Opinie o mokosh.pl - MOKOSH Sp. z o.o. sp. k. w Kazuń Nowy

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Mokosh Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mokosh Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mokosh Sp. z o.o. w Kazuń Nowy

Pracownica

Czytam bzdurne opinie nawet wiem kto je pisze, ludzie nie radzą sobie z emocjami, nie podoba się można odejść, a jak ktoś zostanie zwolniony za błędy to potem zaskoczony, firma jest świetna, super atmosfera, ale firma ma spore zmiany, to wiadomo że trochę chaosu jest to nie pierwsza zmiana i nie ostatnia, to moja 3 firma produkcyjna i ta jest najlepsza. Mam nadzieję że osoba marodzaca w końcu odejdcie bo infekuje innych.

Nataliiija
@Pracownica

Jestem pracownikiem Mokosh od początku jest super awansowałam na stanowisko kierownicze.

Nataliiija
@Pracownica

Pracuje w Mokosh od początku i awansował na stanowisko kierownicze więc można jeśli jesteś pracowity i zorientowany na dobro firmy oraz działania a nie Leniuchowo.

Nowy pracownik

Chyba na rozmowie byłaś jakiś czas temu. Ja właśnie zostałam zatrudniona i oklejanie znajduje się w nowym magazynie na ul. Trenów przy Łomiankach. Jest dużo okien i to jest zupełnie nowy budynek o fajnym standardzie. Także zastanawiającym się polecam tą pracę.

Była pracownica

Też byłam tam na rozmowie.Budynek jak z horroru,nie wiem jak dziewczyny mogły pracować po ciemku bez oświetlenia nad stołami i wdychając tą chemię,która stała za nimi…Widać że pracodawca nie dba o pracowników. A Pani Kasia kierowniczka to bardzo miła osoba.

Nowy pracownik
@Była pracownica

Ciężko mi się odnieść jak było wcześniej widzę jak jest teraz i dla mnie warunki super. Pierwszy raz spotkałam się z dodatkowa 30 minutowa przerwą od pracodawcy a to już moja 4 praca.

Super kosmetyki i obsługa klienta. Gratuluje całemu zespołowi od produkcji, przez marketing i magazyn.

Natka
@Monika

Tez lubię ich kosmetyki

Momomo

Co się tutaj dzieje ? Jej naprawdę Wam jest tak źle ? Zachęcam Was do zmiany pracy i zobaczenie jakie są realia w innych. Nie rozumiem takiego „srania do własnego gniazda”, przez osoby młodsze z zespołu. Za to zachęcam do rozmów z przełożonymi to wiele wyjaśnia jak się ma pytania.

Koordynator Magazynu

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony otwartością oraz klimatem. Bardzo konkretnie został przekazane wyciągania dot. stanowiska z uwzględnieniem sytuacji jakie są ważne.

Pytania się odnosiły głównie do zakresu obowiązków i różnych sytuacji. Raczej związanych z CV. Rekrutacja w toku.

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Utrzymania Technicznego
Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
Pracowniczka

Ja pracuje w Mokosh już wiele lat i jestem bardzo zadowolona. Nie rozumiem skąd w ludziach tyle jadu i tyle negatywnych komentarzy tutaj. To, ze firma się rozwija mocno, to dobrze. Za rozwojem idą zmiany. Trzeba być na nie otwartym jeśli chce się iść do przodu… a jak nie to się zwolnić, ale nie pisać bzdur w sieci :)

Pracowniczka
@Pracowniczka

Firma się rozwija a czy za tym rozwojem idą jakieś profity dla pracownika? Premie/podwyżki? Czy tylko wykonywanie większej roboty za te same pieniądze?

