Esotiq & Henderson

Starogard Gdański

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 1 ocen.

Esotiq & Henderson
2 1 6 1

Opinie o Esotiq & Henderson

Były pracownik

Witam, Miałam przyjemność współpracować z tą firma. Zatrudniając się mówiono mi o atrakcyjnych premiach co jest totalną bzdurą, otrzymywałam je w towarze lub ratalnie w okresie 2-3 miesięcy było to w istocie irytujące. Ponadto kierowniczka spędza większość swojej zmiany na papierosie. Nawiązując do premii - pracowniczki same sobie je ustanawiały :). Jakość towaru również pozostawia wiele do życzenia . Pracownice muszą naciągać klientów, żeby wyrobić normę. Wieczne niezgodności w kasie i inne tego typu dziwactwa. Ogólnie nie polecam.

Zostaw opinię o Esotiq & Henderson - Starogard Gdański

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Esotiq & Henderson