Prymus sp. z o.o. Skuteczna Nauka

Pruszcz Gdański

Prymus sp. z o.o. Skuteczna Nauka

Opinie o Prymus sp. z o.o. Skuteczna Nauka

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Sławomir

@Joanna, @Kamila, @Omnibus, o jakie sprawy chodzi? Czy moglibyście napisać coś więcej? Jak aktualnie przedstawia się sytuacja w firmie Prymus Skuteczna Nauka z Pruszcza Gdańskiego? Czy ktoś z Was pracuje w tym miejscu i chciałby podzielić się z nami swoją opinią na ten temat? Zachęcam!

Joanna

Firma to porażka sprawa skończyła się w sądzie oczywiście wygrana ale co będzie? Na rozprawy się nie zgłaszali wyrok zaocznie wystawiony. Pizniej prawdopodobnie komornik i tak to jest jak Rodzic chce dziecku pomoc a jakiś idiota wykorzysta ten fakt..

Kamila
@Joanna 27.01.2018 17:13

Joanna, udało się odzyskać pieniądze przez komornika ? Mam już nakaz zapłaty.

Omnibus
@Joanna 27.01.2018 17:13

Trzeba zgłosić jak najszybciej podejrzenie popełnienia przestępstwa do prokuratury. Kiedyś już przeciwko nim, jeszcze jako Omnibus, prokuratura prowadziła dochodzenie. Teraz już już , jako recydywa, nie wywiną się ci dwaj spryciarze. Poszkodowani nie powinni czekać. Egzekucja komornicza nic nie da, tylko koszty poszkodowanemu. Ci dwaj mają cały majątek (a mają sporo pochowane) przepisany na dalszą rodzinę.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w Prymus sp. z o.o. Skuteczna Nauka? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Co jeszcze możesz powiedzieć o pozostałych warunkach pracy w Prymus sp. z o.o. Skuteczna Nauka. Twoja wypowiedź będzie przydatna dla wszystkich tych, którzy rozważają aplikację do tej firmy.

Kamila
@Administrator 27.02.2018 08:11

U mnie podobna historia. Mam nakaz zapłaty w postępowaniu upominawczym teraz czeka mnie komornik. Joanna czy udało się Tobie odzyskać pieniądze?

Zenobia Maślanka

Ludzie, zgłośmy to wyłudzenie odpowiednim organom ścigania!!!

Oszukana

Firma Prymus to oszusci. Trener konczy prace z niewyplacona kwota ok 2 tys zl. Nie ma sensu isc na policje. Umywaja rece. Tylko sad lub pozew zbiorowy. Odradzam wszystkim, ktorzy chcieliby z ta firma pracowac. Szkoda czasu i niepotrzebnych stresow.

Gru
@Oszukana 04.06.2017 21:24

Zostałam oszukana przez szkołę Prymus . Nie dokończyli szkolenia , kasy nie chcą oddać , nie odbierają telefonów . Brak kontaktu. Zastanawiam się aby wytoczyć proces , bo to ewidentnie złodzieje.

Mario
@Gru 21.11.2017 12:42

Witam. Też mnie naciągnęli. Proszę o kontakt. Mam prawnika. Tel 604878282

Zzz

Jak napisano w piewszym z postów, Prymus, czyli panowie Pieńkowski i Golański to kontynuacja działalności Akademii Kształcenia Omnibus. Jestem byłym pracownikiem Omnibusa i należę do bardzo licznej grupy osób, które nie otrzymały całości wynagrodzenia za swoją pracę. Panowie ci, niestety, mają taki sposób zarabiania pieniędzy i schemat działalności się powtarza. Na początku jest wszystko w porządku, przedstawiciele i trenerzy dostają pieniążki a zajęcia odbywają się jak należy. No a po pewnym czasie zaczynają się zaległości wobec pracowników, kombinowanie, przerywanie zajęć itp. Oczywiście pieniędzy nikt nie zwraca i nie reguluje zaległości. Szkoda czasu, nerwów i własnych pieniędzy. Nawiasem mówiąc ta cała ich cudowna recepta na rozwój dziecka oparta jest o publikacje T. Buzana. Pozycje te są ogólnodostępne i panowie nic nowego nie wymyślili, a już na pewno nic takiego, za co trzeba zapłacić niemal 3 tysiące złotych

grzegorz

Firma "PRYMUS" to niestety OSZUŚCI !!!!!!!!!! Nagminnie wynajmują pomieszczenia w jednostkach budżetowych i nie płacą za wynajem. Wezwania do zapłaty pozostają bez odpowiedzi lub wracają nieodebrane.

