Salon Agata

Opinie o Salon Agata

Makro

Witam chciałbym zapytać się o pracę w Łodzi Agata potrzebuje konkretów czy warto tam składać aplikacje

Magda

Cześć. Mam do was pytanie .Jak wygląda praca na dziale kas w Agacie w łodzi? Opłaca się iść na rozmowę? (usunięte przez administratora)

Nati

Szkoda czasu i zdrowia na pracę w tym miejscu! Pracownicy siebie nawzajem nie szanują niestety, dla większości liczą się tylko pieniądze. Jeśli lubisz żyć w stresie i pracować w atmosferze ciągłej rywalizacji to wyślij cv.

Iza

Ile na rękę jest w stanie zarobić sprzedawca ?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Salon Agata? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?

Ponawiam pytanie, wystartowałem w rekrutacji. Parę lat wstecz słyszałem całkiem dobre słowo o Agacie a tu taki Zonk. Czy tak wiele się zmieniło? Podobno potrzebują nowych pracowników bo powiększają sklep.

Hej, czy mógłby ktoś się wypowiedzieć na temat pracy jako sprzedawca ? Jest ogłoszenie i zastanawiam się czy warto ?

obserwator

Krótko mówiąc nie polecam obecnie pracy w tym salonie. Chyba że ktoś lubi być lekceważony, obrażany, traktowany mało poważnie i słabo opłacany. Zarządzanie salonem przez obecną dyrekcję baaardzo daleko odbiega od ogólnie przyjętych standardów. Działania tam podejmowane mogłyby być doskonałym przykładem jak nie należy postępować. Zamiast motywować pracowników, skutecznie się ich demotywuje i zniechęca do pracy. Mam wrażenie że nauka zarządzania firmą zakończyła się tam w połowie lat 90-tych XX w.

RACJA
@obserwator

Ludzie boja się o swoje finanse w obecnych czasach, stąd siedzą tam, mimo tego, ze są traktowani jak śmieci. Ciekawi mnie, że dyrekcja z Katowic tego nie widzi, nie słyszy, ślepa i głucha, może im w to graj, pracownicy nie maja premii (zabierana przez guru Krzysztofa za nic) - to kasa zostaje w Zarządzie.

Ktoś
@RACJA

A może w Katowicach nie wiedzą o sytuacji w Łodzi...bo nikt nie miał odwagi zwrócić się o pomoc co?

Nikt

Odradzam wszystkim ! Nawet najgorszemu wrogowi bym nie poleciła pracy w tym salonie. (usunięte przez administratora) Najlepiej nie mieć własnego zdania i robić to co każe dyrekcja. Własnego zdania mnie nie możesz, broń Boże żebyś był/a cwańsza niż oni to od razu szukają na Ciebie haka. Zabieranie premii(usunięte przez administratora)itp. Normalny tam nie wytrzyma.

@Nikt

Prawda

Pracownik dawny

Nie polecam pracy w tym salonie. Nie przy obecnej dyrekcji. Sama już tam nie pracuję, jednym z kilku powodów był tzw. pan dyrektor ("tzw." bo taka osoba nigdy nie powinna kierować żadnym zespołem). Osoba ta nadaje się do (usunięte przez administratora), a nie do pracy z ludźmi.

Przyszły pracownik

(usunięte przez administratora) Po rozmowie z pracownikami dowiedziałem się, że mają zamiar wyrzucić wszystkich ze starego składu i zatrudnić nowy personel, ponieważ dyrektor się obraził i nie potrafi poradzić sobie z obecną sytuacją, Czy to jest firma godna zaufania czy jakieś przedszkole ??? Jeśli tak jest naprawdę to nie polecam!!

Dorota

Witam, poniżej padło pytanie o rekrutację i niestety nikt na nie nie odpowiedział. Ponawiam je bo także jestem ciekawa jak to wygląda w firmie. Napiszcie proszę czy łatwo jest ją przejść, jak się przygotować oraz czy zawsze dostaje się odpowiedź o jej wyniku? Zależy mi na tym by uzyskać takie informacje.

zasmucony

Nie polecam. Atmosfera w aurze (usunięte przez administratora) braku szacunku do pracownika w tym salonie....

Jola

Na meble kuchenne czekałam 7 dni,. Jeden z blatów okazał się pęknięty. Reklamacja trwa już ponad 3 tygodnie i nie wiem jak długo jeszcze potrwa, bo cały czas słyszę, że blat, który przedtem z meblami przyszedł w 7 dni teraz ciągle jeszcze nie zszedł z produkcji, to przedtem skąd go wzięli tak szybko. A do tego firma, która montowała meble, nie wiadomo kiedy będzie miała czas przyjechać, bo pieniądze wzięli za całość mimo, że nie zamontowali wadliwego blatu, a ponoć powinni go zamontować. Nie polecam.

Uwaga

radze wszystkim którzy zatrudniają się na magazyn zastanowić się kilka razy, ludzie najczęściej zwalniają się po 3 miesiącach pracy. Starzy pracownicy nie robią nic poza obgadywaniem wszystkich dookoła. Brygadziści mają wyjątkowo niskie kompetencje, a ego wielkości słońca. Szczerze nie polecam, jedna z najgorszych polskich firm. (Oczywiście kasowo tez jest słabo, często zabierają premie(usunięte przez administratora))

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Salon Agata?

Olo

10 do 20:15 lub widzi mi się dyrektora.

Klient

To jest jakaś masakra. Prawie trzy tygodnie oczekiwania na transport. Ok, rozumiem, brak terminów. Po upływie dwóch tygodni lawina telefonów, to transportu z Łodzi, to z Warszawy. Jeden do mnie drugi do męża, ponieważ były podane dwa telefony kontaktowe. My nieświadomi umówiliśmy dwa różne terminy. Jeden sobota drugi poniedziałek. Po weryfikacji natychmiast zadzwoniłam w celu sprostowania i zostaliśmy przy sobocie godz 10-14. Dla potwierdzenia zadzwoniłam raz jeszcze w piątek, sprawdzić czy aktualne, usłyszałam tak. Niestety przepływ informacji między oddziałami łódź - Warszawa jest żaden. Jedni nie wiedzą co się dzieje u drugich. To jest tragedia czekałam cierpliwie do 15 i zadzwoniłam, gdzie usłyszałam to samo u jednych, że powinna być dzisiaj u drugich że w poniedziałek. W efekcie zmarnowałam prawie całą sobotę i jeszcze czeka mnie weekend spania na podłodze ponieważ już pozbyłam się starego łóżka. A nawet nie usłyszałam przepraszam. Szczerze nie polecam.

agatka
@Klient

Go worka to portal na temat opinii o pracodawcy a nie miejsce na wylewanie żali wiecznie niezadowolonych klientów.

Edyta

Napiszcie proszę jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na stanowisko sprzedawcy? Jakie pytania mogą się pojawić? I z ilu etapów się składa? I czy duża konkurencja?

Czy w firmie Salon Agata są regularne szkolenia pracownicze?

Odpowiedź

Nie

Feliks

Jak firma dobra to i na forum trudno znaleźć informacje o pracy!!

Iza

https://www.agatameble.pl/kariera Pod powyższym linkiem możecie znaleźć informacje dotyczące zatrudnienia w Salonie Agata. Pracodawca oferuje szkolenia oraz możliwości rozwoju. Czy ścieżka kariery jest jasno określona? Jak często odbywają się szkolenia podnoszące kwalifikacje? Firma poszukuje obecnie wielu nowych pracowników na różne stanowiska, może ktoś z Was aplikował w ostatnim czasie i mógłby nieco opowiedzieć o procesie rekrutacji?

Robert
@Iza

Ile może realnie na rękę dostać tu magazynier z doświadczeniem i wózkami?

Franek
@Iza

A na jakie stanowiska konkretnie szukają ludzi na już?

Dominik
@Iza

Iza a mozesz powiedziec tak w skrócie ile zarabia tam magazynier i czy jest to pracy trzy zmianowa ??

Zostaw merytoryczną opinię o Salon Agata - Łódź

• Jak się pracuje w Salon Agata?

Zobacz opinie na temat firmy Salon Agata tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Salon Agata?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Salon Agata