Opinie o ORLEN TRANSPORT Sp. z o.o. w Płock

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ORLEN TRANSPORT Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ORLEN TRANSPORT Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ORLEN TRANSPORT Sp. z o.o. w Płock

Xxx

Co tu dużo pisać unowa o pracę 300 3200 netto działalności. Około 5 tys po odliczeniu zus itd. Firna tylko obciążyć włożysz kartę 5 min wcześniej trzeba zabrać premię. (usunięte przez administratora) co dorobią to dorobią. Zależy jaki układ. Ogólnie ktoś wyższy powinien sie za to wziąć. Pytanie czy chce czy tak nu dobrze. Zero szacunku dla pracownika dla nich jesteś (usunięte przez administratora) od początku nie polecam tej pracy. Czytają biurowi? Bardzo dobrze ziomki pacholki po politechnice nie macie pojęcia o niczym co wam prezesina powie wierzycie jak w Boga...

Gdansk

Zastanówcie się czemu taka super praca a ciagle brak kierowców.Na dyspozytora i kierownika złego słowa nie powiem ale reszta tej bandy to ludzie oderwani od rzeczywistości.masz udowadniać ze nie jestes słoniem a jeżeli chcesz się odwołać nie masz do kogo

Gdansk

Uważajcie za wsZystko będziecie obciążani to jest jedyny argument tej firmy.urwie Ci ktoś lusterko płacisz za wszystko płacisz plus jestes traktowany jako (usunięte przez administratora) bez żadnych dowodów,przez cała prace ani jedno nieautoryzowane żatrzymanie błąd był taki ze byłem w niewłaściwej godzinie i w niewłaściwym miejscu jak można nazwać miejsce autoryzowanego postoju za niewłaściwe miejsce. Nigdy nie było braków na stacji Brak udostępnienia kamer na których jest dowód mojej niewinności.niestety sprawę mojego dobrego imienia będę dochodził przed sądem wraz z moim adwokatem

Uwaga

Uważajcie nie idźcie tam bo będziecie z góry traktowani jak złodzieje,bez żadnych dowodów będzie wam wmawianie ze może mieliście zamiar coś ukraść na parkingach autoryzowanych nie polecam bo stracicie tylko zdrowie i nerwy.

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Kontrakt

Miał ktoś okazję zerwać kontrakt dnia na dzień? Ile będą chcieli kasy za to?

@Kontrakt

Zależy jeszcze niedawno mieli dużo ludzi mogłeś odejść z dnia na dzień teraz nie wiem musisz sie dowiedzieć u swojego kierownika regionu. Pamiętaj również to ze nie jesteś ich własnością a pracę możesz zmienić zawsze nie wiem jak macie w umowach ile wypowiedzenie itd

Kontrakt
@piotrek

Właśnie ludzi brakuje. A jeszcze paru będzie dawać wypowiedzenia. A w kontrakcie jest tak, że jak złożę np. jutro to liczą pełny miesiąc od 1.06. A nie ma opcji żeby puścili po dobroci. Dlatego myślę nad porzuceniem. Bo akurat trafiła się dobra robota i nikt nie będzie czekał prawie dwa miesiące.

@Kontrakt

To juz od Ciebie zależy co zrobisz

Greg
@Kontrakt

Ja po 7 dniach szkolenia nie musiałem nic zwracać.Złożyłem wypowiedzenie i poszło za porozumieniem stron

Wynagrodzenia

Szanowny Zarządzie podobno firma się zmieniła na lepsze a my nadal pracujemy za miskę ryżu ceny w sklepach w górę a nasze pensje stoją w miejscu czy związki zawodowe mogą porozmawiać z kimś bardziej wyrozumiałym niżeli z obecnym włodarzem tej firmy. Jak można zarabiać tak śmieszne pieniądze wykonując tak ciężką i odpowiedzialną pracę??? Za chwilę wystosuję pismo do Pana Obajtka co z tym zrobić zapewne nie dostanę odpowiedzi ale chociaż spróbuję. Jak wszyscy wiemy w firmie jest za dużo pracowników biurowych tzw. łazików czy nie można zrobić redukcji aby zmniejszyć koszty np. po co ten cały dział bezpieczeństwa skoro mamy Orlen Ochronę. Ja proponuję aby chociaż połowa z nas wystosowała odpowiednie pismo do władz ORLENu z prośbą o pomoc i krótko opisała co się dzieje w OTP może ktoś to przeczyta i coś zrobi w tej sprawie Nie możemy być niewolnikami najłatwiej by zapewne ktoś powiedział nie pasuje to się zwolnij ale to nie o to chodzi

