Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Agro-Top Sp. z o.o.

4.1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Agro-Top Sp. z o.o.

Tom Nowy wpis
Pracownik
 Pytanie

Aby wysłać aplikację na stanowisko Kierownika Działu Technicznego wymogiem koniecznym jest doświadczenie w zarządzaniu ludźmi? Jestem zainteresowany, mam wiedzę, ale nie miałem doczynienia z tego typu stanowiskiem.

Nowy wpis

Pracodawca

@Tom

Doświadczenie w zarządzaniu zespołem na wyżej wymienionym stanowisku nie jest wymogiem nr 1. Kandydat na stanowisko kierownika tego działu, musi być osobą otwartą, samodzielną, zaangażową w wykonywaną pracę, posiadać kompetencję lidera, który może zarządzać zespołem pracowników, ale przede wszystkim być osobą z wiedzą techniczną adekwatną do tego stanowiska. Zachęcamy do złożenia swojej aplikacji pod adresem rekrutacja@agro-top.com.pl

pat Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie

Witam, czy do działu zakupów ma szansę dostać się osoba nieanglojęzyczna, ale posiadająca kierunkowe doświadczenie? wydaje mi się, że głównie współpracują państwo z firmami poza granicami naszego kraju? Jestem zainteresowana pracą w państwa firmie, ale wyłącznie jeśli chodzi o rynek w Polsce. Pracuje w tej samej branży.

Nowy wpis

Pracodawca

@pat

Znajomości języka angielskiego pozwalającej na swobodną komunikację z klientem zagranicznym jest dla nas istotna, jednak brak umiejętności komunikacji w tym języku nie skreśla kandydata do podjęcia pracy w naszym powiększającym się dziale. Jeśli zgłasza się do nas zawodowiec w dziedzinie zakupów, może znaleźć u nas miejsce zatrudnienia. Zachęcamy do złożenia swojego cv pod adresem rekrutacja@agro-top.com.pl

Mikuś
Kandydat
 Pytanie

Witam, czy nie szukają Państwo ambitnej, pracowitej, szybko uczącej się osoby na samodzielne stanowisko :) ? W mojej obecnej pracy kieruję laboratorium R&D, nadzoruję pracę zespołu, rozwijam nowe projekty, zajmuję się również kontrolą produktu końcowego itp. Od dawna obserwuję Państwa firmę i nie ukrywam, że czytając komentarze jestem co raz bardziej zafascynowana :) Pozdrawiam

Pracodawca

@Mikuś

Dziękujemy serdecznie za zainteresowanie. Zachęcamy do złożenia CV pod adresem rekrutacja@agro-top.com.pl

Di
Kandydat
 Pytanie

Witam, czy planują Państwo uruchomić rekrutację na stanowisko specjalisty R&D? Jestem ambitną, szybko uczącą się osobą z zapałem do pracy. Obserwuję Państwa firmę już kilka lat i jestem nią zachwycona. Czytając opinie utwierdzam się w przekonaniu, że w takiej firmie chciałabym pracować. Pozdrawiam

Pracodawca

@Di

Dziękujemy serdecznie za zainteresowanie. Zachęcamy do złożenia CV pod adresem rekrutacja@agro-top.com.pl

 Rozmowa kwalifikacyjna
Aplikowałeś do Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Agro-Top Sp. z o.o. na stanowisko HYDRAULIK? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
Natan
Kandydat
 Pytanie

Witam jakie jest wynagrodzenie u was w firmie na stanowisku magazynier, operator wózka widłowego.

Pracodawca

@Natan

Natan w kwestii wynagrodzenia prosimy o kontakt bezpośredni, na wynagrodzenie ma wpływ wiele czynników między innymi doświadczenie i umiejętności.

