Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Agro-Top Sp. z o.o.

Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Agro-Top Sp. z o.o.

Hej. :) od jakiegoś czasu widnieje w sieci oferta pracy dla laboranta. Myślę czy by nie aplikować. czy jest tu może ktoś kto teraz pracuje i opisałby mi przede wszystkim atmosferę i te niezbędne narzędzia do pracy z opisu? bardzo nie lubię gdy czegoś nagle brakuje

Karolka

Witam, czy na stanowisku analityka finansowego występuje może rotacja? albo może dział jest powiększany? Nie wiem z ilu osób się składa a zauważałam, że pytano parę miesięcy o te prace przy czym od dwóch tygodni jest dostępne ogłoszenie, dlatego zaczęło mnie to zastanawiać

Nowy wpis

@Karolka

Zdecydowanie powiększamy swoje zasoby i zatrudniamy nowych pracowników, jednak nie jest lekko znaleźć pracowników z odpowiednimi kompetencjami twardymi, wiążącymi się z kolei z wiedzą i doświadczeniem. Jeśli spełniasz wymagania załączone w ogłoszeniu, zachęcamy do wysłania swojego CV pod adresem rekrutacja@agro-top.com.pl

@Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Agro-Top Sp. z o.o.

Dzień dobry, te nabory są już zakończone? chciałam doszukać się tych aktualnych ofert a jedyne jakie mi się wyświetlają maja status wygasły. Nie mogę się doszukać nawet tych nowszych. Kiedyś wiem, że 3 lata doświadczenia to był minimum dla kandydata. teraz też tak jest?

Pracodawca Nowy wpis

Dzień dobry. Zazwyczaj wszystkie aktualne oferty pracy w naszej firmie są umieszczone na platformie olx. Każde ogłoszenie jest dokładnie opisane wraz z określonymi konkretnymi oczekiwaniami od kandydata.

Witam .poszukujecie kierowców?

@Andrzej

Zachęcamy do złożenia swojego CV pod adresem rekrutacja@agro-top.com.pl

Czy widzieliście nowe ogłoszenie o pracę Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Agro-Top Sp. z o.o. na stanowisko Analityk? Pojawiło się 25 lipca na GoWork.pl. Planujecie na nie aplikować?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Agro-Top Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Kolega pracownika

Różne opowieści z różnych firm od swoich kumpli słyszałem, ale kolega, który pracował w Agro Top rozwalił mnie tekstem, że nie chcieli mu podpisać obiegowki dopóki nie zwróci butów (śmierdzących, użytkowanych koło roku czasu ), które dostał od firmy gdy zaczynał pracę jako kierowca... ???????????? ????To nawet w wojsku kazali wyrzucić lub zabrać do domu ????

@Kolega pracownika

Odzież i obuwie sfinansowane przez pracodawcę pozostają jego własnością. Dlatego też mamy prawo żądać ich zwrotu, jeśli stosunek pracy ustał.

Lucy
@Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Agro-Top Sp. z o.o.

czyli pracownik nic nie płaci za tą odzież? A jeżeli zostało ono mocno poniszczone, ale niecelowo to odtrącane jest coś z pensji po zakończeniu współpracy z pracownikiem??

@Lucy

Każdemu z naszych pracowników zapewniamy odzież ochronną niezbędną na danym stanowisku pracy, a w razie jej zużycia zgodnie z obowiązującymi w tej materii przepisami, dokonujemy wymiany takiej odzieży na nową. Jeżeli rozstajemy się z danym pracownikiem, ma on oczywiście obowiązek w ramach karty obiegowej rozliczyć się z magazynem, między innymi z pobranej na swoje konto odzieży roboczej. Pracownik będzie obciążony za odzież roboczą jedynie w przypadku , gdy nie zda jej na magazyn.

Cześć, opowie ktoś jak to jest w tym zakładzie tam trochę? wiem, że w ogłoszeniu na kontrolera operacyjnego obiecują posiłki i zniżki na produkty, to jakaś kantyna tam jest i nie trzeba obiadów sobie już robić? No i te zniżki to coś konkretnego? Chciałabym też informacje, ile wynosi podstawa.

Darmowe posiłki zapewniamy każdemu pracownikowi. Doświadczenie jest często głównym z kryteriów, według których wybiera się pracownika na dane stanowisko. Im większe doświadczenie i wiedzę mamy w swoim zawodzie, tym wyższe wynagrodzenie możemy negocjować.

Czy pensja w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Agro-Top Sp. z o.o. składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Konkretnie jako Analityk, ich ogłoszenie jest 25 lipca na GoWork.pl.

