SWT Polska Sp. z o.o.

Opinie o SWT Polska Sp. z o.o.

Ewa

@Alita Bardzo dobrze, że podzieliłaś się z nami swoją opinią na temat tego pracodawcy. Jak długo pracowałaś w SWT? Czy próbowałaś wyjaśniać osobiście wszelkie nieporozumienia z firmą? Rozumiem Twoje rozżalenie, jednak pamiętaj, że wypowiadasz się na publicznym forum, gdzie obowiązują zasady spisane w regulaminie https://www.gowork.pl/regulamin Wynika z niego, iż nie wolno nikogo obrażać ani posługiwać się wulgarnym słownictwem.

Alita

Nie polecam tego pracodawcy, firmę prowadzi ruski cwaniaczek, oszukuje państwo na podatku VAT. I próbuje w swoje oszustwa wmanewrować swoich pracowników. Pensję wypłaca po terminie i często trzeba żebrać o pieniądze. Z ciekawych absurdów potrafi zarządzać żeby tankować samochód firmowy ze swojej kasy i kupować mu obiadki w czasie wyjazdów służbowych. Firmę można opisać 3 słowami: cwaniactwo, oszustwo, bezczelność.omij

Ola

Masakra, a nie pracodawca. Firma jednego człowieka. Rosjanin psychopata który nie zna nawet polskiego! Firma kombinowala z Vatem I na firme kupuje prywatny rzeczy. Nikomu nie radzę!

ja
@Ola 06.09.2017 12:40

A kto jest właścicielem tej firmy, tak nieformalnie ?

Zostaw opinię o SWT Polska Sp. z o.o. - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SWT Polska Sp. z o.o.