Pytanie
 Pytanie

Czy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Agro-Top Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

rw
Pracownik
@Pytanie

Tak budują fajną stajnie dla pracowników nieopodal zakładów, dobry beneficik :D

Lidka
Pracownik

Witam, jestem nowym pracownikiem w firmie i jestem bardzo zadowolona, ludzie pracujący są bardzo w porządku nikt się nie wywyższa pomimo lepszego stanowiska, szanują się na wzajem i ja również zostałam bardzo miło przyjęta do załogi, to naprawdę dobra praca i bardzo się cieszę że udało mi się ją dostać. Dziękuję za tą szansę, napewno dobrze ją wykorzystam :)

Pracodawca

@Lidka

Pani Lidko, dziękujemy za tak piękne słowa i miłe podsumowanie. Ogromnie cieszymy się, że odnalazła się Pani w naszym gronie i cieszymy się, że Pani do niego dołączyła. Powodzenia!

Edyta
Kandydat
 Pytanie

Na ile zmian pracuje się w laboratorium?

Pracodawca

@Edyta

Edyto w laboratorium panuje trzyzmianowy tryb pracy. Jednego tygodnia pracuje się od 6:00-14:00, drugiego 14:00-22:00, a następnego 22:00-6:00, co kilka sobót przypada dyżur na pierwszą zmianę. W niedziele i inne święta nie pracujemy.

xXx
Pracownik

Jestem pracownikiem od ponad roku. W swoim zawodowym życiu pracowałam w ciągu 7lat w czterech miejscach. Jak w każdej pracy, są lepsze i gorsze dni, wyzwania, stres sprawiają, że się rozwijamy, przekraczamy własne granicę, myślimy. Nie ma pracy w której nie pojawiają się problemy. Jednak napiszę szczerzę, nie szukam innego miejsca, nie w tym regionie. Nie spotkam tutaj lepszego miejsca. Budynki są zabbane, nowe, czyściutkie, sprzątaczka na każdym kroku. Mi lepiej pracuje się w ładnym miejscu niż obskurnych ścianach. Moja premia jest adekwatna do zaangażowania, nie mogę narzekać. Codzienne bardzo dobra zupa, drugie danie, nowi pracownicy są w szoku, że nie trzeba za to płacić. Dzięki temu pieniądze zostają w mojej kieszeni. Dopłata za dojazd 200 zł. Dni owocowe, dni z czekoladą, fajnie, że ktoś się o to stara. Ta praca nie jest dla nierobów, ludzi którzy myślą, że dostaną wszystko za nic, takich nigdzie nie brakuje.

Lidka
Kandydat

Będę nowym pracownikiem w firmie, pozytywnie przeszłam rozmowę o pracę z czego bardzo się cieszę, panie były bardzo miłe, mam nadzieję że dobrze będzie mi się pracowało i będzie to moja praca na długo, może do emerytury ????pozdrawiam ????

Pracodawca

@Lidka

Cieszymy się, że jest Pani zadowolona zarówno z przebiegu rozmowy jak i z podjęcia nowego wyzwania w swoim życiu. Oczywiście życzymy sobie i Pani, aby zasilała Pani nasze szeregi jak najdłużej tylko się da. Pozdrawiamy

Monika
Pracownik

Pracuję w firmie Agro Top od kilku lat, nie twierdzę, że zawsze było lekko, każda firma ma swoją specyfikę działania, z którą trzeba się oswoić i nauczyć. Początki nigdy i nigdzie nie są łatwe. Nie twierdzę też, że zawsze jest pięknie i kolorowo. To jest praca, różne sytuacje, problemy, z którymi trzeba się mierzyć każdego dnia. Jeśli jednak komuś chce się pracować, angażować, wczuć w ten klimat, to ta firma jest otwarta na swoich pracowników. Pod wieloma względami. Wykarmi, wyszkoli, odpowiednio wynagrodzi i co najważniejsze, zatrudnia świetnych ludzi, dzięki którym jeszcze bardzie chce się tu być! Polecam!

Lidka
Kandydat
 Pytanie
@Monika

Można wiedzieć na jakim stanowisku pracujesz? Bo ja składam cv na niższe stanowisko, może produkcja.

Lidka
Kandydat
 Pytanie

Czy praca na produkcji jest ciężka? Na czym polega i czy jest to praca siedząca czy w ruchu?

