Opinie o Decorama Marek Adaszewski w Jesionka

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Decorama Marek Adaszewski. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Decorama Marek Adaszewski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Decorama Marek Adaszewski w Jesionka

Poszkodowany

Trzymać się jak najdalej tej firmy . Straciłem dużo czasu materiałów , kafli i jeszcze więcej pieniędzy. Zero odpowiedzialności

Skurwie bezszcze

(usunięte przez administratora) wykwalifikowany czasu i pieniędzy. Ktoś wie gdzie go znajde

Iwona

Chyba zapomnieliście o firmie Decorama - ostatni post pochodzi bowiem z 2018 roku. Może pod wpływem mojego komentarza dyskusja rozpocznie się tu na nowo - bardzo na to liczę. Korzystając z okazji zapytam: wiecie może, czy w najbliższym czasie będzie prowadzona tam rekrutacja?

Ramon
@Iwona

Tak będzie prowadzona rekrutacja na spuszczenie wlascicielowi (usunięte przez administratora)

JA

Pani Mandarynko chyba te pani ściany wyszły rewelacyjnie bo to wstyd pisać ludziom takie ściemy...wiadomo kto to pisze.....właściciel tej bezkarnej firmy.....oszust i nikt więcej .bezkarnej do czasu....proszę jeszcze raz o namiary tej wspaniałej firmy....

Mandarynka
@JA

Pani/Panie Ja, niestety muszę Panią/Pana rozczarować, nie jestem właścicielem tej firmy, tylko byłam klienta i jako zadowolona z wykonanych usług klientka, dziele się swoją opinia. Nie do końca rozumiem tez, na czym polega Pani/Pana problem... Jak widać po opiniach poniżej, nikt nie miał najmniejszych problemów ze znalezieniem namiarów na firmę Pana Marka, a Pani/Pan nie jest w stanie tego zrobić. Za to wie Pan/Pani lepiej, jak wyszły moje ściany, wie Pan/Pani, ze „ściemniam” i uważa Pani/Pan, ze powinnam się wstydzić. Przepraszam, ze zapytam: ta wiedza ma jakieś źródło, czy to takie hobby, rzucanie na prawo i lewo bezzasadnych oskarżeń?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Decorama Marek Adaszewski? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Mandarynka

Panie Marku, ścianka i drzwi wyszły Panu idealnie. To się nazywa profesjonalizm. Polecam

NIKT NIE WIE GDZIE I CO TO ZA FIRMA...PAN Z NIEPORĘTU PROSZĘ NIECH PODA namiary bo nawet komornik ma problemy...

Klient Nieporęt.

Witam. Czekałem z opinią do końca prac zleconych firmie Pana Marka. W skrócie mogę powiedzieć tyle iż naprawdę wykazał wielkie zaangażowanie, pomoc w zakupach, fachowe doradztwo no i fantastyczna jakość wykonanych prac. Znam budownictwo i w obecnych czasach ciężko o dobrych ludzi, firmy z tej branży jak w każdej innej mają swoje wzloty i upadki. U mnie naprawdę wyszło dobrze. Polecam tę firmę. Dziękuję Panie Marku.

JA

Witam... panie Mareczku a może tak nam pan powie jak ma się zachować człowiek z dużo wyższych powodów / oczywiście według pana/. Opinia jest jak najbardziej trafna......taki jest ten człowiek... i myślę że to za mało....

Wszyscy

Ta jasne nastepne opinie samemu o sobie pisze. To golodupiec klamca i tchórz. Zaliczki jak pobiera to się trzensie jak karp w galarecie

Dobra rada
@Wszyscy

Jasne jest, ze trzęsie nie pisze się przez en i jasne jest, ze alkohol zle wpływa na mózg, a mściwość to bardzo brzydka cecha i to z tak niskich pobudek. Proszę zacząć się zachowywać stosownie do swego wieku, bo takie to trochę gimnazjalne, na co również ortografia niestety wskazuje.

