Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie

Opinie o Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie

kate

Rozmowa rekrutacyjna w tej firmie przeprowadzona przez Panią Dyrektor przebiegła dość szybko. Uważam jednak, że sztywne prowadzenie rozmowy nie służy zestresowanemu kandydatowi, wolałabym jednak przyjemniejszą atmosferę na rozmowie. Mogę zdecydowanie powiedzieć, że jest to jedna z gorszych rozmów jakie miałam. Zdecydowanie nie polecam.

Maria
@kate

A jak się cechowało to sztywne prowadzenie rozmowy? Jakie w ogóle pytania padały?

kate
@Maria

Pytań było dużo np: jakie zadania lubię w grupie czy indywidualnie, czego oczekujesz . dostałam odpowiedź negatywną ale już po rozmowie sama doszłam do wniosku że nie chciałabym w tej Szkole pracować.

ars
@kate

Ale to chyba całkiem spoko pytania, bo pytają o nasze preferencje co do typu pracy czy grupowo czy indywidualnie

@kate

No ale z drugiej strony to szkoła, jak luźnej rozmowy byś oczekiwał po tego typu placówce? Normalne, ze muszą zbadać kompetencje, a nie napić się z tobą kawki i pożartować.

@kate

Szybko wysnuwasz te wnioski, nie przepracowawszy tutaj ani dnia, ale cóż.

Anx

Hej. Jest tam gdzie zaparkować?

@Anx

Tak, przed budynkiem jest parking dla pracowników. Zarówno w kampusie nr 1, jak i 2

Anx

Taki otwarty normalnie czy jakieś szlabany?

@Anx

Parking jest monitorowany i jest ochrona 24/h, więc jest szlaban.

Okej, dobrze, dziękuję bardzo

On jest jakoś płatny?

legato

Czy pracownicy mają możliwość parkowania za darmo?

@legato

Tak, parking jest bezpłatny

@legato

Nie, nie jest płatny

legato

a jako kandydat też tam wjadę czy ze względu na szlaban to jest tylko dla już pracujących?

tylko dla dyrekcji

Specjalista
@pracownik

Ale ja też parkuję i pracuję jako specjalista, więc parking jest dla wszystkich pracowników

@pracownik

Przecież tak nie jest. Parkują wykładowcy, pracownicy administracyjni, goście umówieni na spotkanie itp. Nie wprowadzaj w błąd. Być może nie jeździsz do pracy samochodem i po prostu nie wiesz.

Vog

Albo jest trolem internetowym i pisze farmazony, żeby tylko podburzać ;)

Vog

To też niewykluczone, ale jaki w tym cel? Nie mam pojęcia.

Asia

Interesuje mnie czy macie tam jakiś punkt czy sklepik, w którym można kupić jakieś kanapki na śniadanie i dobrą kawę. Jest takie miejsce?

Pati
@Asia

Pewnie. Jest The Barista. Cudna kawa i pyszne ciacha. Kanapki też, ale nie jadłam, wiec nie wiem, jak smakują. Teraz mają przerwę wakacyjną, ale codziennie jest człowiek, który dostarcza jedynie. Bardzo duży wybór od kanapek po sałatki i dania obiadowe.

Studentka kosmetologi
@Asia

Tak mamy barek gdzie serwowane są kanapki /ciasta /chlebki bananowe ect oraz dobra kawa (barisci ja przygotowują) Oraz automat do kawy /z przekąskami Plus mamy mikrofalówkę to też myślę że warto wiedzieć.i żabka zaraz za rogiem xd

Asia
@Pati

Świetnie. Porządna kawa to dla mnie podstawa, więc mnie to cieszy. Dzięki za odpowiedz

Janusz
@Pati

A ceny jakie mają?

Lulo
@Janusz

Nie są wygórowane

@Studentka kosmetologi

A coś typu dań bardziej obiadowych to rozumiem, że raczej trzeba sobie przynieść?

węgorz
@Raket

Wyżej w tym wątku masz napisane, że dania obiadowe też można znaleźć

@węgorz

Przepraszam za zamieszanie w takim razie, ominęłam to wzrokiem

wonka
@Raket

Łatwo tutaj coś pominąć więc się nie przejmuj

@wonka

w jakiej cenie można zakupić posiłki?

wonka

Nie mam pojęcia ;)

@wonka

A jest gdzieś dostępne jakieś menu albo coś takiego?

