MOBILIART

Kraków

MOBILIART

Opinie o MOBILIART

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy podobnie jest w MOBILIART? Napisz, co o tym sądzisz, ułatwiając tym samym innym osobom podjęcie decyzji dotyczącej pracy w firmie.

Stefan

Możę jednak były ważne powody tych zwolnień?

Co powiecie odnośnie o zarobkach w MOBILIART? Czy w ostatnim czasie ich poziom zmienił się?

Wypłata terminowa, zgodna z umową, wszelkimi ustaleniami pod tym względem nie mam zastrzeżeń. Szefowie starają się aby praca zawsze była, pracownicy zawsze są wypłacani w pierwszej kolejności. Praca wymagająca chęci i zdolności manualnych oraz odrobiny myślenia; nikt bez powodu nie został zwolniony a wcześniejsze opinie nijak mają się do rzeczywistości.

...

Banda oszustów ta firma to tonący tytanic jak można było zwolnić tylu pracowników w jeden dzień ...

Sami wiecie kto

Stanowczo nie polecam w razie braku zleceń lecą masowe zwolnienia bez podania powodu bez podziękowania braki w wypłatach presja przy pracy na porządku dziennym 2 pseudo szefów ..... można by było pisać i pisać jednym słowem trzymać się z daleka !!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o MOBILIART - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MOBILIART