Opinie o Lark Leisure Homes Sp. z o.o. w Darłowo

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Lark Leisure Homes Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Lark Leisure Homes Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lark Leisure Homes Sp. z o.o. w Darłowo

W

Praca w porządku. Wypłaty przyzwoite. Godziny pracy mi odpowiadają. Atmosfera też.

On90

Praca na wyższych stanowiskach w tej firmie dodaje trochę prestiżu i dobre wynagrodzenie. Jednak nie jest to praca bezstresowa. Cały czas trzeba być na bieżąco i brać odpowiedzialność za swoje decyzje. Jednak przecież wszystkie stanowiska kierownicze się tym cechują...

LarkPracownik

Polecam w tej firmie. W porównaniu z konkurencją tutaj płacą dobrze i traktują bardzo w porządku pracowników. Jestem zadowolony i polecam.

witam jak wyglada sytuacja jesli chodzi o przejmowanie kobiet? mam troche doswiadczenia w pracy w roznych fabrykach. mam tam czego szukac?:)

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta w firmie Lark Leisure Homes Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Robert

w Larku na pewno lepiej niż w dużym zakładzie produkcyjnym w Sławnie :)

Witam. Jak wyglada sytuacja w firmie? Czy sa przyjęcia? Pozdrawiam.

LARK
@Tomek

Oczywiście zapraszamy .

Pracuje w fabryce od początku, dzięki temu spłacam kredyt i starcza mi na godne życie , mam ponad 50 lat i pracowałem w wielu miejscach w Darłowie i Sławnie i mam naprawdę różne doświadczenia, od pracy za najniższą krajową po naprawdę bardzo ciężko fizyczną pracę na mrozie, powiem tak zawsze trafi się taka osoba co wszytko jej nie pasuje , zazwyczaj opinie piszą tylko ci, którzy się nie nadają do pracy i zostali zwolnieni np dlatego , że potrafią przyjsc napici do roboty , albo w ogole się nie pojawić :) , jeśli chodzi o zarobki to w końcu w Darłowie mam większą pensje niż w Koszalinie czy Sławnie a odchodzą mi koszty dojazdów , kierownik produkcji to naprawdę normalny facet , można się z nim dogadać jeśli trzeba wyjść np coś załatwić w urzędzie, ogólnie jestem zadowolony wiec polecam

Ser

Da sie zarobic 3000?

Piter

Starcza mi na godne zycie 15 zl na godzine , bialy murzyn

Jorguś chyba coś z tobą nie tak , jak ci praca nie odpowiada to zmień , zamiast siedziec i narzekac na wszystko, ciekawe gdzie dostaniesz taka pensje

Ozo
@Marek

Marus jakby się rozpisałs ... jak domki idą??

OLX
@Ozo

ORZEŁ JĘZYKA POLSKIEGO.MAM NADZIEJĘ , ŻE U NAS NIE PRACUJESZ.

Krzychu

Witam może mi ktoś opowiedzieć czy warto sie tam starac o pracę czy nie zawracać sobie głowy i jak tam wygladaja zarobki ???

zitec

od razu widac ze jestes idiota, po czytania twoje opinie. taki jak wy. Polish ungrateful racist idiots.

XYZ

(usunięte przez administratora)To jest - czas pracy,ilość godzin,termin wypłaty itp.Jeśli chcecie wiedzieć więcej,wszystko znajdziecie w internecie na temat właścicieli , nic dodać,nic ująć.Ja już wiem dlaczego brakuje chętnych.

ani
@XYZ

Kłamstwo, zawiedzione ambicje pracownika, który się nie nadaje, bo uważa się za mądrzejszego od wszystkich współpracowników, zarządu i właścicieli, a wiedza jego jest niewielka. Nic prostrzego, polecam założyć własną działalność, a może Pan ją już miał? , tylko nie wyszło, ciekawe dla czego?

Zostaw merytoryczną opinię o Lark Leisure Homes Sp. z o.o. - Darłowo

• Jak się pracuje w Lark Leisure Homes Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lark Leisure Homes Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lark Leisure Homes Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lark Leisure Homes Sp. z o.o.