@wonka

Niektóre uczelnie tak mają, a nie potrafię się doszukać nigdzie

@wonka

Może też źle szukam, ciężko stwierdzić

Nowy nabytek????

Jestem tu od niedawna. Za krótko, by szczegółowo wszystko opisać, ale jak na razie mogę powiedzieć, że ludzie są w porządku. W niektórych działach czy biurach jest bardzo luźna atmosfera???? bardzo dużo się dzieje. Naprawdę sporo pracy, ale przynajmniej ciekawej pracy. Tu na pewno nie można się nudzić.

@Nowy nabytek????

Zdecydowanie się zgadzam. W moim dziale są super ludzie, dzięki czemu pracuje się jeszcze lepiej. A tak z istotnych rzeczy to stabilność zatrudnienia i ogólne warunki pracy. No i tak jak mówisz - pracy ciekawej i różnorodnej. Wiadomo, nie każdemu to odpowiada, są osoby, które nie mają problemu z pracą w korpo i przykładowo bezmyślnym klikaniem i wprowadzaniem danych do tabelek, ale coś takiego nigdy nie było dla mnie, dlatego zupełnie zmieniłam kierunek nowej pracy i tak trafiłam tutaj. I nie żałuję.

@Dory

To rozumiem, że na początku, w pierwszych dniach pracy, można liczy na wsparcie i pomoc w razie jakichś pytań?

@Mirka

Myślę, że raczej nie powinno być problemu. Pomoc i wsparcie na początku pracy jest oczywistością. Ktoś wie jak jest tutaj?

@Karolina

Teoretycznie powinno tak być, więc taką mam nadzieję

Po prostu wolałam dopytać

Zgadza się

@Mirka

Nie masz się o co martwić w tej materii

W praktyce również ;)

Emilia
@Dory

To już od pierwszych dni można liczyć na stabilność w zatrudnieniu?:)

@Emilia

Pracuję już trochę dłużej, więc mogę się wypowiedzieć o stabilności i uważam, że ona jest

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku PRACOWNIK BIURA OBSŁUGI STUDENTA?
złoty

wie ktoś jak jest z kwestią parkowania?

@złoty

Jest parking dla pracowników.

@Deli

za jakimiś szlabanami? czy taki otwarty?

Jest za szlabanem

@złoty

Był już kiedyś taki wątek

@Deli

Nie widziałem go, trochę ciężko przeczytać cały profil firmy przez zadaniem pytania, w obawie o to, że się go nie powtórzy

@złoty

Ależ ja nie mam pretensji

@złoty

Po prostu jak pojawiają się często pytania o to samo, to się robi bałagan troszeczkę i wtedy faktycznie może być ciężko znaleźć interesujące informacje

@złoty

Z drugiej strony, od czego jest ctrl +f ;)

Zapomniałem o takiej funkcji

@Deli

A przecież studenckie czasy były całkiem niedawno i używało się jej często

@Deli

Znalazłem wątek o parkingu w starszych wpisach

@Deli

Dzięki za odświeżenie pamięci!

Agata

Wcześniej jako Studentka. Dzisiaj jako Pracownik - gorąco polecam ;-) Świetne miejsce do pracy i budowania relacji przyjacielskich. Związana jestem z uczelnią od 10 lat i zmiana na plus jest widoczna. Zresztą obok takiego rozwoju nie można przejść obojętnie! Brawo dla Władz i całej administracji ????

Klaudia
@Agata

masz na myśli rozwój uczelni czy możliwości swojego rozwoju?

lightswitch
@Klaudia

Z kontekstu wnioskuję, że akurat w tym wpisie chodzi o rozwój Uczelni per se

Klaudia
@lightswitch

z kontekstu może i tak, ale czasem ktoś ma co innego na myśli

@Agata

Chyba piszesz o jakiejś innej uczelni. Totalna inwigilacja . Orwel "1984" w najlepszym wydaniu

Wykładowca
@pracownik

Szanowny były Pracowniku, nie jesteśmy po imieniu, stąd proszę o trochę kultury. Pracuję tu już kilka lat, a Pan/Pani zapewne pracował/a dość krótko patrząc na poziom wypowiedzi i zachowania.

@pracownik

To chyba czytaliśmy jakiś inny przekład, bo ja nie jestem w stanie się doszukać żadnych podobieństw.

