Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Agro-Top Sp. z o.o.

Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Agro-Top Sp. z o.o.

Sylwia

Polecam w 100% pracę w Agro-Top! Znalazłam tu fantastyczne i nowoczesne miejsce do rozwoju. Na każdym kroku widać jak firma się rozwija, a przy okazji nie zapomina o pracownikach, pyszne obiady każdego dnia :) Miła atmosfera i bardzo ciekawe zadania do realizacji, znalazłam swoje miejsce :)

Malwa

Chciałam się dowiedzieć czy będą ogłoszenia ofert pracy na niższe stanowiska?

@Malwa

Wszystkie nasze oferty pracy znajdziesz w zakładce Kariera na naszej stronie www.agro-top.com.pl i naszym firmowym koncie olx.pl. Zachęcamy do aplikowania pod adresem rekrutacja@agro-top.com.pl

Malwa
@Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Agro-Top Sp. z o.o.

Wysłałam CV jakiś czas temu ale żadnego odzewu. Chyba ciężko jest tutaj się dostać

@Malwa

Doskonale wiemy, że dla kandydatów ciągła komunikacja w procesie rekrutacji, udzielanie informacji o zakwalifikowaniu bądź niezakwalifikowaniu do kolejnego etapu i udzielanie feedbacku, dlaczego nie dostałem danej pracy, jest bardzo istotna. Dlatego w naszych procesach rekrutacyjnych staramy się być z kandydatem w bieżącym kontakcie e-mailowym czy telefonicznym i odpowiadać na pytania, które pojawiają się w trakcie rekrutacji. O wyborze kandydata w procesie rekrutacji decydują różne kwestie, m.in. umiejętności i doświadczenie również to, czy w swoim doświadczeniu zawodowym angażował się w wykonywaną pracę, czy jednak regularnie tę pracę zmieniał. Częste zmiany zatrudnienia nie muszą być czynnikiem, który dyskwalifikuje kandydata na rynku pracy. Doświadczeni i kompetentni „skoczkowie”, bo tak się mówi o osobach zatrudnionych w wielu firmach przez krótki czas, są w stanie znaleźć interesujące stanowisko i nie zawsze brak stabilizacji zawodowej oznacza problemy w znalezieniu pracy. Jednak brak zatrudnienia może wynikać z faktu, że wysłane przez kandydata CV nie odpowiada wymaganiom danego stanowiska. Nieustannie zachęcamy naszych kandydatów do poszerzania swoich kwalifikacji oraz śledzenia na bieżąco wrzucanych przez nas ofert pracy. Nigdy nie wiadomo, kiedy pojawi się wolne stanowisko pasujące do Twoich kwalifikacji.

grzesiek

Może czasem warto wziąć na klatę porażkę i zaakceptować fakt że na rynku są lepsi z doświadczeniem i szkołą. Zamiast narzekać weźmy się za robotę. Każdy jest kowalem swojego losu nie powinniśmy mieć do nikogo za ten los pretensji

Malwa

Witam. Chciałam się dowiedzieć czy będą oferty pracy na niższym stanowisku?

Nika

Witam ukończyłam kierunek Ochrona środowiska - studia II stopnia na Politechnice Białostockiej, traktuje swoją kandydaturę bardzo poważnie i uważam, że mam wystarczającą wiedzę aby objąć stanowisko Młodszego specjalisty. Na kiedy przewidziane są rozmowy z kandydatami? Nie ukrywam, że zależy mi na czasie.

@Nika

Proces rekrutacyjny z punktu widzenia pracodawcy jest czasochłonny, podobnie, jak wdrażanie nowego pracownika. Dlatego ważne, aby wybrać trafnie i spośród kandydatów wyselekcjonować tego, który ma odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie, ale też po prostu dogada się z resztą zespołu w codziennej pracy. Za proces rekrutacji w naszym Przedsiębiorstwie zwykle odpowiada grupa osób, co dodatkowo czasem wpływa na jej wydłużenie. Rekrutacja, jak się domyślamy, na stanowisko Młodszy Specjalista ds. Ochrony Środowiska, ruszyła w przyszłym tygodniu. Na pewno jeszcze w tym tygodniu się z Tobą skontaktujemy.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Agro-Top Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
An

