

Brak szans na podwyżki, góra obiecuje a potem i tak wszystko zależy od niemca który czeka aż zakład sam upadnie. Pensje minimalne, monter woli iść pracować za lepsze w lidlu a specjaliści i kierownicy uciekają przy pierwszej lepszej okazji przy braku szans na awans, struktura do max spłaszczona jeden prezes, dwóch dyrektorów (po co sprzedaż jak zamówieniai tak z Er) i jeden kierownik, zero odpowiedzialnych bezpośrednio za jakość, magazyn samograj, monterzy sami zbierają taile po zakładzie. Gdyby pracownikom produkcyjnym nie zależało na robocie (bo maja blisko) i jest ich tam kilku kumatych to ten zakład leży.

Peter

zakład przechodzi ciągłe reorganizacje , które głównie prowadzą do zwalniania pracowników a w ostatnim roku wymieniono (uciekło) całe kierownictwo firmy. Bardzo mało rozwojowy zakład, od ostatnich 5 lat pensje nie ruszyły z miejsca i nie na to nie wskazuje aby miało sie to zmienić.

Roman

Bardzo duża rotacja pracowników.

Zostaw opinię o Talis Polska - Świętochłowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Talis Polska