Aśka

Czytam i nie wierze skąd pozytywna ocena :D Jestem ich studentem i nie mogę doszukać się zbyt wielu pozytywów, na pewno nikomu nie polecę tej uczelni, Widzę w komentarzach że uczelnia zachęca do wspólnych rozmów ale niestety w praktyce jest inaczej. Wiele koleżanek z roku miało i ma problemy i raczej nigdy nie są one pozytywnie rozpatrywane, robią problem na każdym kroku. Wszystko by uprzykrzyć życie studentom...

@Aśka

Szanowna Pani, Nie możemy zgodzić się z Pani stwierdzeniem, iż Uczelnia nie rozwiązuje problemów. To po prostu nie prawda. Uczelnia przestrzega wszystkich norm prawnych i prawa powszechnie obowiązującego, co bezpośrednio ma przełożenie na podejmowane decyzje. Z przyjemnością wyjaśnilibyśmy Pani i/lub Pani koleżankom wszelkie niejasności i odpowiedzieli na wszelkie pytania. Zapraszamy do kontaktu: rektorat@wsiiz.pl w celu umówienia spotkania w zakresie, który uzna Pani za właściwy. Pracujemy całe wakacje, stąd mamy nadzieje do zobaczenia :-)

r.

Aktualnie jestem ich studentem, jedno co potrafię powiedzieć to PORAŻKA. Zajęcia praktyczne, ilość tyle co kot na płakał, przed egzaminem dyplomowym brak konkretów, dat.. jedyne co potrafią to ściągać czesne. Nie każdy wykładowca jest zły, są też bardzo w porządku osoby, które chcą przekazać wiedzę. Administracja strasznie tam leży.. Praktycznie ŻADNA osoba z mojej grupy nie wybrałaby ponownie tej uczelni. Odradzamy i przestrzegamy...

@r.

Dzień dobry, Szanowny Panie, bardzo Nam przykro, że nie zdecydował się Pan na zgłoszenie swoich uwag bezpośrednio do Władz Uczelni, czyli do osób kompetentnych do zabierania głosu w sprawie jakości organizacji procesu kształcenia na studiach I i II stopnia. Przeciwnie zdecydował się Pan na anonimową wypowiedź, która tylko potwierdza, że nie zależy Panu na znalezieniu rozwiązania dla obecnej sytuacji. Tak, więc odnosząc się do programów studiów należy podkreślić, że wszystkie z nich spełniają wymogi obowiązującej ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauki, postawione dla kierunków o profilu praktycznym. Jeżeli ma Pan co do tego wątpliwości, to z miłą chęcią spotkamy się z Panem, wysłuchamy argumentów oraz odniesiemy się do nich na podstawie obowiązujących przepisów prawa regulującego funkcjonowanie uczelni wyższych w Naszym kraju. Jeżeli chodzi o wpłaty na poczet czesnego, to przypominamy, że samodzielnie wybrał Pan kształcenie na uczelni prywatnej, a co za tym idzie miał Pan pełną świadomość, że kształcenie jest odpłatne. Tak, więc zawierając z Uczelnią umowę o warunkach odpłatności zobowiązał się Pan do wnoszenia opłat za świadczoną usługę edukacyjną. Nie rozumiemy, więc zastrzeżeń, co do konieczności wnoszenia opłat właściwych dla konkretnego zarządzenia kanclerza. W przypadku organizacji procesu dyplomowania, wszystkie terminy regulowane są na podstawie obowiązujących w Uczelni: Regulaminu studiów oraz Regulaminu organizacji procesu dyplomowania. Administracja dostosowując się do zapisów obu dokumentów organizuje terminarz egzaminów dyplomowych, ale również składania prac dyplomowych. Dostęp do terminarza macie Państwo na stronie Uczelni: https://wsiiz.pl/dla-studenta/proces-dyplomowania/praca-dyplomowa Ponadto studenci mają możliwość zwrócenia się do Działu Nauki z prośbą o indywidualną organizację egzaminu dyplomowego np. ze względu na plany zawodowe, czy też wybraną dalszą ścieżkę kształcenia. Tak, więc jeżeli będzie miał Pan czas i ochotę na konstruktywną rozmowę, to Rektora Uczelni serdecznie na nią zaprasza. Prosimy o kontakt w celu umówienia terminu na adres: rektorat@wsiiz.pl.

