Electra M&E Polska Sp. z o.o.

Opinie o Electra M&E Polska Sp. z o.o.

Moja rola czasami wykracza poza stanowisko, ale to pozwala mi na naukę od speców. Ogólnie jestem zadowolony z pracy, widać że mają chęci do poprawiania warunków pracy i słuchają pracowników. Na ten moment jestem zadowolony.

Justyna
@pracownik

No ale w jaki sposób wykracza? Piszesz że pozwala to na naukę - czyli jeśli są zadania z którymi nie wiesz jak działać to dostajesz pełne wsparcie, jakieś szkolenie czy coś? No i skoro rola wykracza poza stanowisko to czy wykracza również poza twój czas pracy czy nie ma konieczności brania nadgodzin?

Po rozmowie kwalifikacyjnej byłem naprawdę ciekawy tego miejsca. Teraz pracuję tu i jest bardzo ok. Mogę uczestniczyć w projektach z innymi znanymi markami. To zaleta, bo różnorodność pracy sprawia, że mogę się tutaj rozwinąć, nie stoję w miejscu, zmieniam projekty.

Aleksandra
@pracownik

Czyli raczej człowiek się nie będzie nudził, w miarę różnorodnie jest? Te projekty czasowo jak tutaj są zorganizowane i jak prace nad nimi wyglądają?

Budownik

Fajna atmosfera, fajne projekty

Helena
@Budownik

Co lub kto powoduje tę fajną atmosferę? :))

@Budownik

dokładnie tak, ludzie są świetni a same projekty bardzo przyjemnych marek.

@@pracownik

No jak atmosfera fajna, to fajnie, bo to jest bardzo ważne. A jak oceniasz zarobki?

były

Troszkę ładniej opakowany typowy januszex gdzie rządzi i władzę trzyma stara gwardia imtechowsko-lubelska

Roman
@były

Czemu tak źle ich oceniasz? Co takiego się dzieje, że zasłużyli w Twoim rankingu na to zaszczytne miano? :D

Aleksandra

Można się dowiedzieć o co chodzi z tym całym sprzątaniem?

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Electra M&E Polska Sp. z o.o. na stanowisko PRACOWNIK BIUROWY/ FAKTURZYSTKA? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Electra M&E Polska Sp. z o.o.?

okres próbny, rok, czas nieokreślony. Ale z tego co wiem, wszystko kwestia negocjacji. Jest porządek w tym zakresie

Roman
@pracownik

Aha, to super że tak to wygląda. A na część etatu też można tu pracować?

Wrona

Uważajcie wszyscy na współpracę z tą firmą, wynajmuje firmy podwykonawcze, którym nie płaci. Pracownicy etatowi traktowani podobnie, kierownictwo i zarząd robią co chcą, i próbują być do tego bezkarni.

Electra M&E
@Wrona

Witam serdecznie. Bardzo chętnie przyjrzymy się tej sprawie, zapraszamy Pana do kontaktu pod adresem mailowym office@electra.co.pl. Zależy nam na każdej z opinii i usprawnieniu procesów, również w takich kwestiach. Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia

Obecny pracownik
@Wrona

Jestem pracownikiem etatowym od kilku lat i zawsze wypłaty wynagrodzeń są na czas. Do tego podwyżki i premie, dobrzy pracownicy są doceniani za swoją pracę. Gdyby było inaczej nie pracowałabym tutaj tyle czasu.

Czy można liczyć w Electra M&E Polska Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Tak, sa pakiety Enel Med

kkkkk

Czy nadal siedzi sie bezpłatnie po godzinach w ELECTRA? Chyba duzo w biurze roboty skoro na szybko potrzebują pracowników

@kkkkk

Wiesz co, nie wiem czy siedziałeś bezpłatnie, ale u mnie wszystko się zgadza na koniec:) jest duża ilość nowych projektów, więc raczej to jest powód poszukiwań.

Czy w Electra M&E Polska Sp. z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

tak

Witam, Czy udzieli mi ktoś informacji na temat pracy biurowej jako asystent projektanta? Jak wyglada sprawa z nadgodzinami? Atmosfera w biurze? Itd.

??

W jakim sensie poszkodowanych?