Pracodawca

@Lidka

Praca fizyczna jest nieodłącznym elementem wykonywania zawodów związanych z branżą produkcyjną. Pracownik zajmuje się najczęściej pracą przy linii produkcyjnej. Do jego głównych zadań należy wykładanie towarów na taśmę produkcyjną, kontrola nad etykietowaniem ich, a następnie pakowaniem. Wśród obowiązków na tym stanowisku można także znaleźć przeprowadzanie kontroli jakości produktów oraz uzupełnianie bazy danych. Często jednak rola pracowników produkcji jest bardziej złożona. Dotyczy to zwłaszcza osób, które pracują na stanowisku operatora maszyn. W tym przypadku, do głównych zadań należy obsługa specjalistycznych urządzeń, a także realizacja planów produkcyjnych według odgórnie narzuconych wytycznych. Wszystko jest kwestią umiejętności, doświadczenia i chęci do pracy. W naszych zakładach produkcyjnych jest mnóstwo stanowisko o zróżnicowanych wymaganiach i zakresie obowiązków, jednak na pewno nie jest to praca ponad czyjeś siły.

Tomasz
Kandydat

Przy okazji rozmowy rekrutacyjnej nawiązał się między mną a sympatyczną rekruterką temat goworku, dlatego też wyrażę swoją opinię. Jeżeli chodzi o samą firmę, ciężko ocenić to sumiennie, ale na pierwszy rzut oka robi wrażenie, zostałem wprowadzony do wielkiej sali konferencyjnej której nie powstydziłaby się duża korporacja z naszej stolicy. Pierwszy raz w życiu zaproponowano mi coś do picia, nawet kawę, błahostka ale samo moje nastawienie do rozmowy dodatkowo zaplusowało. Kierownik działu okazał się umiejętnym człowiekiem przy którym można nabarać wiedzy. Warunki współpracy, bardzo dobre, minusem dla mnie zlecenie na pierwsze trzy miesiące, ale jest to poniekąd zrozumiałe. Dopłaty za dojazd - super, codziennie obiady dla pracowników - świetnie. Stawka na start zadowalająca w mojej poprzedniej pracy doszedłem do takiej po 2 latach, a państwo zapewnili, że po przejściu na umowę o pracę po 3 miesiącach, stawka urośnie dodatkowo. Nie startuje na stanowisko wyższe, a zostałem potraktowany tak, że czułem się naprawdę wyjątkowo, to dobre emocje które warto opisać. Czekam na odzew firmy w sprawie pracy.

1

Pracodawca

@Tomasz

Cele naszego rekrutera są mu znane i kieruje rozmową tak, aby je osiągnąć. Jednym z nich jest z pewnością także poznanie celów i oczekiwań kandydata, dlatego na rozmowach rekrutacyjnych staramy się, aby atmosfera panująca na sali konferencyjnej była jak najmniej stresująca dla kandydata, gdyż niesie to wiele korzyści zarówno dla niego, jak i dla nas. Dziękujemy Ci za miłe podsumowanie odbytej rozmowy rekrutacyjnej, to dla nas cenne i może pomóc tym którzy w przyszłości będę na Twoim miejscu. Trzymamy kciuki, abyś otrzymał tę pracę i dołączył do naszego zespołu.

Maria
Pracownik

Firma prężnie się rozwija i nie spoczywa na laurach, jestem bardzo miło zaskoczona profesjonalizmem i przyjazną atmosferą tu panującymi. Zdecydowanie polecam Agro-Top jako pracodawcę :) :)

Hanna
@Maria

Hej Maria :) Skoro jak wspomniałaś, firma się rozwija, to czy pracownik również dzięki temu może liczyć na rozwój? Jeśli tak, to w jaki sposób Agro-Top to umożliwia? Czy organizowane są jakieś szkolenia, eventy, w których można brać udział?

MARIA
Pracownik
@Hanna

Tak, szkolenia są jak najbardziej możliwe i dostępne, wiele pracowników korzysta z tej opcji. Kierownicy działów to fajne i mądre osoby z których wiedzy można korzystać, dzięki czemu samą współpracą z nimi ja osobiście zrobiłam duży krok. Na wyższe stanowisko zanim zostanie wystawione typowe ogłoszenie o pracę, odbywa się rekrutacja wewnętrzna, dlatego jeśli ktoś nastawiony jest na rozwój i doskonalenie swoich umiejętności, może wraz ze swoim stażem w firmie objąć wyższe stanowisko.