Bbb

Każdy kandydat powinien się dobrze zastanowić. Szkolenia indywidualne są oczywiście ale w czasie prywatnym o ile uda się takie szkolenie wyprosić. Nie dostaje się spisanych swoich obowiązków, bo tu robi się wszystko. A jak się czegoś odmówi to się wylatuje. (usunięte przez administratora) jest zimno a każą im stac na parkingu, nawet nie można nic zjeść przy biurku bo od razu mail z reprymendą. Ogólnie ciagla inwigilacja. Niestety nie ma tam przyjacielskiej atmosfery, każdy kto tak myśli i się otwiera zaraz wylatuje. Donosiciele w każdym dziale. W dodatku obgadują studentów. (usunięte przez administratora) Polecam szukać dalej, wszędzie jest lepiej.!!!

Pracownik z długim stażem
@Bbb

Opinię pisała osoba, która nie ma kompletnie pojęcia o funkcjonowaniu tej firmy i o relacjach w niej panujących. Co więcej, to niemerytoryczna opinia, a zwyczajny hejt, z którym ja jako długoletni pracownik się nie zgadzam. Niektóre sformułowania są wręcz komiczne...jedzenie przy biurku..pomijam, że to niehigeniczne ale wręcz niekomfortowe. Po coś mamy w pełni wyposażoną kuchnię. Obowiązki są omawiane na początku zatrudnienia, a także na bieżąco, w biurze, w którym się pracuje. Obowiązki są dzielone w zespole. Jak ktoś nie wie czym się ma zajmować, to ewidentnie nie wie po co przyszedł do pracy. Co to w ogóle znaczny, że robi się wszystko. Może czasem zastępuje się kolegów jak są na L4 czy urlopie, ale to normalne..przynajmniej ja tak uważam. Mogę jedynie potwierdzić, że pracy jest dużo i jest ona różnorodna. Nikt tego tu nie ukrywa. Pracujemy zespołowo i fakt, że nie zawsze każdemu to odpowiada. Szkolenia w czasie prywatnym to jakaś nowość. Przechodziliśmy jakiś czas temu szkolenia z Projektu i wszystko było w godzinach pracy, ale przecież nie o wszystkim wiem i może akurat jakieś szkolenie indywidualne mogło się odbyć, ale obstawiam że za konkretnym szkoleniem musiał optować pracownik. Ale nie ciągnę tematu, bo nie mam wiedzy. Autorowi również pomyliło się przygotowywanie na własny użytek przekąsek z serwowaniem jedzenia. Dobrze, że Cię nie było jak na dzień dziecka razem ze swoimi dzieciakami robiliśmy koktajle. A na dniach też planujemy robic zdrowe pasty na dzień walki z cukrzycą...I uwaga to inicjatywa pracowników jednego z biur. Pracodawca za wszystko płaci. Trzeba naprawdę nie rozumieć idei integracji, relacji, by czynić z tego zarzut. Co do stania na parkingu, to jakiś kolejny hit...dobrze, że teraz jest ciepło, to można sobie przed uczelnią na leżaku posiedzieć. Atmosferę tworzą ludzie w poszczególnych działach, więc trudno skomentować co autor miał na myśli. Skoro jest byłym pracownikiem, to zwyczajnie nie odnalazł się w zespole i postanowił wyrzucić swoje emocje w internecie obrażając swoich byłych kolegów. Niektóre sformułowania w ogóle nie powinny tu paść, więc jeśli autor posta za (usunięte przez administratora) uzna fakt, że poinformuję pracodawcę, że jest obrażany, to śmiało może nazwać mnie donosicielem. Ja doskonale wiem kto napisał ten post, ale takiej informacji (przynajmniej na razie) nie będę ujawniać, bo wierzę, że jak tylko autor przeboleje to, że już tu nie pracuje, to emocje opadną.

tocca

gdzie właściwie można znaleźć oferty pracy do tej placówki? bo szczerze mówiąc poległam na researchu...

CoA
@tocca

Ja pamiętam, że znalazłam ofertę na którymś z portali z ogłoszeniami o pracę, nie pamiętam już dokładnie na której. Trochę ich wtedy przerobiłam. Najlepiej chyba tam się rozglądać za ofertami.

