Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Agro-Top Sp. z o.o.

4.2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Agro-Top Sp. z o.o.

Dominika Nowy wpis

A ja widziałam w necie, że firma szukała jakiś czas temu pracownika na posadę Specjalista ds. handlu. Mnie interesuje, czy na tym stanowisko jest jakaś opcja na awans? Można rozwijać się wyżej i czy jak na lepszych posadach pojawia się wakat, to firma praktykuje rekrutacje wewnętrzne?

Nowy wpis

Pracodawca

@Dominika

Oczywiście, że praktykujemy rekrutację wewnętrza w kwestii obsadzenia stanowisk o wyższym szczeblu. Prowadziliśmy rekrutacje na to stanowisko, została ona zakończona sukcesem, zatrudniliśmy nowego pracownika.

Kandydat
Kandydat
 Pytanie

Czy w najblizszym czasie będą jakieś przyjęcia na stanowiska produkcyjne ??

Pracodawca

@Kandydat

Na ten moment nie prowadzimy rekrutacji, pracuje u nas stała ekipa. Wolne miejsca mogą się znaleźć przy rozpoczęciu sezonu w maju/czerwcu. Mimo wszystko, zachęcamy do składania aplikacji pod adresem rekrutacja@agro-top.com.pl

Dominik
Były pracownik
@Kandydat

Nie polecam Firmy

Kandydat
Kandydat
 Pytanie
@Dominik

Dlaczego nie polecasz ??

Pracodawca

@Dominik

Przykro nam, że zaistniała sytuacja, przez którą odczuwasz brak satysfakcji w związku z naszą firmą. Jednak zadowoloenie naszych pracowników -a przypuszczamy, że jesteś, bądź byłeś jednym z nich stawiamy sobię jako cel każdego dnia, biorąc również pod uwagę, dobro Przedsiębiorstwa i setki ludzi w nim pracujących.

Były Pracownik
Były pracownik
@Kandydat

Nie wiem jak w działach biurowych i administracyjnych, ale na działach produkcyjnych i magazynowych to również nie polecam !!Nie miła atmosfera, nie mili i chamscy współpracownicy, ciągłe ponaglanie i wyzwiska, mobbing na każdym kroku i to od pierwszego dnia.... za żadne pieniądze nie polecam pracy w tej firmie na tych działach.... Nie dziwię się, że jest tam, tak duża rotacja pracowników !!

Pracodawca

@Były Pracownik

W naszym Przedsiębiorstwie jest bardzo mała rotacja praocwników. Nieustannie się rozrastamy i w sezonie zatrudniamy pracowników na nowe stanowiska pracy. Biorąc pod uwagę, dużą falę naprawdę pozytywnych komentarzy od naszych pracowników z uprzejmością prosimy aby zaprzestał Pan nieustającego oczerniana naszej firmy. Od wielu miesięcy otrzymujemy bardzo krzywdzące dla naszego Przedsiębiorstwa opinię, które spowodowane są tym, że nie może Pan pogodzić się z sytuacją jaka zaistniała. Sądziliśmy, że mamy już za sobą fakt, że w swoim CV nie napisał Pan prawdy, a powierzając Panu bardzo odpowiedzialne stanowisko nie chcieliśmy Pana zwolnić, a zmienić stanowisko na to niżej w strukturze. Te ,,obiecanki’’ o których Pan wspomina, są jak najbardziej osiągalne, jednak tylko w momencie gdy pracownik wywiązuje się ze swoich obowiązków. Pracownicy produkcyjni zawsze rozpoczynają swoją przygodę z firmą od 3 miesięcznej umowy na zlecenie, po czym przechodzą na umowę o pracę. Naszym błędem było to, że powierzyliśmy Panu tak odpowiedzialne stanowisko pracy i nie jesteśmy w tej sytuacji bez winny. Prosimy o przyjęcie naszych przeprosin i zaprzestanie swoich działań, które do niczego nie prowadzą. Zatrudniamy dalej z sukcesem, potwierdzeniem na to jest wiele innych opinii, tych nie od Pana.

