Opinie o Nottax s.c. Piotr Olszar & Grzegorz Kutryba w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Nottax s.c. Piotr Olszar & Grzegorz Kutryba. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Nottax s.c. Piotr Olszar & Grzegorz Kutryba o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nottax s.c. Piotr Olszar & Grzegorz Kutryba w Bielsko-Biała

Kalolcia

Ta firma to pełna porażka

Tratatata
@Artur

Umowę dają po okresie próbnym na czas nieokreślony, wypłaty zawsze na czas bo się szefowi spieszy. Jak się postarasz to 4 tys możesz mieć. Polecam uważać na starszych pracowników bo lubią duża gadać ;)

jestem studentką rachunkowości. potrzebuję zrealizować swoje praktyki studenckie. wiecie, czy można je odbyć właśnie tutaj? jeśli tak, to co będzie należało do moich obowiązków? czy po ich zakończeniu jest szansa na dalszą współpracę na cały etat? dajcie znać... ;)

Kacha Nowy wpis

jednak fajnie byłoby się dowiedzieć takich rzeczy od kogoś, kto może już te praktyki odbywał. ja tak jak koleżanka, chciałabym się dowiedzieć co nieco, a dokładniej, czy takie praktyki byłyby płatne? :p może ktoś mi tu odpowie...

Hejka Nowy wpis

Kreatywna księgowość nie zna tu granic

Ksenia Nowy wpis

Hej, szukam pracy w księgowości, i jeden wpis nie daje mi spokoju o wynagrodzeniu. Może wyolbrzymiam, ale naprawdę zarobki maksymalne to 4000zł? I to jak się pracownik postara? Czy po prostu na początku tyle oferują, a potem jest coraz lepiej? Ile osób pracuje w firmie, wszystkie etaty są obsadzone? Chcę wysłać cv, ale nie widzę ogłoszeń.

Kalolcia

Ta firma to pełna porażka

Wiesiek
@Kalolcia

Szanowna Pani z dziecinną, sepleniącą ksywką. Przypuszcza, że nie była Pani nawet w okolicy firmy i pisze Pani tylko po to aby komuś dokopać

Artur

No ale to jaki mają faktury związek z pracownikami? Ja akurat też chcę wiedzieć, czy warto tu w ogóle się ubiegać o pracę. Umowę dają? Pensja na czas i chociaż wynagrodzenie w wysokości 4 tys na rękę? Dużo mi pomożesz, jak będziesz to wiedział ;)

Artur
@Kalolcia

Coś więcej możesz napisać? Bo akurat szukam pracy i każda informacja jest dla mnie cenna. Napisałaś krótki ale trochę mocny komentarz :D Ale co na niego dokładnie wpływa? To jest pytanie właśnie ;) Rozwiń, jak możesz ;)

Tratatata
@Artur

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Nottax s.c. Piotr Olszar & Grzegorz Kutryba spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Bielsko-Biała
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
Sylwia

Ciekawe, po biurze nie ma śladu w krajowym rejestrze spółek, ale to nie przeszkadza internautom w komentowaniu i wypytywaniu o pracę w księgowości :) Chyba powszechność kompetencji cyfrowych jest przeceniana ;)

To coś jeszcze istnieje?

A skąd takie wątpliwości? Coś jest na rzeczy? pisz bo jestem ciekawa :)

Mateusz

W jaki sposób można się z firma skontaktować ?

Czechowiczanin
@Mateusz

Wpisz w wyszukiwarkę nazwę firmy. Tam jest wiele linków, chociaż do KRS i tam sobie znajdziesz. Chyba ktoś chcący pracować jako księgowy może samodzielnie to znaleźć. Powodzenia.

@Mateusz

Można za pomocą telefonu, Internetu, listownie albo zwyczajnie podjechać do firmy i porozmawiać z Szefami i przedstawić swoje umiejętności . W chwili obecnej nic chyba nie wiedzą o Pańskiej woli zatrudnienia się . Powodzenia

Bolo
@Czechowiczanin

A jak ci na nazwisko?

Milion
@Bolo

Nazywam się milion i cierpię za miliony, mój ty dociekliwy Bolo.

Paulina

Polecacie firmę Nottax jako pracodawcę? Wysokość wynagrodzenia to często najistotniejsza informacja, którą zainteresowani są kandydaci przy weryfikowaniu ofert pracy i samego pracodawcy, niestety ciężko jest znaleźć jakiekolwiek dane na temat obecnych zarobków w tym miejscu. Może ktoś napisać, jakie są warunki finansowe?

@Paulina

Szanowna Pani. Pracuję już wiele lat w różnych firmach, ale nigdy na etapie rekrutacji pracowników nie była podawana wielkość zarobków. Te sprawy są ustalane z przyszłymi Pracownikami dopiero po rozmowach kwalifikacyjnych i raczej to Pracownik jest pytany o ewentualne swoje oczekiwania. Potem ta sprawa jest uzgadniana ale tylko do wiadomości zainteresowanych stron. Z tego co wiem, są prowadzone prace legislacyjne mające na celu zmianę tej sytuacji.

Marian

Najgorsza firma w aglomeracji Śląskiej.

Daniela

Spoko firma, niezła praca, normalni szefowie i koleżanki z pracy.

@Daniela

Księgowość kreatywna????

Gregor ss

Fatalna firma do księgowania słabo

Bielszczanin
@Gregor ss

No to się pan popisał ładnym Nickiem

Damian

Macie link do jakiejś działającej strony internetowej?

kk

Ciekawe dlaczego ich strona internetowa nie działa?

Księgowy
@kk

A musi działać ?

Zuzanna
@Księgowy

Warto, aby każda firma oferowała informacje w pigułce w postaci strony internetowej, na której chociażby osoby interesujące się pracodawcą mogły śledzić nowe oferty pracy. Jesteś pracownikiem Nottax S.C. Grzegorz Kutryba Piotr Olszar? Jeżeli tak, to proszę Cię o podzielenie się swoją opinią na temat tej firmy. Każde Twoje spostrzeżenie będzie wzięte pod uwagę przez innych użytkowników.

Zuzanna

Firma Nottax nadal funkcjonuje na polskim rynku, jednak nie udało mi się znaleźć ofert pracy w niej. Czy wiecie coś na temat aktualnie prowadzonego naboru, poszukują może pracowników? Co powiecie na temat wynagrodzenia?

Samozatrudniony

Nigdy więcej tej firmy...

góraleczka

Odnośnie poprzednich opinii...A może by tak jakieś uzasadnienie, dlaczego NIE POLECAM? To jest strona opinii o pracodawcy dla potencjalnych pracowników danej firmy. I nie polecam, bo nie podoba mi się kolor mebli w biurze, czy może brak wypłaty na czas? Nie polecam, bo nie lubię szefa czy może byłem ofiarą mobbingu? To chyba istotne jest. Bo rzucenie samego NIE POLECAM, przynajmniej dla mnie, nie świadczy o niskim poziomie pracodawcy, ale osoby zamieszczającej wpis...

ss

Zdecydowanie nie polecam!

remig

Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Nottax s.c. Piotr Olszar & Grzegorz Kutryba - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Nottax s.c. Piotr Olszar & Grzegorz Kutryba?

Zobacz opinie na temat firmy Nottax s.c. Piotr Olszar & Grzegorz Kutryba tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nottax s.c. Piotr Olszar & Grzegorz Kutryba?

Nottax s.c. Piotr Olszar & Grzegorz Kutryba
2.2/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Dzwonkowa 51B
    43-300 Bielsko-Biała