Kama
@tocca

na ich stronie jest oferta dla wykładowców, ale nie wiem czy to na tym ci zależy

tocca
@Kama

właśnie nie bardzo, szukam czegoś w administracji a na stronie ich nic nie ma na ten temat

soapy
@tocca

to teraz chyba nic takiego nie ma

@CoA

Nie radzę. Atmosfera fatalna każdy twój ruch jest kontrolowany

@pracownik

Ja tam mam świetnych ludzi w biurze. Jakoś złapaliśmy ze sobą chemię. Może o to chodzi, by trafić na zgrany zespół.

pex
@pracownik

Absolutnie się nie. Może atmosferę odbierasz jako taką, bo sam ją wprowadzasz?

pex
@pracownik

Nie zgadzam*. Przepraszam, ucięło mi.

loi

Czy jakieś dodatkowe ubezpieczenie można tu otrzymać?

@loi

Tak, medyczne. Nawet dość szeroki pakiet.

Mira

to co jest w tym pakiecie, że mówisz, że jest dość szeroki?

Maria

A nie trzeba nic dopłacać od siebie do tego pakietu?

@Maria

Nie, jest w pełni finansowany

loi

A można dołączyć członka rodziny? Podejrzewam, że wtedy już za dopłatą, co jest zrozumiałe, ale chodzi o to czy w ogóle jest możliwość

@loi

Można, na całkiem spoko warunkach

Akurat z tego korzystam

Czy firma Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie oddzwania po zakończonej rekrutacji nawet w razie negatywnej odpowiedzi?

Nie wiem jak w przypadku innych, ale ja dostałam maila w ciągu 5 dni od rozmowy.

@Kandydat

rozumiem, że pozytywną? A wiesz jak z negatywnymi?

@Kandydat

bardziej by mnie to drugie interesowało. Nie mówili na rozmowie czegoś o tym?

@Mira

Skoro mówi, że nie wie jak w przypadku innych, to chyba ciężko na to odpowiedzieć

@Mira

Nie zakładaj z góry negatywnej, nie nastawiaj się tak :)

@.

to nie, że się tak nastawiam

@.

po prostu pozytywną to dadzą zawsze, a z negatywami to różnie tak

bef
@Mira

ktoś tu gdzieś pisał, że taką dostał, więc chyba odpowiadają i w takim przypadku

@bef

oo, super, najwyraźniej gdzieś mi to umknęło, dzięki

Karo

W administracji na ile są umowy pierwsze podpisywane?

@Karo

Chyba różnie. Ale standardem jest najpierw próbna na 3 mc. A później to na rok, dwa lata. A w międzyczasie mogą zmienić Ci na czas nieokreślony. Ja tak miałam. Wszystko zależy od Twojej pracy.

Daria
@Karo

Są nowe przyjęcia?

Karo
@Daria

Pytałam tak ogólnie. Nie widziałam nic, żeby było

@Daria

Z tego, co wiem odbywają się rozmowy rekrutacyjne...do administracji. Chyba też na wykładowców.

Leszek

Dzięki za info. Wiesz czy bardzo przepytują na rekrutacji? Bo zawsze na takich rozmowach bardzo się stresuje.

Dexter
@Leszek

Jest dość rozwinięty wątek na temat rozmów na tej stronie, temat był niedawno poruszany, więc poczytaj sobie

Dexter
@Leszek

Nie ma się czym stresować ;)

U2

Można liczyć na szkolenia? Mam na myśli inne niż te typowo wdrożeniowe

KS
@U2

tak można na takie liczyć

@KS

Dla wszystkich, czy dla poszczególnych stanowisk?

@U2

A o jakie szkolenia Ci dokładnie chodzi? Jak szkolenie ma rozwinąć Twoje kompetencje, które są ważne dla firmy to Cię wyślą, ale jak wymyślisz sobie szkolenie nieprzydatne dla firmy to wątpię. Ew.są wyjazdy zagraniczne w ramach Erasmusa, gdzie dostajesz kasę na pobyt..teraz od Nas jedzie 3 pracowników do innej uczelni w ramach wykonywania swoich służbowych obowiązków. To dla chętnych. Oczywiście mają opłacone wszystko.

Zofia
@U2

Wydaje mi się że każdy szuka szkoleń w swojej dziedzinie.. Poza tym bardziej bym się chciała dowiedzieć, czy kosz za szkolenia jest pokrywany w całości, czy tylko częściowo?

