Humanus Personalservice GmbH

Opinie o Humanus Personalservice GmbH

Porti

Jestem zadowolony z roboty. Wszystko to jak się umawialiśmy. Teraz kumpel będzie jechał, bo szukał roboty i szybko ogarnęli.

Karol

Bardzo dokładnie rekrutują i sprawdzają jakie masz doświadczenie. Widać że ogarniają temat

Bercik

Według mnie najlepsza opcja na ten moment. Inni może krzyczą o większej kasie a prawda jest taka ze potem niespodzianki. Tutaj to co zaoferują masz na 100%.

Dister

Dużo się można nauczyć co teraz w moim przypadku procentuje. Polecam pracę tutaj

Mechanik

Tragedia wypłacili mi po 40 euro za dzień

buty robocze za duże 2 nr.

siwy

wg mnie jest dobrze, z kasą problemów nie ma

rekin

widze sporo pozytywow, moze bede startowal bo widzialem ze sporo rekrutuja

@rekin

Też noszę się z takim zamiarem. Ale nie przy tych stawkach- TAKICH stawkach dla specjalistów, fachowców, osób po szkole, ze znajomością języka, doświadczeniem w BRD. Bo po co się bujać i odpowiadać skoro można bezstresowo pojechać do pracy w charakterze "konserwatora powierzchni Płaskich :)". Stawki praktycznie identyczne :), a odpowiedzialność żadna. Praca bezstresowa, na luzie. Dopóki nie zaczną płacić uczciwie, nie skorzystam. A uczciwie? TO od 17 € wzwyż z dietą 8 €/h. przez 7 dni w tygodniu.Ewentualnie 20 €/h.bez przekrętu z nieopodatkowaną dietą. Poniżej takich stawek polskiemu fachowcowi nie kalkuluje się opuszczać rodziny.

Cross
@rekin

Też startuje, kumpel jest i poleca

Julek

Polecam, dobra firma, dzięki której można ogarnąć dobra robotę.

Uwe

Trochę z nimi popracowałem i całkiem fajnie bylo. Dużo zależy na jaką ekipę trafisz i czy się z nimi dogadasz. Umowa sama w sobie nie ma haczyków

rekin
@Uwe

a jak z kasa?

Hann

Bardzo dobra firma, świetny kontakt, dobre warunki jeśli chodzi o wyjazd za granicę

Damian

Wyjazd w porzadku, raczej nie mogę się przyczepić do niczego. Wszystko ogarnęli szybko i konkretnie. Nie trzeba było się martwic.

Dawid

Wyjazd spoko, ludzie też się trafili ok.

Jacek

Jest ok, dwa wyjazdy za mną i planuję trzeci. Jak ktoś szuka pracy za granicą to warto sprawdzić ich ofertę.

Tommy

Humanus to porządna agencja. Można jechać bo zapewniają naprawdę dobrą robotę, nie ma problemów z kasą

Artur

Fajnie ze pojechałem. Warunki w porządku I nie ma na co narzekać. Pojadę pewnie koło kwietnia kolejny raz.

Bolek

Witam czy pracuje ktoś u mnich na odlewni

Raf

Zero odzewu z firmy, pomimo wysłania CV i zapytania, brak indywidualnego podejścia.

@Raf

Witam, Proszę zadzwonić pod numer +48608344059. Uzyska Pan szczegółowe informacje. Pozdrawiamy Humanus Team

TIG

Witam, pracowałem jako spawacz w firmie Humanus i nie polecam, stawka brutto mała w lidlu sie wiecej dostaje na magazynie, jeśli chodzi o ubrania to jak sie trafi, maska spawalnicza to zapominj ze dostaniesz...... tip itd miałem troche doswiadczenia z tą firma i naprawde nie polecam, są agencje ktore lepiej płaca za tą samą robote.

Spawacz

Witam. Czy jakiś spawacz pracuje przez Humanus i może się wypowiedzieć jakie warunki zastał po zatrudnieniu.. Dana firma której zostałeś odelegowany? Płaca? kwatera? odzież? Przułbica? Jak to wygląda na miejscu.

J.
@Spawacz

Pracowałem przez Humanusa w Brandenburgii. Stawka bardzo bardzo niska ( ludzie w Lidlu maja wiecej), przyłbica swoja, ubrania jak dostaniesz to nie mozesz sie przez 3 miesiace zwolnic ( najczesciej daja zwykle ubranie dla montera). (usunięte przez administratora). Kontrahentow maja roznych, ja trafilem na takiego, ze pracownikow agencyjnych nie szanuje, jezeli zlozysz skarge to nic z tym nie zrobia bo wierza klientowi a nie tobie. Ogolnie niskie stawki, kary za byle co, inne agencje placa duzo wiecej.

Sławek

Witam. Jak długo czekaliście na odpowiedź w sprawie pracy? Ja już czekam ponad 2 tygodnie na odpowiedź, a rekruterki mi ciągle mówią że muszę czekać, albo że mieli niby jakieś szkolenia, wdrożenia, brak kadry itp.to po co są aktywne ogłoszenia skoro ludzi do pracy nie szukają. Raz że nawet nie raczy nikt odpisać na smsa, a dwa to to, że prosiłem żeby dać mi odpowiedzieć do środy to Pani rekruterka się zarzekała że da mi odpowiedzieć do środy na czym stoję i nie dała tej odpowiedzi. Zlewają mnie i tyle. Nie polecam agencji. Nie rzetelne podejście do sprawy :/ raz już do nich aplikowałem, teraz mam powtórkę z rozrywki. Nie polecam, nie sparzcie się jak ja.

@Sławek

Witam Panie Sławku, Staramy się kontaktować z każdym kandydatem. Nie zawsze jest to możliwe ze względu na bardzo duże zainteresowanie. Prosimy o kontakt pod numerem telefonu +48 608 344 059. z góry dziękujemy Humanus Team

Sławek
@Humanus Personalservice GmbH

Śmieszna firma dzwoniłem pod podany numer telefonu, nikt nie odbiera, aż strach pomyśleć jaki jest z nimi kontakt po zatrudnieniu. Farsa i śmiech! Nie polecam. Ktoś tam w ogóle pracuje?

Driver

Czy agencja Humus posiada ofertę pracy dla kierowców C/E?

Zostaw merytoryczną opinię o Humanus Personalservice GmbH - Jelenia Góra

• Jak się pracuje w Humanus Personalservice GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Humanus Personalservice GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 532.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Humanus Personalservice GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 468, z czego 382 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 70 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Humanus Personalservice GmbH?

Kandydaci do pracy w Humanus Personalservice GmbH napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Humanus Personalservice GmbH