Grupa PASCAL

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Grupa PASCAL

, Nowy wpis

Witam. Moja opinia jest taka. Pascal to to firma wyłudzająca pieniądze z budżetu miasta, nauczyciele nie uczą, odwołują zajęcia ,całe te ich nauczanie to wielka ściema. Nikt tego nie pilnuje a oni bawią się w szkołe co im się opłaca. Podają tematy do samodzielnej nauki w domu nie ucząc w szkole a sami co chwile zmieniają lub całkowicie odwołują zajęcia.Mam nadzieje że w końcu ktoś z władz przyjrzy się tej działalnosci..Pozdrawiam.

SłuchaczPascalZawiercie Nowy wpis
@,

Ja jestem zadowolona z prowadzonych zajęć, wszystko bardzo dobrze wytłumaczone. Pracownia profesjonalne wyposażona. Zajęcia odbywają się zgodnie z planem. Jedynie dodałabym więcej godzin praktycznych. Polecam -skończyłam kierunek OM.

@sluchaczka Nowy wpis
@,

Według mnie zajęcia były ok. Nauczyciele na zajęciach robili z nami praktykę ale i dawali dużo materiałów do domu . Jeśli ktoś chce się nauczyć i zdać egzamin zawodowy to się uczy. Zajęcia nawet jeżeli mieliśmy przekładane to się odbywały w innym terminie. Atmosfera na zajęciach jest bardzo pozytywna. Panie nauczycielki wyrozumiałe i bardzo sympatyczne. Panie w sekretariacie bardzo pomocne.

Sluchaczka Nowy wpis
@,

Jeśli ktoś zapisuję się do szkoły to liczy się z tym że czegoś się trzeba uczyć. I to też samemu w domu. Nie wiem na jakim kierunku Pan/Pani jest ale ja osobiście nie narzekam. Nauczyciele sympatyczni wyrozumiali wiedzą co uczą. Rozumieją też słuchaczy którzy mają swoje prace rodziny obowiązki. Idą na rękę. Pomagają tłumaczą organizują zajęcia z podziałem na grupy aby każdy mógł uczestniczyć w do godnych mu godzinach z zajęć. Jak dla mnie to jeśli ktoś chce się uczyć i skończyć szkole zdobyć kwalifikacje to jak najbardziej mogę polecić

Agata

Czego można się spodziewać w drugim etapie rekrutacji na sekretarza w Pascalu w Gdańsku?

Jakie są zarobki nauczycieli

@Ania

Stawki ustalane są indywidualnie, zależnie od nauczanego przedmiotu oraz doświadczenia nauczyciela.

Dawid

Co z narzędziami pracy?

Minister
@Dawid

Na jakim stanowisku?

@Dawid

Pracownik otrzymuje wszelkie niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonych zadań.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Grupa PASCAL? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.

Ile zarabia się w sekretariacie?

@Monika

Informacje o pensji ustalane indywidualnie.

Mario

Szkoła i nauczeciele są fajni. Nie wiem skąd tyle jadu :( Najfajniejsze są Panie w sekretariacie... Pozdrawiam gorąco je

Dziękuję, że się wypowiedziałeś na temat pracy w Grupa Pascal. Widzę, że nie jesteś zadowolony z pracy w firmie, wspominasz że nauczyciel zarabia 18 zł na rękę za lekcje. A ile godzin pracujecie w miesiącu? Jakie jest to wynagrodzenie w całości?

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa PASCAL - Zawiercie

• Jak się pracuje w Grupa PASCAL?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa PASCAL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa PASCAL?

Grupa PASCAL