Pensja składa się z podstawy, oraz dodatków, które określane są w trakcie zatrudnienia. W naszym Przedsiębiorstwie dodatkowymi benefitami są również, codzienne darmowe obiady czy opieka medyczna. Zachęcamy do złożenia CV.

@Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Agro-Top Sp. z o.o.

Na każdym stanowisku można uzyskać darmowe obiady jako benefit? A przy okresie próbnym te benefity też obowiązują? Czy dopiero po?

Darmowe posiłki są dostępne dla wszystkich pracowników, również podczas okresu próbnego.

@Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Agro-Top Sp. z o.o.

A co z pozostałymi benefitami tak tylko w ramach porównania? Jakie wchodzą już w pełni po podpisaniu „normalnej” umowy? I jak to jest z pracownikami o dłuższym stażu, czy maja jeszcze jakieś większe przywileje o których warto wiedzieć?

Zasada równego traktowania w zatrudnieniu jest jedną z podstawowych i najważniejszych zasad prawa pracy, do którego w pełni się stosujemy. Finansujemy również prywatną opiekę medyczną i oferujemy ubezpieczenia grupowe.

Nigdy nie usuwamy opinii które są konstruktywne. Zawsze staramy się wyjść im na przeciw i ustosunkować.

Były Pracownik

Czemu nikt nic nie robi z dystrybucja pracowałem tam jakiś czas temu teraz pracuje mojej żony brata syn i nic się nie zmieniło z Radomys*** który nie ma wcale kultury do nikogo chyba ze do swoich pupili ….kierownik to samo daje mu zmiany jak chce czyli praca dla świeżych jest najgorsza pan Wielki jak jego nazwie to zwykły człowiek ze wsi bez kultury potrafi wyzywać nie tylko pracownika ale tez rożnym ludzi jak kierowców brak słów na taka prace , pracuje już jakiś czas w innej firmie zarobki podobne ale bez takich ludzi , każdego dnia miło do pracy się przychodzi .Szkoda bo Agro Top to duża firma a przez takiego człowieka sporo ludzi już odeszło lub odejdzie

Antośka
@Były Pracownik

Właśnie widziałam ich ogłoszenie o pracę, gdzie jako benefit podali ' przyjazną atmosferę'. Skoro firma oferuje taki benefit to czy jest tam w ogóle możliwość zgłaszania problemów z atmosferą? Czy ktokolwiek zgłaszał kiedykolwiek zachowania, o których piszecie? Czy były podejmowane jakieś kroki w tej sprawie?

@Były Pracownik

Jest nam przykro, jeśli spotkała Cię nieprzyjemna sytuacja. z powodu sytuacji, których doświadczyłeś. Zapewniamy Cię, że przyjrzeliśmy się zasygnalizowanemu przez Ciebie problemowi. Choć konflikty zdarzają się w każdym środowisku zawodowym i często bywają trudne do wyeliminowania, jako pracodawca dokładamy wszelkich starań, aby budować przyjazną atmosferę w pracy i pozytywne relacje wśród naszych pracowników, jest to dla nas bardzo istotny aspekt.

To nie zakład pracy, a (usunięte przez administratora) koncentracyjny. Wyzysk w każdy możliwy sposób, umowy śmieciowe. Stawki dyr Jacek C. robi co uważa, płaci jak chce, miesięczne wypłaty to zawsze zagadka. Pomimo pracy w systemie nocnym pensja niższa niż ubiegłym miesiącu, gdzie ani jednej nocki nie miałem. ODRADZAM KAŻDEMU, sprawę zgłaszam do PIP.

Agro-Top to pracodawca, który cieszy się dobrą opinią na lokalnym rynku pracy. Faktycznie, często bywa tak, że pierwszą umową jaką proponujemy potencjalnemu kandydatowi do pracy jest umowa zlecenie, która jest zawierana zazwyczaj na jeden, bądź dwa miesiące. Dajemy sobie w ten sposób czas, żeby się lepiej poznać. Po upływie okresu umowy zlecenia, kolejnym krokiem jest zawarcie stosunku pracy w postaci zatrudnienia na podstawie umowy o pracę, oczywiście jeżeli obie strony wyrażają dalszą chęć współpracy. Jako pracodawca cenimy zaangażowanie naszych pracowników, a ich pracowitość nagradzamy premiami. Za pracę w godzinach nadliczbowych, czy pracę w porze nocnej zawsze wypłacane są stosowne dodatki. Wszystko zgodnie z obowiązującymi przepisami. Ponadto zapewniamy: bezpłatne posiłki, współfinansujemy ubezpieczenie grupowe i opiekę medyczną. Jako spółka dokładamy wszelkich starań, aby nasi pracownicy byli zadowoleni z zaproponowanych im warunków zatrudnienia. Dobra atmosfera w miejscu pracy jest aspektem którego, nie zaniedbujemy, jednak przy budowaniu zgranego i przede wszystkim trwałego zespołu oczekujemy wzajemnego zaangażowania. Pańska opinia o spółce jest w naszym odczuciu krzywdząca. W odpowiedzi na postawione przez Pana zarzuty zapraszamy do Działu Kadr i Płac. Dołożymy wszelkich starań, aby wyjaśnić Panu wszelkie niejasności.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Agro-Top Sp. z o.o.?

