Opinie o Biuro Projektowe KONSTRUKTOR Dr Inż. Krzysztof Michalik w Chrzanów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Biuro Projektowe KONSTRUKTOR Dr Inż. Krzysztof Michalik. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Biuro Projektowe KONSTRUKTOR Dr Inż. Krzysztof Michalik na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi projektowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Projektowe KONSTRUKTOR Dr Inż. Krzysztof Michalik w Chrzanów

rad Nowy wpis

Opinie pod klienta,. Brak standardów rzetelności i nieetyczne . Aktualnie przeciwko właścicielowi toczy się postępowanie przed Rzecznikiem Odpowiedzialności Zawodowej.

Były Pracownik

Najlepsza praca jaką w życiu miałem. Najgorszą decyzją w moim życiu była zmiana pracy. Szef inteligentny człowiek z poczuciem humoru, z którym można było porozmawiać na wiele ciekawych tematów nie tylko związanych z pracą. Czasem emocjonalny, ale czemu się dziwić jak prowadzi działalność gospodarczą w tym kraju. Na początku nie traktuje pracownika poważnie, bo nie ma pojęcia na kogo trafił, ale jak już wie, że jesteś coś wart to masz jego czas, wsparcie i radę zawsze gdy potrzebujesz. Praca ogólnie bardzo ciekawa, codziennie uczysz się czegoś nowego, pracujesz w super zespole inteligentnych ludzi i niepowtarzalnej atmosferze. Nigdy nie zdarzyło mi się, żeby ktoś mi nie pomógł, gdy tego potrzebowałem. Wsparcie kolegów miałem zawsze, więc nigdy nie czułem się sam jak palec, zostawiony z problemem jak kozioł ofiarny. Nie wszystkie, ale niektóre projekty, przy których współpracowałem to wręcz dzieła sztuki w porównaniu z tym na czym pracowałem gdzie indziej. Wymagali tylko tego abym zrobił swoją robotę najlepiej jak potrafię i to wystarczało. Poza podstawą, która faktycznie mogłaby być wyższa to można było zarobić dodatkowe pieniądze. Finansowo zaczynałem nisko, ale potem to 4000 zł miesięcznie byłem w stanie zarobić bez problemu. I to co najważniejsze, ta praca dawała mi autentyczną satysfakcję, a to jest warte każdych pieniędzy.

Nixon
@Były Pracownik

Rozbawiłeś mnie tą opinią.

antyNixon Nowy wpis
@Nixon

Nixon popracujesz trochę w prawdziwym(usunięte przez administratora) to z łezką w oku będziesz wspominał pracę w Konstruktorze, gdzie można sobie spokojnie pracować cały dzień słuchając swojej ulubionej muzyki, zdrzemnąć się jak jesteś padnięty XD(usunięte przez administratora)

Caterpillar Nowy wpis

Pracuję w tej firmie od jakiegoś czasu i mogę powiedzieć jedno - uśmiech i przyjemna atmosfera jest tutaj codziennie. Oczywiście, wszędzie lepiej gdzie Cie nie ma. Zakres pracy jest znany, terminy są i trzeba się wyrabiać - jak w każdej pracy. Osobiście, dobrze mi się tutaj pracuje.

Małgorzata

Czy obecnie w firmie są jakieś wolne wakaty? Zajrzałam na stronę, nie znalazłam jednak aktualnych ofert. Wcześniej w wątku pojawiało się trochę negatywnych opinii, ciekawi mnie zatem jak wygląda bieżąca sytuacja, coś się zmieniło w tej kwestii? Udało się poprawić atmosferę?

Wolny strzelec Nowy wpis

Nic się nie zmieniło.

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Praca Francja w firmie Biuro Projektowe KONSTRUKTOR Dr Inż. Krzysztof Michalik? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Pracownik k25

Biuro jest bardzo słabe. Zwykli naciagacze klientów i pracowników. Pan dr inż. właściciel biura nie zna się na projektowaniu, a mało tego jest niekulturalny. Jezeli chcecie pracować w ciagłym stresie i wiecznych pretensjach do pracowników to zapraszam.

