Humanus Personalservice GmbH

Opinie o Humanus Personalservice GmbH

Wlodi

Pierwszy raz chyba nie czułem się oceniany przez HR. Naprawde fajni mlodzi ludzie tam pracuja. Jesli zachowaja to podejscie to wroze agencji spory sukces

saszka
@Wlodi

Pracy nie brakuje, więc w zasadzie z każdym wykształceniem coś dla Ciebie znajdą ;) a szacunek się należy każdemu co ta firma dobrze wie. Fajna organizacja, szybko można wszystko załatwić i nie ma zbędnej papierologi

Chudzik
@Wlodi

To prawda tez byłem zaskoczony, że przychodzę do agencji a tam chłopak w moim wieku XD i dobrze, przynajmniej mogłem się z nim szybko dogadać i nie było żadnej bariery. Polecam w opór, bo szybko wszystko załatwili, maja spoko oferty i na serio pozytywnie podchodzą do poszukujących.

spostrzegawczy
@Chudzik

Przecież w humanusie nie ma żadnej dyskryminacji wiekowej, nie wiem skąd to zaskoczenia, liczy się to co człowiek sobą reprezentuje

He he miałem okazje pracować w podobnych tego agencjach i różne cyrki sie działy. Humanus nie jest zły. Może ludzie porównania nie mają.

Co zrobić

Jakby nie było trzeba im przyznać, że faktycznie mają dużo ciekawych ofert. Kurde, żałuję, że się zobowiązałem na wyjazd w innej agencji bo widzę że tu i kwatery są spoko i zarobki a tam będziemy w kilkuosobowym pokoju i nie wiem jak to będzie wyglądało ;/ Jeśli się da to chyba zrezygnuję i spróbuję tu

stefan
@Co zrobić

A co to za probblem, rób kolejny wyjazd z humanusem, on nie ucieknie, a fajne oferty mają cały czas. Na facebuku dużo nawet publikują. Tam ostatnio chyba pisali, że mechanika szukają

simple
@stefan

To prawda. Sam pisałem do nich na fb i oddzwonili do mnie. Jak masz się męczyć i słabo zarabiać to zrezygnuj i po prostu zorientuj się tutaj co za oferty teraz mają. Jak nie ogarniasz to Ci doradzą przecież.

ciekawe

Normalna fajna agencja. Pracownicy też ludzie, rozumieją każdą sytuacje. Wydają się być spoko ludźmi. Zobaczymy jak to będzie dalej.

gabi
@ciekawe

Też na to zwróciłam uwagę. W poprzedniej agencji czułam się jakbym poszła do urzędu i wszystkim była nie w smak moja obecność, a tu to ładnie, kulturalnie. Nie ma problemu, żeby się wszystkiego dowiedzieć i nie ma takiego wrażenia, że coś kombinuja lub chcą ukryć

nie wariuj
@ciekawe

a jak ma byc??? ja się normalnie pracuje to problemów nie ma. byl taki jeden czesiek co non stop robił jakies krzywe akcje ale to już wszyscy go mieli dość, a tak to pracuje się spokojnie. jak nie odwalasz i jestes ok to bedziesz zadowolony. robota szybko leci a pieniadze są dobre.

falafel
@nie wariuj

Też miałem na zmianie takich co gwiazdorzyli i praca im się w rękach (nie) paliła, ale to sie nie opłaca. Tam widać od razu kto co robi i czy robi co do niego należy, a po co sobie problemów robić. Przeciez jak sie wyjeżdża to do pracy to nie leżeć. Wszystko uczciwie, więc nie wiem po co kombinować jeszcze

team humanus
@nie wariuj

Eeeee większość to dobre chłopaki. Jak się już na dobrą agencję trafi to sie nie kombinuje, a jeśli już to robią to ci, którzy jeszcze pracy nie znają i docenić nie potrafią. Humanus the best

Mechanik

Tragedia wypłacili mi po 40 euro za dzień

buty robocze za duże 2 nr.

Her

Jak czytam te opinie to uświadamiam sobie, że właśnie dlatego lubię ta pracę. Miło, że tyle osób znalazło dobre zatrudnienie i jest zadowolonych. To jednak daje satysfakcję:)

maciej
@Her

Nie zapominajmy, że każda praca jest inna i też inaczej wygląda, ale właśnie to jest fajne, że można znaleźć coś dla siebie. Jedni wola pracę biurową, proszę bardzo, a inni będą szczęśliwymi elektrykami. Duży duży plus dla humanusa.