Należy wysłać swoje CV na adres email: rekrutacja@agro-top.com.pl, wyrażając chęć wzięcia udziału w rekrutacji na wskazane stanowisko, które odpowiada wymaganym kwalifikacjom.

Werka
@Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Agro-Top Sp. z o.o.

No a jak nie znalazłam dla siebie ogłoszenia? Nie ma oferty w dziale który mnie interesuje, to można wysłać cv na zaś? I jak będzie coś wolnego, to czy wtedy firma weźmie pod uwagę takie cv?

@Werka

Oczywiście, zachęcamy do złożenia swojego CV bezpośrednio w siedzibie firmy bądź na email: rekrutacja@agro-top.com.pl

Kierowca

Witam. Czy poszukują może państwo kierowców? Doświadczenie 14 lat w transporcie międzynarodowym. Pozdrawiam.

@Kierowca

Witamy, nieustannie tworzymy nowe miejsca pracy, dlatego zachęcamy do złożenia swojego CV pod adresem rekrutacja@agro-top.com.pl, CV z pewnością trafi do Kierownika Transportu.

Maria

Hej, mam pytanie w sprawie oferty specjalista ds. handlu. Czy duży jest zespół i czy ewentualnie istnieje opcja pracy z domu? Nie mogę zbytnio nic znaleźć, nawet nie jestem zresztą pewna, czy jeszcze szukają osób do tej pracy.

@Maria

Ten zespół liczy kilkanaście osób, jednak na ten moment nie jest prowadzona rekrutacja w tym dziale.

@kandydat

Jeden wielki chaos i nie ogarnięcie z każdej strony. Na rozmowie obiecują kokosy pełne wsparcie ze strony doświadczonych pracowników, dobre zarobki itp . Nic z tych rzeczy wszystko było dokładnie odwrotnie jak mówili. A po za tym totalny brak kultury osobistej

Elżbieta
@@kandydat

Faktyczną wypłata mocno różniła się od tej obiecywanej na rozmowie? Nie na wsparcia od innych pracowników? Z czego to wynika? Tak kiepska atmosfera tu panuje ?

@@kandydat

Drogi kandydacie nie wiemy z jakim stanowiskiem miałeś styczność jednak zatrudniamy pracowników w dwóch opcjach: stawka miesięczna bądź godzinowa. Określenie wynagrodzenia w stawce godzinowej spowoduje, że pracownik otrzyma pensję tylko za tyle godzin, ile rzeczywiście w danym miesiącu przepracował. Podczas rozmów kwalifikacyjnych zawsze stawiamy na szczerość oraz pytamy o oczekiwania finansowe, oraz o to, czy dana kwota jest do negocjacji. Jeżeli znacznie przewyższają one możliwości firmy, to szczerze to zaznaczamy. Nie ukrywamy również perspektywy awansu i podwyżek. Jeżeli np. zakładane jest podwyższenie wynagrodzenia po okresie próbnym, informujemy o tym kandydata. Konflikty są nieodłączną częścią życia człowieka i naturalnie zdarzają się w najbardziej na świecie zgranych zespołach. Mimo wszystko staramy się budować życzliwe nastawienie, które kształtuje pozytywne relacje w zespole, zachęca do wzajemnego zrozumienia.

@kandydat
@Elżbieta

Przez cały okres zatrudnienia moje wynagrodzenie zawsze się różniło ale z tego co wiem to nie tylko ja miałem taką sytuację....raz zarobisz normalnie a raz wielki .......

@@kandydat

Określenie wynagrodzenia w stawce godzinowej spowoduje, że pracownik otrzyma pensję tylko za tyle godzin, ile rzeczywiście w danym miesiącu pracował. W zależności od liczby godzin do przepracowania w poszczególnych miesiącach wysokość płacy za te miesiące będzie różna.

Maria

Specjalista ds. handlu ma podstawę czy zarobek jest od osiągniętych celów? Pytam, bo niedawno jeszcze było sporo ofert, liczę że się powtórzą. Jak ktoś wie, to proszę o informację.