Obserwatorka
@Pracowniczka

Ludzie, czy jeśli firma się rozwija to oznacza że od razu musi dawać każdemu podwyżkę? Jeśli się rozwija to też oznacza, że tworzy te nowe stanowiska / inwestuje w infrastrukturę / maszyny, przestrzenie, targi, kolejne inwestycje. Pytania na tym portalu w stylu - jak często są podwyżki? - doprowadzają mnie do utraty wiary w ludzki intelekt. Podwyżki przyznawane są zazwyczaj ZA COŚ, lub ZA JAKIŚ CZAS PRACY lub W MOMENCIE AWANSU itp. Przecież nie dostaje się (w żadnej pracy) podwyżki za nic. - bo mi się należy. Moja przyjaciółka pracuje w mokosh (opowiadała mi o opiniach tutaj ze zdziwieniem) i dostała podwyżkę zawsze przy kontynuacji umowy, inni dostawali jak się dogadali ale mieli ku temu argumenty bo się zapracowywali. Jest tam kilka takich ludzi co pracują jak szaleni. Znajoma mówiła, że ona nie będzie gonić i godzi się na warunki które przyjęła i ma zapisane w umowie. Jak się będzie chciało jej wykazać to ogarnie się z prośbą o podwyżkę ale na razie jej się nie chce. No i to jest postawa spoko.

@Pracowniczka

Są podwyżki dla tych, którzy potrafią się podlizywać szefowym i podkopywać dołki pod innymi, żeby samemu się wznieść wyżej. A uczciwemu i pracowitemu pracownikowi nie dadzą nic, nawet pochwały tylko coraz więcej wymagają.

Obserwatorka
@Karolina

Podlizywać warto zmienić na - starają się wypaść jak najlepiej. No i polecam się starać również bo bez starań nic nie osiągniesz. A jeśli ktoś Cie podkopuje, to postaraj się aby nie miał za co. Ocenę uczciwości i pracowitości zostawiam Twojemu sumieniowi i Twojemu kierownikowi. Jeśli chcesz pochwałę i Ci jej brakuje to po prostu o tym powiedz odpowiedniej osobie i może się dużo zmienić. Najlepiej od razu gdy to odczujesz taką potrzebę, albo w konkretnym momencie gdy pochwały zabraknie, a nie np po wielu miesiącach czy roku, albo składając wypowiedzenie. Nikt nie siedzi w Twojej głowie i dopóki nie wyrazisz swoich potrzeb to nikt ich nie będzie spełniał. To że w pracy się wymaga i to coraz więcej jest normalne wszędzie, ale jeśli nie widać efektów lub nie będziesz przedstawiać swojej pracy, sukcesu to niestety nikt nie musi tego zawsze zauważać. To komentarz właściwie do wszystkich.

Wiktoria

To co, podwyżek w ogóle nie ma? Może chociaż jakieś bonusy pozapłacowe przyznają?

Na serio

Na serio piszesz takie bzdury ? Pracuje w firmie od kilku lat na magazynie. Dziewczyny to akurat mają zawsze pomysł na prowadzenie firmy i dostosowanie do zmian na rynku. Cześć kolejnego działu ma być przeniesiona obok Łomianek do nowego magazynu. Uważam ze firma się super zachowała informując o tym fakcie z dużym wyprzedzeniem. Cześć osób która nie chciała dojeżdżać to miała czas na znalezienie innej pracy. Proszę nie pisać takich bzdur sugerując ze coś się dzieje w filmie, tyle się dzieje ze firma się rozwija i podnoszą warunki pracy. Czy pracowałaś kiedyś na magazynie gdzie masz same okna ? Wątpię, a tu są. Dodatkowych przerw tez nie znajdziesz u innych pracodawców. Inne firmy produkcyjne praca na 2 lub 3 zmiany. Skoro podważasz szczerość ludzi to sama nie jesteś szczera.

Anii
@Wiktoria

Nie ma podwyżek i bonusów.Tylko więcej obowiązków za te same pieniądze.Dlatego zwolniłam się po paru dobrych latach pracy w mokosh.

@Anii

W samo sedno. Ja również zmieniłem prace z tego samego powodu i wyszło mi to na dobre, w obecnej pracy mam dodatek frekwencyjny, premie miesięczne, pakiet medyczny który opłaca szef, nowoczesne stanowiska ze skanerami i doceniają mnie jako pracownika. A w pożal się Boże mokosh nie było nic z wyżej wymienionych.

Okna
@Na serio

Śmieszny jest argument z oknami... Przenoszą ludzi do magazynu oddalonego o 25km od poprzedniej lokalizacji (tj. 50km w dwie strony) i nawet żadnego dodatku do paliwa lub podwyżki nie dali. Kto by chciał za te same pieniądze jeździć do Lasek zamiast do Kazunia biorąc pod uwagę fakt, że wszyscy pracownicy których przenieśli są z Kazunia lub okolic... Nie po to ludzie szukają pracy na miejscu, żeby musieli za te marne grosze dojeżdżać pod Łomianki. Oknami zapłacisz sobie rachunek za dodatkowy koszt za paliwo? Wiecie gdzie możecie sobie te okna wsadzić?