Deutch

Od kilku lat wyjeżdżam systematycznie do pracy do Niemiec i kilka razy bylem tez z Humanusem. Spoko jak dla mnie choc duzym plusem bylo to ze język to ja potrafię naprawde dobrze

zyzio
@Deutch

Ogolnie oferty są spoko ale faktycznie dobra znajomosc jezyka poprawia sytuacje chociaz powiem ci ze ja mowilem tylko tyle ze moglem sie dogadac na pozomie podstawowym i tez mi znalezli fajna robotke

@zyzio

Ja też miałem podstawowy poziom niemieckiego i powiedzieli że to żaden problem, że dobrze ze rozumiem. Jak ktoś ma chęci, rozumie i dogada się w podstawie to zawsze starają się podesłać jakąs ofertę. Sam sie o tym przekonałem, a mialem jak Ty na poczatku ze zwlekalem i wypytywalem w internecie zamiast sie z nimi skontakować. Nie ma sie o co martwić, a akurat jesli chodzi o Twoj fach to na pewno coś znajdą bo nawet widzialem ostatnio ogloszenie ze kogos szukaja.

zawsze
@Adam

Nie ma o czym gadać bo jeśli potrafisz podstawę to humanus ZAWSZE coś znajdzie. to już u nich standard.

Mech

Bylem kilka razy na różnych robotach z Humanusem i zawsze porządnie szło zarobić. Mechanikom dobrze płacą. Pokój mialem od pracodawcy. Sam. Bez ścisku, tłoków, upychania ludzi po kątach, jak to bywa u innych. Bylo ok, dalo sie normalnie odpocząć po pracy, jakoś zresetować.

taktyk
@Mech

Taki już standard humanusa zauważyłem. Tak to już jest, że jedne firmy wyprzedzają inne, a humanus na pewno jeśli chodzi o dbałość o pracownika zwyczajnie się wyróżnia. Nie dość, że pieniądze dobre to i warunki bez zarzutów, taka prawda

On

Kolego możesz opisać jak jest w tej fabryce Varta praca na maszynach jakie są warunki i czy są jakieś szkodliwe substancje

pyrek
@On

Jakie szkodliwe substancje? Pierwsze słysze. Pracowałem i nie było nic takiego . Praca bezpieczna, nie ma szans, żeby coś ci sie tam stało, n o chyba, że na własne życzenie olejesz bhp, czego nie radziłbym

Kierownik

Na miejscu lokum w całkiem fajnym standardzie. No i nie naliczają dodatkowych opłat za każdy duperel. Dopiero miesiac robie, jak się dowiem więcej to Wam napisze na forum, bo widzę że dużo ludzi się pyta czy warto.

@Kierownik

No koniecznie daj znać, bo ja też jestem zainteresowany pracą. Niby słyszałem kilka dobrych opinii, ale lepiej sie upewnić :)

Jak mam tylko rok doświadczenia przy frezarce to mnie wezmą? Jak myslicie?

Odp
@Gość

Jak masz jakiś dokument potwierdzający umiejętności to myślę że bez problemu. A po niemiecku się dogadasz jako tako?

Hubert
@Gość

Pracowałem kiedys z gościem na wykrawarce i też nie miał jakiegoś długiego doświadczenia, ale bardzo dobrze wykonywał swoją robotę i miał referencje od byłego pracodawcy i mowił, że nikt w agencji mu problemu nie robił tylko próbowali dopasować do niego odpowiednią oferte. Próbuj. Co Ci szkodzi?

Wywzi
@Hubert

To prawda jak ktos ma skilla to naprawdę są w stanie dużo pomóc. Na fachowcach to im akurat zależy.

Hugh

Witam czy ktoś pracował na produkcji w nordlingen na maszynach przy produkcji baterii w firmie varta jednym z zadań jest napełnianie i mam pytanie czy to nie jest szkodliwe? Jakie są ram warunki

yello
@Hugh

Niewiem ale ale ale Jeżeli było by coś szkodliwe wysoko czy minimalnie to byś miał odpowiednie warunki do tego, zabezpieczenia oczu skóry itd tak jest przy niewielkim pyleniu jak sam kurz zdmuchniety z samego starego kartonika dostać można maseczke ale to zwykłą, jak się zgłosi i poprosi to dadzą nosili wspołpracownicy polscy to wiem, sam fakt że komentarz wcześniej dużo wnosi że tutaj jadem nikt raczej nie rzuca czy ujada czy jeszcze co A praca jaką wymieniasz to chyba znasz mniej więcej to jak malarz wie co to farba korozja

On
@Hugh

Mógłby się ktoś jeszcze wypowiedzieć dokładniej jakie są warunki przy pracy w charakterze operatora przy produkcji baterii?

robol
@Hugh

Gdybys jechal do pracy i warunki byłyby szkodliwe to od razu by ci powiedzieli. Jak pracowałem na orlenie gdy mieszkalem w Płocku to mialem szkodliwosc i o takich rzeczach trzeba mowic. Wiesz co, popytaj. Powiedzą Ci wszystko co i jak w biurze.