Była Pracownica
Były pracownik
@Kandydat

Nie polecam ,nie dadzą zarobić naobiecywali a wypłata słabsza od słabszej jakby oszczędności szukali odradzam Firme

Były pracownik
@Kandydat

Słaba Kasa dlatego Ja odradzam a wymagania spore mają co do groszy które płaca ,pracowałam i kierownictwo tylko potrafimy cwaniakować dlatego Ja Też odradzam lepiej pójść do Sklepu i to samo zarobisz

Były Pracownik
Pracownik
@Były Pracownik

Również zgadzam się Z Tobą nie warto przychodzić do tej Kaciapy

Były Pracownik
Były pracownik
@Były Pracownik

Również nie polecam 3 zimny pracy a zarobki mizerne obiad dają w rekopestate ale to i tak mało .Pracuje teraz od 2-10 na ryku i mam ponad 5 tysięcy

Pracodawca

@Były Pracownik

Przykro nam, że jesteś osobą niezadowloną z wynagrodzenia w naszym Przedsiębiorstwie. Jeśli startowałaś na stanowisko poniżej swoich kwalifikacji to faktycznie, możesz być osobą niezadowloną z wynagrodzenia. Jednak pracownicy produkcyjni zarabiją u nas najwięcej w okolicy. Drugą kwestią jest zaangażowanie w wykonywaną pracę, które również jest doceniane finansowo.

Pracodawca

@Były Pracownik

Choć zarobki bywają zróżnicowane, zależy od ilości przepracowanych godzin, zangażowania w swoją pracę, jednak są one pewne. Nasze Przedsiębiorstwo jest mocno rozwinietę i nowoczesne przez co Twoje określenie ,,Kanciapy'' daje nam do zrozumienia, że nie miałeś z nim tak naprawdę styczności. Jednym z najważniejszych elementów zarządzania ludźmi i kultury organizacyjnej nasze firmy są relacje w miejscu pracy. Proszę nam wierzyć, że nieustannie dokładamy starań, aby te zmieniały się na lepsze i były przyjacielskie. Jeśli istanieją opornę jednostki, którę nie wykazują należytego szacunku dla swoich współpracowników, nie zostawiamy tego obojętnię.

Pracodawca

@…

Praca, która pozwala nam zarabiać na życie, nie zawsze jest łatwa. Moglibyśmy nawet powiedzieć, że jeśli ktoś jest niezadowolony ze swojej pracy, stanowi to wystarczająco dobry powód, by szukać nowej. Wiele firm nie zwraca uwagi na swoich pracowników i koncentruje się wyłącznie na wynikach, my tacy nie jesteśmy. Wypłacamy wynagrodzenie na podstawie przepracowanych godzin i zaangażowania w pracę.

Pracodawca

@Była Pracownica

Zgodzimy się, że w naszym Przedsiębiorstwie lepiej zarabiają pracownicy wykwalifikowani, jednak każdego traktujemy z należytym szacunkiem i dotrzymujemy złożonych obietnic w kwestii wynagrodzeń.

Były pracownik Nowy wpis
Były pracownik
@Kandydat

Co do rozwiązywania problemów pracowników, to nie jestem tego taka pewna, bo nie którzy wiedzą że jest problem i udają że go nie widzą, ludzie się przez to zwalniają, a problem zamieciony pod dywan przez samych kierowników.

Nowy wpis

Pracodawca

@Były pracownik

Do rozwiazywania problemów, które tworzą się niestety w każdym środowisku zawodowym, podchodzimy kompleksowo i na wielu poziomach. Niestety nie każda sytuacja, często kończy się dla obu stron w sposób satysfakcjonujący.

Adam
Kandydat
 Pytanie

Witam czy państwa firma szuka kierowców? Mam doświadczenie 15 lat w transporcie międzynarodowym na chłodniach.

Pracodawca

@Adam

Panie Adamie, nieustannie tworzymy nowe stanowiska pracy, dlatego mimo, że nie prowadzimy aktualnie rekrutacji, zachęcamy do wysłania swojego CV, które z pewnością trafi do kierownika działu. Adres email: rekrutacja@agro-top.com.pl

Dominika

Hej, trwa właśnie rekrutacja na stanowisko Specjalista ds. handlu. Wymagają doświadczenia w rozmowach z Klientami. A wicie może czy podczas rozmowy rekrutacyjnej jakieś umiejętności komunikacyjne sprawdzają? Może jakas symulacja takiej rozmowy?