Przykre

Prawda zgadzam się.

okna

Kamila
@Na serio

Czekaj, bo nie rozumiem. Czyli będzie kolejny magazyn w takim sensie że Firma się rozrasta czy jakoś usuwają ten poprzedni oddział czy nie rozumiem serio…? I czy szukają ludzi?

@Kamila

Biuro w Kazuniu Nowym, magazyn w Laskach pod Łomiankami

Kinga

Produkcja i biuro Kazuń, a magazyn Laski.

Praca biurowa

Firma jest wypłacalna w 100% i nie było przez moje 3 lata pracy zwloki z wyplata. Temat komornika warto doprecyzowac, zamiast straszyc nowych kandydatow (mam nadzieje, ze autorka tego wpisu opanuje emocje i zastanowi sie nad konsekwencjami takich slow): sprawa tyczy sie budynku, ktory mokosh wynajmuje (jednego z trzech) i toczy sie miedzy wlascicielem budynku, a nie miedzy mokosh. Co oznacza "nawet kadrowa"? Osobiscie mysle ze skoro odchodzi to sie nie dogadala i tyle, a dogadac sie mozna i chyba kadrowa powinna potrafic sie dogadac.

NickiDiki
@Praca biurowa

Jako pracownik zgadzam się w 100%. Nie wiem co komu daje wstawianie takich opinii. Może satysfakcję z siania fermentu. Prawda jest taka, że pracuję tu i jestem zadowolona. Pracownicy są traktowani dobrze, atmosfera wśród ludzi też fajna. Prawda jest taka, że jeśli ktoś robi takie wpisy - myślę, że jakiś były pracownik - to może lepiej, że już go z nami nie ma, bo nie potrzeba nam tu takich plotkarzy ciągle knujących i szukających dziury w całym. Jeśli ktoś szuka pracy (a pracować trzeba wszędzie nikt za darmo pieniędzy nie płaci) to zapraszamy.

Monika2022

Bella 2022 Dobrze niech odchodzi. Chodziła tylko i plotkowała i siała zamęt w firmie.

Annia

A te 16 osób, które w ostatnim czasie złożyły wypowiedzenie to też kwestia niedogadania się?

Anniaaa2
@Annia

Myśle ze to kwestia toksycznej atmosfery

Waldek

Znam dwie osoby które tam pracują w różnych działach i są zadowolone. Bardzo ciepło się o firmie i mocno zachęcali mnie do wzięcia udziału w rekrutacji na magazyn (co uczyniłem). Z tego co widziałem to mają różne typy rekrutacji na pracuj.pl wiec chyba ciężko mówić o zatrudnieniu na zasadzie znajomości. Faktycznie ludzie mieszkający w okolicy polecają sobie ich jako pracodawcę.

Marzena
@Waldek

Skoro tam nie pracujesz ani nie pracowałeś to skąd możesz wiedzieć ile ludzi jest rodziną/bliskimi znajomymi kierownictwem i jak są faworyzowani? Komentarz bez sensu ja pracowałam to wiem jak jest i napisałam opinie a nie to co słyszałam jak Ty od znajomych.

Czy na pewno Weronika?

I pisze to osoba, która sama była zatrudniona po znajomości ????

Weronika
@Czy na pewno Weronika?

Nie była a jest. :)

Czy na pewno Weronika?
@Weronika

Jakiś czas temu została zwolniona ;)