Jackmoon1

Witam, Pan Marek podjął się wykończenia mieszkania 35 km od Warszawy. Dojazdy i inne utrudnienia ale mimo to szacun ponieważ spina wszystko jak się da. Jak na obecne realia w budowlance daje radę i z dystansem spontanicznie podchodzi do trudnych tematów. Powiem tak wolniej czy szybciej pracę idą w dobrym kierunku i nigdy nie usłyszałem słowa nie czy nie mogę. Jak nic się nie zmieni i możliwości pozwolą skorzystam z uslug firmy Pana Marka A. ponownie. Pozdrawiam Jacek S.

@Jackmoon1

Dziękuję. Pozdrawiam.

MHB

Polecam usługi Pana Marka, bardzo rzetelnie i z dużym zaangażowaniem wywiązał się z powierzonych mu prac. Remont mieszkania wykonany perfekcyjnie, z dużą dbałością o detale, na które sama nie zwróciłabym uwagi. Żeby przyspieszyć tempo prac, pan Marek i jego ekipa pracowali w sobotę, a raz nawet w niedzielę. Jestem bardzo zadowolona z wykonanych usług , po efektach widać, że Pan Marek i jego ekipa są bardzo zaangażowani w swoją pracę, chętnie też służą fachową poradą. Dziękuję i z czystym sumieniem polecam

@MHB

Dziękuję Panie Jacku.Przepraszam za niedociągnięcia bo napewno były. Jest mi miło. Pozdrawiam.

Polecam, to najlepiej wykonany remont jaki z życiu miałem, a miałem ich już kilka. Żadnych problemów z terminami, płatnościami, jakością usług. Jestem zadowolony, wszystko przebiegło bezbolesnie, solidna robota. Dzieki

Janek

Korzystałem z usług Pana Marka niedawno, podczas remontu mojej łazienki i salonu. Zależało mi bardzo na terminie . Wykonawca dotrzymał bardzo krótkiego terminu, co więcej wykonał swoją pracę z największą starannością. Ułożone panele i odnowiona łazienka dają powalający efekt a ja wraz z rodziną mogę spokojnie wprowadzać się do nowego mieszkania. Jestem pewny, że polecę tę firmę moim znajomym i rodzinie.

Teresa

Jakość wykonania, solidność, fachowość, doradztwo, kreatywność, pomoc przy zakupach czy wręcz wyręczanie w zakupach to główne atuty firmy Pana Marka. Pan Marek jest również świetnie radzi sobie w sytuacjach kryzysowych, beznadziejnych, podejmuje się tez wyzwań nietypowych dla branży budowlanej jak montaz sztucznej trawy w ogródku. Efekt przerósł oczekiwania wszystkich. Nawet sąsiedzi przychodzili podziwiać. Polecam, bo warto

kancecend

Bardzo proszę wszystkich, poszkodowanych i mogących coś wnieść w sprawie o oszustwo i wyłudzenie przeciwko Panu Markowi Adaszewskiemu, o kontakt kancelariaend małpa gmail kropka com

JA

ZA NIEDŁUGO BĘDZIE JEŻDZIŁ POD BIAŁORUŚ BO TAM PANA MARKA JESZCZE NIE ZNAJĄ.

Edek

Niestety, takie sytuacje są mozliwe i uchodzą bezkarnie, ponieważ w tej branży nadal połowa tzw firm działa nieoficjalnie, pieniadze z ręki do ręki, żadnych dowodów wpłat, żadnych podatków, żadnego oficjalnego zatrudnienia i żadnej odpowiedzialności.

Heniek anonim jak reszta.
@Edek

Panie Edku to czas do skarbowego na skargę iść. Jeżeli ma Pan umowę i zapłacił Pan VAT to gdzie jest problem? Zazwyczaj nikt Vat-u nie chce płacić i z tąd takie sytuacje...Też obserwuje niechcący ten wątek z racji tego iż firma wykonywała dla mnie pracę i wykonała ją należycie, powiem szczerze - pachnie na tym forum osobistymi animozjami, postami pisanymi w różnym charakterze przez jedną osobę. Moja opinia nie jest odniesieniem do wszystkich postów ale w ostatnich to ewidentnie widać jakąś obsesję ...zalatuje hejtem już ten wątek.

@Heniek anonim jak reszta.

Stad a nie z tad. Owszem VAT został zapłacony wykonawcy remontu, bo z nim była podpisana umowa. Decorama była podwykonawca i umowy z wykonawca już nie miała. Rozliczyli się „pod stołem”. Wykonawca już nie ma firmy, bo zmienił branże. Kto w takim razie odpowiada za fuszerkę. Panu zalatuje hejtem a mi złodziejstwem. Pana nie okradli, gratuluje, miał Pan szczescie. Proszę o maila, prześle zdjęcia umów pożyczki, pokaże jak wyglada skończony przez firmę remont i to co po sobie pozostawili i wtedy Pan mi powie, czy to zalatuje hejtem

Heniek empatyczny i inni
@Heniek anonim jak reszta.

Panu tez Panie Heniek wcisnął historyjkę o nieszczęściach, nowotworach, tatusiu, żonę co go prześladuje i innych, którzy maja obsesje na jego punkcie, a on jest dobry, niewinny i w ogóle jak Robin Hood: zabiera tym, co wydaje mu się, ze maja więcej i zatrzymuje sobie. Najpierw błaga o zaliczkę a potem nie kończy pracy. Strasznie dużo osób ma obsesje na jego puncie i wszyscy ten sam problem: wziął pieniądze i ich nie zwrócił. Jak to się nazywa?

Heniek anonim jak reszta.
@Edek

Sprawa prosta, trzeba skarżyć tego z kim miała Pani umowę, człowiek chyba istnieje? Odpowiedzialny jest główny wykonawca co ma do tego podwykonawca jak oficjalnie to nawet jego tam nie było...wogóle to jakaś dziwna historia...czym więcej Pani pisze tym bardziej dziwna, pożyczki podwykonawcom...zaraz się okaże jeszcze może wątek miłosny i złamane serce...

@Heniek anonim jak reszta.

radzę czytać mniej romansów, bo szkodzą zdrowiu psychicznemu... Jeśli przychodzi do Pana podwykonawca w środku remontu opóźnionego o miesiąc i mówi, że wykonawca mu nie zapłacił za część robót i musi przerwać dalsze do czasu uregulowania to dosyć logiczne jest, że padła propozycja, to ja teraz zapłacę a potem sama z wykonawcą się rozliczę. Ale Pan Marek wziął pieniądze ode mnie i potem od wykonawcy wziął drugi raz pieniądzę za tę samą pracę. Tych pierwszych zapomniał mi zwrócić

Heniu, ja wolę dziewczynki, z całym należnym Ci szacunkiem :P

Klient

Oszust i kłamca pobiera zaliczki i nie przychodzi na robotę. Żadnych zaliczek proszę nie dawać temu oszustowi. To typowy golodupiec

Adaszewski Marek

7 Lat prowadzę firmę, przez 7 lat nie było żadnej negatywnej opinii, setki realizacji, setki zadowolonych klientów. ostatni czas pokazał iż ważniejszy jest hejt na necie, niż wyjaśnienie prostych sporów, ważniejsze i bardziej podniecające jest dla niektórych ludzi nocne pisanie opinii pod różnymi nickami a także czerpanie z tego osobistej satysfakcji. Na apel o kontakt mailowy w sprawie spornych kwestii odnośnie wykonywanych prze zemnie prac nie odpowiedział nikt !!! Jeżeli jest inaczej to proszę opublikować link do screnu tego maila !!! Przez 7 lat wykonałem wiele prac...a teraz włożyłem wiele wysiłku aby skontaktować się z tymi ludźmi i poprosić ich o to aby również mieli szansę wypowiedzieć się na tym forum o którego istnieniu nie mieli pojęcia jak przebiegały u nich moje prace i jakim rezultatem się to skończyło. Myślę że wielu to zaskoczy. Pozdrawiam.

No proszę odrobine szczerosci
@Adaszewski Marek

Bardzo proszę ustosunkować się do zarzutów i przestać wybiórczo usuwać komentarze. Pożyczył Pan pieniądze i ich nie oddał? Zaczął Pan prace, których Pan nigdy nie skończył? Wziął Pan za to pieniądze i się nie rozliczył? Niech Pan w końcu przestanie kłamać!!

Iza
@Adaszewski Marek

6 z tych 7 kat sprzedawał Pan znicze, dlatego dopiero od roku są negatywne komentarze. Proszę nie manipulować faktami

@Adaszewski Marek

Link do screenu z Pańskimi oświadczeniami i ze zdjęciami z Pańskiej realizacji Panu prześle i opublikuje, bo widacznie na Pan wybiórczo słaba pamięć. Porozmawiajmy wreszcie w oparciu o fakty

Taka prawda
@Adaszewski Marek

Jeśli to tylko hejt i nie ma Pan nic na sumieniu, proszę zgłosić to na policję. Takie bezpodstawne oskarżenia są przecież karalne. Ale niestety Pan ma trochę za uszami i na dodatek są na to dokumenty, prawda?Glupio tak zajść i zgłosić skargę typu: „prześladują mnie w internecie, bo wziąłem pieniądze i ich nie chce oddać, zacząłem prace, wziąłem pieniądze i nie chce mi się jej skonczyc, zamówiłem na koszt klienta 2 razy więcej towaru niż było potrzeba, zamawiałem na koszt klienta narzędzia, klucze, mierniki i sobie je zabrałem, bo bardziej ich potrzebuje niż on, zle wykonałem kilka rzeczy, trochę się zniszczył lokal, który remontowałem, ale nie chciało mi się usuwać skutków awarii. I naprawdę czuje się poszkodowany, bo o tym wszystkim ośmielają się pisać!!!!

Donek
@Adaszewski Marek

A może to świadczy tylko o tym, że przez owe 7 lat wykonywał Pan swoją pracę uczciwie i tak się zachowywał wobec klientów? A potem coś się Panu stało i zmienił Pan filozofię życiową i stąd takie komentarze z ostatniego roku, czy dwóch. Może jakieś kłopoty finansowe i postanowił Pan z nich wyjść w najprostszy sposób? Wie Pan co, nikt nie rodzi się oszustem, przestępcą, (usunięte przez administratora) i każdy może powiedzieć: tyle i tyle lat nikt się na mnie skarżył, a teraz siedzę np. w więzieniu. Taka sama logika i u Pana.

@Taka prawda

Naprawdę sugeruję się leczyć na głowę. Małgosiu piszesz już z 7 lub 9 ników.

Donek
@Adaszewski Marek

Również sugeruję skorzystać z usług psychiatry, bo ma Pan prawdziwą obsesję i wszędzie widzi Małgosię

prawda

Ja poproszę o namiar tej firmy....szefowi na pewni będzie do śmiechu.Gdzie pan ja znalazł?

@prawda

na oxl remonty legionowo ogłasza się Artur lub Kasia, który oferuje szybko, tanio i solidnie oraz na czas :P Sufity podwieszane LED, zabudowy G/K, wykończenia.... i tam właśnie można znaleźć to, czego Pani szuka.. Bo Pan Marek takich pseudonimów tam używa

edeek

edek
@prawda

wybitnie się Pani obawia, bo ogłoszenie już zniknęło...

Zostaw merytoryczną opinię o Decorama Marek Adaszewski - Jesionka

Decorama Marek Adaszewski