Top Cleaning Service

Opinie o Top Cleaning Service

oszukana

witam ostrzegam przed pracą w top clinik serwis poniewaz maja kierownika który stosuje mobing wobec pracowników ta pani kierownik pracowała w innej firmie i to samo robiła nie zna sie na swojej pracy a tym bardziej na srzątaniu nie długo firma zostanie bez pracowników oby tak dalej

Mąż

Ogólnie nie slyszałem dużo o Top Cleaning Service, tylko tyle, że całość dzieje się w Gdańsku, ogólnie jest to moja branża, pracowałem dla bezpośredniej konkurencji, mam szansę na pracę?

Zostaw opinię o Top Cleaning Service - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Top Cleaning Service