PPHU MALINEX RYSZARD MALINOWSKI

Łęczna

Opinie o PPHU MALINEX RYSZARD MALINOWSKI

ktoś

Ciekawe są opinie byłych "kompetentnych" pracowników! Jeżeli się od pracowników wymaga zaangażowania i udczciwej pracy to faktycznie koszmarny pracodawca. Szkoda, że byli pracownicy nie pamietają ile pomocy, szkoleń i wyjazdów otrzymali od tego "kombinatora". Jak ktoś przyszedł bez doświadczenia i był zielony w branży. Pracodawca nigdy nie będzie idealny dla każdego, ważne że dochody otrzymują. Warto zauważyć, że opinie o firmie zaczęły się pojawiać dopiero kilka miesięcy temu, po odejściu "rzetelnych" pracowków! Jeżeli zależy Wam na pracy, a nie plotkach to warto rozważyć ofert tej firmy.

Maniek

Właściciel czyli Ryszard M to kombinatorn nazywa i przedstawia się jako prezes ale to człowiek bez wykształcenia ponoć zawodowej szkoły jako tokarz nie skończył i jak z takim robić interesy pijak myśli źe za wódkę wszystko załatwi albo jak komuś postawi obiad poznaliśmy się na tym draniu i kombinatorze precz z takimi baranami

mrl0g@n

Z ludzmi niezrównoważonymi psychicznie nie polecam nikomu pracować a w tej firmie niestety jest taka osoba. Ci co tam pracują lub pracowali wiedzą o kogo chodzi. Krzykacz powinien się solidnie przebadać ba głowę i zacząć leczyć bo będzie tracił pracowników. Ciekawe ile rodzinka wytrzyma. Nie polecam nikomu pracy w tym miejscu szczegolnie tym ktorzy chcą pracować w zdrowej atmosferze.

obecny

Opinia byłego pracownika nie ma nic wspólnego z prawdą, pracownik niestety niezrównoważony i przez to został zwolniony.

były

Firma Malinex to katastrofa i tragedia pod każdym względem! Głównym winowajcą takiego stanu rzeczy jest oczywiście sam Prezes, który ludzi ma i traktuje jak śmieci. (usunięte przez administratora) i wydziera się na pracowników każdego dnia w zasadzie bez uzasadnionego powodu. I to dosłownie (usunięte przez administratora) i krzyczy tak, że pół Łęcznej słyszy!!! Sypie takie wiązanki w stronę pracowników, że jeszcze nigdy i nigdzie takich nie słyszałem!!! Świadczy to oczywiście niestety o kulturze osobistej pana Prezesa!!! Pracownicy ciągle przychodzą i odchodzą, bo oczywiście nie wytrzymują tego psychicznie. Pan Prezes ciągle ma pretensję o słabą wydajność i nietrafione (normalne pytania o zwykłe rzeczy ze strony pracowników) pytania za, które strasznie się wydziera i (usunięte przez administratora). Nie polecam tej firmy!!! Szkoda Waszego czasu i oczywiście cennego czasu pana Prezesa!!!

Zostaw opinię o PPHU MALINEX RYSZARD MALINOWSKI - Łęczna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPHU MALINEX RYSZARD MALINOWSKI