Quadre Sp.z.o.o

Quadre Sp.z.o.o

Opinie o Quadre Sp.z.o.o

Mała firma z przyjemna atmosfera. Wszystkie zadania jasno określone, płace średnie ale z bonusami. Ogólnie oceniam bardzo dobrze.

Czy ktoś chciałby wypowiedzieć się w sposób rzetelny i prawdziwy o firmie Quadre Sp.z.o.o? Taka wypowiedź mogłaby pomóc innym osobom w uzyskaniu informacji o firmie.

Ola

Założyłam własny biznes i już nie pracuje w Quadre, ale dobrze wspominam ten czas. Dużo się nauczyłam, a szef to otwarty, młody przedsiębiorca. Firma używa do pracy ciekawych narzędzi, jak Slack czy Streak, obowiązki są dobrze podzielone i nikt nie wchodzi sobie w kompetencje. Generalnie bez fajerwerków płacowo, ale bardzo miła praca. Negatywne opinie tutaj to chyba komentarze jednej osoby.

Tomasz

Prace w Quadre oceniam dobrze, chociaż zdarzały się lepsze i gorsze momenty. Finansowo nie ma fajerwerków, ale jest uczciwe wynagrodzenie i wzajemny szacunek, przez co praca przychodzi łatwiej i chce się do niej przychodzić. Używane IT bardo ułatwia pracę i pomaga się organizowac . Polecam początkującym w handlu, bo można się sporo nauczyć, czując przesyt ewentualnie uderzać do większej firmy- ja tak zrobiłem.

Wiarygodne opinie osób pracujących w przedsiębiorstwie, to cenna wskazówka dla osób rozważających zatrudnienie w firmie. Wiecie, jak przedstawia się kwestia benefitów pozapłacowych oraz wynagrodzenia w Quadre Sp.z.o.o? Podzielcie się tymi informacjami.

Angel

Praca w tej firmie nie należy do przyjemnych. Opóźnienia w wypłacie to norma. Na koniec miesiąca trzęsiesz się w obawie ile stówek mniej dostaniesz. Z szefem ciężko się dogadać.

M.

Odradzam pracę w tym miejscu. Kombinowanie, brak wypłat na czas, to tylko wierzchołek góry lodowej. Ciągłe zaburzanie rytmu pracy, to specjalność tego Pana zwanego szefem. Tu nie możesz poukładać sobie roboty jak należy bo przyjdzie szef i powie, że masz robić co innego, a nie ma pojęcia co w danej chwili jest najbardziej pilne do zrobienia. Nie pomagają tłumaczenia itp. Później dochodzi do konfrontacji z niezadowolonymi klientami, którym trudno wytłumaczyć, że opóźnienie w wysyłce powstało z tego, że szef miał inna koncepcje. Jak sprawa z klientem dotrze do szefa, to on głupio się pyta "czemu to nie wyszło" ręce opadają. Nie wspomnę już, że wiele razy szukał na pracowników haka, żeby urwać im z pensji choć 20-30 zł bo to straszny hytrus jest i ma chyba dzika satysfakcję, że coś udało mu się zarobić. Odradzam pracę na magazynie bo nie otrzymasz odpowiednich narzędzi do pracy i tylko będziesz się wkurzał na warunki panujące w firmie.

Brandon

Miałam styczność z tym pracodawcą jakiś czas. Zdążyłam poznać człowieka na tyle, żeby wyrobić sobie o nim niepochlebną opinię. Na rozmowie o pracę obiecuje gruszki na wierzbie, a w rzeczywistości robisz co innego niż zakładałeś/ aś. Rotacja jest jak na bazarze w dzień handlowy. W krótkim czasie przewinęło się chyba z 10 osób. Podejście samego "szefa" do pracownika, to jakaś abstrakcja! Ma pretensje o coś, co nie należy do twoich obowiązków. Nie wspomnę już o tym, że spóźnia się z wypłatami i musisz generalnie sam "wychodzić" sobie pensję. Ma również tendencję do odejmowania z wypłaty za różne uchybienia, które na dobrą sprawę nie wynikają z zaniedbania pracownika, tylko z faktu, że szef coś powiedział, a Ty zrobiłeś/aś, a po całym zdarzeniu szef zmienił zdanie (gość ma chyba schizofrenię) i obciąża Ciebie za koszty czy zniszczenia powstałe na wskutek danej decyzji. Komfort pracy jest tragiczny. Wszystko trzeba samemu załatwiać, szef nie pomaga, a wręcz przeszkadza. Nie płaci proform do naszych dostawców, a my mamy problem ze zdenerwowanymi klientami, którzy czekają na towar czasem nawet ponad pół roku!!! Nasza rola, żeby świecić przed klientami oczami, co nie jest przyjemne. Dużo by jeszcze opowiadać. Szczerze odradzam pracę w tej firmie.

O.
@Brandon 19.08.2016 11:48

Polecam tego pracodawcę jeżeli chcesz poczuć co to niestabilność finansowa i rzeczywiście nerwowa atmosfera. O sklepie krąży mnóstwo negatywnych opinii klientów, jest to wynik tego że pracownicy w żaden sposób nie są szanowani. Standard pro kliencki narzucany jest według widzi mi się właściciela. Kombinowanie na każdym kroku, obowiązki które powinny być przekazane agencji albo osobie na oddzielnym stanowisku, są wciskane każdemu. Liczenie każdej złotówki, nieterminowe pensje, warunki na granicy.

Zostaw opinię o Quadre Sp.z.o.o - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Quadre Sp.z.o.o