Opinie o Fidum Sp. z o.o. w Włocławek

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Fidum Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Fidum Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fidum Sp. z o.o. w Włocławek

Przeglądałam sklepy we Włocławku za praca jako sprzedawca, niby taka kategoria tu do spółki jest przypisana. Na podstawie komentarzy ciekawa jestem czy te sytuacje w ogóle się rozwiązały? Dodatkowo czy faktycznie firma działa pod inna nazwa tak jak ktoś zasugerował, te same osoby się zatrudniają?

zaciekawiona Nowy wpis

Pod jaką nazwą funkcjonuje teraz zamknięta firma Fidum?

Juda

Najgorsze, to jest Danuta!Nienawidziła Szy....a teraz zestaw się z nia,Zwolniła mnie,bo podniosłam głos na nią Na starość nikt jak szklanki wody nie poda,mm co przez swoje zachowania,straciła wszystkich znajomych....

Anonim2
@Juda

Danuta albo zwolni albo bedzie gnębić każdego kto się jej nie da wykorzystać. To że jej nikt szklanki wody nie poda na starość od dawna wiadomo. Ona też to wie dlatego tak orze w tej firemce by mieć potem na opłatę DPSu

Lilka
@Anonim2

Pani Danka to (usunięte przez administratora). Zero zrozumienia tylko jeszcze nęka wydzwania straszy . Zrobię porządek przez policję

Anna Nowy wpis

To robienie porządku przez policję było zapowiadane z ponad miesiąc temu, więc nie ziściło się to? I tak pzt., czy byłoby to wgl słuszne? Dlaczego tu tak właściwie dochodzi do sytuacji, że ktoś na kogoś głos podnosi? Nie da się inaczej zorganizować, żeby spokojniej było?

Lg

Witam ja w sprawie pozyczki fidum jak ich zgłosić o nachodzenie skoro ta firma jest zamknięta i zmieniona na inną ? Potrafią nawet o 20 wieczorem przyjezdzac

@Lg

Jeśli dochodzi do jakiegoś dosłownego nachodzenia o takich porach to czy policja nie byłaby przydatna wtedy? Ale swoją drogą skoro się zamknęli a byłeś powiązany z tą poprzednią firmą to co niby do drugiej masz?

@Lg

Według kodeksu nie masz prawa ich wpuszczać do domu chyba wzywaj zaraz policję i zgłaszaj nachodzenie i zastraszanie ciebie gdzue też nie mają prawa. Pozdrawiam

U mnie ostatnio była o 22 30 po nocach jeżdżą jak tak będzie to ich podam

@Anna

Właśnie ta druga co zmieniona a kobieta ta sama nieraz mówiłam i nic

Anna Nowy wpis
@Anna

Cześć, powiesz mi czy po takim czasie już udało się jakoś to rozwiązać? pytam bo widziałam że jeszcze niedawno jakieś opinie się tu pojawiały a tak jak pisali już kiedyś przecież działalność była zamknięta. w Twoim przypadku udało się jakoś dogadać ze wszystkim?

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
Frania

Gnoje i tyle powiem.czlowiek nic nie zalega a oni idą do ludzi podanych w umowie wrazie co i straszą że przyjdą tacy łysi i pokaza co potrafią jak ja nie zapłacę człowiek boi się żyć gnoje gnoje i tyle broń boże od nich pożyczkę

Aleksandra
@Frania

Ale czego masz się bać skoro nic nie zalegasz? Chyba są na to jakieś dowody?

@Frania

Na zastraszanie jest paragraf. Nawet jeśli zalegasz ze spłatą. Ja generalnie nie polecam kontaktów z tą firmą. Przy opóźnieniu powyżej tygodnia i to z przyczyn losowych zaczynaja się wyzwiska że strony pracowników firmy. Dopiero gdy poszłam na Policję i udowodniłam dokumentacją lekarską to po interwencji Policji zakończyły się wyzwiska. Zgodnie z KC firma fidum musiała się zgodzić na ugodę. Wiem że są takie sytuacje gdzie trzeba czasami pożyczyć w ten sposób pieniądze ale nie bójcie się walczyć o swoje prawo.

Zołza

Tak jak piszą nie można dogadać się z tą firmą sama mam pożyczkę w tej firmie na dzisiejszy dzień chciałam się z panią kierownik dogadać przesunąć termin spłaty w marcu dwie plus odsetki i nie ma da. Nie dbają o to żeby klient pozostał z nimi. Nie mają zrozumia że ktoś może mieć trudną sytuację w jakimś miesiącu z przyczyn osobistych. W marcu spłacę tą firmę i nie polecam nikomu. Z innymi firmami można się dojść do porozumienia z tą nie. Jak bym miała dać ocenę to 1 na 10

@Zołza

Dokładnie,doświadczyłam wyzwisk,gróźb pod swoim adresem pisanych smsami.Oczywiscie straszą policją, zatrzymałem sobie wszystkie te smsy.Nie polecam nie ta firma

@Ona

Serio? I tak po prostu sobie je trzymasz i niczego z tym nie robisz?

@Ona

Proszę to opisać podać dane tego pracownika firmy i złożyć pozew w sądzie kosztuje parę groszy a pana który zastrasza skarżyć o odszkodowanie za znieważenie pani osoby za nekanie i zastraszanie. To wszystko jest nielegalne takie pozyczki .

Bola

Czy ktos mial doczynienia z firmą fidum.jak to jest bo STRASZĄ policją.moze ktoś odpowiedzieć

Martyna
@Bola

Straszą, naklejają drzwi ze swoim numer telefonu, podobno wydzwaniają po sąsiadach, ale to tylko straszenie bo miałam kilka miesięcy temu do czynienia z tą firmą i na szczęście spłaciłam i dowidzenia, chociaż Pani jeszcze wydzwania do mnie z propozycją

@Martyna

CZYLI TYLKO STRASZĄ POLICJĄ I SASIADAMI.JA MAM TAK ZE NAWET WYDZWANIAJA DO TEJ OSOBY CO PODALAM NUMER KONTAKTU W RAZIE.WUU.I TA OSOBĘ TEŻ STRASZĄ.CHOĆ TA OSOBA NICZEGO NIE PODPISYWAŁA

Jan
@Bola

Chodzi o windykacje pożyczonej kasy? Takie straszenie raczej podchodzi pod paragraf. Wydaje mi się że można to nawet gdzieś zgłosić. Dowiadywałaś się?

@Jan

Będę musiała dowiedzieć się.bo straszenie policją to chyba troche przesada.a gęby tak drą ze na calej klatce słychać.

@Jan

Kodeks karny art 190 do 3 lat pozbawienia wolności za groźby I nekanie

Bola

Firma straszna..straszenie oklejanie drzwi .ne mzna sie dgadać.bak słów.wydzwananie po sąsiadach.nie polecam tej firmy.dnooo

Krzyś
@Bola

Ta firma to (usunięte przez administratora) totalne nie polecam nikomu .zero jakiego kolwiek zrozumienia dla klijeta .tylko straszenie wulgaryzm i nic wiecej.człowieka z grobu by wyciagneli zeby tylko spłacać.wpłacone 1000 a pożyczone 600.

Magda
@Bola

Wszystko, co Państwo opisują, jest karalne. Nie wolno udostępniać i rozpowszechniać danych osobowych, do tego dochodzi zastraszanie. Proszę wezwać policję, ale nie pozwolić im wyjść. Nagrać ich groźby. Poza tym działają niezgodnie z prawem. Ustawa określa max możliwe %. Nie mogą też zabrać sprzętu, którego wartość znacznie przewyższa kwotę pożyczki. To jest lichwa, co jest niedozwolone. Wystarczy iść do sądu i zgłosić sprawę do UOKIK . Najlepiej grupowo.

@Magda

Oczywiście że tak ja nie rozumie że ludzie pozwolą się zastraszać takim nierobom!

Czy ten grajdołek zwany fidum jeszcze istnieje?

anty

tak, jako Sales Force Consulting

Gabriela

A czemu tak negatywnie się o nim wyrażasz? Co takiego Ci zrobił?

anty
@anty

Fidumistka

Wiecie co ja czegoś tu nie rozumiem. Pracuje w tej firmie już trochę ,i nigdy nie spotkałam się aby Pani Danuta była taka jaką ja opisujecie ... Dla mnie to kierownik na medal !. Za swoim doradcami wskoczy w ogień . A te bzdury piszą Ci którzy jej nie znają lub nie potrafią słuchać słów krytyki jeśli robią coś źle . Ja nie narzekam na pracę , zaczynam wcześniej to kończę wcześniej , sama ustalam harmonogram pracy . Wydaje mi się że trzeba sobie zdać sprawę ze specyfiki tej pracy po prostu.

Anonim2
@Fidumistka

Nie wiem Ci bierzesz ale może zacznij zmniejszać dawkę:D Swoja droga zrobilas mi dzien tym zartem:D Nauraaaa

Fidumistka
@Anonim2

Moja Droga nie ma za co , do usług ! Taka mam naturę że jeśli ktoś pisze takie rzeczy to muszę się wtrącić bo wiem jak jest . Jeśli ta praca by mi nie odpowiadała lub ludzie z którymi pracuje to logiczne że pierwsze co bym zrobiła to zwolniła się . Skoro wielu z Was nie potrafi zamknąć pewnego rozdziału związanego z firmą to może lepiej poszukać jakiegoś terapeuty i dać polot agresji czy też żalu jaki macie niż pisać takie komentarze. Doskonale wiem że żyjemy w kraju gdzie rządzi demokracja ale pomyślcie zanim coś napiszecie i róbcie to na poziomie bo tak zachowują się dorośli ludzie !! . ???? Życzę Wam udanej kariery zawodowej , abyście żyli przyszłością a nie przeszłością.

Yoki
@Fidumistka

Skoro taka jestes szczesliwa z tej demokratycznej pracy to przedstaw się a kierowniczka da Ci jeszcze talon na balon w ramach plusowania jej postawy. Ps. Nie ocieplajcie sobie wizerunku. Tego juz nikt nie kupi.

Krzysztof
@Fidumistka

Mnie spotkała inna sytuacja jestem klientem tej firmy przedłużam umowy co miesiąc po 247 zł a wzielem kwotę 800 zł teraz pojawiły się problemy tj komornik i nie mam na spłatę nawet rat też grożą mi że wezmą telefon mój który jest mój a nie ich i windykacja każdy przyjazd 60 zł

Joky

Dużo z was zastanawia się jak wyglada praca w tej firmie, wiec szczerze wam wszystkim opowiem póki jeszcze nie usuną komentarza, bo to jedyne co wychodzi tej firmie. Zastanów się dziesięć, piętnaście, dwadzieścia! Razy zanim zatrudnisz się tutaj, na samym początku obiecują piękne warunki pracy, dogodne zarobki, chwala sie, ze taki i taki zarobił 7000zl 8000zl i można zarobić tutaj niesamowite pieniądze, otóż nie wyglada to tak super pięknie jak firma chwali, pomijając, ze na początku jesteś traktowany świetnie, prawdziwe oczy firmy pokazują sie po kilku miesiącach pracy, a potem jest tylko gorzej… dostajesz umowę o prace i wydaje ci sie, ze jest świetnie? No nie jest i horror sie dopiero zaczyna, codziennie jesteś natarczywie wydzwaniany, ze trzeba gonić ze zbiórka i pisać same umowy, starasz sie jak możesz dają ci niemożliwy do zrealizowania cel i na koniec miesiąca pakują pod nos aneks żebyś został z sama podstawa i premii nie ma. Sposobój sie tylko postawić, ze go nie podpiszesz, to SZ cię zje krzywymi zębami. Zostajesz wiec z sama podstawa czyli najniższa krajowa i wyzysk fizyczny jak i psychiczny, rotacja pracowników jest ogromna, co chwile ktoś przychodzi i odchodzi jak zobaczy co tu sie tak naprawdę wyprawia. Pomyślisz, ze trudno, popracuje 8h i do domu? Otóż nie tak kolorowo, kierownik i reszta przełożonych będzie na tobie wywierać presję abyś pracował najlepiej od rana do wieczora i oczywiście zapłacą ci tylko za 8h nie licz na nadgodziny. Przychodzi piątek, zbliża sie weekend dwa dni wolnego? No nie tutaj, dostajesz telefon z rozkazem przyjścia w sobotę do pracy, oczywiście także za frajer, ewentualnie będą po wielu próbach i nacisku iść ci na rękę i dać dzień wolny w jakiś inny dzien za sobotę. Dramat dramat dramat, najgorsza decyzja w życiu to zatrudnienie sie w tej świetnej firmie, straci sie tylko czas, zdrowie i szacunek do drugiego człowieka. O tym jak traktuje sie klienta lepiej nie wspominać, zreszta jest tego w internecie bardzo dużo.

Zela
@Joky

I wpis w samo sedno!!!!! Najczystsza prawda. Brawooooo!!!!!!!

Lidia
@Joky

Wow, jestem w szoku. A czy podstawa którą się ma jest warta tych wszystkich nadgodzin i soboty? Czy niekoniecznie? ;-/

Joky
@Lidia

No coś ty, podstawa mam na myśli najniższa krajową, pensja zupełnie nie warta ryzyka pracy, lepiej truskawki iść zrywać, masz spokojna głowę, ze zawsze po pracy wrócisz do domu i nikt cię wkur***c nie będzie

Lidia
@Joky

O kurczę, no to faktycznie nieciekawie... ;-/ A benefitów nie ma żadnych?

@Joky

Rozkaz pracy w weekend? To jak konkretnie wygląda rozkaz? A jak ktoś nie przyjdzie i się nie zgodzi?

NIE POLECAM! Nowy pracownik w Inowrocławiu masakra jakaś zero zrozumienia dla drugiego człowieka mam ciężka sytuacje rodzinna nie mam pieniędzy jestem co kilka dni nachodzona w domu chce pieniądze nie interesuje go nic ze ich nie mam mam latać pożyczać i daje mi 5minut na załatwienie pieniędzy wydzwania kilka razy dziennie. Zablokowałam go nie otwieram drzwi i mam święty spokój polecam każdemu, ta firma wyciągnie z ciebie ositani grosz w kieszeni mimo tego ze go nie masz

@12345667890

Ta firma FIDUM KATASTRFA.TEŻ STRASZĄ POLICJĄ.I WYDZWANIAJA DO SASIADÓW DOMOFONEM.

Paola

Same wpisy o pracy w firmie a co z klientem jest obrażany traktowany z góry że pożyczył pieniądze to nieznaczny że przegrany jesteśmy tylko ludźmi i wszystkim się może wszystko przydarzyć dzisiaj masz wszystko a jutro możesz zniczym takie jest życie i jeżeli ktoś płaci za przedłużenie to chyba na tym zarabiacie i trzeba być człowiekiem który może zrozumieć drugą osobę a kierownik pan Damian R nie należy do takich i ktoś tu dobrze napisał że trzeba być ordynarnym i surowym ale to psuje waszą opinię większe sobie z tego nic nie robicie ale czas wyciągnąć z tego wnioski bo gdyby nie ci ludzie to nie byłaby wam tak dobrze a z okazji świąt Bożego Narodzenia wszystkiego dobrego i jak będziecie przy wygilijnym stole to proszę pomyśleć że może przed świętami oddali panu ostatnie pieniądze bo tak pan panie D R zarządził weź pani i zabierz im coś w zamian nieładnie .

@Paola

Cała prawda.potwierdzam

Daga
@Paola

Firma to jest (usunięte przez administratora) obrażają wygrażają to jest cyrk firma fidum to jest (usunięte przez administratora) i tyle groźby zastraszanie nekanie napaści na klientów , proby włamania się do mieszkania

Jakie godziny pracy obowiązują w Fidum Sp. z o.o.?

Krzyś

Nie wiesz co robisz zatrudniając się tam.jestem klijętem i śmiem twierdzić ze normalni ludzie robią się potforami.

Co z tą firmą że taka cisza?? Czego mam się spodziewać

Misio

Czego?? Masakry !

Xxx
@Misio

To znaczy??

Misiu

Robota super - jako dorywcza - 8 godzin jazdy pukanie do drzwi i słuchanie żeby przyjechać innym razem bo dziś nie ma on/ona pieniędzy na ratę - robisz zakupy śniadanko kawa w terenie 7-10 adresów sprawdzasz i do domku - bez spiny i 2800 jest na waciki - powtarzam praca dodatkowa !! Pozdrawiam Arturów -spoko ziomki - pracy nie polecam w tej firmie - to kpina nie firma

Xxxx

Czy ta firma się zamknęła?

Ona

No cóż ja Wam wszystkim prawdę powiem. Jeśli jesteś kobietą w dodatku inteligentniejszą niz Sz. O co nie trudno lub masz wszystkie zęby i wyglądasz choćby ciut lepiej. Masz prze...ne. będzie po tobie jeździć jak po (usunięte przez administratora) Życie to mają faceci i to tacy którzy słodzą ba okrągło jaka to piękność w tej firmie robi. Tam jedno wielkie (usunięte przez administratora) regionalni zatrudniający kierowniczki do bzykania. Regionalne jeżdżące po swoim terenie po hotelach w wiadomej sprawie. Więc jeśli jesteś kobietą zastanów się pięć razy czy w ogóle iść na rozmowę bo słodko nie będzie. Jak mi to kiedyś ktoś powiedział. Tak jest jak słoma z butów wychodzi a zgrywa się wielką panią.

@Ona

Ona...mówisz tutaj o sobie? Czyżbyś już nie stała na wylotówce?, zmieniłaś profesję?ojej jak przykro...

Ona

Zabolało widzę... prawda boli niestety. A takich debi...i jak ty za chwilę braknie co chcą pracować pod kimś takim jak ty ???? będzie zapier...e w terenie. Aż żal

Ona

No jasne zapomniałaś? Stałaś obok mnie tylko go...o z zarobku bo nikt się nie zatrzymał. Pozostaje ci ryp..ć do końca życia jako pies.

...

Nie polcem nikomu tego nawet się dogadać nie potrafia tylko dra papy jak by nie widomo kim byli a kierwoniczak na gnieznie policja straszy i poniża ludzi masakra nic dziwnego że ludzie pracując tam uciekają ale na tą są też pafagrafy i można szybko rozwiać ich

Ela
@...

Ja nie miałam pieniędzy chwilowo choc informowałam ze przedluze pod koniec miesiąca dzisiaj byla kobieta ktora mi udzielala pozyczki straszyła mnie policja i mopsem i sądem ze niby się uchylam od płacenia choc pisałam jej ze nie mam w tej chwili pieniędzy ale co ma mops do tego ?

Ok

Praca ok. Dużo na początku, ale dałam radę. Musiałam zrezygnować ze względów osobistych.

Natalia
@Ok

Cześć możesz się że mną skontaktować?

Polak
@Natalia

Nie może, bo sami napisali tą opinię.

@Natalia

Dziewczyno daj sobie spokój,mi na L4 kazali samochód do Włocławka prowadzić,około 500 km,bo grozili,że mnie obciąża kosztami, dopiero jak postraszylam PIPem, to z łaska odpuścili,najgorszy Majewski,(usunięte przez administratora)

amsvbkvb

Taki najgorszy? Spójrz ilu zwolniło się po jego odejściu. Uprzedzając wpisy firmy: zwolnili się sami, nie byli złodziejami ani leniami, jak to lubicie obsmarowywać każdego odchodzącego pracownika.

Zostaw merytoryczną opinię o Fidum Sp. z o.o. - Włocławek

• Jak się pracuje w Fidum Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fidum Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fidum Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fidum Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Fidum Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fidum Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 24 ocen.

Fidum Sp. z o.o.