ana

Poszukuje kontaktu z osobami majacymi kontak z ww firma prosze o info na maila anastazja.kol1@gmail.com

Krzysiek

Odradzam. Po wpłaceniu pełnej kwoty , na pierwszym organizacyjnym zebraniu dowiedziałem się iż wszystkie dogadane warunki umowy są zmienione tj zajęcia miały odbywać się w innym miejscu niż umówione. Zrezygnowałem z umowy w terminie lecz odzyskanie pieniędzy nie jest takie proste. Dzwonie do firmy co drugi dzień i jestem zwodzony przez pana prezesa. Kasy nie mogę odzyskać już od miesiąca, więc kieruję sprawę do Rzecznika Praw Konsumenta a później do sądu. Uważajcie, ludzie którzy przychodzą do domu na pierwsze spotkanie robią dobre wrażenie a to zwykli akwizytorzy, naciągacze.

Wkurzona

Nie wywiązują się z umow z rodzicami, nie płacą trenerom za prowadzenie zajęć, a szkołom za wynajem sal. Państwo w państwie

KS

FIRMA NIESOLIDNA.OBIECAŁA SUPER POMOC DLA DZIECI ,ALE PO WPŁACENIU ZA ZAJĘCIA CÓRKI W MAŁYM PRYMUSIE I SYNA W ZOSTAŃ PRYMUSEM ZACZEŁY SIĘ SCHODY.POCZĄTKOWE ZAJĘCIA W KWIETNIU 2016 SIĘ ODBYŁY WG PLANU.ALE JUZ OD MAJA 2016 ZACZĘŁY SIĘ ODWOŁYWANIA ZAJĘĆ ,ZMIANY TRENERA,ZMIANY MIEJSCA ZAJĘĆ ITP.DO CHWILI OBECNEJ- JEST MARZEC 2017 NIE ODBYŁY SIĘ WSZYSTKIE ZAJECIA GRUPOWE A NIE MÓWIĄC JUŻ O INDYWIDUALNYCH ! W FIRMIE TEJ WOGÓLE NIE ODBIERAJĄ TELEFONÓW.PRÓBUJEMY SIĘ DO NICH DODZWONIĆ JUŻ OD KILKU TYG. ,ALE BEZ SKUTKU!!!!!ODRADZAM TE ZAJECIA ZA TAKA CENE I Z TAKIMI KRĘTACZAMI.

jaxo

Firma nierzetelna. Wynajmują pomieszczenia w szkołach i nie płacą za wynajem. OSTROŻNIE !!!!!!!

fioletta

Pod koniec 2015 rozpoczęłam pracę w Prymus sp. z o.o. z siedzibą w Straszynie, Pruszczu G. byłam zmuszona zakończyć prowadzenie zajęć w maju (ku niezadowoleniu rodziców i uczniów) ponieważ firma nie wypłaciła mi zaległych wypłat (ponad 2 tys.zł). Do dziś otrzymuję płonne obietnice o tym, że niebawem zapłacą, ale jak widzę są to nic niewarte bzdety. Ostrzegam pedagogów, którzy zamierzają rozpocząć współpracę z tą firmą. Wiem, że nie jestem jedyną osobą, której firma nie zapłaciła, udało mi się skontaktować z innymi poszkodowanymi. Właściciel Radosław Pieńkowski wcześniej prowadził Akademię OMNIBUS, na internecie można znaleźć mnóstwo wpisów od oszukanych osób. fioletta@op.pl

Zostaw opinię o Prymus sp. z o.o. Skuteczna Nauka - Pruszcz Gdański

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Prymus sp. z o.o. Skuteczna Nauka