Byłam na rozmowie rekrutacyjnej w zeszłym tygodniu. Przed pojawieniem się na rozmowie, sprawdziłam opinie na temat firmy w Internecie. Podkreśliłam to również na rozmowie, że jestem pod wrażeniem, tego jak firma prosperuje, oraz zgłosiłam swoje obawy. Powiem szczerze, że kierowniczka laboratorium okazała się tak ciepłą, sympatyczną osobą, z którą naprawdę doskonale się rozmawia, chciałabym pracować blisko takiej osoby. Cała rozmowa przebiegła bardzo pomyślnie, ponieważ obecne panie w bardzo fajny sposób mnie przyjęły. Pani z kadr jest osobą miłą i bardzo przyjemnie się z nią rozmawia. Rozmowa przebiegła bez tak często towarzyszącemu podczas takich spotkań stresu. Jeżeli zostanę zatrudniona, a głęboko w to wierze i to, co mówiły panie, okaże się prawdą, myślę, że dołączę do grona zadowolonych pracowników. Wszystko tam prezentuje się naprawdę zaskakująco dobrze i mam nadzieję, że przysłowie ,,wszędzie dobrze tam, gdzie nas nie ma'' nie jest nie będzie odzwierciedleniem, mojego pierwszego pozytywnego wrażenia.

@An

Niezmiernie miło nam czytać takie pochlebstwa i oczywiście jesteśmy pewni, że w momencie gdy zasilisz szeregi naszej kadry pracowniczej, również będziesz postrzegana jak Panie powyżej, a Twoje oczekiwania wobec pracy zostaną spełnione. Do zobaczenia.

Anonimowy

Czy po nieudanej rozmowie w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Agro-Top Sp. z o.o. o gdzie nie dostałem pracy, jest szansa na przyszłą rekrutacje? ktoś był w takiej sytuacji, że udało mu się za drugim razem?

@Anonimowy

Sztuka zatrudniania nie jest prosta. Nigdy nie wiemy, kto się zgłosi na nabór i czy spośród kandydatów da się wybrać osobę, która spełni nasza oczekiwania, często bywa również tak, że z pośród najlepszych musimy wybrać tylko jedną osobę. Jeśli otrzymujesz negatywną odpowiedź po rozmowie rekrutacyjnej, zapytaj o jej przyczyny. Gdy ją poznasz, może to zaowocować w przyszłej rekrutacji bo np. przyczyni się to do twojego rozwoju, podniesienia kwalifikacji. W kwestii pytań o pracę, zachęcamy również do kontaktu z naszym działem kadr.

Agnieszka

Szczerze polecam :)

Bardzo dynamiczna firma ukierunkowana na ciągły rozwój. Pracuje tutaj 5 rok i ani przez chwilę nie odczułam stagnacji. Warunki pracy bardzo dobre, pełen pakiet socjalny, pieniążki na czas oraz pyszne ciepłe posiłki podczas pracy. Jeśli masz umiejętności i chęci do pracy, na pewno zostaniesz tutaj doceniony. Polecam.

Sebastian

Pracuję w Dziale Inwestycji od ponad 2 lat, praca bardzo ciekawa i rozwijająca, świetna atmosfera.

@Sebastian

Dobra, przyjazna atmosfera miejsca pracy sprawia, że wzrasta zadowolenie, nie tylko u pracowników ale również u pracodawcy. Dlatego dziękujemy Sebastian za Twoje zaangażowanie, oraz to co robisz dla rozwoju naszego przedsiębiorstwa.

A

Jestem świeżo po rozmowie rekrutacyjnej do działu skupu. Sama firma przerosła moje oczekiwania, wygląda po prostu imponująco, nie spodziewałam się, że ich biurowiec to takie ładne miejsce, przypomina mi biuro jednego z moich ulubionych seriali, a z tego co dowiedziałam się od pani z rekrutacji mają kilka biur, które są w dalszej części. Myślę, że dobrze może się pracować w tamtym miejscu i chyba fajnej atmosferze. Oceniam pozytywnie i czekam na odzew i rozwój sytuacji

@A

Cieszymy się, że wzięłaś pod uwagę ofertę pracy naszej firmy, która cieszy się zaufaniem wśród setek naszych pracowników. To dobra atmosfera w miejscu pracy powoduje, że z przyjemnością do niej wracamy. Dbamy o to, aby miejsce pracy sprawiało, wzrost zadowolenia, wtedy ludzie identyfikują się z naszym przedsiębiorstwem, a zespół osiąga wysokie wynik. Trzymamy kciuki za Twój udany proces rekrutacji.

Justyna

Witam chciałam spytać czy posiadanie grupy niepełnosprawności stopnia lekkiego przeszkadza w podjęciu u Państwa pracy ?

@Justyna

Oczywiście, że nie. Osoby niepełnosprawne podlegają  takim samym zasadom w zakresie podejmowania pracy, jak każda inna osoba.

