Prymus sp. z o.o. Skuteczna Nauka

Pruszcz Gdański

Opinie o Prymus sp. z o.o. Skuteczna Nauka

Zenobia Maślanka

Ludzie, zgłośmy to wyłudzenie odpowiednim organom ścigania!!!

Oszukana

Firma Prymus to oszusci. Trener konczy prace z niewyplacona kwota ok 2 tys zl. Nie ma sensu isc na policje. Umywaja rece. Tylko sad lub pozew zbiorowy. Odradzam wszystkim, ktorzy chcieliby z ta firma pracowac. Szkoda czasu i niepotrzebnych stresow.

Gru
@Oszukana 04.06.2017 21:24

Zostałam oszukana przez szkołę Prymus . Nie dokończyli szkolenia , kasy nie chcą oddać , nie odbierają telefonów . Brak kontaktu. Zastanawiam się aby wytoczyć proces , bo to ewidentnie złodzieje.

Mario
@Gru 21.11.2017 12:42

Witam. Też mnie naciągnęli. Proszę o kontakt. Mam prawnika. Tel 604878282

Zzz

Jak napisano w piewszym z postów, Prymus, czyli panowie Pieńkowski i Golański to kontynuacja działalności Akademii Kształcenia Omnibus. Jestem byłym pracownikiem Omnibusa i należę do bardzo licznej grupy osób, które nie otrzymały całości wynagrodzenia za swoją pracę. Panowie ci, niestety, mają taki sposób zarabiania pieniędzy i schemat działalności się powtarza. Na początku jest wszystko w porządku, przedstawiciele i trenerzy dostają pieniążki a zajęcia odbywają się jak należy. No a po pewnym czasie zaczynają się zaległości wobec pracowników, kombinowanie, przerywanie zajęć itp. Oczywiście pieniędzy nikt nie zwraca i nie reguluje zaległości. Szkoda czasu, nerwów i własnych pieniędzy. Nawiasem mówiąc ta cała ich cudowna recepta na rozwój dziecka oparta jest o publikacje T. Buzana. Pozycje te są ogólnodostępne i panowie nic nowego nie wymyślili, a już na pewno nic takiego, za co trzeba zapłacić niemal 3 tysiące złotych

grzegorz

Firma "PRYMUS" to niestety OSZUŚCI !!!!!!!!!! Nagminnie wynajmują pomieszczenia w jednostkach budżetowych i nie płacą za wynajem. Wezwania do zapłaty pozostają bez odpowiedzi lub wracają nieodebrane.

ana

Poszukuje kontaktu z osobami majacymi kontak z ww firma prosze o info na maila anastazja.kol1@gmail.com

Krzysiek

Odradzam. Po wpłaceniu pełnej kwoty , na pierwszym organizacyjnym zebraniu dowiedziałem się iż wszystkie dogadane warunki umowy są zmienione tj zajęcia miały odbywać się w innym miejscu niż umówione. Zrezygnowałem z umowy w terminie lecz odzyskanie pieniędzy nie jest takie proste. Dzwonie do firmy co drugi dzień i jestem zwodzony przez pana prezesa. Kasy nie mogę odzyskać już od miesiąca, więc kieruję sprawę do Rzecznika Praw Konsumenta a później do sądu. Uważajcie, ludzie którzy przychodzą do domu na pierwsze spotkanie robią dobre wrażenie a to zwykli akwizytorzy, naciągacze.

Wkurzona

Nie wywiązują się z umow z rodzicami, nie płacą trenerom za prowadzenie zajęć, a szkołom za wynajem sal. Państwo w państwie

KS

FIRMA NIESOLIDNA.OBIECAŁA SUPER POMOC DLA DZIECI ,ALE PO WPŁACENIU ZA ZAJĘCIA CÓRKI W MAŁYM PRYMUSIE I SYNA W ZOSTAŃ PRYMUSEM ZACZEŁY SIĘ SCHODY.POCZĄTKOWE ZAJĘCIA W KWIETNIU 2016 SIĘ ODBYŁY WG PLANU.ALE JUZ OD MAJA 2016 ZACZĘŁY SIĘ ODWOŁYWANIA ZAJĘĆ ,ZMIANY TRENERA,ZMIANY MIEJSCA ZAJĘĆ ITP.DO CHWILI OBECNEJ- JEST MARZEC 2017 NIE ODBYŁY SIĘ WSZYSTKIE ZAJECIA GRUPOWE A NIE MÓWIĄC JUŻ O INDYWIDUALNYCH ! W FIRMIE TEJ WOGÓLE NIE ODBIERAJĄ TELEFONÓW.PRÓBUJEMY SIĘ DO NICH DODZWONIĆ JUŻ OD KILKU TYG. ,ALE BEZ SKUTKU!!!!!ODRADZAM TE ZAJECIA ZA TAKA CENE I Z TAKIMI KRĘTACZAMI.

jaxo

Firma nierzetelna. Wynajmują pomieszczenia w szkołach i nie płacą za wynajem. OSTROŻNIE !!!!!!!

fioletta

Pod koniec 2015 rozpoczęłam pracę w Prymus sp. z o.o. z siedzibą w Straszynie, Pruszczu G. byłam zmuszona zakończyć prowadzenie zajęć w maju (ku niezadowoleniu rodziców i uczniów) ponieważ firma nie wypłaciła mi zaległych wypłat (ponad 2 tys.zł). Do dziś otrzymuję płonne obietnice o tym, że niebawem zapłacą, ale jak widzę są to nic niewarte bzdety. Ostrzegam pedagogów, którzy zamierzają rozpocząć współpracę z tą firmą. Wiem, że nie jestem jedyną osobą, której firma nie zapłaciła, udało mi się skontaktować z innymi poszkodowanymi. Właściciel Radosław Pieńkowski wcześniej prowadził Akademię OMNIBUS, na internecie można znaleźć mnóstwo wpisów od oszukanych osób. fioletta@op.pl

Zostaw opinię o Prymus sp. z o.o. Skuteczna Nauka - Pruszcz Gdański

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Prymus sp. z o.o. Skuteczna Nauka