Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Agro-Top Sp. z o.o.

Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Agro-Top Sp. z o.o.

Weronika

Pół roku temu zakończyłam okres bycia na macierzyńskim i gdyby nie to, że ruszyłam z własną działalnością i zajmuję się inną branżą, na pewno pracowałabym w Agro-Top dalej. Przez trzy lata pracowałam z bardzo fajną grupą ludzi w dziale sprzedaży i jak w każdej firmie można znaleźć te słabsze i mocne, fajne akcenty. W regionie w którym znajduję się ta firma, ciężko o przyszłościową i dobrze płatną pracę. a tam taką można tam znaleźć. Największy problem mają Ci, którym się nie chce pracować. Firma daje ogromne możliwości rozwoju, wystarczy tylko chcieć. Szkolenia, nie ma problemu. Dzieje się coś co stanowi dla Ciebie problem, idziesz do kierownika, on wyciąga do Ciebie dłoń. Dla mnie bez dwóch zdań, jest to najlepsza firma w okolicach Łukowa. Wiem, co pisze, pracowałam w czterech o podobnej branży i jest to miejsce w którym chce się pracować, dodatkowo całkiem nieźle karmią, każdy pracownik ma obiad za darmo:)

@Weronika

dziękujemy serdecznie za tak miłe podsumowanie Weroniko! Do zobaczenia!

Lena

@Marek dlaczego w kadrach jest tak niemiło ?

@Lena

Wizytówką firmy jest dział kadr, tam po raz pierwszy spotyka się potencjalny pracownik z firmą. Dbamy o swoją wizytówkę i dokładamy wszelkich starań, aby nasi pracownicy traktowali z należytym szacunkiem zarówno innych pracowników jak i osoby zewnątrz. Opinia, że w naszym dziale kadr, jest niemiło, jest dla nas nieporozumieniem. Mamy nadzieję, gdy przekonasz się o tym sama i podzielisz się z innymi swoją pozytywną opinią.

nickodem

wielka korporacja we wsi

@nickodem

Agro-Top to liczący się partner biznesowy na polskim i międzynarodowym rynku tłuszczów zwierzęcych oraz suplementów Pet Food. Nasza ,,korporacja ze wsi'' to zdecydowany lider innowacji i najnowocześniejszych rozwiązań produkcyjnych. Kolonia Gręzówka, tutaj powstała marka, która cieszy się zaufaniem swoich klientów. Firma buduje swoją pozycję poprzez innowacyjność i elastyczność w reagowaniu na nowe wyzwania rynkowe, kreuje trendy i wyznacza nowe kierunki rozwoju. Doskonale również wpisujemy się w lokalną społeczność, wspierając i rozwijając jej inicjatywy.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Agro-Top Sp. z o.o.?

Zgodnie z przepisami, możemy zawrzeć z pracownikiem maksymalnie trzy umowy na czas określony. Kolejna, czwarta umowa będzie umową na czas nieokreślony. Jednak jest to kwestia indywidualna, dostosowana do potrzeb danego pracownika. Umowa o pracę na czas nieokreślony daje stabilizację pracownikowi, doskonalone zdajemy sobie z tego sprawę.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Agro-Top Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Aen

Miałam "przyjemność" rozmawiać z Panią w sprawie pracy... Bardzo nieprzyjemna rozmowa już od samego początku odpychajaca. Nie polecam kontaktu z ta firma

@Aen

Sukces naszej firmy zależy w dużej mierze od ludzkiego kapitału. Profesjonaliści z działu HR zdają sobie z tego sprawę i wiedzą, jak utrzymać go w firmie. W efekcie dział zasobów ludzkich jest ważnym elementem naszej organizacji, dlatego zapewniamy, że jeżeli nawet odniosła Pani złe wrażenie po samej rozmowie, nasza codzienność tak nie wygląda. Każdy z nasz pracowników traktuje siebie i osoby z zewnątrz z należytym szacunkiem.

ua

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Nie szanują ludzi ciągłe krzyki i nie tylko to norma, każdy chodzi na paluszkach bo boi się własnego cienia, nie można wyjść z pracy jak się skończyło godz pracy tylko trzeba siedzieć min 20 minut dłużej żeby się krzywo nikt nie patrzył a i za nadgodziny nikt nie zapłaci

Krystyna
@ua

Zechciej proszę powiedzieć, jak w takim wypadku liczone są nadgodziny w pracy u Agro - Top Producent Smalcu, tłuszczów ciekłych? Interesuje mnie, czy w umowie, jaką podpisałaś z ta firmą była wzmianka na temat nadgodzin? Proszę o szczere, zgodne z prawda odpowiedzi. Myślę, że warto doprecyzować tę kwestię.

@Krystyna

Opinia mówiąca o krzykach w firmie/produkcji jest dla nas krzywdząca i nieszczera. Każdy pracodawca chce, aby atmosfera w jego firmie była dobra, a praca dzięki temu sprawna. Aby tak się stało niezbędny jest wzajemny szacunek pracowników. Trudno wyobrazić sobie również udaną współpracę na linii szef-pracownik bez tego solidnego fundamentu. W naszym Przedsiębiorstwie zachowany jest system pracy ośmiogodzinnej. Bez względu, czy chodzi o pracę w naszym biurowcu czy na produkcji, nikt nie ingeruję w czas pracy pracownika, a po jej zakończeniu opuszcza miejsce pracy zgodnie z planem.

@ua

Fizyczny

Przerabiają śmierdzące łoje i smalec. Zapachy jak w trupiarni. Sorry to ja już chyba wolę pracę w śmieciach bo mniej śmierdzi.

@Fizyczny

Agro-Top to liczący się partner biznesowy na polskim i międzynarodowym rynku tłuszczów zwierzęcych oraz suplementów Pet Food. Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu, a określenie rodzaju zapachu przez Paną/Pana jest zdecydowanie jest na wyrost. Jesteśmy Przedsiębiorstwem z branży spożywczej, towarzyszącym naszym wyrobom zapachów, nie jesteśmy w stanie usunąć. Jednak uważamy tą opinię za krzywdzącą, gdyż nie jest to zapach tak intensywny. Dodatkowo chcemy podkreślić, że praca w naszym Przedsiębiorstwie odbywa się w warunkach sterylnych i nie dochodzi tam pod żadnym względem do nadużyć obowiązujących praw.

Stefan

Może nie jest idealnie ale praca jaka jest każdy widzi więc po co narzekać?

@Stefan

Nie warto szukać pracy idealnej, bo szukając czegoś, co nie istnieje, sprzed nosa mogą uciec nam naprawdę fajne okazje. Gdy zafiksujemy się na punkcie ideału, możemy ignorować stanowisko, które w bliższej lub dalszej perspektywie dadzą nam jeszcze więcej, niż wyśniona praca idealna. Życie czasem nas zaskakuje i dostajemy od niego więcej, niż jesteśmy w stanie sobie wyobrazić. Dla tych którzy chcą się uczyć, rozwinąć kompetencje, również mamy pracę i szereg szkoleń. Wystarczą jedynie chęci do pracy i odrobina motywacji, aby zapewnić sobie lepszą przyszłość i więcej satysfakcji z wykonywanej pracy.

Rozmawiająca przez telefon

Pomimo, że to jest zakład produkcji smalcu, powinien odnaleźć się w tych czasach. Pani w Dziale Kadr zgłaszając się w telefonie , mówi takim starczym głosem , że słysząc ją, mam wrażenie jakby zgłaszała się "skrzecząca żaba". Chyba najwyższy czas wymienić zespół w Kadrach na młodszy. I nie trzymać Pań, które nie wiedzą jak przez telefon rozmawiać.

@Rozmawiająca przez telefon

Agro-Top to liczący się partner biznesowy na polskim i międzynarodowym rynku tłuszczów zwierzęcych oraz suplementów Pet Food. Jesteśmy zdecydowanym liderem innowacji i najnowocześniejszych rozwiązań produkcyjnych. Przyjazne nastawienie, praca zespołowa i wspólne wartości, to czynniki którymi się kierujemy. Pozwalają one budować dobre i angażujące środowisko pracy dające każdemu pracownikowi motywację. Każdy z naszych pracowników wie, że nieważne czy chodzi o osobę z którą współpracuję, czy osobę z zewnątrz, musi okazać jej należyty szacunek i zachować najwyższy poziom kultury osobistej. Dlatego wierzymy, że sytuacja którą Pan/Pani opisuje, sprzed dwóch lat to nieporozumienie. Jeżeli będzie Pan miał okazję do ponownego kontaktu z naszą firmą, jesteśmy przekonani, ze będzie to rozmowa efektywniejsza, ale i przyjemniejsza.

Olka

Czy zakład zapewnia odpowiednią odzież roboczą,tak żeby własne ubrania nie przesiąkły zapachem topionego tłuszczu?

@Olka

Jako odpowiedzialne Przedsiębiorstwo, jesteśmy zobowiązani do zapewniania, prania, konserwacji, naprawy i odkażania przydzielonej pracownikowi odzieży roboczej i obuwia. Nasz pracownik produkcyjny nie musi martwić się o towarzyszący na jego ubraniu zapach, który wbrew wszelkim pozorom, wcale nie jest tak intensywny.

Te panie w kadrach to jakaś porażka. Bardzo nie mile odpychajace. Już na samym wejściu się nie da pracować

Maria
@Marek

Starajmy się krytykować w bardziej merytoryczny sposób, nie obrażając pracowników firmy Agro-Top na forum publicznym. Może opiszesz konkretne zachowania, których byłeś świadkiem, a które przyczyniły się do tego, że masz tak negatywną opinię?

@Marek

Panie Marku, przykro nam, że Pana spotkanie z naszą firmą na starcie było z nieżyczliwym akcentem. W chwili obecnej na pewno nie spotka się Pan z takim odczuciem, gdy tylko postanowi Pan dać naszemu Przedsiębiorstwu kolejną szanse. Jeżeli zdarza nam się zaobserwować, że atmosfera w pracy się psuje, lub gdy sytuacja jest już napięta, nigdy nie pozostajemy na to obojętni. Od zawsze stawiamy na pracę zespołową i dlatego na każdy niepokojący sygnał, od razu reagujemy. Mamy ogromną nadzieję, że zmieni Pan swoje zdanie.

Co jaki okres czasu w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Agro-Top Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Kwestia podwyżek jak i wynagrodzeń jest indywidualną kwestią. Tak zwaną wypadkową kompetencji pracownika oraz sytuacji na rynku pracy. Wzrost wynagrodzenia zawsze analizujemy nie tylko w kontekście samego pracownika, ale również otoczenia rynkowego oraz kondycji biznesowej firmy. Pracownik który stale zwiększa swoją efektywność i każdego miesiąca przynosi nową wartość dodaną do firmy, zawsze zostaje doceniony.

Poldek

Czasami trzeba z godnością przyjąć fakt, że nie odpowiadała firma nasza kandydatura i niestety nie udało się.

Gutek

Czy tak dobrze się pracuje, że taka cisza jest na forum?

NICK

Ktoś coś o tej firmie ? Szukam rzetelnych informacji.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Agro-Top Sp. z o.o. - Łuków

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Agro-Top Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Agro-Top Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Agro-Top Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 22 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Agro-Top Sp. z o.o.