@Zofia

Jak Firma jest zainteresowana szkoleniem (bo jest niezbedne w Twojej pracy), to pokrywają koszty w całości. Nie wiem co się dzieje gdy wybierasz szkolenie, które nie jest związane z Twoją pracą. Nigdy nie byłam w takiej sytuacji, to nie wiem.

U2

Tak, chodzi mi o szkolenia, które odnoszą się do mojego stanowiska. Takie zagraniczne też na pewno są przydatne.

U2

Tylko tu chodziło mi też czy tymi szkoleniami są objęte wszystkie stanowiska. Czy na wszystkich jakieś szkolenia związane się mogą odbywać?

zxc
@U2

w zasadzie poprzednie odpowiedzi pośrednio odpowiadają na to pytanie

alo

Po jakim czasie można liczyć na feedback po rekrutacji?

Zainteresowana
@alo

Dziś pytałam o to, bo składam własnie CV na 2 ofert. Podobno dość szybko, a jak się spodobam to nawet pod koniec rozmowy mogę dostać info. Zobaczymy.

alo
@Zainteresowana

To ja jeszcze nic nie składałem. To daj znać jak to wygląda jeśli będziesz wiedziała

Zainteresowana
@alo

Ja dostałam już odpowiedź. Niestety negatywną. Bardzo szkoda, bo zależało mi, by się tu dostać. Rozmowa rekrutacyjną jedyna w swoim rodzaju. Byłam na wielu rozmowach, ale nigdzie nie było tak konkretnie jak tu. Najważniejsze, że nie zadają (usunięte przez administratora) pytań. Po prostu z Tobą rozmawiajają tak na luzie. Byłam strasznie zestresowana, ale po 5 minutach mi przeszło, bo była to taka normalna rozmowa o tym w czym się dobrze czuję, a w czym nie. Co mi sprawia problemy. Jakie zadanie lubię czy w grupie, czy indywidualne. Tak naprawdę to badają czego Ty chcesz...czego oczekujesz. Mogłam zadawać wiele pytań o pracę. Na wszystko uzyskałam odpowiedź, więc tym bardziej żałuję, że mnie nie przyjęli. Ale spotkanie rekrutacyjne polecam. Firmy rekrutacyjne mógłby się nauczyć prowadzenia takich rozmowych. Kandydat nie czułby się jak na szpilkach.

Dominika
@Zainteresowana

Kurcze przykro trochę. :/ Ale fajnie, że tak rozmowy prowadzą jak opisujesz. Ten feedback to jak Ci oni dali, bo chyba nie od razu po rozmowie? Jak jeszcze będzie raz oferta to próbujesz znowu?

queenBee
@Zainteresowana

też mam takie odczucia. normalna rozmowa, bez zadęcia, bez wprowadzania w zakłopotanie, bez zbędnych pytań nie wnoszących nic istotnego. moja co prawda przyniosła pozytywny skutek, ale szacunek ogromny, że mimo niepowodzenia, nie przyszłaś naskrobać złych słów na niedoszłego pracodawcę, bo wielu rozgoryczonych brakiem otrzymania posady tak robi niestety.

...
@Zainteresowana

Rozmowa kwalifikacyjna ok, w porządku, ale potem już człowieka czeka kiepska atmosfera, ciągłe spiski i donosy...

QueenBee
@...

ja tam się nie zgadzam z tą opinią.

cherry

czy jest możliwość rozwoju? mam na myśli jakieś szkolenia, czy występują, czy raczej niekoniecznie? mam tu na myśli takie uzupełniające, nie te wdrażające na stanowisko

@cherry

Oczywiście, jest możliwość dodatkowych szkoleń podnoszących kwalifikacje, jeśli pracownik wykazuje chęć do rozwoju zawodowego i do pracy.

@Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie

A te szkolenia opłaca firma czy pracownik?

@Karolina

Jeśli ustalasz konkretne szkolenia z pracodawcą, to w pełni opłaca je firma. My ostatnio mieliśmy dużo szkoleń z różnego zakresu np. języka migowego, pierwszej pomocy przedmedycznej, komunikacji z osobami niepełnosprawnymi, obsługi klienta niepełnosprawnego...i wiele innych. Wszystkie w pełni finansowane i kończące się zaświadczeniami. Inne szkolenia w zależności od działu.

Mirka

Tematy szkoleń, jak dla mnie, bardzo ciekawe

Mirka

One są bardziej jednodniowe czy jakoś rozłożone w czasie?

