MOBILIART
counter
3 13 9 5 1
Pedro Nowy wpis

Żadna firma nie zwolni pracownika bez powodu. W sumie firma ma dobrą opinię więc muszą dbać o to osiągnęli.

Właściciel

Przyczyną zwolnień był alkohol w pracy. Były wielokrotne upomnienia i ostrzeżenia. Zostały przyjęte nowe, niepijące osoby, których warto zapytać o opinie. Chyba mówi samo za siebie, jeśli pracownik przychodzi do pracy rano i śpi w szatni, bo nie jest w stanie się ruszyć, nie wspominając już o pracy przy maszynach i popijanie alkoholu w czasie pracy. Szkoda, że opinie takich osób mogą mieć wpływ na zatrudnienie innych, solidnych pracowników, bo firma MobiliArt bardzo mocno docenia zaangażowanie, jest firmą rzetelną i cieszącą się sporym uznaniem na rynku.

bez alko Nowy wpis
@Właściciel

Nie zgadzam się z tym jestem osoba nie pijąca i zawsze wykonuje swoje prace jak najlepiej zostałem zwolniony bez przyczyny proszę nie okłamywać ludzi i nie koloryzować jak to jest pięknie bo nie jest jedyne co usłyszałem to musimy cie zwolnić koperta w rękę i dowidzenia wiec ludzie nie dajcie się nabrać chyba ze szukacie roboty tymczasowej

Aga Nowy wpis

Podpowiedzcie czy firma prowadzi jakieś rekrutacje?

HM Nowy wpis
@Aga

Na produkcję jak najbardziej ale bezpośrednio pod spółką Holzmet

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy podobnie jest w MOBILIART? Napisz, co o tym sądzisz, ułatwiając tym samym innym osobom podjęcie decyzji dotyczącej pracy w firmie.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Stefan

Możę jednak były ważne powody tych zwolnień?

Co powiecie odnośnie o zarobkach w MOBILIART? Czy w ostatnim czasie ich poziom zmienił się?

Wypłata terminowa, zgodna z umową, wszelkimi ustaleniami pod tym względem nie mam zastrzeżeń. Szefowie starają się aby praca zawsze była, pracownicy zawsze są wypłacani w pierwszej kolejności. Praca wymagająca chęci i zdolności manualnych oraz odrobiny myślenia; nikt bez powodu nie został zwolniony a wcześniejsze opinie nijak mają się do rzeczywistości.

Zostaw merytoryczną opinię o MOBILIART - Kraków

MOBILIART