Mokosh LOVER

Firma produkuje fajne kosmetyki I to chyba jedyny jej plus. Na magazynie panuje wszechobecne obgadywanie za plecami. Jeżeli ktoś szuka firmy z fajną atmosferą - tutaj jej nie znajdzie. MOKOSH to nie tylko firma, producent naturalnych kosmetyków, eksporter, czy organizacja zaangażowana w sprawy ekologii. MOKOSH to przede wszystkim Zespół zaangażowanych pasjonatów, ludzi którzy kochają swoją pracę i szanują się nawzajem. Zaangażowanych może i tak, ale czy aby na pewno szanują się nawzajem? Czy firma z taką filozofią jak Mokosh nie powinna mieć samych pozytywnych opinii? Drogi Mokosh.. ewidentnie coś tu poszło nie tak. Obsługa klienta na najwyższym poziomie ale wszystko wygląda pięknie tylko z perspektywy konsumenta. Wewnątrz firmy nie jest już tak kolorowo. Szefowe albo nie wiedzą co się dzieje albo nie chcą widzieć problemu. Elementem psującym całość układanki jest osoba pakująca zamówienia hurtowe - jedna z dłużej pracujących osób w Mokosh. Buntowanie jednych osób przeciwko drugim to jej chleb powszedni. (usunięte przez administratora) i obgadywanie zamiast koleżeńskiego wsparcia i chęci otwartej rozmowy. Tylko czeka, aż ktoś popełni jakiś błąd, żeby mieć z tego pożywkę I temat do rozmów. Mokosh tworzą ludzie a takie jednostki niestety psują atmosferę i wizerunek firmy, co z resztą widać po poprzednich opiniach. Pracowitość to nie wszystko.. trzeba być też po prostu dobrym człowiekiem.

Filozof
@Mokosh LOVER

Skoro ludzie się obgadują to niech przestaną i tyle. Może niech góra zwolni wszyskich i zatrudni bardziej dojrzałych ludzi to lepiej na tym wyjdzie patrząc się na opinie.

Ninja prawdy
@Filozof

Dokładnie... To ludzie tworzą klimat i każdy ma wpływ na to czy plotki się rozwijają czy kończą. Jak się nie podoba obgadywanie i plotkowanie (które jest wszędzie) to trzeba jasno o tym mówić, a nie smarować firmę po tym jak się odchodzi. Ja tam widzę starania o każdego, a płoty jak były to i tak będą i nigdy wszystkim się nie dogodzi. Niezależnie jak bardzo firma się "cacka" na himerki pracowników. Schować do kieszeni i do roboty, a nie jakieś ploty. Pozdrawiam ciepło Kasię, dawna kierowniczkę magazynu.

Pracownik magazynu

Chyba widać ze tu nie pracujesz lub bardzo dawno dawno temu pracowałeś. W ramach wyjaśnienia jest Pan kierownik i dwie właścicielki a nie jak piszesz kierowniczka i właściciel ????????????

Podziel się na koniec roku moimi przemyśleniami na temat firmy mokosh. - Firma bardzo szanuje Nas (pracowników), - Ludzie są bardzo fajni, - Nie brakuje możliwości rozwoju z uwagi na rozwój firmy, Polecam aplikowanie w przypadku otwartych rekrutacji :)

Damian
@Ania

Rozwój to znaczy co? Można szybko awansować? Jak często są podwyżki?

@Damian

Dokładnie tak :)

Weronika
@Ania

Zależy w jakim dziale, są pracownicy w różnych działach pracowici i ambitni, którzy od paru lat nie mają co liczyć na podwyżki o awansach nie wspomnę

Przed rekrutacją
@Weronika

A w którym dziale pracowałaś, że tak piszesz? Moja znajoma właśnie mnie gorąco zachęca bo jest bardzo zadowolona.

Lubiąca prace

Firma bardzo fajna z fajnym podejściem do pracowników. Lubię tam spędzać czas.

ciekawy

Pojawiło się ogłoszenie na Koordynatora ds.magazynu? 3-4 miesiące temu tez było. Czy przyjęty pracownik się nie sprawdził?

@ciekawy

Czy wiadomo jaki przedział zarobków jest oferowany na tym stanowisku?

@Piotr

Firma poszukuje Koordynatora magazynu, choć z zakresu obowiązków wynika, ze raczej jest to stanowisko Kierownik Logistyki i Magazynu, a w logistyce liczą się przede wszystkim kontakty,a dopiero później wiedza i "puzzle". Więc pewnie oferta oscyluje przypuszczam w okolicach 3,5 netto, gdzie w logistyce zaczyna się od min. 8,5 netto.

Wojtek
@ciekawy

To zależy jakie masz doświadczenie. Jestem po pierwszej rozmowie i jestem pod wrażeniami jak firma dynamicznie się rozwija. W mojej ocenie to kwestia czy lubisz taki styl pracy czy nie. W poprzedniej firmie gdzie 4 lata temu pracowałem, kierownik posiadał bardzo dużo odpowiedzialności a koordynator spinał kwestie wysyłek i działań wysyłkowych, łącznie z relacjami. Z pierwszej rozmowy w mokosz dokładanie wywnioskowałem ze jest istotne. Cały czas powtarzali że szukają osoby, która daje przykład swoim podejściem. Pierwszą rozmowę oceniam bardzo dobrze, szkoda że tak daleko mieszkam od nich.