Pracodawca

@Dominika

Tak wymagane jest doświadczenie, a na rozmowie rekrutacyjnej może wystąpić symulacja rozmowy z klientem. Zachęcamy do wysłania CV pod adres rekrutacja@agro-top.com.pl

 Rozmowa kwalifikacyjna
Aplikowałeś do Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Agro-Top Sp. z o.o. na stanowisko HYDRAULIK? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
Pytanie
 Pytanie

Jak duże doświadczenie trzeba mieć, żeby pracować na Analityk w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Agro-Top Sp. z o.o.?

Pracodawca

@Pytanie

Praca analityka finansowego obejmuje szeroki zakres działań związanych z biznesową stroną Przedsiębiorstwa, dlatego oczekujemy min. 3 lata doświadczenia w obszarze analityki finansów lub controllingu. Mimo wszystko, zachęcamy do wysłania swojego CV na adres rekrutacja@agro-top.com.pl.

Kiworwca
Kandydat
 Pytanie

Piekny tabor . W jakim systemie jeżdżą kierowcy? Jak sa rozliczani? Jestem zainteresowany pracą...

Pracodawca

 Pytanie
@Kiworwca

Aktualnie na naszym profilu OLX znalazło się ogłoszenie o pracę, polecamy sprawdzić jego warunki https://www.olx.pl/oferta/praca/kierowca-kat-c-c-e-CID4-IDRESWe.html?bs=olx_pro_listing Więcej informacji możne Pan uzyskać dzwoniąc na wskazany w ogłoszeniu numer telefonu. Zachęcamy do złożenia swojego CV.

Marcin
Klient
@Kiworwca

220 C 260zestaw po kraju i 320 na zagranicy ???????????? Szału nie ma kierowców brakuje bo słabło płacą tak słyszałem 320 na zagranicy to śmiech na sali jak obecnie 400 w górę

1

Pracodawca

@Marcin

Panie Marcinie, rekrutacja w naszej firmie na kierowców nie jest częsta - odbywa się zazwyczaj z powodu naszego rozwoju. Jak pewnie Pan słyszał, nieustannie powiększamy naszą flotę samochodów, tak jest i tym razem. Przybywa nam pracy, tras i samochodów. Mamy wieloletnich pracowników, których traktujemy z należytym szacunkiem i uczciwie rozliczamy.

Pietrek
Były pracownik
@Kiworwca

Nowy tabor to teraz prawie każda firma ma- kieruj się innymi kwestiami/ zarobki ,specyfika pracy itd

Pracodawca

@Pietrek

Mało która ma taki jak my :) a to jest powód zatrudnienia nowego pracownika. Jeśli jest Pan zainteresowany kwestią wynagrodzenia, zachęcamy do wykonania telefonu na numer podany w ogłoszeniu.

Marcin
Kandydat
 Pytanie

Czy w najbliższej przyszłości planujecie Państwo powiększyć Zespół Transportowy? Czy będą Państwo poszukiwać nowych kandydatów do tego działu?

Pracodawca

@Marcin

Panie Marcinie, zachęcamy do złożenia swojego CV pod adresem rekrutacja@agro-top.com.pl z wyszczególnieniem doświadczenia zawodowego.

Pytanie
 Pytanie

Czy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Agro-Top Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Pracodawca

@Pytanie

Tak, często pierwszą umową jest umowa zlecenie na okres trzech miesięcy. Celem tej umowy jest sprawdzenie kwalifikacji pracownika i możliwości jego zatrudnienia po to, aby wykonywał określoną pracę.

Artur
@Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Agro-Top Sp. z o.o.

A mogę Państwa dopytać czy po przejściu okresu próbnego oferujecie Państwo umowę o pracę? Jeśli tak, to na jaki czas? Określony/nieokreślony?

Pracodawca

@Artur

Oczywiście, jest to umowa o pracę, ale na czas określony. Wszystko jest kwestią ustalenia, jednak na umowach u jednego pracodawcy maksymalnie, można przepracować 33 miesiące na czas określony. Kiedy umowa na czas określony przestaje być przedłużana, pracownik powinien przejść na umowę na czas nieokreślony.

