Opinie o Printvit Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Printvit Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Printvit Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Printvit Sp. z o.o. w Wrocław

Czy w Printvit Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

Wiecie, czy Printvit Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

endrju Nowy wpis

Tego bankruta na szczęscie już nie ma. Prezes wg.KRS siedzi w (usunięte przez administratora) w Białołęce i nie wiem w jaki sposób podpisał w więzieniu dokumenty. Przekręt roku na Zus i podatki i dotacje Unijne a Ochman wcześniej lub póżniej do niego w (usunięte przez administratora) dołączy razem z Hajdamowiczem Jakubowskim i resztą (usunięte przez administratora)

mmgge Nowy wpis

Dzień dobry, gdzie się firma przeniosła? ktoś coś wie? w Dlugołęce ich niestety już nie ma :(

Aga

@beti to sugerujesz, że właściciel firmy to bankrut? Skąd to info???

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Printvit Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Jarek

Nie polecam. Firma zleciła naprawę zepsutych drzwi i nie zapłaciła za wykonaną usługę.

Natalia

Ktoś obecnie pracuje w Printvit? Chodzi konkretnie o Wrocław. Jaka panuje atmosfera u tego pracodawcy? Polecacie? Wszystkie Wasze uwagi będą służyć jako pomoc dla osób, które planują zatrudnienie w tej firmie.

Ada
@Natalia

Jesli chodzi o atmosfere to watpie czy znajdziesz gdzies symaptyczniejszych pracodawcow niz tutaj. Jes pelna kultura, duzo usmiechu i smiechu, nikt sie nie wyżywa na tobie ani nie próbuje Cie stlamsic, ludzie sa bardzo pomocni nastawieni pozytywnie by cie nauczyc pokazac jak masz pracowac, firmą zarzadza w miare mloda kadra menadzerska, ktora nastawiona jest na rowiazywanie problemow a nie komplikowanie ludziom zycia, owszem sa wymagajacy, nie lubia spozniania sie , bardzo zalezy im na wysokiej jakosci bo maja klientow zagranicznych ale nigdy niczego nie widzialam by na kogos krzyczeli albo byli chamscy, wyplata zawsze na czas, ale jak ktos przegina to rozwiazuja umowe o prace ale nie oda razu najpierw z nim gadaja co jest nie tak, dajac mozliwosc poprawy, sa spore mozliwosci szkolenia sie na operatorow i wtedy stawka rosnie, wiec wybor dobry tylko trzeba chciec pracowac

Prawdziwek
@Ada

dobre:) ))))))) Ada ma poczucie humoru:) wiem , pracowałem i chciałem pracować, nie polecam, byle jak najdalej

Olga

Czy wiecie coś o rekrutacji prowadzonej w firmie? Jakieś wskazówki o zarobkach czy dodatkach do pensji?

Zostaw merytoryczną opinię o Printvit Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Printvit Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Printvit Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Printvit Sp. z o.o.
  • Wałbrzyska 11 lok. 85