Nottax S.C. Grzegorz Kutryba Piotr Olszar

Bielsko-Biała

Opinie o Nottax S.C. Grzegorz Kutryba Piotr Olszar

kk

Ciekawe dlaczego ich strona internetowa nie działa?

Daniela

Spoko firma, niezła praca, normalni szefowie i koleżanki z pracy.

Samozatrudniony

Nigdy więcej tej firmy...

góraleczka

Odnośnie poprzednich opinii...A może by tak jakieś uzasadnienie, dlaczego NIE POLECAM? To jest strona opinii o pracodawcy dla potencjalnych pracowników danej firmy. I nie polecam, bo nie podoba mi się kolor mebli w biurze, czy może brak wypłaty na czas? Nie polecam, bo nie lubię szefa czy może byłem ofiarą mobbingu? To chyba istotne jest. Bo rzucenie samego NIE POLECAM, przynajmniej dla mnie, nie świadczy o niskim poziomie pracodawcy, ale osoby zamieszczającej wpis...

ss

Zdecydowanie nie polecam!

remig

Nie polecam

Zostaw opinię o Nottax S.C. Grzegorz Kutryba Piotr Olszar - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nottax S.C. Grzegorz Kutryba Piotr Olszar