JJJJJJ
Pracownik

W kalendarzu pykneło mi dwa lata, podsumowująć - wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma, ale nie ma co narzekać, uszanują cie tu i twoją pracę, jak pracujesz uczciwie, sam mam uczulenie na karierowiczów i leni, uwaga tacy tu się nie odnają. Polecam pracę produkcji, płaca ok w terminie kasa przelewem, składki jak nalezy

Olga
@JJJJJJ

a jak na tej produkcji sa warunki ? sa do zaakceptowania? jest czysto, ogrzewanie itp ?

Pracodawca

@JJJJJJ

Dzień dobry, dziękujemy za Twoje podsumowanie.

JJJJJJ
Pracownik
@Olga

To są najbardziej rozwinięte zakłady produkcyjne, produkcja żywności wymaga czystości i sterylności, jeśli chodzi o tempteraturę kwestia o którym zakłądzie produkcyjnym mowa bo jest cztery, ubierają pod warunki panujące na zakłądzie

Ciekawy
Kandydat
 Pytanie

Pojawiło się ponownie ogłoszenie o chęci zatrudnienia menagera osrodka jeździeckiego. Jak dużym zespołem pracowników zarządza się na tym stanowisku?

Pracodawca

@Ciekawy

Wliczając instruktorów jazdy konnej oraz osoby zajmujące się stajnią jest to co najmniej pięć osób, a wraz z rozwojem Akademii liczba ta może rosnąć.

Prawda
Klient
 Pytanie

Nie oszukujemy sie. Nie ma miejsca pracy dla osób bez doświadczenia. Gdzie mają młode osoby je zdobyć i kiedy? Najlepiej polecać swoich znajomych tak się dzieje tylko w tej firmie.

Pracodawca

@Prawda

Na rynku pracy istnieje duża konkurencja, ale to nie oznacza, że osoby młode, bez doświadczenia nie mają żadnych szans na znalezienie zatrudnienia w naszym Przedsiębiorstwie. Dowodzi na to choćby nasze aktualne ogłoszenie na staż w Laboratorium, lub niedawno zatrudniony Młodszy Specjalista ds. Ochrony Środowiska, przemiła osoba, bardzo ambitna, świężo po studiach. Znalazła zatrudnienie w jednym z naszych działów, dzięki swojej wiedzy nabytej podczas edukacji, a nie na podstawie swojego doświadczenia. System poleceń funkconuje w naszej firmię, ale mimo wszystko prowadzimy równą i uczcwią rekrutację, szukając kandydatów którzy spełniają warunki danego ogłoszenia.

Ja
Pracownik

Dokładnie podpisuje się pod tym aż żal jak się czyta takie chamstwa nikt nikogo nie zmusza do pracy ale praca tutaj nie jest dla mnie niczym złym bo wiem ile mogę zarobić i wiem co dostaje za swoje starania. Zawsze każdemu mału to polecam iść do łopaty

Piotr
Pracownik

Duże poruszenie w naszym zakłądzie wywołały niektórę z opinii zamieszczonych tutaj w ostatnim czasie, sądzę osobiście, że taki był zamiar ich dodawania. Przyznam szczerze, nie każdemu musi się podobać na produkcji, zależy od wymagań, jednak jeśli jeden drugi profesor mają dyplomy, doświadczenie i szkolenia aby pracowąć w miejscu oferującym więcej, to i tu znajdzie dla siebie miejsce, na stanowisku wyżej. Podrzędny pracownik, którym jestem również ja, zawsze może znaleźć powód do narzekania, jednak ja pracuje tu 2 lata i wiem, jak traktowano mnie w innych miejscach, wiem też, że będę pracować na produkcji dopóki nie skończę jakiegoś kursu albo coś, ale każdy jest kowalem swojego losu. Nie można mieć do kogoś pretensji, że się nie ma szkoły czy kwalifikacji, tylko do siebie. Tu nie ma pieniędzy pod stołem czy (usunięte przez administratora) ani dnia nie można przepracować bez umowy, każdy na początek ma umowe zlecenie test, ale później wszyscy którzy chcą zostać otrzymują umowę o pracę. Tu idzie się dogadać, dobrze karmią, dobrze traktują, jak ty ich dobrze traktujesz.

Pracodawca

@Piotr

Dziękujemy za Twoją subiektywną opinię.

