Opinie o SEOYON E-HWA w Ustroń

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy SEOYON E-HWA. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie SEOYON E-HWA o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SEOYON E-HWA w Ustroń

Agata
Użytkownicy czekają na odpowiedź 14 dni.

Czy to prawda że w zakładzie trwa pogotowie strajkowe i że w przyszłym tygodniu pracownicy nie wyjdą pracować?

Agata Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 14 dni.

Jakie są warunki zatrudnienia w SEOYON E-HWA?

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu SEOYON E-HWA?

odpowiedź

Jeśli chodzi o pracę na stanowisku produkcyjnym, to nic szczególnego, ale należy pamiętać, że to nie praca dla każdego. Przydatnymi umiejętnościami będą umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja czasu, umiejętność pracy pod presją czasu. Dobra sprawność fizyczna również ważna, gdyż normy na linkach są różne sięgają nawet 500 szt. Praca łatwa jeśli komuś się po prostu chce. Nie dla leniuchó bo nie ma tu opcji sobie usiąść i odpoczać. to jest 8h stania na nogach i pracowania w szybkim tempie. :)

Antoni Nowy wpis
@odpowiedź

Osoby bez doświadczenia też znajdą zatrudnienie w tej firmie? Na jakie wynagrodzenie mogą liczyć?

Romeo Nowy wpis

Pracować non-stop i za darmo

Her

Czy przyjmuja zaraz pod firme?

Pracownik tymczasowy
@Her

Nie, nie przyjmują pod firmę. Możesz liczyć na umowę o pracę tymczasową, przedłużaną z miesiąca na miesiąc za najniższą krajową. Widoków na przejście pod firmę nie ma.....

Fenix

Nie i nie licz na to.

Salwador
@Her

Nie polecam pracy w tej firmie (usunięte przez administratora) kila i mogila a biuro (usunięte przez administratora) z rynsztoka wziete wary wisza kazdego dnia tylko (usunięte przez administratora)nieudolny chodzi z stoperem i mierzy czas na kazdym stanowisku tylko norma sie liczy a pracownik to (usunięte przez administratora)ktury ma pracowac od dzwona do dzwona pracownikuw ma sie gdzies nie polecam pracy w tym (usunięte przez administratora)

Brak słów
@Her

Nie przyjmują, zwlekają i przeciągają do końca a później Cię zwolnią

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie SEOYON E-HWA? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Pracownik Montażu
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
KM

Pracowałam na zmianie C. Atmosfera fajna, praca ok....ale polityka zatrudnienia firmy to (usunięte przez administratora) Traktują ludzi jak panienki na telefon. Jak normy są wyśrubowane to zatrudniają przez agencję opór ludzi, jak normy idą w dół to zwalniają z dnia na dzień. I za chwilę ogłoszenie, że potrzebują pracowników.... Jeśli ktoś myśli o poważnym zatrudnieniu to nie tam. Jetem rozczarowana postawą polskiego kierownictwa, które broni tylko swojego koryta. Za chwilę dojdzie do tego, że tylko Ukraina tam będzie pracować bo im wszystko jedno gdzie byle by zarobić i wrócić po trzech miesiącach do domu.

Brak słów
@KM

Zgadzam się całkowicie z powyższa wypowiedzią, chcesz być godnie traktowany?!chcesz zarobić jak człowiek?!nie masz ochoty słuchać kłamstwo i patrzeć ba obłudę?! Omijaj tą firmę

Jak wygląda ścieżka kariery w SEOYON E-HWA? Czy trudno jest zdobyć awans?

Brak słów!!!

Ścieżka kariery... to jakiś chyba dobry żart!!! W takiej firmie jak ta nie ma żadnej perspektywy na przyjęcie a co dopiero na jakikolwiek awans!!!! Zwalniają Polaków później zatrudniają pod agencje obiecując gruszki na wierzbie a taka prawda ze nie przejmują nikogo pod firmę... Pracując pod agencje jesteś traktowany gorzej niż pracownicy z Ukrainy( nie ubliżając nikomu) nic Ci się nie należy do niczego nie masz prawa!, jedynie do czego się stosują to w razie czego konsekwencje nie przestrzegania reguł, ale jak cała resztę nagradzają za stosowanie się to zaostrzeń związanych z wirusem Tobie mówią ze Ci się nie należy bo nie jesteś ich pracownikiem! (usunięte przez administratora) i nic więcej, jeśli chcecie pracować 18 miesięcy (bo taki jest max limit) na miesięcznych umowach za najniższa krajowa z nadzieja ze jednak się uda to serdecznie polecam tą firmę!!!!