Z
@Wynagrodzenia

dopóki na bazie można sobie chodzić na legalu z bańkami ton ludzie się nie odezwą bo jak będą narzekać na wypłaty to za chwilę pasczak ze swoimi ludźmi zaczną kręcić nagrania i kilkunastu poleci a tak to kiero ma wy... ne paszczaki również a ludzie robią swoje i jest dobrze i wypłata się zgadza ale zobaczymy jak ktoś naprawdę się za wszystkich weźmie wtedy polecą głowy nie tylko wśród kierowców. Jak coś nie jestem kierowcą i nie jestem biurowym

Kierowca

Mam pytanie do rządzących w firmie. Kiedy zaczniecie w końcu płacić kierowcom i ich szanować? Pracujemy za 3000 noce i święta. Jeszcze wymagania żebyśmy sami się szkolili w domach dla wiadomości waszej czas który jestem poza pracą to. Mój czas nie będę siedział 2 h dodatkowo i czytał waszych szkoleń. Jeśli tego wymagacie zapłaćcie za to lub róbcie szkolenia... Wam się. Już naprawdę w głowach przewraca chyba od tego siedzenia w domach

Kolega Ornitologa
@Kierowca

Dopóki będą naliczać pensje caryca i ta z kadr z zielonego wzgórza będziecie robić za 3000 dla nich 15 czy 42 nadgodziny to jest tyle samo haha więc czego tu się spodziewać jak panie ewidentnie mają problem z matematyką ja w porę nawiałem z tego bałaganu i nigdy nie wrócę xD

Pracownik biurowy
@Kierowca

Szkolenie możesz odbyć w kabinie i nikt nie każe Panu siedzieć w domu. Średni czas pracy w dniu poniżej nominału więc spokojnie można znaleźć czas po zakończeniu przejazdu aby w czasie trwania zmiany przeczytać materiał. Materiał jest nie tylko do przeczytania ale i do oglądnięcia. Materiały mają uzupełniać wiedzę kierowców z obowiązujących procedur, przepisów czasu pracy, obsługi tachografu itp. Za przeczytanie ostatniego materiału szkoleniowego odpowiedzeniu poprawnie na 3 z 4 pytań i podzieleniu się uwagami zawartości tego materiału spółka wypłaciła każdemu kto to zrobił dodatkowe 100 zł - za jakieś 30 minut dodatkowe aktywności. Podobnie jak dodatkowo płaci i premiuje jazdę zgodnie z przepisami, aktywności w zgłaszaniu niebezpieczeństw. Tylko żeby o tym wiedzieć trzeba czytać komunikaty czy porozmawiać z kierownikiem.

Hahahahahaaaa
@Pracownik biurowy

Komu wypłacili po 100 zł???? Kto widział te pieniądze XD???

mościska
@Pracownik biurowy

Chyba się na żarty zebrało? Wy premiujeecie za co? Proszę przeczytać sobie umowy za co jest premia a nie wymyślać co miesiąc nowych głupot. Premię to wy umiecie ale tylko zabierać powiedzcie co to dla was znaczy słowo norma paliwową? 24 l na 100 km czy ktoś robi sobie żarty? Czy ktoś jest na tyle głupi że nie wie że każde auto pali inaczej? Czy nikt z was nie wie że warunki atmosferyczne wilgotności wiatr wpływają na spalanie ? Czy macie jakieś wytyczne volvo ile powinno palić? Skąd to bierzecie?

mościska
@Hahahahahaaaa

Chyba Ci co w biurach siedzą

PK
@Pracownik biurowy

To zacznijcie układać pytania jednoznaczne i bez pola do interpretacji, bo kolejny test z błędnymi pytaniami i odpowiedziami do interpretacji. Nawet jak Wam się pokazuje błędy w logice to Wy i tak swoje

elektryk_86
@mościska

Co Ty się tej normy boisz. Przecież jest miesięcznie liczona a nie na dniówkę. Normalnie bez problemu przy średnich przebiegach 5-5,5 tyś na miesiąc w tych 1200 litrach się mieścisz, no chyba że masz za gruby wężyk. Jak ja pracowałem to nie było kierowcy który by się nie zmieścił w 24 litrach, normalnie bez spiny 22 litry max spala takie volvo czy merc.