Młoda

Jakie są zarobki na początek na produkcij

@Młoda

O zarobkach w zakładzie produkcyjnym decydują m.in. kwalifikacje, staż pracy oraz efektywność pracownika. Im wyższe stanowisko i większa odpowiedzialność, tym atrakcyjniejsze płace. Jednak zarobki w naszym Przedsiębiorstwie są wyższe niż w innych zakładach oferujących podobny charakter pracy i znajdujących się w naszym regionie. Pragniemy również zaznaczyć, że zgodnie z prawem, wypłata w całości wysyłana jest na konto, co nie wszędzie jest standardem. Dodatkowo zapewniamy opiekę medyczną, pakiet socjalny czy codzienne posiłki dla pracowników. Wyślij nam swoje CV, jeżeli interesuje Cię praca u nas. Dowiesz się, ile możesz u nas zarobić.

grzesiek
@Młoda

ja dostałem trójkę, generalnie moja pensja oscyluję w kwocie 3-3,5 na rękę dla mnie fajnie, staram się aby byli ze mnie zadowoleni

W firmie od prawie 3 lat. Zaczynając moją przygodę z Agro-Top firma zatrudniało około 230 pracowników. Obecnie jest nas już ponad 350 osób. W moim przypadku do firmy dojeżdżam codziennie kilkadziesiąt kilometrów (mieszkam w woj. mazowieckim, biuro Agro-top znajduje się w województwie lubelskim). Jest to dodatkowe poświęcenie czasu z mojej strony co jednoznacznie wskazuje, że w Agro-Top opłaca się pracować. Kolejny plus to bardzo nowoczesne biurowce, które wpływają na jakość pracy. Darmowe posiłki dla pracowników to również duży bonus (nie muszę rano martwić się o to co spakować do jedzenia). Jadąc na pierwszą rozmowę byłem zaskoczony ogromem i rozmachem przedsiębiorstwa. To jedno z takich zaskoczeń "suddenly, out of nowhere" - jedziesz przez małą miejscowość i nagle wyrasta nowoczesny biurowiec :) Dużo wyzwań, w moim przypadku to również możliwość "używania" na co dzień języka angielskiego. Po trzech latach pracy dla Agro-Top stwierdzam, że warto było wysłać CV i zostać częścią tej lokalnej (ale myślącej globalnie) firmy. Polecam

Praca w firmie Agro-Top jest moją pierwszą pracą jaką podjęłam. Zostałam pozytywnie przyjęta przez pracowników, którzy służą pomocą w razie jakichkolwiek wątpliwości. Miłą niespodzianką były paczki na święta i bony na dzień kobiet. Wypłata na czas, posiłki smaczne, więc nie ma na co narzekać. Uczę się, zdobywam doświadczenie. Jestem zadowolona z podjętej tu pracy i polecam każdemu.

@Monika

Każdy nowo zatrudniony pracownik potrzebuje czasu, aby wyrobić sobie opinię na temat firmy, współpracowników i odnaleźć się w nowej roli. Cieszymy się, że tak szybko zaaklimatyzowałaś się w naszym gronie i z sukcesem się rozwijasz, wspierając również rozwój naszej firmy. Dziękujemy Monika.

Karol

10 lat temu zaczynałem swoją pracę w Agro-Top na produkcji, szybko zorientowali się, że mimo tego, że dopiero skończyłem szkołę średnią jestem zdolny i szybko się uczę. Awansowałem na pomoc informatyka. Pracowałem w firmie kilka lat, po skończeniu uczelni wyjechałam za granicę do rodziny, aby zmienić coś w swoim życiu, odłożyć więcej pieniędzy na założenie rodziny. Spędziłem tam ponad 3,5 roku, jednak po powrocie do rodzinnego miasta wróciłem do pracy w Agro Topie w którym objąłem wyższe stanowisko. Gdy rozstawałem się z firmą kilka lat temu i tak nie miałem na co narzekać, było mi dobrze, jednak firma bardzo się zmieniła podczas mojej nieobecności. Na firmę nie mogę narzekać. Codzienne obiady, wypłata na konto, nic pod stołem. Nie mam problemów z dogadaniem się z kolegami i koleżankami z pracy, ani przełożonym. Sam prezes firmy jest świetną osobą, dobrze wychowaną, każdego pracownika traktuje równo i stara się dbać o jego potrzeby. Każdemu kto zastanawia się nad rozpoczęciem tu pracy, szczerze polecam. Jeżeli jest ktoś kto z trudem wstaje do swojej obecnej pracy, bo mu się nie chce, bo coś go męczy, tutaj nie spotka się z tym problemem, przynajmniej ja się nie spotkałem. Jeżeli jesteśmy rzetelnymi pracownikami, chcemy pracować i rozwijać się. Robimy swoje, jesteśmy za to doceniani i znamy swoje miejsce. Osobiście polecam.

@Karol

Dziękujemy Panie Karolu. Zmieniamy się nieustannie, uruchamiamy nowe procedury, wprowadzamy nowe narzędzia, dla rozwoju naszej firmy i dla jej pracowników, cieszymy się, że robisz to razem z nami.