@Pracownik k25

Pamiętaj, że to, co piszesz, może być potraktowane, jako poważne oskarżenie. Tym bardziej, że wypowiadasz się na forum publicznym i publiczne podważanie kompetencji osób trzecich także może być źle odebrane. Jeśli chcesz powiedzieć nam coś na temat pracy w firmie, zrób to proszę w sposób merytoryczny. To ważne, by za pomocą swoich rzetelnych opinii podpowiedzieć lub pomóc użytkownikom forum. Jeśli jednak w firmie pracownik jest traktowany źle i masz świadków, którzy to potwierdzą, zapoznaj się z zasadami działania nowej funkcji na forum GoWork.pl

Wolny strzelec
@Małgorzata

@Małgorzata jest to niestety prawda. Kolega wyżej nic nie napisał obraźliwego, raczej stwierdził fakty ????.

Arek W.

Jako wieloletni klient biura jestem osobą całkiem zadowoloną ze współpracy, nie zdarzały się żadne problemy itd. mogę polecić każdemu :)

Czy jest szansa na dofinansowanie przez pracodawcę do nauki języka?

Paulina

@choracy a skąd ty masz info o tej firmie ? Pracujesz tam?

Choracy

Za leżenie nikt nie będzie płacił tym bardziej, że firma ma opinię dobrego pracodawcy.

Mądrość
@Choracy

Według kogo ma taką opinię? Dyrektora, czy właściciela?

@Mądrość

Może @Choracy zdecyduje się to doprecyzować. Wnioskuję, że Ty sam nie masz najlepszej opinii na temat firmy KONSTRUKTOR. Zanim zapytam Cię, dlaczego tak jest to wypadałoby upewnić się, czy piszesz jako klient firmy czy jako pracownik. Jak to zatem wygląda?

Mądrość
@Małgorzata

Jako były pracownik, a pobudek szukaj w komentarzach o negatywnym zabarwieniu, jakie można tutaj znaleźć, bo są prawdziwe

Romek 1111

Witam wszystkich zainteresowanych pracą w firmie z "wieloletnim doświadczeniem". Niestety jest to biuro bardzo wykorzystujące pracowników, tutaj pracuje się po 44 godziny tygodniowo, a zarabia się najniższą krajową. Pracowałem tak 2 lata, licząc na praktyki ale się przeliczyłem. Moja ocena biura to 1/10 ze względu na: dużo stresu niepotrzebnych nerwów, mobing, zero premii, ciekawe projekty nie istnieją, brak szans na rozwój, brak osób z doświadczeniem, którzy mogliby pomóc.

Paweł 94

Witam wszystkich. Chciałbym zatrudnić się w firmie. Czy ktoś mi może napisać czy to jest dobre miejsce do zdobywania doświadczenia. Jestem na 5 roku studiów, kierunek architektura. Pozdrawiam.

@Paweł 94

Czy złożyłeś już może swoją aplikację? A może nadal się wahasz? Podpowiedz, co skłoniło Cię do tego, że rozważyłeś pracę właśnie w Biurze Projektowym "KONSTRUKTOR"? Czy natrafiłeś na atrakcyjne dla Ciebie ogłoszenie o pracę?

@Małgorzata

Szukam ciekawej pracy, abym mógł rozwijać swoje umiejętności w projektowaniu budynków. Biuro znalazłem poprzez wywieszoną reklamę przy jednej z dróg, następnie stronę internetową i oferty pracy. Zacząłem również przeglądać opinie na różnych forach internetowych i znalazłem się tutaj. Przeczytałem to wszystko mam mieszane uczucia, dlatego zadałem to pytanie. Jak Tobie Małgorzato się pracuje?

nie polecam
@Paweł 94

Moja znajoma tam pracowała, zarabiała 6 zł/h przez rok, pracuje się na przedpotopowym sprzęcie, atmosfera fatalna, miliard darmowych nadgodzin

Pani W.
@Paweł 94

Omijaj szerokim łukiem tą firmę. To co jest na stronie internetowej nie jest zgodne z rzeczywistością. Firma istnieje ponad 25 lat, ale nie rozwija się już. Najczęściej trafiają tam ludzie po studiach, którzy szukają doświadczenia. Sama tam pracowałam ponad rok i nie wspominam tego czasu najlepiej. Marna stawka godzinowa rzedu 7 zł/h, dużo pracy najczęściej pozostałości po innych osobach. Brak urlopów, najczęściej trzeba się prosić po trzy razy żeby dostać. Ciągłe pretensje kierownictwa na kiedy będzie coś zrobione,w skrócie mobing. Ogólnie nie polecam. Szkoda nerwów.