Kierowca

Robota ok, hajs sie zgadza. Jedyny problem to jak w wiekszosci firm spierdoleni dyspozytorzy. Logistyk ktory uklada trasy to chyba ma mozg w dupie, dyspo rozdzielajac robote, nie robi tego sprawiedliwie. Kolesiostwo idzie z nimi w parze. Cicha nadzieja ze odbije im sie to na zdrowiu w zyciu.

Dudek

O jakim regionie mowa?

Byly pracownik
@Kierowca

Racja, jak w rzadzie pisowskim jest kolesiostwo to jakby w orlenie mialo nie byc.

Marzena
@Kierowca

Cześć, wspomniałeś, że hajs się zgadza. Rozumiem więc, że jesteś zadowolony ze stawki jaka oferowana jest w OTP S.A. Czy dodasz coś jeszcze na temat wynagrodzenia? Jak ono dokładniej wygląda w firmie?

Luki
@Marzena

To zależy od regionu. 300 do 400 zł dniówka na działalności.

ostrów ?

ostrów ?

Płock
@Luki

U nas 280-300 dniówka no chyba że jesteś (usunięte przez administratora) byłego kierownika niejakiego żółtego i mieszkasz w Bielsku bądź okolicach to wtedy masz 350-400 czyste (usunięte przez administratora) buraki chwytają się wszystkiego delegacje, AGD, asfalty, lotosy, orleny nawet podobno kible chcą sprzątać za jakąś walutę brak słów xd

były
@Płock

Trochę się mylisz kolego ale 350 zł to nikt nie ma chyba że z lotosa... A co mowa już o 400 zł. Nie wiem skąd bierzesz takie informacje ze 350 400 zł znajomi byłego kierownika mają ale mogę Cie uświadomić że tak nie jest...

Luki
@były

Yyy uwież że są regiony że płacą 350 dniówki i jeszcze premie.

Dyspo
@Kierowca

Jak Dyspozytor jest dla ciebie spierdolony tzn. , że ty jesteś zwykłym zjebem, nierobem i nie chce mu się tracić na ciebie czasu. Jak kierowca jest normalny to i Dyspozytor jest normalny.

Wro
@Luki

Jak jeździsz jak p.. Po 60 -70 na pustej drodze.

Sfrustrowany

My robim na plocku dalej ganiaja nasz ze kradniem ale jak potrafimy to uciekama... Hyba rze nagrywajum

Jar

W ogłoszeniu 7-8tys a w rzeczywistości 5,5 bo tną dniówki bo niby nie ma pracy a prawda jest taka, że ile się zwolni to przyjmują nowych i potem dniówki rozbijają na wszystkich i to na zasadzie jeden ma 14 a drugi 19. Lipa - jak odejmiesz zusy, podatki itp to robisz za najniższą krajową

Kierowca

Tylko Czubek idzie tam pracować ! Normalny człowiek omija to dziadostwo transportowe tzw OTP z daleka !!!!!!!

Witam. Chciałbym się dowiedzieć czy w OTP jest opcja tylko samozatrudnieni czy można pracować na umowę o pracę? Chodzi mi o stanowisko kierowcy. Pozdr.

do Kandydat
@Kandydat

Tylko samozatrudnienie od nowego roku

Najwazniejesze

Najważniejsze to zlikwidowac złodziejskie uklady wtedy sypnie sie wszystko. Ludzie zaczynają mówić co sie tu dzieje

Nafciarz

(usunięte przez administratora) obciążają za wszystko. Jak maja za dużo kierowców to latasz jak prostytutka po autach i nawet nie wiesz na która zmianę przychodzisz. Dzień wcześniej dostajesz info od dyspozytora na jakim aucie jeździsz. Jak nie ma miejsca dla Ciebie na rejonie to Cię przenoszą w delegacje na drugi koniec Polski. Jak odmówisz to zwalniają i ostatnia Twoja wypłata idzie na szkolenie, które wynosi 270 zł za każdy dzień jak rozpoczynasz przygodę u nich. Nie obchodzi ich czy masz rodzine, dzieci idziesz na delegacje gdzie maja niedobór kierowców a jak nie to wypowiedzenie. Jesteś dla nich zwykłym czarnuchem , który ma jeździć piątek światek, niedziela, noc i dzień aby tylko pauza wyszła.