Kandydat ?
Kandydat
 Pytanie

Jedni bardzo sobie chwalą pracę w tej firmie,zarobki,warunki itd.Innni zaś mocno krytykują. A jaka jest prawda ? ? Komu wierzyć??

Pracodawca

@Kandydat ?

Jak w każdej opinii, jedna i druga strona mają nieco swoich racji. My jako pracodawcy powinniśmy wziąć do serca fakt, że istnieje pewnego rodzaju problem z niektórymi pracownikami i nie lekceważyć pojawiących się opinii, ponieważ naszym celem jest bycie pracodawcą godnym naśladowania. Niektórym, pierwsze co przychodzi do głowy, to pożegnanie się z pracownikiem, który jest niezadowolony ze swojej pracy. Nie tędy jednak droga – my staramy się rozwiązywać kłopoty, a nie się ich pozbyć. Większość osób, które są niezadowolone ze swojej pracy, są nią znużone. Nie bez powodu więc wszystkie niepochlebne opinie skierowane są od pracowników produkcyjnych. Mimo że dajemy pracownikom możliwości rozwoju, zajmowania stanowisk wyższego szczebla. Oczekujemy jednak od nich chęci rozwoju, nauki i zaangażowania w swoją pracę. Zatrudniamy ponad 350 pracowników i zdajemy sobie sprawę, że nasz regulamin czy warunki zatrudnienia nie sprostają oczekiwaniom i wizjom wszystkim.

Karola
Kandydat
 Pytanie

Witam. Czy ktoś aplikował na stanowisko specjalista ds.kadr i płac i podzieli się wrażeniami z rekrutacji lub pracował na tym stanowisku w tej firmie??

Kasia
Pracownik
@Karola

Ja brałam udział w tej rekrutacji, niestety moje doświadczenie było zbyt małe, płace w tej firmie są dość skomplikowane, ale rekrutacja była ok, pani wytłumaczyła jak wygląda stanowisko, biuro jest ładne, chyba jedno z ładniejszych jakie widziałam w okolicy, proponują pełen pakiet i obiady. Nie ten czas ale może kiedyś mi się uda, teraz aplikuje tam na inne stanowisko. Jeśli nie masz dość szerokiej wiedzy możesz nie podołać w płacach.

Kasia
Pracownik
@Karola

no i z tego co mi się wydaje, to już mają tam pełen zespół. Nie wiem czemu ogłoszenie dalej wisi, ale może po prostu zbierają cv jakby się ktoś nie sprawdził.

Pracodawca

@Kasia

Specjaliści ds. kadr i płac pracują w niemal każdej firmie. Ich działalność jest niezwykle istotna, by przedsiębiorstwo funkcjonowało prawidłowo. U nas również, dlatego rekrutacja przebiegała dość długo, ale udało nam się pozyskać nową koleżankę do naszego działu. Wszystkich kandydatów zachęcamy do wysyłania CV i doceniamy zainteresowanie jakim stanowisko się cieszyło. Zachęcamy również do śledzenia naszych ogłoszeń i aplikowania.

Karola
Kandydat
@Kasia

Mam doświadczenie w pracy w dziale kadr i płac w dużej firmie, pracy i wyzwań się nie boję, chcę się uczyć,zdobywać nowe doświadczenie i rozwijać zawodowo. Nie aplikowałam do tej firmy, gdyż zastawiające są częste ogłoszenia o pracę na to stanowisko.

Pracodawca

@Karola

Ogłoszenie nie pojawiało się często, bardzo długo było aktywne, ze względu na poszukiwania nowych osób do działu. Nasz team Kadr i Płac jest już obsadzony.

Były Pracownik
Były pracownik
@Kasia

Niech Cię nie zwiedzie pierwsze wrażenie !! Ja też jak byłem rozmowie, to było pięknie, cudnie, wszystko "cacy" !! Kawka, ciasteczko, miła Pani, miła rozmowa z kierownictwem, obiecanki takie, że połowa Europy chciałaby tam pracować.... Niestety, rzeczywistość jest całkowicie inna... :( Nie mili, wręcz chamscy współpracownicy, płaca minimalna, umowa często na zlecenie... to tylko niektóre "ale" co do tej firmy...