Dominika

A ja widziałam w necie, że firma szukała jakiś czas temu pracownika na posadę Specjalista ds. handlu. Mnie interesuje, czy na tym stanowisku jest jakaś opcja na awans? Można rozwijać się wyżej i czy jak na lepszych posadach pojawia się wakat, to firma praktykuje rekrutacje wewnętrzne?

@Dominika

Oczywiście, że praktykujemy rekrutację wewnętrza w kwestii obsadzenia stanowisk o wyższym szczeblu. Prowadziliśmy rekrutacje na to stanowisko, została ona zakończona sukcesem, zatrudniliśmy nowego pracownika.

@Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Agro-Top Sp. z o.o.

Ok, to jak już mowa jest o nowych osobach w firmie. To ciekawi mnie, jak wygląda onboarding takiego świeżaka? Chodzi mi, ile czasu trwa takie wdrażanie i kursy początkowe? I na jakiej umowie odbywa się ten okres wstępny? Jest UoP?

@Dominika

Wdrążenie w objęte stanowisko, jest kwestią indywidualną, w zależności od doświadczenia i zakresu obejmowanych obowiązków.

@Dominika

Współprace rozpoczynamy zazwyczaj od trzy miesięcznej umowy na okres próbny.

Czy w najblizszym czasie będą jakieś przyjęcia na stanowiska produkcyjne ??

@Kandydat

Na ten moment nie prowadzimy rekrutacji, pracuje u nas stała ekipa. Wolne miejsca mogą się znaleźć przy rozpoczęciu sezonu w maju/czerwcu. Mimo wszystko, zachęcamy do składania aplikacji pod adresem rekrutacja@agro-top.com.pl

Dominik

Nie polecam Firmy

@Dominik

Dlaczego nie polecasz ??

@Dominik

Przykro nam, że zaistniała sytuacja, przez którą odczuwasz brak satysfakcji w związku z naszą firmą. Jednak zadowoloenie naszych pracowników -a przypuszczamy, że jesteś, bądź byłeś jednym z nich stawiamy sobię jako cel każdego dnia, biorąc również pod uwagę, dobro Przedsiębiorstwa i setki ludzi w nim pracujących.

@Kandydat

Nie wiem jak w działach biurowych i administracyjnych, ale na działach produkcyjnych i magazynowych to również nie polecam !!Nie miła atmosfera, nie mili i chamscy współpracownicy, ciągłe ponaglanie i wyzwiska, mobbing na każdym kroku i to od pierwszego dnia.... za żadne pieniądze nie polecam pracy w tej firmie na tych działach.... Nie dziwię się, że jest tam, tak duża rotacja pracowników !!

@Były Pracownik

W naszym Przedsiębiorstwie jest bardzo mała rotacja praocwników. Nieustannie się rozrastamy i w sezonie zatrudniamy pracowników na nowe stanowiska pracy. Biorąc pod uwagę, dużą falę naprawdę pozytywnych komentarzy od naszych pracowników z uprzejmością prosimy aby zaprzestał Pan nieustającego oczerniana naszej firmy. Od wielu miesięcy otrzymujemy bardzo krzywdzące dla naszego Przedsiębiorstwa opinię, które spowodowane są tym, że nie może Pan pogodzić się z sytuacją jaka zaistniała. Sądziliśmy, że mamy już za sobą fakt, że w swoim CV nie napisał Pan prawdy, a powierzając Panu bardzo odpowiedzialne stanowisko nie chcieliśmy Pana zwolnić, a zmienić stanowisko na to niżej w strukturze. Te ,,obiecanki’’ o których Pan wspomina, są jak najbardziej osiągalne, jednak tylko w momencie gdy pracownik wywiązuje się ze swoich obowiązków. Pracownicy produkcyjni zawsze rozpoczynają swoją przygodę z firmą od 3 miesięcznej umowy na zlecenie, po czym przechodzą na umowę o pracę. Naszym błędem było to, że powierzyliśmy Panu tak odpowiedzialne stanowisko pracy i nie jesteśmy w tej sytuacji bez winny. Prosimy o przyjęcie naszych przeprosin i zaprzestanie swoich działań, które do niczego nie prowadzą. Zatrudniamy dalej z sukcesem, potwierdzeniem na to jest wiele innych opinii, tych nie od Pana.

Była Pracownica
@Kandydat

Nie polecam ,nie dadzą zarobić naobiecywali a wypłata słabsza od słabszej jakby oszczędności szukali odradzam Firme

@Kandydat

Słaba Kasa dlatego Ja odradzam a wymagania spore mają co do groszy które płaca ,pracowałam i kierownictwo tylko potrafimy cwaniakować dlatego Ja Też odradzam lepiej pójść do Sklepu i to samo zarobisz

Również zgadzam się Z Tobą nie warto przychodzić do tej Kaciapy

@Były Pracownik

Również nie polecam 3 zimny pracy a zarobki mizerne obiad dają w rekopestate ale to i tak mało .Pracuje teraz od 2-10 na ryku i mam ponad 5 tysięcy

@Były Pracownik

Przykro nam, że jesteś osobą niezadowloną z wynagrodzenia w naszym Przedsiębiorstwie. Jeśli startowałaś na stanowisko poniżej swoich kwalifikacji to faktycznie, możesz być osobą niezadowloną z wynagrodzenia. Jednak pracownicy produkcyjni zarabiją u nas najwięcej w okolicy. Drugą kwestią jest zaangażowanie w wykonywaną pracę, które również jest doceniane finansowo.

@Były Pracownik

Choć zarobki bywają zróżnicowane, zależy od ilości przepracowanych godzin, zangażowania w swoją pracę, jednak są one pewne. Nasze Przedsiębiorstwo jest mocno rozwinietę i nowoczesne przez co Twoje określenie ,,Kanciapy'' daje nam do zrozumienia, że nie miałeś z nim tak naprawdę styczności. Jednym z najważniejszych elementów zarządzania ludźmi i kultury organizacyjnej nasze firmy są relacje w miejscu pracy. Proszę nam wierzyć, że nieustannie dokładamy starań, aby te zmieniały się na lepsze i były przyjacielskie. Jeśli istanieją opornę jednostki, którę nie wykazują należytego szacunku dla swoich współpracowników, nie zostawiamy tego obojętnię.

@…

Praca, która pozwala nam zarabiać na życie, nie zawsze jest łatwa. Moglibyśmy nawet powiedzieć, że jeśli ktoś jest niezadowolony ze swojej pracy, stanowi to wystarczająco dobry powód, by szukać nowej. Wiele firm nie zwraca uwagi na swoich pracowników i koncentruje się wyłącznie na wynikach, my tacy nie jesteśmy. Wypłacamy wynagrodzenie na podstawie przepracowanych godzin i zaangażowania w pracę.

@Była Pracownica

Zgodzimy się, że w naszym Przedsiębiorstwie lepiej zarabiają pracownicy wykwalifikowani, jednak każdego traktujemy z należytym szacunkiem i dotrzymujemy złożonych obietnic w kwestii wynagrodzeń.

@Kandydat

Co do rozwiązywania problemów pracowników, to nie jestem tego taka pewna, bo nie którzy wiedzą że jest problem i udają że go nie widzą, ludzie się przez to zwalniają, a problem zamieciony pod dywan przez samych kierowników.

Do rozwiazywania problemów, które tworzą się niestety w każdym środowisku zawodowym, podchodzimy kompleksowo i na wielu poziomach. Niestety nie każda sytuacja, często kończy się dla obu stron w sposób satysfakcjonujący.

Witam czy państwa firma szuka kierowców? Mam doświadczenie 15 lat w transporcie międzynarodowym na chłodniach.

@Adam

Panie Adamie, nieustannie tworzymy nowe stanowiska pracy, dlatego mimo, że nie prowadzimy aktualnie rekrutacji, zachęcamy do wysłania swojego CV, które z pewnością trafi do kierownika działu. Adres email: rekrutacja@agro-top.com.pl

Dominika

Hej, trwa właśnie rekrutacja na stanowisko Specjalista ds. handlu. Wymagają doświadczenia w rozmowach z Klientami. A wicie może czy podczas rozmowy rekrutacyjnej jakieś umiejętności komunikacyjne sprawdzają? Może jakas symulacja takiej rozmowy?

@Dominika

Tak wymagane jest doświadczenie, a na rozmowie rekrutacyjnej może wystąpić symulacja rozmowy z klientem. Zachęcamy do wysłania CV pod adres rekrutacja@agro-top.com.pl

Jak duże doświadczenie trzeba mieć, żeby pracować na Analityk w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Agro-Top Sp. z o.o.?

Praca analityka finansowego obejmuje szeroki zakres działań związanych z biznesową stroną Przedsiębiorstwa, dlatego oczekujemy min. 3 lata doświadczenia w obszarze analityki finansów lub controllingu. Mimo wszystko, zachęcamy do wysłania swojego CV na adres rekrutacja@agro-top.com.pl.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Agro-Top Sp. z o.o. - Łuków

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Agro-Top Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Agro-Top Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Agro-Top Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 22 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Agro-Top Sp. z o.o.