Opinie o SEOYON E-HWA w Ustroń

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy SEOYON E-HWA. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie SEOYON E-HWA o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SEOYON E-HWA w Ustroń

Jola

Ale to nie jest obóz pracy i nikt na siłę was nie trzyma, zwolnijcie się i idźcie do supermarketu pracować.

Obywatel

Zwiazki doprowadza wszystko do porzadku.

G.

Nie wiem kto to napisał, chodzi mi o 2 powyższe opinię, ale taka niestety prawda jest. Wiecej szacunku panie liderki do ludzi. Te szydercze usmieszki... . Nie zamierzam zniżać się do ich poziomu.

AweShutdawn

Marioka P a kodziarze ten sam poziom. Beszczelna, prymtywna. Co ja to nie jestem, wazna jestem. Mysli sobie ze wszystkich moze ustawic nawet tych wyzej. Szansa isc gdzies indziej..isc nie zastanawiac sie

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie SEOYON E-HWA? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Pracownik Montażu
HR SIGMA Sp. z o.o.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy Kierowca kat. C / C+E
Eurovia Polska S.A.
NN

Przesadzaja strasznie liderki,, wysmiewaja sie za plecami z biurowcow oczywiscie glownie z kierownika wielkiego kloca tak go nazywaly i jego ceplego ponoc przyjaciola - faktem jest ze wyglada jak gladiator z tym zarostem. Oczywiscie zawsze do nich mile. Zal mi go troche nie powinno tak byc bo jest on raczej ok. Pozatym robota spoko,tylko ludzie falszywi cholernie, glownie liderki jada strasznym jadem, jak zwykli pracownicy maja szanowac innych skoro taki maja przyklad. Liderka K nie najgprsza jest gdyby nie te obgadywanie ze swoja "pomocnica" i PANI M. z VV ktora jest podobno nie do ruszenia. Moze jakby ja ruszyli dla przykladu to by sie opamietala. Pracowalam tam troche czasu i w Ustroniu i Bazanowicach, sama odeszlam, czy zaluje ? nie. Troche sie nad tym zastanawialam czy to napisac ale zdobylam sie na odwage, wiekszosc dziewczyn nie mowi bo nie chca sie narazac. Poza tym kicha z urlopem praktycznie jak jest przestoj. Zarobki podobne jak w okolicach na produkcji wiecej troche niz najnizsza, praca monotonna ale banalna i caly czas na nogach przez 8g.

WODA MINERALNA
@NN

Agnieszka, zdobyłaś się na odwagę pisząc taką opinię? to dlaczego nie podałaś pełnego imienia i nazwiska tylko NN?

reddy

Wywalają jak im zamówienia spadają. Generalnie cięcie kosztów. Jak chorujesz to ci nie przedłużą umowy. jak lider będzie się skarżył że normy nie wyrabiasz to jesteś pierwszy do wylotu.

Adi

Super w tej firmie jest darmowa godzina przerwy (dotyczy stanowisk biurowych) Zamiast osiem siedzisz minimum 9. A tak najlepiej to żebyś z firmy nie wychodział

Olo

Praia dla koreańczyków to bardzo ciekaw doświadczenie. Szczególnie jak nie wiesz co do ciebie mówią. Ponoć znają angielski ale ich angielski ma jakieś inne słowa. Ważne są rzeczy które nie mają znaczenia nap kolorki w tabelce i wielkość liter. Nigdy nie dowiesz się co tak naprawdę od ciebie chcą dowiesz się za to co zrobiłeś żle. Najważniejsze jest abyś siedział w pracy i nabijał godziny. Nie jest istotne że masz rodzinę czy życie prywatne. Uczciwie muszę napisać że za nadgodziny płacą uczciwie. Ale najlepiej żebyś spał w firmie. Najlepszy tekst tej firmy zostajemy po 16 bo wtedy się najlepiej pracuje

Mały
@Olo

zgadza się w 100%. W piątek pół godziny przed końcem pracy dowiadujesz się, że musisz zostać na nadgodziny. I mają to gdzieś że możesz mieć plany i w ogóle jakieś życie prywatne. Gorsi niż koreańscy są jednak polscy managerowie - byle się nachapać a pracownikom grosze. Zrzucanie obowiązków, zero pomocy i zainteresowania i brak kompetencji.

Zostaw merytoryczną opinię o SEOYON E-HWA - Ustroń

• Jak się pracuje w SEOYON E-HWA?

Zobacz opinie na temat firmy SEOYON E-HWA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SEOYON E-HWA?

SEOYON E-HWA