Patrycja

Jak jest z podnoszeniem kwalifikacji i rozwojem? Serio firma oferuje jakieś szkolenia? Proszę o rzetelne odpowiedzi

@Patrycja

Oczywiście, że serio. Przedsiębiorcy nie zawsze zdają sobie sprawę, że wyższe kwalifikacje zawodowe pracowników wpływają na zwiększenie zysków firmy, jednak my jesteśmy otwarci na zdobywanie lub uzupełnianie wiedzy oraz umiejętności przez naszych pracowników. Bardzo często taka propozycja wychodzi z inicjatywy pracodawcy, ale również pracowników.

M

Jestem pracownikiem w Agro -topie od ponad 7 lat, jest to moja trzecia praca, pracuję niedaleko miejsca zamieszkania i -póki co- nie szukam innej. Duży procent pracowników pracuje tu dłużej niż ja i ściągają do firmy rodzinę, przyjaciół, zatem to o czymś swiadczy. Nie pracują u nas Ukraińcy (na dzień dzisiejszy). Warunki finansowe nie najgorsze, wypłata cała na konto i na czas, paczki na święta, bony na Dzień Kobiet, PZU Zdrowie, codziennie ciepły smaczny obiad. Zakłady produkcyjne są nowe, stanowiska pracy dobrze wyposażone, czysto i schludnie. Nie jestem z kadry kierowniczej.

@M

Zadowoleni pracownicy są siłą napędową firmy. Dojrzałe i odpowiedzialne przedsiębiorstwo jak nasze, wie, jak ważne jest stworzenie przestrzeni, w której każdy bez względu na staż pracy czy zajmowane stanowisko, będzie czuł się komfortowo i dołoży starań, aby jego najbliższe otoczenie w firmie czuło się podobnie. Kultura doceniania nie jest postrzegana przez nas jako obowiązek, a jako nieodzowny i naturalny element funkcjonowania firmy. Dlatego dziękujemy serdecznie, że podzieliłeś/aś się z innymi swoimi odczuciami. To dla nas cenne.

Mika

Czy Agro-Top zapewnia pracownikom opiekę medyczną etc?

@Mika

Oczywiście! Zapewnimy nie tylko pakiet socjalny, ale również możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i medycznego, ale także pracę w zespole osób, dla których ważna jest współpraca i współdziałanie. Profesjonalne szkolenia, które przy otwartości na naukę pozwalają rozwinąć swoje kompetencje, posiłki dla pracowników, oraz legalne zatrudnienie od pierwszego dnia pracy, w firmie którą wyróżnia profesjonalizm i rozwój.

Deck

Praca w smrodzie. Wożą odpady. Słabe zarobki. Nie polecam.

@Deck

Niektórzy ludzie sprawiają wrażenie, jak gdyby sami nie wiedzieli, czego oczekują od siebie oraz od innych. Jednego dnia są zdecydowani podjąć pracę zgadzając się na jej warunki finansowe, oraz stanowisko. Drugiego dnia są zniesmaczeni tym, na co sami się zgodzili. Prace w naszym zakładzie produkcyjnym nie wszyscy tolerują i nie mają takiego obowiązku, ale zaręczamy, że zapach w niczym nie przypomina zapachu odpadów czy śmieci. Drugą kwestią, jest kwestia zarobków. Przed napisaniem takiej opinii, należy postawić sobie pytanie ,,Czy w moim zawodzie istnieją obszary, w których od początku zarabia się świetnie i z czasem jest już tylko lepiej?'' Doświadczenie, wiedza, umiejętności i zaangażowanie decydują o naszych zarobkach. Nie jesteśmy przedsiębiorstwem w którym naszym pracownikom oferujemy najniższą krajową. W naszym regionie możemy śmiało napisać, że warunki zatrudnienia są u nas bardzo konkurencyjne. Dodatkowo doceniamy i szanujemy pracę, każdego pracownika, oraz stawiamy na rozwój jego kompetencji.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Agro-Top Sp. z o.o.?

Obserwując pracę, umiejętności i zaangażowanie danej osoby, kierownik może zdecydować się na przeniesienie jej na wyższe stanowisko, zamiast szukać kogoś z zewnątrz. Jeżeli dana osoba pracuje w firmie już jakiś czas, wiemy, że jest ona dopasowana do panującej kultury organizacyjnej i zasad, a także, że posiada cechy wymagane na określonej pozycji. Decydując się na awans wewnętrzny, musimy mieć pewność, że wybieramy właściwą osobę, która silnie utożsamia się z naszym przedsiębiorstwem.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Agro-Top Sp. z o.o. - Łuków

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Agro-Top Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Agro-Top Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Agro-Top Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 22 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Agro-Top Sp. z o.o.