Pracodawca

@Były Pracownik

Biorąc pod uwagę, dużą falę naprawdę pozytywnych komentarzy od naszych pracowników z uprzejmością prosimy aby zaprzestał Pan nieustającego oczerniana naszej firmy. Od wielu miesięcy otrzymujemy bardzo krzywdzące dla naszego Przedsiębiorstwa opinię, które spowodowane są tym, że nie może Pan pogodzić się z sytuacją jaka zaistniała. Sądziliśmy, że mamy już za sobą fakt, że w swoim CV nie napisał Pan prawdy, a powierzając Panu bardzo odpowiedzialne stanowisko nie chcieliśmy Pana zwolnić, a zmienić stanowisko na to niżej w strukturze. Te ,,obiecanki’’ o których Pan wspomina, są jak najbardziej osiągalne, jednak tylko w momencie gdy pracownik wywiązuje się ze swoich obowiązków. Pracownicy produkcyjni zawsze rozpoczynają swoją przygodę z firmą od 3 miesięcznej umowy na zlecenie, po czym przechodzą na umowę o pracę. Naszym błędem było to, że powierzyliśmy Panu tak odpowiedzialne stanowisko pracy i nie jesteśmy w tej sytuacji bez winny. Prosimy o przyjęcie naszych przeprosin i zaprzestanie swoich działań, które do niczego nie prowadzą. Zatrudniamy dalej z sukcesem, potwierdzeniem na to jest wiele innych opinii, tych nie od Pana.

Kandydat
Kandydat
 Pytanie

Witam ! W jakich godzinach są zmiany ?.Czy można pracować tylko na jedną zmianę ?? Chodzi mi o stanowiska produkcyjne.

Pracodawca

@Kandydat

W działach produkcyjnych pracujemy w formie dwóch zmian 06:00-14:00, 14:00-22:00 lub trzech zmian 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00. Niestety wszystkich pracowników staramy się traktować jednakowo, dlatego zazwyczaj nie robimu tej drogi wyjątku, ponieważ pracujemy w stałych brygadach.

Marta
Kandydat
 Pytanie

Na przestrzeni czasu często widuję ogłoszenia naboru pracowników do księgowości. Z czego wynika obecne zapotrzebowanie Państwa na tego rodzaju pracownika? Rozbudowujecie Państwo zespół, czy może szukacie kandydata na czyjeś miejsce?

Pracodawca

@Marta

To ogłoszenie jest świeże i od dawna nie widniało w naszej ofercie rekrutacyjnej, ponieważ w naszej księgowości pracują niezmiennie te same osoby. Poszukujemy nowej osoby do naszego licznego działu. Zachęcamy do składania aplikacji.

Administrator

Może ktoś podzieli się swoim doświadczeniem na temat pracy na stanowisku Administrator IT w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Agro-Top Sp. z o.o.?

Anna
Pracownik
@Administrator

To stanowisko przez ponad 10 lat zajmuje ta sama osoba. Firma się rozrasta i szuka ambitnych oraz doświadczonych osób do tworzenia fajnego teamu.

Ewa
Pracownik
 Pytanie

Witam, oglądam wasze ogłoszenia i niestety nie widzę nic dla mnie, a wiele dobrego słyszałam i chciałabym pracować w takim miejscu. Czy w ogóle jest sens wysyłać CV? Młoda dziewczyna z małym doświadczeniem, świeżo upieczona studentka.

Były pracownik
Były pracownik

W ogłoszeniach piszą, że nie trzeba mieć doświadczenia, że są szkolenia, że do wszystkiego przyuczą itp.... to jest śmieszne, bo nie pozwalają się przyuczyć, wymagają umiejętności już od pierwszego dnia (szkolenie i przyuczenie to fikcja, potrzebne do rekrutacji) .... Do tego umowa zlecenie na 3 miesiące, niby dla przyuczenia, szkolenia pracownika, gdzie po miesiącu mówią do widzenia,(usunięte przez administratora)

2

Pracodawca

@Ewa

Dzień dobry Pani Ewo, jako Firma która nieustannie się rozwija, cały czas poszukujemy kandydatów z różnym doświadczeniem do pracy na stanowiska o różnym charakterze. Zachęcam do przesłania CV lub bezpośredniego kontaktu z Działem Kadr, który bardzo chętnie przyjmie Pani dokumenty aplikacyjne i przeprowadzi wywiad rekrutacyjny.