Prezes

Wreszcie skonczy sie noszenie baniek sprawa juz poruszona ludzie nagrani

1w1
@Prezes

Tak masz rację nagrali nawet prezesa tego koncernu i nawet wyemitowali to w telewizji. Teraz maja sprawdzać co i w czym prezes wynosił. Na was też przyjdzie pora

Marti

Narzekacie na stawki i brak podwyżek a nie potraficie ogarnąć tego, że wystarczy aby przez 3-5 dni żaden samochód nie wyjechał i kasa by się znalazła. No jak to tak? Protestować? Siedzieć w samochodzie bezczynnie przez 10 godzin? Ja swoje zrobię i po 6 godzinach idę do domu a miałbym czas tracić? Przez takich właśnie jest tak, jak jest i będzie zawsze

Majster

Panowie mamy nową nazwę firmy już nie OTP a Orlen Tank co wy na to???

Dom żuan
@Majster

U nas nadal nic nie wiadomo.

@Majster

Za duzo bajek ogladasz

Pis

Słychać wycie

Lelum polelum

Ej Mordy wiecie na jakiś warunkach odbędzie się przejęcie przez Orlen? Jaka będzie forma zatrudnia, stawki itp? Coś mi się obiło o uszy że mają być w szerokim znaczeniu tego słowa Kontrakty. Mowa oczywiście o Kierowcach

@Lelum polelum

Coś trochę na umowie mogą sypnąć a tak to nic się nie zmieni, pandemia sremia. Na samozatrudnieniu "kierowcy i tak dobrze mają" więc to chyba wszystko wyjaśnia. Do końca roku trzeba ewentualnie czekać jak swoich będą chcieli powsadzać, wtedy coś powinno, to chyba tyle.

lelum polelum
@Riki tiki

Dziwi mnie tylko fakt że firma nie wydała żadnego komunikatu i wszystkiego dowiadujemy się z internetu. Robią z tego niewiadomo jaką tajemnicę...bez sensu...

@lelum polelum

Wiesz no taka robota nikt się z kierowcą nie liczy, niestety :) pewności co do tego nie ma dużo pochodnych na to wpływa ale jak będzie to nikt tego nie wie. Już wcześniej tak było jak otp kupiło firmę, aneksy przyjechały chcesz pracuj nie to nie. Historia lubi się powtarzać. Nie mogą zaoferować jako nowa firma gorszych warunków, w najgorszym takie same :)

informator
@Riki tiki

A jak będziesz sprzedawał konia kupującemu to oczekujesz że koń będzie chodził po stajni i mówił innym że zostanie sprzedany czy raczej właściciel albo kupujący to powiedzą? Podobnie w tym przypadku sprzedającym jest TPG, kupującym PKN więc te dwa podmioty są uprawnione do komunikacji swoich decyzji.

@informator

Niczego nie oczekuję, po prostu odpowiedziałem osobie której chciałem odpowiedzieć. Nie mam ochoty wplątywać się w dyskusję z Tobą.

Bm

Kolego Jeśli masz odwagę pisać o mnie takie (usunięte przez administratora) to mniej odwagę się przedstawić chcesz to możemy się spotkać pokażę ci umowę i wyjaśnię Za co tu są premię. Znanej firmie wędliniarskiej pracowałem również za takie same stawki jak inni mimo również bardzo dobrej znajomości co lepsze kolego w drugiej firmie wędliniarskiej również pracowałem za takie stawki jak inni nie wybierałem tras jeździłem jak wszyscy Nie życzę sobie żebyś pisał o mnie tutaj takie (usunięte przez administratora) Chyba że chcesz się nogą czesać. Wychodzę z założenia że po takich jak ty mój dziadek na konia siadał ale jeśli masz odwagę To zapraszam porozmawiać Nie Pozdrawiam Bartek

Kierowca Wrocław
@Bm

Dobrze napisane niech każdy zajmie się swoją premia teraz na chłopaka że zna się z kierownikiem komuś to przeszkadza niech idzie wyjaśni z tą osobą co ma do niego dziecinne

Bartek

Proszę Pana nikomu tu nie grozę i nikogo nie pobije chciałbym wiedzieć z kim poruszam temat moich zarobków dziwne żebym się nie domyślił o kogo Panu chodzi i tak jak napisałem powyżej nie życzę sobie żeby Pan poruszał mój temat na forum o pracodawcach bo ja pracodawcą nie jestem. Jeśli ma Pan odwagę zapraszam porozmawiać choć tak naprawdę nie wiem o czym ja jako pracownik tej firmy nie mam sobie nic do zarzucenia. Problemem dla mnie jest to że Pan wie z kim pisze A ja nie. Podkreślam że każdy może się tu podpisać jak tylko chce. Nie lubię takich sytuacji gdzie ktoś pisze i odpowiada sam sobie.