Kamil

Czy udzieli mi ktoś ogólnych informacji na temat pracy biurowej (dokładnie księgowość)? Chodzi mi o takie rzeczy, jak atmosfera, możliwość rozwoju itd.

nikoś

O jakich tajemniczych wewnętrznych zasadach mówisz? Za nadgodziny albo się płaci albo je odbiera w postaci wolnego. W tej firmie nie ma ani tego ani tego. Za weekendy owszem płacą ale też niechętnie. KP wolą, żeby odbierać ale lawirują żeby odkładać w nieskończoność. Pewnie takie wytyczne z centrali. A nóż widelec ktoś zapomni albo się zwolni i nie będzie trzeba płacić :). Ja za dwa lata pracy jako inżynier budowy nie dostałem złotówki za nadgodziny. Dostałem jedną pożal się Boże premie. Biorąc pod uwagę fakt, że pracowałem niemal zawsze nie mniej niż 9-10 godzin (a bywało, że po 12-16) to wyszłoby pewnie po kilka zł/h. Żarty z ludzi a raczej wyzysk w czystej postaci. Ja też miałem umowy na czas ale tylko dlatego, że na 2 miesiące przed końcem się dopytywałem u kierownictwa i w kadrach. Za każdym razem musiałem wykonać z 5 telefonów z pytaniem czy będzie i kiedy. Było to upokarzające. Byli jednak tacy co mieli ustne zapewnienie, że dostaną umowę i chodzili tak sobie do pracy nie zdając sobie sprawy, że w razie czego żadnego odszkodowania nie dostaną a i z kosztami leczenia mogliby mieć problemy. Ktoś o nich pomyślał? Wątpie. To nie jest normalne podejście. Nigdzie wcześniej się nie spotkałem z czymś takim.

Ostrożnie przy podpisywaniu umów. Słabe zarobki i nieprzyjemna atmosfera. Umowa na najniższą krajową plus premia.

@były pracownik

Bzdura! Zarobki rynkowe i powyżej najniższej krajowej. Atmosfera ok, o czym świadczy fakt, że byli pracownicy wracają, a nie wraca się tam gdzie dzieje sie źle...

obecny pracownik
@anonymous

Niektórzy pracownicy pracują po 10 lat i więcej .

tom
@obecny pracownik

zwłaszcza że firma istnieje 4 lata, chyba że bierzesz pod uwagę Imtech

@anonymous

I kto to pisze: były pracownik:)

Czy Electra M&E Polska Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Tak

Oburzony

Firma nie płaci podwykonawcom. Jeden wielki szwindel. Przy budowie Sundango Park nie zapłacili podwykonawcom kwoty 150 mln złotych i jak gdyby nigdy nic dalej funkcjonują i udają ze się nic nie stało.(usunięte przez administratora)

Zdezorientowany
@Oburzony

hmm wydaje się, że GO WORK jest to portal służący wydawaniu opinii nt. relacji pracodawca - pracownik a nie relacji biznesowych !!!

Czy w Electra M&E Polska Sp. z o.o. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Nie. Jeśli ma to być umowa o pracę to zazwyczaj zawierana jest najpierw umowa o pracę o okres próbny (przeważnie 3 miesiące). Jeśli zaś zlecenie - również najpierw obowiązuje umowa na krótszy okres a potem na dłuższy.

Krzych

@Pracownik biurowy a to na jakie benefity można już aktualnie liczyć, skoro ich liczba stale rośnie?

Pracownik biurowy
@Krzych

Aktualnie jest dofinansowanie do multisporta, opieki medycznej, ubezpieczenia, nauki języka obcego, owocki, świeże zioła, na święta karty podarunkowe, imprezy integracyjne

Zbys
@Pracownik biurowy

Żebyś przypadkiem tych benefitów nie zobaczył....

Mieczysław
@Zbys

To w końcu benefity są aktualne w firmie Electra M&E Polska, czy nie? Twoja odpowiedź na wpis użytkownika sugeruje, jakbyś w to powątpiewał. To jak to wygląda w rzeczywistości?

@Mieczysław

Tak - wszystkie benefity wyżej wspomniane są aktualne. Dochodzi jeszcze dofinansowanie do wypoczynku. Firma coraz bardziej dba o social. Były organizowane pikniki rodzinne, mikołajki dla dzieci, paczki, opieka dla dzieci podczas strajku nauczycieli. Od czasu do czasu wyprzedzają też sprzet za symboliczną sume.

Ciekawy

Obecnie poszukujemy do pracy na terenie fabryki Volkswagena w Białężycach k. Wrześni:Elektryk utrzymania ruchu Witam czy ktoś może się wypowiedzieć na temat pracy jeśli chodzi o tę ofertę co konkretnie trzeba robić i za ile jaka jest rzeczywistość. Tylko proszę uczciwie i konkretnie.

Pracownik biurowy

Nie można firmie nic zarzucić. Wynagrodzenie na czas, dobra lokalizacja, przyjemna atmosfera, stale powiększająca się liczba oferowanych benefitów, możliwości rozwoju :)

Zostaw merytoryczną opinię o Electra M&E Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Electra M&E Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Electra M&E Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Electra M&E Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 4 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Electra M&E Polska Sp. z o.o.