Ewa
Pracownik
 Pytanie
@Były pracownik

Jak to możliwe aby zarobić 1600zł jak najniższa krajowa jest znacznie wyższa?

Kandydat
Kandydat
 Pytanie

Na którym etapie rozmów są poruszane kwestie wynagrodzenia??? Bo mam wrażenie że wynagrodzenie to jakaś tajemnica. Umieszczając ogłoszenia na różne stanowiska wiele firm umieszcza informacje o zakresie wynagrodzenia na stanowisku. Myślę że warto wprowadzić taką praktykę. To stawia firmę w dobrym świetle. Kandydatom natomiast pozwala już na pierwszym etapie zweryfikować czy będą wysyłać swoje CV. Zaoszczędzi to czas obu stronom.

1

Pracodawca

@Kandydat

Wynagrodzenie jest jednym z tych elementów rozmowy rekrutacyjnej o którym zawsze rozmawiamy podczas spotkania z kandydatami. Dziękujemy za cenną sugestię odnośnie umieszczania widełek wynagrodzeń w ogłoszeniach. Bacznie śledzimy oczekiwania kandydatów oraz rynek rekrutacyjny po to by stawać się jeszcze lepszym miejscem pracy.

Kandydat
Kandydat
 Pytanie
@Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Agro-Top Sp. z o.o.

Pojawiło się ogłoszenie na instruktora. Jestem zainteresowany. Jakiego wynagrodzenia można się spodziewać? 2500 na rękę czy 3500 na rękę? To naprawdę jest ważne. Podając wynagrodzenie wpłyną tylko CV od osób zainteresowanych. Wy także, nie będziecie wtedy prowadzić rozmów ze wszystkimi a nie wszyscy chcą pracować za 2500 proszę mi wierzyć. Wynagrodzenie znalazłem tylko w jednym waszym ogłoszeniu- gdzieś w kadrach oferowaliście 4,5 brutto i to był konkret. I takich konkretów ja jako kandydat oczekuje. Proszę to poprawić w tych ogłoszeniach.

Kandydat 11
Kandydat
 Pytanie
@Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Agro-Top Sp. z o.o.

Jakie wynagrodzenie jest przewidziane na stanowisku Kierownika Ośrodka (wiadomo widełki pewnie są w zależności od doświadczenia- ale proszę podać widełki przewidywanego wynagrodzenia na tym stanowisku) Jakie wynagrodzenie przewidziane jest dla Instruktora??? Jeśli 2500 na rękę to rzeczywiście jest niedużo.....

Pracodawca

@Kandydat

Jeżeli jest Pan zainteresowany pracą na stanowisku Instruktora Jazdy Konnej, zachęcam do przesłania swojego CV. Wynagrodzenie jakie oferujemy jest zawsze uzależnione od doświadczenia kandydata. Bacznie też obserwujemy trendy na rynku pracy oraz oczekiwania kandydatów i w oparciu o tą wiedzę analizujemy nasze wewnętrzne procesy pod kątem transparentności w obszarze wynagrodzeń. Dziękujemy za docenienie pierwszych widełek wynagrodzenia jakie umieściliśmy przy jednym z ogłoszeń.

Pracodawca

@Kandydat 11

Jak słusznie Pan zauważył, wynagrodzenie uzależnione jest od doświadczenia kandydata. Zapraszamy do aplikowania byśmy mogli porozmawiać o naszych możliwościach i Pana oczekiwaniach.

Kandydat
Kandydat
 Pytanie
@Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Agro-Top Sp. z o.o.

Niestety Wasze odpowiedzi są wymijające. Nie świadczy to o transparentności ... Chyba można napisać widełki od do... Co to za tajemnica?! Chyba logiczne że osoby zniejszym doświadczeniem lub z mniejszą wiedzą będą celowały w te niższe kwoty. Natomiast szkoda czasu osób z doświadczeniem i wiedzą którym ktoś zaproponuje głodową stawkę... Niestety lub stety obecnie nikt godny uwagi nie będzie się starał o pracę poniżej 3 tys... Trochę słabe to że nie potraficie Państwo po męsku określić swoich propozycji. Jasno i klarownie. Tylko takie lawirowanie. Z mojego punktu widzenia jako kandydata trochę to pachnie cwaniactwem- może się uda złapać pracownika za niedrogo....