Mateusz
Pracownik

Polecam.

Iwona
Kandydat
 Pytanie

Mam pytanie odnośnie rekrutacji na SPECJALISTE DS. PŁAC. Czy to nowe stanowisko, a jeśli nie, co stało się z osobą, która je poprzednio zajmowała?

Pracodawca

@Iwona

Na wstępie pragniemy zaznaczyć, że nikt nie był rozczarowany pracą na tym stanowisku i nie zwolnił się sam, ani nie został zwolniony. Nasze Przedsiębiorstwo nieustannie rośnie w siłę, a razem z tym zwiększa się ilość pracowników przez nas zatrudnianych. Tworzymy nowe miejsca pracy, dzięki czemu zapewniamy komfort również naszym obecnym pracownikom, którzy otrzymują wsparcie w postaci nowej osoby w dziale, przejmującej część obowiązków.

Ma
Kandydat
 Pytanie

Rekrutacja na Inżyniera Projektu - Czy jest to nowe stanowisko? Kto zajmował to stanowisko wcześniej? Dlaczego odchodzi?

Pracodawca

@Ma

w naszym dziale inwestycji od dłuższego czasu pracuje niezmiennie pięć, tych samych osób. Jednak w związku z licznymi pracami inwestycyjnymi pragniemy poszerzyć szeregi działu inwestycji o kolejne stanowisko. Dlatego serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkie osoby, które zainteresowane są pracą przy projektach z praktycznie nieograniczonego zakresu dziedzin nauki.

Ma
Kandydat
 Pytanie
@Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Agro-Top Sp. z o.o.

Czy będę mieć szansę spotkać się z członkami zespołu, do którego aplikuję? W którym miejscu struktury jest umiejscowiony zespół?

Pracodawca

@Ma

Oczywiście, na rozmowie rekrutacyjnej oprócz osoby z działu HR, pojawia się również Manager jak i pracownik z którym osoba z działu, będzie bezpośrednio współpracować. Dział Inwestycji tak jak Dział IT podlega bezpośrednio pod Research and Development Managera. W dziale Inwestycji pracuje bezpośrednio Senior Technical Manager, oraz Specjaliści ds. Inwestycji.

Anna
Pracownik

W Agro-Top ponad 5lat. Prężnie rozwijająca się firma, bardzo dobrze znana na rynku międzynarodowym. Nowoczesne zakłady produkcyjne, nowoczesne biura. Wszędzie da się zauważyć dbałość o jakość i porządek. Praca bardzo ciekawa i dynamiczna, pełna wyzwań z możliwością rozwoju, czasami dość stresująca. Rosnąca liczba pracowników i ich staż pracy świadczą tym, że warto spróbować, pracować. Polecam.

Moto 2021
Pracownik

Polecam pracę w Agro -top .Jeszcze kilka lat temu nie pomyślałbym nawet ,że u nas w powiecie łukowskim może funkcjonować tak duży i nowoczesny zakład pracy ,który oferuje bardzo dobre warunki pracy . W każdym dziale widać rozwój, kto chce pracować i uczyć się z pewnością znajdzie tu miejsce dla siebie. Wiem o czym mówię , ponieważ pracowałem w innych firmach i mam porównanie. Jako doświadczony handlowiec myślałem, że ciężko mnie zaskoczyć, ale tutaj naprawdę można dalej się rozwijać.

Sylwia
Pracownik

Polecam w 100% pracę w Agro-Top! Znalazłam tu fantastyczne i nowoczesne miejsce do rozwoju. Na każdym kroku widać jak firma się rozwija, a przy okazji nie zapomina o pracownikach, pyszne obiady każdego dnia :) Miła atmosfera i bardzo ciekawe zadania do realizacji, znalazłam swoje miejsce :)

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Agro-Top Sp. z o.o. - Łuków

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Agro-Top Sp. z o.o.