Felizajob Opieka Osób Starszych

Opinie o Felizajob Opieka Osób Starszych

Marianna

Czy Feliza Job Koszalin to to samo co Feliza Job Słupsk? https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,955403

Kaśka

Witam, bardzo fajna i rzetelna firma. Widziałam różne komentarze na stronach ale zaryzykowałam i nie żałuję. pracuje z nimi już dłuższy czas. Zawsze służą pomocą,dzwonią jak jestem na zleceniu, jak sie czuje, czy wszystko jest dobrze czy nie napotkałam na jakiś problem.Super po prostu, pieniądze mam na czas a nawet przed czasem,zaliczkę też dostałam bez żadnego ale, jestem ubezpieczona, zlecenia które mi przedstawiali zawsze zgadzają sie po dojeździe do podopiecznej.Bardzo miłe panie,zorganizowane.Bardzo sie ciesze ze na nich trafiłam.Dziękuję za okazaną mi pomoc i myślę ze firma też jest zadowolona z mojej pracy.Pozdrawiam wszystkie opiekunki i życzę aby wasz wybór co do firm był strzałem w 10 tak jak mój.Pozdrawiam

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Felizajob Opieka Osób Starszych - Koszalin

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Felizajob Opieka Osób Starszych