@Wojtek

'Obowiązki: nadzór nad procesem pakowania przesyłek, pakowanie przesyłek, nadzór nad stanami magazynowymi produktów gotowych i opakowań, obsługa urządzeń magazynowych, układanie pracy magazynu, przestrzeganie zasad GMP, układanie procesów logistycznych, dbałość o efektywność kosztową, wdrożenie systemu zmianowego, tworzenie procedur dot. organizacji pracy i ich egzekwowanie, współpraca z firmami logistycznymi, dbanie o terminową realizację wysyłek, prowadzenie rozmów rekrutacyjnych', To jest zakres obowiązków Kierownika Logistyki i Magazynu. Dodatkowo trzy z nich- tworzenie procedur dot. organizacji pracy, układanie procesów logistycznych, wdrożenie systemu zmianowego to już zakres PM. W tym przypadku firma ma nie lada wyzwanie w poszukiwaniu takiego człowieka. Jedna strona to łańcuch, druga logistyka dynamiczna bazująca na firmach kurierskich plus reklamacje z nimi, trzecia funkcjonowanie magazynu i ustalenie priorytetów, czwarta to PM i piąta to produkcja. SC jest w miarę prosty i przewidywalny to logistyka dynamiczna to koszmar. Moze kiedyś spróbuje w jakiejś firmie kurierskiej, to będę wiedział jak to funkcjonuje z drugiej strony.

@Wojtek

Doświadczenie posiadam odpowiednie, a dynamika rozwoju firmy zależy od ludzi którzy ją tworzą. Właśnie- koordynator spina kwestę wysyłek i nadzoruje pracę podległego zespołu. Nie tworzy procedur, procesów, nie rekrutuje pracowników itd. Jest to taki a'la brygadzista -poganiacz przez 8h. Jeśli byłeś na stanowisku kierownika logistyki lub jesteś, to zapewne wiesz jak wygląda praca operacyjna, nienormowane godziny 24/7 i benefity typu samochód, laptop i telefon, które są raczej udręką niż benefitem, negocjacje umów z przewoźnikami, handlowcami, pracownikami, reklamacje i miganie się o odszkodowań. Plusem jest wynagrodzenie 2-3 krotnie wyższe niż kierowca C+E, ciągły rozwój i kombinowanie wraz z cięciem kosztów logistycznych co wciąga jak narkotyk. Ogłoszenie na koordynatora, pomijając zakres obowiązków, to samo w sobie niewiele mówi- Ile osób jest pod koordynatorem? Ile przesyłek dziennie na wejściu i wyjściu B2B i B2C? Kto się zajmuje export-import-duty? Czy jest indywidualny kupiec? Czy po wdrożeniu drugiej zmiany będzie drugi koordynator na tej drugiej zmianie?Kto zajmuje się opakowaniami? Jakie procesy logistyczne ma układać SC czy DL czy oba? Negocjacja umów z przewoźnikami, urzędami? Kto monitoruje przesyłki? Czy firma bazuje tylko na firmach kurierskich czy tez ma własną flotę?

@Piotr

Firma bazuje na firmach kurierskich

Dziękuję za odpowiedź. W takim razie ładnie podziękuję, ale przerabiałem już pracę w podobnej firmie i użeranie się z tym całym kurierstwem, żeby nie powiedzieć dosadnie. Polecam jakiegoś headhuntera niech wyjmie jakiegoś oddziałowego z pdp lub operacyjnego z pinfostu. Chłopaki to lubią :) Pozdrawiam.

@Piotr

Odpowie ktos jak z tym koordynatorem? Sam jest ciekaw i zastanawiam się czy wysyłac papiery.

@ciekawy

Wyślij to się dowiesz. Firma wydaje sie być ogólnie ok. Moze nie skończy jak większość okolicznych z 2 stronami ogłoszeń i autobusem jezdzącym w promieniu 60km zbierającym pracowników.

@Piotr

Wstrzymam sie bo pojawiaja sie kolejne ogloszenia. zostane przy tym gdzie jestem.