@Pani W.

Dzięki za pomoc. Podjąłem już decyzję. Pozdrawiam.

Thomas
@Paweł 94

Nawet o tym nie myśl, naobiecują ci kupę rzeczy, a końcem końców dostaniesz z buta i ani praktyki ani doświadczenia.

pabloE88

Odradzam każdej szanującej się osobie. Stawki, o których już tutaj wspominano to nie wymysł, mi osobiście było dane pracować tam za najniższą krajową. By płacić pracownikom mniej, biuro chętnie korzysta ze staży z urzędu pracy. Firma nastawiona jest na przerób, a nie na jakość świadczonych usług. Każdy z pracowników obłożony jest pracą w taki sposób, aby mu przypadkiem jej nie zabrakło, a żeby praca była wydajniejsza, ze strony dyrektora non stop padają pytania odnośnie terminu domknięcia tematu. W firmie miałem do czynienia z projektowaniem konstrukcji i architektury, a także brałem udział w opracowywaniu ekspertyz. Architektura była opracowywana najdłużej, bo wymagała kontaktu z inwestorem, ale również jak najszybciej tylko się da. Na opracowanie konstrukcji domku jednorodzinnego poświęcony był dzień roboczy, nikt nie zważał na warunki posadowienia i nie pochylał się nad kalkulacjami, wszystkie założenia były przyjmowane z góry i nie było istotne, że inwestor zapłaci za zbrojenie więcej, ważne by nie było go za mało. Proceder taki tyczy się również projektów innych obiektów. O pozostałych branżach się nie wypowiem, bo nie miałem z nimi do czynienia. Co do ekspertyz, stwierdzić mogę śmiało, że średnio rozgarnięty rzeczoznawca mógłby podważyć ich wiarygodność. Generalnie wszystko robione na kolanie. Kolejną istotną informacją dla potencjalnych pracowników może być to, że pomimo zapewnień o poświadczeniu odbytej praktyki zawodowej, można spotkać się z tym, że potraktują cię z buta. Podyktowane jest to jak mniemam strachem przed konkurencją. Jest to oczywiście nieetyczne, ale nijak z tym walczyć gdy już do tego dojdzie. Do tego co opisałem powyżej należałoby jeszcze dodać przedpotopowy sprzęt, oprogramowanie jako takie jest, ale brak ludzi, którzy potrafiliby je obsłużyć i przekazać wiedzę innym

Lipton ice tea

Kiedyś było lepiej. Nie wiem jak można tak zniszczyć firmę.

Małgorzata

Czy ktoś ostatnimi czasy aplikował do firmy? Jak przedstawia się obecnie sytuacja w tym przedsiębiorstwie? @Momo, a dlaczego miałaby zostać usunięta? Usuwane są wyłącznie opinie naruszające regulamin lub polskie prawo. Można o tym przeczytać tutaj: https://www.gowork.pl/regulamin

Małgorzata

Witam serdecznie na forum dotyczącym pracy w biurze projektowym "KONSTRUKTOR". Czy znajdzie się tu ktoś, kto chętnie opisze mi to jak praca w tej firmie wygląda. Jaka panuje tu atmosfera, na co można liczyć?

Momo
@Małgorzata

Ktoś by Ci pewnie odpisał, ale jaki w tym sens jeśli zaraz opinia zostanie usunięta.

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Projektowe KONSTRUKTOR Dr Inż. Krzysztof Michalik - Chrzanów

• Jak się pracuje w Biuro Projektowe KONSTRUKTOR Dr Inż. Krzysztof Michalik?

Zobacz opinie na temat firmy Biuro Projektowe KONSTRUKTOR Dr Inż. Krzysztof Michalik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biuro Projektowe KONSTRUKTOR Dr Inż. Krzysztof Michalik?

Biuro Projektowe KONSTRUKTOR Dr Inż. Krzysztof Michalik
2.7/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Kolonia Stella 26
    32-500 Chrzanów