ProOffice.net

Kraków

Opinie o ProOffice.net

fil

śmieszne pieniądze, za mało pracowników, planowanie nadgodzin a to wszystko za 2000 brutto w umowie plus premia której zawsze można nie dostać. woda na magazynie w lecie z łaski. jaka płaca taka praca

Łuki

Chyba firmy pomyliłeś, napewno 2300 na rękę i umowa o pracę!!!

hefa

Nie możliwe że 2300 na rękę jak tydzień temu dawali 1600zł na rękę i umowa zlecenie na okres próbny, dopytaj się znajomego

Andrzej

Powiedzieli" na reke"

hefa

proszę dopisz że chyba 2300zł brutto...

Andrzej

Witam. Moj znajomy dostał sie jako magazynier- kierowca i zaproponowali mu 2300 zł. To chyba dobrze nie?

hefa

Czy twoim zdaniem 1600zł na rękę to jest rozsądna wypłata? za taką pracę? Nie obrażając nikogo ale w biedronce dostajesz prawie 2500zł netto na rękę! Nie polecam nikomu !!!

dance

Dla mnie najważniejsze jest to, że wypłata jest rozsądna.

Lucas

Niskie zarobki, umowa zlecenie a na dodatek magazyn ma dziwną politykę kierowniczą jak pisał poprzednik wiedzieć wszystko !!! Faktycznie ogłoszenie o pracy jest wznawiane dlaczego można się domyślać. Nie polecam nawet na chwilę.

waldek

Wymagania potrafić wszystko, najlepiej za darmo,nie polecam

dar

no tak oferty z tej firmy pojawiają się co miesiąc kierowca-magazynier - [usunięte przez moderatora] za 1600 zł

Zostaw opinię o ProOffice.net - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ProOffice.net