Humanus Personalservice GmbH

Opinie o Humanus Personalservice GmbH

Hubert

Jeśli ktoś ma trochę doświadczenia i zna język to polecam. mam na niem. umowie 2700 Euro jako lakiernik. Lakiernia z 5 razy lepiej wyposażona niż w Polsce, jest komfort pracy i nawet dobra kasa z tego.

Krzychoo

Agencja godna polecenia

Jak najbardziej polecam. Dobre oferty dla specjalistów. Fajna kasa, nie ma na co narzekać.

Adrian Ro.

Lakiernik 2700E umowao pracę Od tego trzeba sobie odliczyc jescze zakwaterowanie jak ktoś wynajmuje I to w sumie tyle

@Adrian Ro.

? Jakie tyle?- tak ca. 600€./mieszkanie -zakwaterowanie/A gdzie reszta? 1.Wyżywienie ca. 500€. 2.Utrzymanie auta - paliwo na dojazdy.Polska- BRD - Praca- Polska. To ile zostaje netto ? Takie prawdziwe netto. Przestań w ten sposób "wyliczać ".Tu czytają to ludzie dorośli. A na ile Wycenisz rozłąkę z żoną i dziećmi?.Już to "przerabialiśmy " w latach 90- tych.

Bbok
@Kandydat

Osobo dorosła... twoje wyliczenia są bardzo personalne i zakwaterowanie max 500 było, jak pamiętam. 500€ na jedzenie? Zacznij leniu gotować i mniej piwska pić ze względu na rozłąkę ???? wyjazdy do Polski też Ci mają z De sponsorować? W szoku jestem jakie tu bezrobotne francuskie pieski potrafią tylko narzekać

Mechanik

Tragedia wypłacili mi po 40 euro za dzień

buty robocze za duże 2 nr.

Alan

Trochę mi się tych agencji przewinęło i powiem szczerze że jak na razie to się nawet o co przyczepić nie mam : )

Bbok
@Alan

To samo myślałem.

Justyna

Żenujące zachowanie agencji. Po negatywnych komentarzach wstawiają pełno jak dobrze w humanusie. Negatywne komentarze ukazują się pojedynczo i są wybierane. Kasa na czas? Niestety nie zgodzę się, jako jedyna agencja na zakładzie wypłaciła pieniądze po wielkanocy. Wysokość stawek i rodzaj stanowiska kompletnie niezgodny z umową. Brak ubrań. Nie polecam tej agencji nikomu. Przestańcie opowiadać ile odkładacie. Paliwo? Kwatera? Dojazd do domu? Za darmo macie?

Andrzej Lepicki

Zadbane i w sumie nie jakoś bardzo drogie zakwaterowanie Kasa na czas

@Andrzej Lepicki

Nie ważne czy kasa się zgadza, ważne że na czas. Ha, ha, ha, wiem coś o tym bo pracowałem przez tego pośrednika.

W Polsce miałem dość ciężko o pracę, do tego teraz kredyty to jakiś żart i trzeba było szukać jakiegoś ratunku. Humanus bardzo mi pomógł za miesiąc pracy na spokojnie mogłem odłożyć na 2 raty i w sumie nie bieduję bo i jeszcze mogę coś sobie odłożyć dla siebie.

Wiktor

Wlasnie zlecial 1 tydzien. Wiadomo ze to nie to samo co w domu ale na warunki do mieszkania nie ma co sie czepiac, cieplo na glowe nie leci czysto i schludnie

Raczko

Praca jak praca, wiadomo trzeba pracować. Co do stawek to powiem szczerze ze na pewno jest lepiej niz w Polsce bo zarabiam 3 razy tyle Co do kwater to sie nie wypowiem bo mam wlasne zakwaterowanie ale humanusa moge polecic

@Raczko

A ile razy więcej wydajesz na utrzymanie ,paliwo ect.? O mieszkaniu nawet nie Wspomnę. Bo poniżej 400€ nie znajdziesz. Chłopie, 3 X więcej to za tyle jadą tacy bez zawodu, bez języka, bez stażu. I nie trzeba dużo szukać. Tu, na tym portalu ogłaszają się też i z Polski pracodawcy. Sprawdź ile oferują.

W porównaniu do 2 poprzednich agencji to pokoje lux

Worker

Jestem spawaczem mig mag, była jednak oferta spawania na gazie aktywnym więc się pokusiłem. Jeśli chodzi o stawki to nie narzekam bo wypłata całkiem dobra jak na moje doświadczenie Jeśli ktoś się zastanawia to polecam bo warto spróbować.

piotr

Z pracy jestem zadowolony robię na cnc i miałem już nieprzyjemności z kilkoma agencjami. Tutaj jak na razie wszystko jest spoko a powrotu do Pl nie planuję - bynajmniej szybko

Brego

Praca jak praca. Pensja na czas, nikt się nie spina. Nie mam powodu, żeby narzekać.

Janusz
@Brego

Ile płacą? Wpada dobra pensja? Nadgodziny można robić?

@Janusz

Trafia mnie jak ktoś pyta od nadgodziny, tacy już przed wejściem robią z siebie białego (usunięte przez administratora) nieważna jest stawka tylko nadgodziny ! Ja zawsze powtarzam że w 8 godzin mam zarobić na swoje potrzeby i godziwe pieniądze. Nigdy nie poniżałem się pytając o nadgodziny.

Jakub
@Adam

W Humanusie jest niska stawka podstawowa więc nawet te nadgodziny się nie opłacają. W 8 godzin nie zarobisz porządnie, za kwaterę odejmij najmniej 500, plus dojazd do pracy ( nie ma dojazdówki). Diety za pracę na weekend nie ma. Nowi pracownicy przychodzą z większą dieta niż stary pracownik. Brak ubrań roboczych, o wszystko trzeba się upominać. Cykliczne podwyżki to ściema. Dodatki również. Co z tego, że powiedzą że 50 euro premii po 3 miesiącach jak to brutto. Są duże lepsze agencje.

Waldiksg
@Jakub

Ponieważ pracuje przez tą agencję.

Darek

Dobre warunki pracy, pewna umowa

Bapo

Zadowolony

Adrian G

Szczerze mówiąc to złego słowa nie mogę powiedzieć, największy problem jaki miałem to po prostu językowy.

Y

Pojechałem przez nich z polecenia znajomego i przepracowałem tak już 4 lata, zero problemów z terminowym płaceniem a to niestety dość często się zdarza w agencjach.

Ewelina
@Y

A jak kwatera? Była ok?

T.
@Ewelina

Kwatery są ok, nie są tanie bo płaci się je ze swojej pensji. Te 2500 netto to oczywiście przed opłatą za kwaterę. Tylko tego humanus nie chce mówić, że kwatera z zarobków czyli 2500- 500/600 euro.

Jak dla mnie lux, robiłem 4 lata jako elektryk. Praca nie była jakoś specjalnie trudna ani ciężka - położenie, uruchomienie i konserwacja instalacji i wszystko na niemiecką umowę o pracę 5/5

Arbo

Jak na razie wszystko ok

Zostaw merytoryczną opinię o Humanus Personalservice GmbH - Jelenia Góra

• Jak się pracuje w Humanus Personalservice GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Humanus Personalservice GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 532.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Humanus Personalservice GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 468, z czego 382 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 70 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Humanus Personalservice GmbH?

Kandydaci do pracy w Humanus Personalservice GmbH napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Humanus Personalservice GmbH