Zenka

Czy firma obecnie agituje? Na jakim poziomie są wypłaty i od czego zależą?

Izydor

Skoro firma ma dobre opinie to właśnie dlatego, że dbają o pracowników.

Krush

Ostatnimi czasy w firmie dużo się zmieniło... Zaczęto dostrzegać potrzeby pracownika... Bardzo dobre wynagrodzenia i benefity dla każdego. Myślę, że teraz firma ma szansę wejść do czołówki jednych z najlepszych zakładów pracy na SCI... Pracuje tam już dobrych kilka lat, dlatego śmiało mogę stwierdzić, że to chyba najlepsze czasy dla firmy i pracowników. Na pewno znajdą się osoby którym i tak nic nie będzie się podobało, ale ja jako "stary" pracownik gorąco polecam firmę Seoyon E-hwa w Bażanowicach .

Witold

@lol Rozumiem, że sytuacja w firmie SEOYON E-HWA musi Cię denerwować, stąd ten emocjonalny ton Twoje posta. Może jednak mógłbyś, w sposób niewymuszony oraz spokojny, opisać nam jeszcze ogólne warunki zatrudnienia, które obowiązują w tej firmie? Myślę, iż inni użytkownicy forum byliby Ci za to wdzięczni.

Mariola

Brygadzistka Mariola jest bardzo dobrym pracownikiem, zawsze pomocna, jest ogólnie super, i wytłumaczy, i jak trzeba to tąpnie nogą. Jest bardzo fajna, przedewszystkim wyróżnia się tym, że w pracy jest już nawet ponad pół godziny przed czasem. Nie dziwi mnie to, że ją docenili. Zawsze można na nią liczyć. Dba o swoih pracowników. Bywały sytuację, że odmawiała sobie przerwy, żeby wykonać plan. Zawsze wszystko ogarnie i nawet posprząta jak trzeba. Z brygadzistek jest jedną z najlepszych. Stanofczo polecam i nie tylko ja ale i masa pracownikow. U Mariolki jest chyba najlepiej ze wszyskich

LM
@Mariola

Chyba se to sama pisała.

Edward
@Mariola

Nic nie robi cała zmiane tylko stoi za plecami pracownikow i patrzy na ręce. Wiem bo pracowałam z nią, knucie i intygi to chleb powszedni.

lol
@Edward

dokładnie jest tak jak piszesze Edward!!! i takim ludzia za nic nie robienie tylko trajkotanie na gębie tyle kasy co miesiąc dają! szok!

Witold

@Lulu, rozumiem, że nie jesteś zadowolony z wynagrodzenia oferowanego Ci przez SEOYON E-HWA. Czy są momenty kiedy Twoja pensja jest wyższa, np. przez fakt ewentualnego systemu premiowego w tej firmie? Jeżeli funkcjonuje on, to proszę Cię o wypowiedź na ten temat. Ile rodzajów premii występuje w SEOYON E-HWA?

Witold

@anonymous, przedstawiłeś same negatywne strony pracy w SEOYON E-HWA. Co w takim razie powinno się zmienić w tej firmie, abyś był skłonny do zmiany swojej opinii na jej temat? A może jest jednak jakiś pozytywny walor tego pracodawcy, o którym warto wspomnieć na tym forum? Proszę o wypowiedź w tej istotnej kwestii.

Lulu
@Witold

Godne wynagrodzenie, za rzetelnie wykonywaną pracę. Obietnicami i dobrym słowem nikt rodziny nie wyżywi. Nie mozna powiedzec, że firma nie dba o dobre warunki dla pracowników, bo dba i tutaj nie ma o czym dyskutować, jednakże kwestia pensji pozostawia wiele do życzenia...