I jak? Ktoś? Coś?

Pracownik biura

Atmosfera super, ludzie otwarci, pomocni. Można się mega rozwinąć robiąc ciekawe projekty. Tempo pracy duże, ale praca daje satysfakcję

Tadeusz

Jestem po rozmowie na stanowisko koordynatora magazynu. Na to wychodzi ze jest pierwsza luźna rozmowa a później drugi etap. Nie jest to korpo, ludzie bardzo zaangażowani w to co robią. Jestem pod wrażeń szybkiego rozwoju i atmosfery. Niezależnie czy zaproszą mnie dalej na rozmowę, fajnie ze są takie polskie firmy.

jola
@Tadeusz

Skąd wrażenie szybkiego rozwoju firmy, skoro dopiero kandydujesz?

Tadeusz
@jola

Na rozmowie zostałem poinformowany o ilości pracowników i jak obecna ilość ma się do poprzednich lat. Tez wiem od pracownika tam pracującego że firma się mocno rozwija i jest dobrze postrzegana wśród obecnych pracowników.

Najlepsza firma jaką można sobie wymarzyć, pracowałam w 4 firmach kosmetycznych i wreście ktoś ma podejscie zszacunkiem do pracowników, czy to magazyn czy biuro jest szacunek, oczywiscie trzeba pracować rzetelnie.

Proszę o informację nr warunków finansowych oraz warunków zatrudnienia.

Pracownica produkcji
@Zainteresowany

To przecież zależne jest od działów. :) Chętnie pomogę odnośnie produkcji. Ale nie wiem jak jest w innych działach. Ja uważam że jest bardzo fair ale to z punktu widzenia produkcji.

Pat
@Pracownica produkcji

Jakie zarobki netto są na produkcji?

Pracownica produkcji

Pracuję w MOKOSH od kilku lat i firma nie zamawia w Chinach. Surowce oczywiście pochodzą z różnych stron świata ale dbałość o certyfikację, dokumenty i ich jakość jest niespotykanie szczegółowa. Pani opinia nijak się ma z rzeczywistością, to raczej celowe oczernianie i niesłuszne oskarżenia dla tak pasjonującej firmy. PS. Skoro surowce wyprostowane to pozwolę sobie napisać o ludziach. Jak wiemy MOKOSH to młoda marka, która oczywiście w wielu obszarach się jeszcze rozwija ale najlepsze jest to, że chce się rozwijać i nie stoi w miejscu. Mam wrażenie, że to nieliczna firma, w której na każdy temat można porozmawiać albo z szefowymi albo managerami. Oczywiście nie każdy się musi lubić ale każdy problem da się w MOKOSH rozwiązać. Co mi się bardzo podoba to fakt, że idzie się tutaj w wielu sprawach na rękę. Podam przykłady aby nie było - pracownicy, którzy dojeżdżają z daleka mają rozliczoną godzinę pracy jako dojazd, jest już Multisport, przerwy są dłuższe niż ustawowe 15 min, jest dofinansowanie do okularów jeśli ktoś w badaniach medycyny pracy ma wykazaną pracę w okularach, na produkcji domawiane jest wyposażenie , na magazynie aby nie było pracownikom zimno otrzymali polary i kurtki, co miesiąc dostaje się kosmetyk za darmo, nie ma problemów z urlopami, są też premie świąteczne i co najważniejsze umowy o pracę, o które ostatnio ciężko i awanse również finansowe wraz z czasem pracy. Serio ludzie, podpisujcie się zanim napiszecie takie bzdury.

Betka

Czy są obecnie jakieś przyjęcia na produkcję?

Dariusz

Szukałem zestawu kosmetyków i znalazłem na Mokosh.pl męskie żele i balsamy. Kosmetyki są naturalne, więc i droższe, jak zazwyczaj bywa. Czy ktoś ich używał i może potwierdzić że są warte swojej ceny? Przy zakupie większej ilości można dostać rabat albo zniżkę na następne zakupy?

Zostaw merytoryczną opinię o Mokosh Sp. z o.o. - Kazuń Nowy

• Jak się pracuje w Mokosh Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mokosh Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mokosh Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 17 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mokosh Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Mokosh Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mokosh Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 108 ocen.
  • Dolna 14
    05-152 Kazuń Nowy