Pracodawca

@Kandydat

Kandydacie, komunikowanie wysokości wynagrodzeń jest procesem złożonym, dotyczącym wszystkich pracowników naszego Przedsiębiorstwa, dlatego nie chcemy robić tego bez odpowiedniej wiedzy, dobrego przygotowania i kompleksowej komunikacji. Wynagrodzenie jakie proponujemy na wspominanych przez Pana stanowiskach oscyluje powyżej kwoty 3000 zł. Zapraszamy do aplikowania.

Były pracownik
Były pracownik

Rozmowa na temat wynagrodzenia jest na etapie rozmowy kwalifikacyjnej. Lecz tak jak wspominałem wcześniej, obiecują gruszki na wierzbie(usunięte przez administratora)Specjalnie nie mówią o wynagrodzeniu w ogłoszeniach, żeby potem omamić Cię obietnicami na rozmowie ( dostaniesz kawę, herbatę, ciastko i pomyślisz, że bardzo miła i solidna firma). W rzeczywistości szukają w miarę doświadczonych pracowników za "psie pieniądze". A jeśli zaczniesz się domagać tego co obiecywali w rozmowie kwalifikacyjnej, to powiedzą Ci " do widzenia".

1
Kandydat 11
Kandydat
 Pytanie
@Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Agro-Top Sp. z o.o.

Netto czy brutto? I to już jest jakiś konkret

Cv
Kandydat
 Pytanie
@Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Agro-Top Sp. z o.o.

Witam, po jakim czasie złożenia cv odzywacie się w celu zaproszenia na rozmowę? Czy dajecie szanse osobom beż doświadczenia?

Jola
Kandydat
 Pytanie

Szukam pracy na produkcji lepiej osobiście złożyć cv czy mailowo wysłać?

Pracodawca

@Cv

Proces rekrutacji w naszej Firmie składa się z dwóch lub trzech etapów w zależności od stanowiska na jakie rekrutujemy: 1. Analiza dokumentów aplikacyjnych. 2. Rozmowa rekrutacyjna. 3. Zadanie rekrutacyjne. Na rozmowę zapraszamy osoby które pomyślnie przeszły pierwszy etap rekrutacji. Osoby nieposiadające doświadczenia również zachęcamy do składania swojej aplikacji na adres rekrutacja@agro-top.com.pl

Pracodawca

@Jola

Obie metody aplikowania mają taki sam status ważności. Zachęcamy do aplikowania w dogodny dla Pani sposób. Poniżej zostawiam adres mailowy: rekrutacja@agro-top.com.pl a jeżeli wybierze Pani kontakt osobisty serdecznie zapraszamy do naszego biura znajdującego się w Kolonii Gręzówka.

Kandydat 11
Kandydat
 Pytanie
@Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Agro-Top Sp. z o.o.

Czy procesy rekrutacyjne są już zakończone? Rozumiem że kontaktowaliście się tylko z wybranymi kandydatami? Tzn że kadra już jest ?

jar
Pracownik
@Kandydat 11

rekrutacja trwa

Lidka
Pracownik
@Były pracownik

Nie zgadzam się z tym, ja mam wszystko co mi obiecywali a nawet więcej, porostu trzeba robić co do nas należy. To dobra firma i nie ma co narzekać, bo jest dużo prywatnych zakładów pracy co dają najniższą krajową i dziękuję, a tutaj całkiem nieźle płacą, ale wiadomo że u ludzi w miarę jedzenia apetyt rośnie. Ludzie cieszcie się z tego co macie bo zawsze może być gorzej. Pozdrawiam nie zadowolonego pracownika:)

Pracodawca

@Lidka

Pani Lidio, dziękujemy za ciepłe słowa które zawsze o Pani otrzymujemy! Cieszymy się, że jest Pani zadowolona- jesteśmy wdzięczni za takiego pracownika!

Administrator

Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny na stanowisko Project Manager w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Agro-Top Sp. z o.o.? Jak oceniacie jego przebieg?

nowy
Pracownik
@Administrator

Z dwóch etapów.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Agro-Top Sp. z o.o. - Łuków

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Agro-Top Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Agro-Top Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Agro-Top Sp. z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 22 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Agro-Top Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii