Opinie o OBJECT3 sp. z o.o. sp. k. w Ruda Śląska

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie OBJECT3 sp. z o.o. sp. k.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w OBJECT3 sp. z o.o. sp. k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OBJECT3 sp. z o.o. sp. k. w Ruda Śląska

Oleg

Witam. Perypetie życiowe wymusiły zmianę miejsca zamieszkania i szukam pracy, wobec tego przeglądam oceny pracowników. Zakładam, że odszukam rzetelne informacje o pracodawcach z okolic Rudy Śląskiej. Proszę, dajcie znać jak pracuje się w firmie OBJECT3 sp. z o.o. sp. k.? Czy warunki pracy są dobre? Czy jest w firmie stołówka z dofinansowanymi posiłkami? Oleg

Halina
@Oleg

A bez dofinansowania nie będziesz tu jeść? I co to za perypetie życiowe? Czyżby nowy związek? ;)

znajdz Nowy wpis
@Oleg

sobie lepszego pracodawcę, bo to praca wyjazdowa, na miejscu nie ma stołówek.

Halina Nowy wpis

Jeden z użytkowników coś napomknął, że cwaniaczki chcą programistów zatrudniać, ale podobno się na tym nie znają. No zarząd chyba nie musi chyba aż tak w tym siedzieć, liczy się pracownik i jego wiedza co nie?

Oskar Nowy wpis
@Halina

Skoro liczy się wiedza to po co szukać pośredników w jej sprzedaży? Zatrudniasz się bezpośrednio i machasz pośrednikom środkowym palcem

Halina Nowy wpis
@Oskar

Masz rację, zaraz spróbuję. Ale machać palcem nikomu nie będę, tak dla bezpieczeństwa. ;p Ale to też chyba nie każdy na tego pośrednika się nadaje?

Czesio

Uwaga cwaniaczki chcą zatrudniać programistów plc mimo że w ogóle się na tym nie znają, także odradzam.

Weronika

@Feliks, rozumiem, że pytasz, bo jesteś zainteresowany pracą w OBJECT3. Jakie stanowisko Cię interesuje? Wysyłałeś już swoje CV? @zdzichu, dlaczego masz takie zdanie na temat tej firmy? Mógłbyś napisać coś więcej? @milan, rozumiem, że współpracowałeś z OBJECT3. Jaki rodzaj umowy oferuje ten pracodawca?

@Weronika

Ja jestem zatrudniony w tej firmie i osobiście bardzo polecam. Bardzo fajna atmosfera, zespół młody. Wiadomo, że praca wyjazdowa ale przed rozmową kwalifikacyjną uprzedzają jaki jest charakter tej pracy. W tej branży w zasadzie jest bardzo mało ofert pracy na miejscu. Znam tą firmę praktycznie od początku i cały zespół i nie słyszałem by ktoś o imieniu Zdzichu czy Milan tam kiedykolwiek pracował. Warto przyjść i się samemu przekonać.

Milan
@Weronika

Cwaniaki co im sie robic nie chce, umowa za minimalna kase, posrednictwo pracy

@Michał

zarzad sie nie liczy jako zatrudniony

@Michał

Michał dajesz się doić takim młodzieniaszkom, przecież oni za twoją robotę biorą od Niemca 60 jurandów za godzinkę z czego ty dostajesz może ze wszystkim 20 (delegacje, hotele, przejazdy). Obudź się i zacznij zarabiać na siebie, a oni niech sami sobie zapracują na swoje mercedesy.

Damian
@milan

Znasz OBJECT3 od środka? Co należy do zadań pracowników w tym miejscu i jakie wymagania trzeba spełnić aby tu pracować? Zależy mi na tych informacjach, mam nadzieję że niedługo dostanę odpowiedź.

Firma OBJECT3 sp. z o.o. sp. k. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Rafał

@Michał a w jakie destynacje są wyjazdy?

Anita

@michal a to starszych osób nie zatrudniają ?

Student

Jak wyglądają warunki zatrudnienia w Object3 ? Wypowie się ktoś ?

Weronika

@Stefan, w internecie znajduje się oferta pracy w OBJECT3 na stanowisko programisty robotów. Z treści ogłoszenia wynika, że pracodawca proponuje umowę o pracę lub B2B. Czy taki rodzaj pracy leży w kręgu Twoich zainteresowań i oczekiwań? Proszę Cię o wypowiedź w tej kwestii.

Stefan

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje? Jaka umowę proponują na początek?

Weronika

@Michał, dziękuję za Twoją rozbudowaną odpowiedź. Długo już pracujesz w OBJECT3? Czy pracownikom tej firmy przysługują jakieś dodatkowe benefity socjalne? Jakie widzicie plusy i minusy pracy w OBJECT3? Czy firma stawia na rozwój pracowników?

Feliks

Czy firma funkcjonuje bez zmian? Czy mają dobre roboty?

zdzichu
@Feliks

nie maja zadnych robotow to sa zwykli kombinatorzy

milan

Typowy pośrednik, bierze robotę od Niemca za parędziesiąt euro i zatrudnia płacąc to samo w złotówkach, nie polecam

Weronika

@anonymous, musisz się przekonać o tym sam, poprzez złożenie swojej aplikacji do OBJECT3. Ja podzieliłam się ofertą pracy w tej firmie jaką znalazłam w internecie. Nie jestem zatrudniona u tego pracodawcy. Zachęcam z tego miejsca inne osoby o napisanie czy zdecydowały się na złożenie CV na stanowisko wymienione przeze mnie w poprzednim wpisie i opisały jak wygląda proces rekrutacyjny.

Weronika

Osoby z technicznym wykształceniem mogą składać aplikacje w OBJECT3 na stanowisko programistę robotów-robotyka. Z tego miejsca zachęcam osoby pełniące w tej chwili obowiązki w tej firmie o przedstawienie jej aktualnej sytuacji. Czy warto ubiegać się o zatrudnienie u tego pracodawcy do pracy w takim charakterze?

@Weronika

czy konieczne jest to wykształcenie?

Zostaw merytoryczną opinię o OBJECT3 sp. z o.o. sp. k. - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w OBJECT3 sp. z o.o. sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy OBJECT3 sp. z o.o. sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

OBJECT3 sp. z o.o. sp. k.
1.9/5 Na podstawie 9 ocen.

OBJECT3 sp. z o.o. sp. k.