B

Skoro Pan dzwonił do kolegi i pytał kto to jest Bartosz M to czemu Pan wcześniej o nim napisał ?

Tom

Skoro to ten kolega Pana Rafała to skąd Pan wie gdzie wcześniej robił skąd jest jasno Pan napisał o tym człowieku A teraz pan nie wie o kim pisał ? Kto jest kto ? Mając takie informacje musiał pan wiedzieć o kim pisze

TOM 22
@Tom

Ludzie wiedzą wszystko kto gdzie robił z kim spał itp..... ..

Bartek

Kulturalnie to zadzwoń do mnie to sobie pogadamy

Bartku!!!
@Bartek

To jest paragraf cytuję,, Chyba że chcesz się nogą czesać''

Do B
@B

To nie ja pisałem wcześniej poprostu mam włączone powiadamianie i wchodzę jak ktoś coś wrzuci ale to było później. A poza tym ty z Policji ???

Kierowca Wrocław
@Bartku!!!

Za pomówienia też jest paragraf dlatego panowie wyjaśnijcie to sobie ale nie tutaj

@Do B

Widzę że tu ludzie piszą nie wiedząc sami co i do kogo skoro wywołał mnie ktoś z imienia to pytam tylko kto i czemu nie skontaktuje się ze mną osobiście skoro tyle o mnie wie A raptem dzwoni do kolegi żeby zapytać kto to jest (usunięte przez administratora)

@Do B

I za moment każdy kto to dołączy do rozmowy może Przedstawiać się jak chce

Bartku Bartolini
@Bartek

A czy jednemu pieskowi Burek na imię połóż się spać jutro podpiszesz jak tak czytam chodziło o kierasa a z ciebie zrobili koziołka

Neutralny
@Bm

Bm. odpowiedz do Ciebie ;) Odezwał się ten co najpierw dolewa z beczki przed końcem miesiaca -a jak go przyczaił obcy kierowca na parkingu i zaczął się śmiać z Ciebie to się zawstydziles i dolałes kozaczku na stacji za swoje pieniadze Hahahaha ...

On
@Neutralny

Lykasz wszystko jak młody pelikan widziałeś że wypisujesz.glupoty? Może lepiej powiedz ile na ciebie jest w tej firmie.

@Neutralny

Czy dolal czy nie dolal czy za swoje czy za Twoje to chyba jego sprawa. Jak coś chcesz pogadać to zadzwoń do niego. Przypomnieć ci jak walizki jeszcze nie tak dawno nosiłeś? Myślisz że taki anonimowy jesteś?

On
@Neutralny

(usunięte przez administratora) nie umiesz takich spraw w 4 oczy załatwiać jeszcze powielasz nieprawdziwe informacje

do BM
@Bm

I co z tego że pracowałeś w dwóch firmach wędliniarskich jedną doprowadzileś do upadku drugą prawie a teraz bierzesz się za otp dobrze że firma się bierze za takich jak ty i rozwiązuje kolesiostwo (usunięte przez administratora)już nie pracuje z tego co wiem to kto cię będzie promował teraz chyba nie obecny kiero?

Bm
@do BM

Obie firmy mają się dobrze. Uważaj żeby firma nie wzięła się za takich jak ty.. Żeby się za mnie wziąć trzeba coś mieć... A ja już wiem kto będzie mnie promował nie przejmuj się i zajmij się swoimi sprawami. Anonimowy cwaniaczku chcesz pugafac to zapraszam.

były
@do BM

To już jest pomówienie a na to jest paragraf.

do BM
@Bm

Za mnie firma się nie weźmie bo właśnie opuszczam szeregi otp za miskę ryżu nie będę pracował co do tych firm wędliniarskich i do twojej osoby oczywiście żartowałem nie ma sensu dalej kotów drzeć

do były
@były

Kiedyś to były pieści na bazie jeden drugiemu dał po jednym potem spotykali się w knajpie i było po temacie teraz są paragrafy i (usunięte przez administratora) w rurkach

Zostaw merytoryczną opinię o ORLEN TRANSPORT Sp. z o.o. - Płock

• Jak się pracuje w ORLEN TRANSPORT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ORLEN TRANSPORT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 176.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ORLEN TRANSPORT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 140, z czego 16 to opinie pozytywne, 56 to opinie negatywne, a 68 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ORLEN TRANSPORT Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ORLEN TRANSPORT Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ORLEN TRANSPORT Sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 237 ocen.
  • Chemików 7
    09-411 Płock

ORLEN TRANSPORT Sp. z o.o.