Mirka

I rozumiem z tego, że są sytuacje, w której szkolenie nie jest w pełni opłacone tak?

@Mirka

Do tej pory wszystkie były finansowane przez pracodawcę. Nikt za nic nie płacił.

@Mirka

Zależy od szkolenie. Język migowy był cykliczny, ale rozłożony w czasie. Inne były dwudniowe, a inne jednodniowe. A co ważne wszystko w godzinach pracy.

Mirka

Aaa no to dobrze, czyli inwestują bardziej w rozwój pracowników

Mirka

No tak, zależnie od tematyki. I dzięki, tak nie wpadłam, żeby o to dopytać, a faktycznie istotne, żeby były w godzinach pracy, a nie jakoś dodatkowo

Fretka

Ile etapów ma rekrutacja i jak właściwie wygląda?

Ziomek
@Fretka

A do którego działu?

@Ziomek

A to jest jakaś różnica w rekrutacjach jeśli chodzi o nauczycieli akademickich?

pola
@Fretka

o nauczycieli nie, ale przecież nie tylko oni tu pracują.

@pola

Racja, nie pomyślałam, bo nie widziałam, żeby były inne ogłoszenia. Nadal będę wdzięczna za odpowiedź na pytanie.

Instruktor

Doskonale wyposażone pracownie kosmetologiczne, nowoczesna aparatura i profesjonalne marki kosmetyczne. Ambitni i pracownicy studenci. Świetna organizacja.

@Instruktor

Witam, można wiedzieć ile Pan już tutaj pracuję? Pytam pod kątem dłuższej perspektywy pracy. Pozdrawiam.

venus

jeżeli zastanawiasz się, czy praca jest stabilna i czy można tutaj osiąść na dłuższy okres, to od razu odpowiadam, że tak.

@venus

Właśnie o to mi chodziło. Słyszałem dużo dobrego i chciałem się tutaj skonfrontować z tymi informacjami. Dziękuję.

@venus

Mam takie pytanie do pracowników. Czy po przyjęciu na stanowisko mogę spodziewać się jakichś szkoleń wprowadzających? I Jeszcze jedno: Czy później też są możliwości rozwoju?

oczywiście

@venus

a byłaby szansa na odrobinę rozwinięcia tematu? Jakie są te możliwości

@Dagmar

odbywają się szkolenia branżowe dla działu jak również szkolenia indywidualne jeśli chcesz zdobyć nowe umiejętności czy pogłębić wiedzę, którą już posiadasz

super, dziękuję

Odp. Dante
@Dagmar

Szkolenia nie masz żadnego, wymagają od ciebie cudu i to dosłownie, najlepiej jakbyś myśla, jak "góra"... Nikt ci nic nie tłumaczy, tylko możesz usłyszeć "przeczytaj regulamin"...W pracy nie możesz nic powiedzieć, najlepiej jakbyś jadła przy biurku, chociaż nie, bo dostaniesz emaila z uwagą, ale jak będziesz jadła w socjalnym to też jest źle, bo wyszłaś... Katastrofa

Odp. Dagmar
@Dagmar

Nie ma żadnych szkoleń wprowadzających. Zostajesz rzucona na głęboką wodę, na każde pytanie mam odpowiedź "poszukaj w regulaminie".

Dante

Czy wraz ze stażem pracy można liczyć na podniesienie zarobków, czy trzeba się upominać o podwyżki?

soapy
@Dante

można, sami je podnoszą co jakiś czas, więc nie musimy się upominać

Dzień dobry. Nie chcę być roszczeniowa, ale chciałabym się dowiedzieć, czy są tu jakieś dodatki przykładowo w formie premii za dobre wykonywanie obowiązków, albo jakieś paczki? Ogólnie tak zwane "benefity". Proszę mnie źle nie zrozumieć, narazie badam możliwości.

danti
@Anonim

mamy benefity typu ubezpieczenie medyczne, premię świąteczną, szkolenia

Manul
@Anonim

Spokojnie, pytanie o dodatki chyba jeszcze się nie kwalifikuje do roszczeniowości ;) To jest coś co warto wiedzieć.

danti
@Manul

też tak uważam, że istotne jest co pracodawca może nam zapewnić

Zostaw merytoryczną opinię o Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie - Warszawa

• Jak się pracuje w Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie?

Zobacz opinie na temat firmy Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie