Opinie o Jobforce Biuro Pośrednictwa Pracy Joanna Warchoł w Gózd

Jobforce Biuro Pośrednictwa Pracy Joanna Warchoł
2 7 19 5 1
Cezary Nowy wpis

Pracuje za pośrednictwem tej firmy już drugi raz,zawsze wszystko jest w porządku,Płaca na czas,dają zakwaterowanie.Pani Joanna kontaktuje się z pracownikami pytając czy nie ma jakiś problemów.Bardzo dobra firma.

Gabriela Nowy wpis
@Cezary

To super, że masz takie miłe doświadczenia z pracą w Jobforce. Brzmi zachęcająco. A na jakim stanowisku pracujesz?

Kamil Nowy wpis

Pracowałem poprzez Jobforce w Mo i Rana ,wszystko bylo w porzadku stawka, zakwaterowanie ,transport do pracy.Kontakt z biurem bez zadnych problemow. Zainteresowanie pracownikiem po podrozy czy wszystko ok,zalatwienie niezbednych dokumentow . Ogolnie bardzo dobry pracodawca

Tak4Nie
Gabriela Nowy wpis
@Kamil

A możesz powiedzieć w jakim miejscu pracowałeś i na jakim stanowisku? Chyba to robi dużą różnicę, można trafić na różne sytuacje. Niekoniecznie każdy wyjazd na kontrakcie z Jobforce musi przebiegać identycznie, choć faktycznie fajnie, jeżeli utrzymują kontakt i są zainteresowani pracownikiem.

Mario.

Witam Pracuje tu na kontrakcie dzięki firmie Jobforce jest wszystko w porządku ze strony firmy bardzo miła Pani Joanna która potarfi wszystko przygotować w odpowiednim czasie jest sumienna osoba a co ważne konkretna też po jakimś czasie interesuje się pracownikami czy wszystko jest tak jak powinno być .

Tak2Nie
LESZEK
 Rekomendacja

JA BYŁEM WYSŁANY PRZEZ JOBFORCE I PRACOWAŁEM NA DWÓCH PROJEKTACH ZAWSZE BYŁEM ZADOWOLONY KASA SIĘ ZGADZAŁA WARUNKI MIESZKANIOWE BYŁY BARDZO DOBRE I JAK CZASAMI BYŁY JAKIEŚ DROBNE NIEJASNOŚCI Z PRACODAWCĄ TO PANI JOANNA ZAWSZE REAGOWAŁA I BYŁO OK.JESTEM OGÓLNIE POZYTYWNIE ZASKOCZONY JAKOŚCIĄ OBSŁUGI I PRACY

Tak2Nie
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
brawo bemmaning Frank jackass
Nazwa działu: Produkcja

Uwaga firma krzak dopiero się uczą , nie dotrzymali nawet tego co było w umowie obciązyli za przeloty chhodz mialy byc w cenie, wysylaja na kurs i tez obiazaja 4000nok, wspułpracuja z brawo bemmaning , jesli masz do czynienia z frannk mellum to ten gość to furiat, nie porozmawiasz normalnie i traktuje ludzi jak śmieci. Nie połacą nadgodzin w soboty i godzina przerwy do odliczenia.

Joanna
@brawo bemmaning Frank jackass

Panie Pawle, wyjaśnijmy kilka rzeczy. My Pana nie zatrudniliśmy tylko nasz klient i nie został Pan obciążony kosztami przez nas tylko przez klienta, dlaczego? Dlatego, że nie dotrzymał Pan umowy. Zrezygnował Pan z pracy po 3 tygodniach gdzie umowę miał Pan na kilka miesięcy. Firma owszem zawsze kupuje loty i kursy i nie pobiera za to pieniędzy ale jeśli pracownik zatrudnia się tylko po to, żeby zrobić kursy i odejść to chyba nie jest w porządku? Doskonale znał Pan warunki przed rozpoczęciem pracy, co więcej Pan te warunki zaakceptował. Owszem, dostał Pan informację, że stawka może być podniesione ale również dostał Pan informację do jakiej konkretnej kwoty możemy negocjować - również zgodził się Pan na to. Jeśli chodzi o Pana rozmowy z klientem to też pozostawiają wiele, cytuję "Dlaczego niby nie możecie dać mi stawki 255 + diety skoro inne firmy dają?". Grozi Pan klientowi, że go znajdzie, grozi firmie. Mamy wszystkie maile, a groźby są karalne, zapewne to Pan wie.

Tak3Nie
Joanna
@brawo bemmaning Frank jackass

Jeszcze dodam jedną rzecz, którą przeoczyłam. Panie Pawle, kłania się znajomość prawa norweskiego. Jeżeli jedzie pan do Norwegii na rotację, a tak było ustalone to nadpracowane godziny odbiera Pan jako avspasering więc jeżeli pracuje Pan do 54h tygodniowo to te nadpracowane godziny są płatne normalną stawką. Według prawa norweskiego przerwy są bezpłatne. Wszystko miał Pan wyjaśnione przed wyjazdem, wszystko Pan zaakceptował. Dlaczego nie pochwalił się Pan publicznie, że w momencie kiedy miał Pan podpisaną umowę z naszym klientem i kupione loty szukał Pan pracy w innej firmie?

szkatu
 Rekomendacja

Z przykrością muszę stwierdzić iż nie polecam tego biura do szukania pracy pani która to prowadzi jest niesłowna mówi ze zadzwoni a potem ma to w nosie . Uważam że jak ktoś szuka pracy to ważna decyzja w jego życiu i do tego trzeba poważnie podejść czytaj też profesjonalnie a pani tego chyba nie rozumie!. Skoro takie podejście ma na samym początku to potem tego w ogóle nie widzę. NIE POLECAM

Tak1Nie4
Karol

Przeciętna, w ogłoszeniach dużo obiecują i wysokie stawki a w życiu wychodzi inaczej. Ukryte koszty które trzeba pokryć z wypłaty a o których nikt nie mówi. Czas pracy miał być długi a był krótki. Zwykły pośrednik Totaltec Bemanning .

Tak10Nie1

Stanisław
@Karol

Dziwna sprawa bo nie ma żadnych opinii o jobforce z radomia a jak się jakaś ma pojawić to gowork ją blokuje a przecież taka firma jak Jobforce z radomia prowadzona przez Joanne Warchoł istnieje tyle że opinie nawet jak są to się niepojawiają. Jednym słowem jakiś przekręt z tą firmą.

Tak16Nie
Jobforce BPP
@Karol

Panie Karolu, jakie wyjechał Pan za naszym pośrednictwem do Norwegii? Podczas naszej działalności nie wysłaliśmy do Norwegii żadnego pracownika o Pana imieniu. Nie jesteśmy pewni dlaczego nawiązał Pan do firmy Totaltec Bemanning - nie rekrutujemy do tej firmy i nie mamy z tą firmą nic wspólnego. Pozdrawiamy.

TakNie2

Jacek

Czy będąc już za granicą można liczyć na agencję, że pomogą w trudnych sytuacjach?

Jobforce BPP
@Jacek

Tak, pomagamy kiedy pracownik jest już na miejscu. Nie urywamy kontaktu po zakończonej rekrutacji. Jeżeli ktoś potrzebuje pomocy, zawsze może do nas zadzwonić.

andrzej

Moje sugestie dla Joanna Warchoł Biuro Pośrednictwa Pracy: Firma w porządku. Wszystko się zgadzało - pieniądze, zakwaterowanie, umowa od razu. Pracodawca pomógł załatwić papiery na miejscu. Ogólnie polecam.

Tak3Nie
Zofia

@Karol swoją opinię budujesz na podstawie własnych przygód z firmą Joanna Warchoł Biuro Pośrednictwa Pracy, czy może znasz kogoś kto tam pracował? Zastanawia mnie jak wyglądają realia pracy u tego pracodawcy w 2018 roku, ktoś mógłby mi pomóc zdobyć wiedzę? @Stanisław opinie, których nie widzisz zostały zarchiwizowane przez admina forum, bo widocznie łamały regulamin: https://www.gowork.pl/regulamin Firma Gowork.pl nie blokuje żadnych komentarzy, które nie naruszają tego właśnie regulaminu.

TakNie

Od dawna nikt nie wypowiadał się na temat zarobków w Joanna Warchoł Biuro Pośrednictwa Pracy? Jak od czasu dodania ostatniej opinii zmienił się ich poziom w przedsiębiorstwie?

Paweł

Zgadzam się z opinią, firma dziwna i do tego dzieli ludzi na lepszych i gorszych. Na facebook jak jesteś szarym pracownikiem to możesz oglądać bzdety i zwykłe powtarzające się oferty z ogólnymi tekstami a jak jesteś kimś lepszym tylko nie wiem na jakiej podstawie ktoś to tak ocenia to łaskawie możesz znaleźć się w grupie zamkniętej. Firma do niczego, dawno nikt mnie nie potraktował tak niemiło i przedmiotowo jak potrzebny to dobrze a jak nie to do kosza.

Zostaw opinię o Jobforce Biuro Pośrednictwa Pracy Joanna Warchoł - Gózd

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie