Opinie o Maxie Hill Sp. z o.o. w Poznań

Misją Maxie Hill Sp. z o.o. jest budowanie skutecznych i zyskownych przedsiębiorstw, tworzonych w oparciu o długofalowe wizje i skuteczne strategie. Naszą siłą jest umiejętność uzdalniania innych, wydobywanie ich potencjału i tworzenie skutecznych strategii biznesowych w oparciu o wizję. Specjalizujemy się w coachingu i szkoleniach z zakresu zarządzania zmianą oraz zarządzania sprzedażą, jak również szkoleniach sprzedażowych. Nasze usługi cechuje wysoka skuteczność, w szczególności w zakresie poprawy wyników sprzedaży uczestników naszych szkoleń.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Maxie Hill Sp. z o.o. w Poznań

Administrator Nowy wpis

Braliście udział w rekrutacji na stanowisko Copywriter w Maxie Hill Sp. z o.o. i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami związanymi ze spotkaniem z przedstawicielami firmy. Informacje, które przekażecie mogą okazać się przydatne dla innych użytkowników.

Ewelina Nowy wpis

Bardzo miła Pani rekruter a sama rekrutacja przebiegała w podobny sposób jak w innych firmach tylko że ta wydawała się być bardziej profesjonalna. Miałam wrażenie, że firma bardziej dba o kandydatów niż inne.

Rozmowa rekrutacyjna na stanowisko Asystenta Biura odbyła się w 2 etapach. Pierwszy etap to badanie MaxieDISC. Drugi etap - rozmowa telefoniczna z Panią Rekruter. W trakcie tego etapu zapewniono mnie, że otrzymam informację zwrotną zarówno jeśli będzie ona pozytywna jak i negatywna. Jednakże odpowiedzi nie uzyskałam do dnia dzisiejszego (minął miesiąc). Myślę, że jest to brak szacunku wobec człowieka, szczególnie jeśli składa się obietnicę o informacji zwrotnej, a rekrutacją zajmuje się specjalna firma zewnętrzna. Sama rozmowa z Panią Rekruter była neutralna, mało interakcji i zainteresowania kandydatem.

Maxie Hill
@Kandydat

Dzień dobry, Czy na pewno bierze Pani udział właśnie w naszym procesie? Proces na stanowisko Asystenta Biura nadal trwa - pracodawca nie podjął jeszcze decyzji o zatrudnieniu, wszystkie działania są w toku. Jednak bardziej zastanawia mnie powołanie się na to, że oczekuje Pani od miesiąca na informację zwrotną - ponieważ pierwsze wywiady rekrutacyjne odbywały się w tym procesie dopiero 3 tygodnie temu, stąd nie może Pani oczekiwać od miesiąca. Uprzejmie proszę o kontakt telefoniczny, abym mogła zweryfikować Pani status w procesie :)

Kandydat Nowy wpis
@Maxie Hill

Dziękuje za Państwa odpowiedź. Zaproszenie na badanie otrzymałam 27.07 więc minęło dokładnie 30 dni od daty wystawienia mojej opinii tutaj. Jeżeli Rekruter umawia się na telefon zwrotny na konkretny dzień to powinien słowa dotrzymać nawet jeśli proces rekrutacji został z jakiegoś powodu wydłużony. Podziękuje za dalsze pokierowanie sprawy, nie jestem zainteresowana dalszą rekrutacją.

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w Maxie Hill Sp. z o.o.? Umieścili kilka ogłoszeń na Lento.pl.

komedia

14 etapów rekrutacji to wiadomo jak traktują kandydatów

Maciej K.
@komedia

Wcale nie ma 14 etapów rekrutacji. Brałem udział w jednej z rekrutacji i odbywała się w 3 etapach tak jak standardowa rekrutacja w innych firmach. Panie bardzo uprzejme i zawsze odpowiadały na moje pytania.

Seba
@Maciej K.

Zgadzam się, brałem udział w rekrutacji na front end developera i wszystko było ok. Wiadomo, zadania próbne były do zrobienia ale to norma przy tym stanowisku

Waldemar
@Maciej K.

Potwierdzam, Panie uprzejme i zawsze odpowiadają na pytania. Dla mnie w tej firmie proces trwał miesiąc a w tym czasie przeszedłem dwa etapy. Na koniec dostałem odpowiedź, że nie przeszedłem do 3 etapu.

Irena
@Maciej K.

Cześć :) A powiesz coś więcej o tych dwóch etapach? Pytali Cię o jakieś konkretne rzeczy, warto się w jakiś szczególny sposób przygotować czy raczej pójść na luzie? Jak wyglądają zadania, które dostaje się do wykonania?

Maxie Hill Nowy wpis
@Irena

Przebieg procesu rekrutacji różni się w zależności od szczebla stanowiskowego, branży i oczywiście charakteru samego stanowiska. Chętnie opowiemy Pani o przebiegu procesu rekrutacji, w którym Pani uczestniczy - prosimy o kontakt :)

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Maxie Hill Sp. z o.o. na stanowisko Asystent / Asystentka biura? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
Xyz

Nie polecam rekrutować się za pośrednictwem tej agencji.Strata czasu. Nie wiem czy jakieś poważne firmy korzystają z ich usług,ale wątpię. Panie z którymi się odbywa rozmowę kwalifikacyjną nie wiedzą nic o stanowisku i branży, zadają żenujące pytania,rekrutacja trwała dwa miesiące ,obejmowała trzy etapy łącznie z testami psychologicznymi (z (usunięte przez administratora) i nie wiadomo po co takie testy na stanowisko eksperckie),zadaniem do wykonania,po czym od miesiąca cisza i brak jakiejkolwiek informacji zwrotnej tj.czy Cię zatrudnia czy nie.

Maxie Hill
@Xyz

Dzień dobry. Przede wszystkim dziękujemy za pozostawiony komentarz. Dzięki informacji zwrotnej wiemy, że pojawił się problem komunikacyjny. Staramy się, aby nasi Kandydaci zawsze dostawali od nas odpowiedź zwrotną w formie telefonicznej lub e-mailowej. Bardzo nam przykro, że w tym przypadku coś nie zadziałało. Chcielibyśmy móc przyjrzeć się tej sytuacji i znaleźć rozwiązanie na przyszłość. Proszę o napisanie wiadomości na adres e-mail: praca@maxiehill.com z informacją na jakie stanowisko była to rekrutacja. Z naszej strony przepraszamy, jeśli poczuł/a się Pan/i niekomfortowo i jednocześnie zapraszamy do kontaktu z nami, abyśmy mogli naprawić tę sytuację. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Maxie Hill

Irek

Firma normalnie prowadzi swoją działalność? Dlaczego nikt nie zagląda na to forum pracownicze?

Zostaw merytoryczną opinię o Maxie Hill Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Maxie Hill Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Maxie Hill Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Maxie Hill Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Święty Marcin 29 lok. 8
    61-806 Poznań