Witam, dziś dowiedzieliśmy się że godziny nadliczbowe będą wypłacane 100%!!! No i co myślą że pracownicy będą zadowoleni że mogą zarobić?? Oto pytanie czy pracownik ma być zadowolony z pensji za 8h pracy czy za 12h?? Śmieszne, ludzie uciekają bo trzeba pracować za dwie osoby a pensja jedna norma musi być, ciepło pot się leje po (usunięte przez administratora) a napojów nie wolno mieć przy sobie, ludzie uciekają do lepszych zarobków, żadnych podwyżek zastanówcie się nad tym bo ludzi brak do pracy a firma musi istnieć!!!

S.O.S
@anonymous

Nadgodziny 100%-takie mydlenie oczu do mnie nie przemawia.Czy normalną sprawą jest by osoba zatrudniona pod Seoyon z premią ,dodatkiem nocnym i 8 nadgodzinami 100% zarobiła niespełna 2000 zł netto -w Seoyon to możliwe.

S.O.S
@S.O.S

Seoyon nie jest żadną konkurencją pod względem finansowym jeśli chodzi o okoliczne firmy.Nie zmieni tego też zapewnianie owoców zimą,latem lodów akcja kulturalna rodzina czy polecenie pracownika produkcji za 500 zł a BIUROWEGO za 1000 zł.Ten ostatni przykład pokazuje jak ludzie na produkcji są traktowani.Więc może czas pomysleć o podwyżkach bo niedługo pan manager ocknie się z przysłowiową ręką w nocniku jak zostanie sam z garstką osób

Pracownica

Praca w tej firmie to istny dramat , nie sama praca co liderki szczególnie K ze zmiany A oraz E ze zm A. NIC NIE ROBIA Tylko denerwują swoim zachowaniem ,śpią na nocach oglądają filmy i obgaduja. Praca nie jest godna zarobku co chwilę uwalaja premie i organizują urlop na CALY ROK , pracowałam i już więcej do tej firmy nie pójdę w dodatku okropny smród z plastikow na całej hali

Norbert

Firm a ma opinię dobrego pracodawcy. Żeby utrzymać ten poziom chyba muszą pilnować dobrej pracy ludzi!!

Kaska CD

jeszcze jedno widze, ze lapek w gore tyle ile liderek zaangazowanych HAHA. Ciekawe do ilu sobie podbijecie lapek w gore.. zalosne. Polecam TL M.L. - babka na poziomie, niech bedzie przykladem dla pozostalych TL.

@Kaska CD

M babka na poziomie to byla może i kiedyś, od dluzszego czasu tak jakby obrosla w piórka. Skarza sie na nia osoby z którymi ma do czynienia.

sara

Jeszcze się taki nie urodził,który by wszystkim dogodził:)...żałosne to co piszecie .Pozdrawiam

KA

No proszę proszę, wkońcu ktoś się odezwał. Chamstwu trzeba przeciwdziałać, nie bać się odezwać. Siedzisz cicho = akceptujesz, siedząc cicho nic nie zdziałasz. Firmę tworzą ludzie, chcąc od kogoś czegoś wymagać szczególnie (dot. osób wyżej w hierarchii) należy zacząć od siebie. Liderowie weźcie sobie te słowa do serca. Zacznijcie od dziś.

Kaska

Haha ksywa - "Woda Mineralna" - rownie wymowne co NN. Jeden drugiego poucza a sam sie tak podpisuje... Co za ludzie, innym uwage zwracaja a sami sie czaja. Bez komentarza..,,, coz tu duzo pisac wystarczy popytac ludzi tu i owdzie i wyjdzie czy to co napisal NN to prawda, nie bedzie to ryzykowne jak napisze ze w 95% procentach sie zgadzam ze to prawda, zapewniam ze takich osob co tak twierdzi i sie skarzy jest sporo oj sporo.. wystarczy podpytac albo zrobic a

Zostaw merytoryczną opinię o SEOYON E-HWA - Ustroń

• Jak się pracuje w SEOYON E-HWA?

Zobacz opinie na temat firmy SEOYON E-HWA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SEOYON E-HWA?

SEOYON E-HWA