Spawacz

Witam. Takie małe pytanie. Planuję wyjechać z firmą jako spawacz mag 135. Czy ktoś z was za ich pośrednictwem pracował w danej branży i jest w stanie podzielić się opinią? Jakoś zbyt kolorowo mi wyglądają te wszystkie pozytywne komentarze..

D
@Spawacz

Też właśnie się zastanawiałem nad wyjazdem z tą firmą jako spawacz 141 i same opinie pozytywne to dziwne w internecie

Dżony
@D

nie wszędzie się sączy jad. poki jest uczciwie to co w tym dziwnego ze ludzie sie dziela informacjami? zwyczajna zyczliwosc. bylem juz w kilku agencjach i zjadlem zeby na pracy w holandii, niemczech, francji, belgii i szwecji (wykończeniowka) wiec jesli moge jednym komentarzem zaoszczedzic komus tego, co sam przezylem w nierzetelnych agencjach to czemu mam tego nie zrobic? pozdrawiam

sezonowka
@Dżony

Zgadza się nie wszędzie sączy się jad (ogółem) Ja pracuję przez inną agencję są uczciwi też, słuchają ale nie głupot, robią a nie tylko mówią, wprowadzili we wszystko nawet nie było potrącenia za przewiezienie pracownika (lokacja+praca), dysponent niemiec niemieckojezyczny podkreślę w niemczech posunął się do takiego stopnia że po polsku własne tłumaczenie a nie musiał, hotel internacionalny nikt nie nawala dzrzwiami po nocach czy ypie muzyką, dogodnie, mam wspolpracownice trenerke (dzieki której jest poszerzanie zawodu) co ma profesjonalne podejście, przekaz, ciągła pomoc bez olewania, lubię dobrą atmosferę itd ale różnie niestety jeszcze jest

Mikolaj
@sezonowka

Czy ja wiem, czy zbyt kolorowo. Pisza dobrze- zle, piszą niedobrze - jeszcze gorzej. Zastanowcie sie troche. Ja sie nauczylem oceniac kazda firme przez ktora bylem rekrutowany i mysle po prostu ze ludzie ktorzy maja jakies doswiadczenia z agencja dobrze robia ze sie nimi dziela.

Cziken
@sezonowka

Ano właśnie i dobrze, TRZEBA MÓWIĆ GŁOŚNO o takich rzeczach. Szkoda tylko, że naród taki, że jak ktoś ma pozytywne zdanie o jakiejś firmie, to zamiast pokrzepić się dobrym słowem to węszy podstęp. Tu podobnie i słuchaj ''sezonówka'' zycze Ci abys zawsze trafiał na super robotkę. Pzdr

Hugh

Witam czy pracował ktoś w nordlingen w firmie na maszynach przy produkcji akumulatorów jednym z zadań jest napełnianie i mam pytanie jakie są warunki i czy to niejest szkodliwe?

miron

Zdecydowanie agencja godna polecenia. Kontakt z nimi jest sprawny i maja szeroka ofertę zleceń. Na tle innych agencji wypadaja naprawde konkurencyjnie tym bardziej ze do klienta podchodzą normalnie, po ludzku

Robert

Ja wyjazd bardzo dobrze wspominam. Pojechaliśmy pracować we dwóch przy frezarkach z zięciem i byliśmy zadowoleni i z pieniędzy i z warunków

TAK WLASNIE TU JEST

Powiem tak jak ktos ma checi i sile to ja polecam pojechac z nimi bo sie zwyczajnie oplaca. Ja tam jestem zadowolony, bo w koncu mam szacunek od pracodawcy mimo ze pracuje fizycznie. Tam jest inna mentalnosc. Dostajesz umowe, dostajesz kwatere i pracujesz godnie jak czlowiek, a nie jak tu. Jak parobek

grzesiek
@TAK WLASNIE TU JEST

smutne ale prawdziwe i zgadzam się z Tobą w 100%. mając wybór wolę skontaktowac się z agencją o jakąś dobrą ofertę pracy niż harować tu za marne pieniądze i na śmieciówce

Fajnie

Kto pracował ten wie, że firma jest bardzo w porządku i szanuje pracownika. Wiadomo, nie oferują za wiele prac, w których się siedzi, są to zwykle jednak fizyczne zajęcia ale stawka na ręke czyli już ta netto bardzo fajna.

Janusz
@Fajnie

O jakiej stawce mowa? Czy oprócz stałej podstawy są też jakieś premie i bonusy za dobrze wykonaną pracę? Fajnie że jesteś zadowolony ze swojej pracy, mam nadzieję że napiszesz na jej temat trochę więcej, potencjalni kandydaci czekają na wszelkie wieści na temat pracy w Humanus Personalservice GmbH.

Wyz
@Janusz

Troche zorientowania przeciez to pośrednik a warunki pracy zaleza od pracodawcy. Zawsze jednak jest niemiecka umowa o prace wiec masz gwarancje ze wszystko jest legalne i uczciwe

Cześć. Czy ktoś z Was pracuje na produkcji baterii jako pomocnik? Jadę w tym tygodniu do tej pracy na produkcji i zastanawiam się jaki jest charakter pracy i jak z językiem wygląda sytuacja. Będę wdzięczny za odpowiedź. Pozdrawiam Nowy

Doświadczony
@Nowy

Język to tak byle się jako tako dogadać. Generalnie to i tak cię wprowadzą we wszystko więc nie masz co się martwic. A poza tym zawsze mozna do agencji przedzwonić i się podpytać, oni tam wszystko wiedzą. Powodzenia!

ver
@Doświadczony

no ale sam pewnie pamietasz jak to bylo jak pierwszy raz jechales troche zrozumienia :) nic się nie przejmuj, jak kolega wyżej napisal jak cos to podbijaj do agencji to ci pomogą a co do języka komunikatywny wystarczy :) dobrze bedzie to spoko robota :)

Janusz
@ver

Agencja zawsze pomaga w trudnych sytuacjach? Ciekaw jestem czy tak jest, bo osoba jadąca pierwszy raz na pewno mocno się stresuje i liczy na pomoc gdy coś idzie nie tak, więc jestem ciekaw czy Humanus Personalservice GmbH spełnia oczekiwania pod tym względem?

Drozd
@Janusz

No wiesz agencji jest sporo wiec maja na tyle duza konkurencje ze musza się czyms wyrozniac, zeby nie zniknac z rynku. To nie jest tak, że tylko osoby wyjeżdżające po raz pierwszy mogą się kontaktować z agencją w razie problemów. Oni są od tego, żeby zawsze reagowac i przynajmniej z mojego doświadczenia zauwazylem ze się z tego wywiązują.

Błażej
@Drozd

Brawo gdyby każdy miał takie podejście. Muszę Cie poprzec, bo ja na Humanusa trafiłem własnie dzięki opiniom ludzi takich jak Ty i cale szczescie ze sa jeszcze tacy, co chca dzielic sie doswiadczeniem

Marvel

Gdyby nie oni to dalej bym pracował u mojego byłego szefa za nędzny grosz. Wszystko od rekrutacji do wyjazdu było dobrze rozplanowane i zorganizowane. Radzą sobie nawet z wymagającymi osobami jak ja.

Radek

Naprawde spoko agencja. Nie dość, że oferty konkretne to jeszcze pogadac jak z ludźmi mozna. Mialem sporo watpliwości bo zazwyczaj za granice na robote jezdzilem po znajomosci ale musze przyznac ze profesjonalnie to wszystko wyglada.

Pysio
@Radek

jasne ze tak podpisuje sie pod opinią obiema rekoma bo przysiegam krazylem po wielu agencjach i tylko tu znalezli mi dobra prace

napisalem na fb i umowili mnie na rozmowe no i trzeba przyznac ze to jest nowoczesne podejscie. w zyciu bym nie powiedzial ze zalatwimy wyjazd tak szybko. pelna kulturka. byl ktos na tokarce?

Hubert
@Gość

Ja byłem kilka razy, a co? Cykasz się? Nie ma czego Gościu, dostaniesz kwaterę, internety i umowę o pracę. U mnie nic niewskazanego się nie działo, więc możesz śmiało jechać.

Larry
@Hubert

każdy się może trochę stresować, ale w sumie masz rację, bo tu nie ma powodów do zmartwień. u mnie wszystko grało, a w dodatku skumaliśmy się taką brygadą, że później jeździliśmy już tylko razem. chociaż faktycznie spoko, że pokoje są pojedyncze, bo kumple kumplami, ale głowa odpocząć też musi :)

Zostaw merytoryczną opinię o Humanus Personalservice GmbH - Jelenia Góra

• Jak się pracuje w Humanus Personalservice GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Humanus Personalservice GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 532.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Humanus Personalservice GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 468, z czego 382 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 70 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Humanus Personalservice GmbH?

Kandydaci do pracy w Humanus Personalservice GmbH napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Humanus Personalservice GmbH